Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Szövetségi háború kiegészítések
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Szövetségi háború kiegészítések
1. hozzászólás - 2008.11.20. 11:57:21
Néhány kiegészítés a szövetségi háborúkhoz az elmúlt hét tapasztalatai alapján.

1. Nem csak akkor vizsgáljuk le, hogy a megtámadandó szövetség lélekkútja negativ, amikor a hadüzenetről kiirják a szavazást, hanem akkor is, amikor a hadüzenet létrejön. Tehát hiába pozitiv a lélekkút a hadüzenet kiirásakor, ha a létrejöttekor negativ, akkor törlődik. Ezt hamarosan implementáljuk.

2. Ha egy szövetségi háború még tovább húzódik, és 3 hét után sincs eredmény, akkor döntetlennel fog végződni. Ezt bonyolultabb leprogramozni, ha elkészült, ki fogjuk írni.

3. Ha egy szövetség győzelmet arat, maximum annyi lélekenergiát zsákmányolhat, amekkora a lélekkútjának a maximális mérete. Tehát ha egy szövetség egy 1000-es lélekkúttal megtámad egy 20000-es lélekkutú szövetséget, és győz, akkor is csak 1000 LE-t fog szerezni. Ezt hamarosan implementáljuk.
Ez a 3. pont egyben igényel némi magyarázatot is.
Sok szó esett már itt a fórumon egy igen speciális stratégiáról, amikor néhány nagyon erős játékos szövetséget alapit, amelyben nem épitkezik, csak háborúzik. Mivel nagyon kevesen vannak, nehéz támadni őket, könnyedén nyernek egy nagy szövi ellen úgy, hogy annak gyenge tagjait támadják. Ez az eredmény igazándiból nem a szövetség erején múlik vagy ügyes taktikázáson, hanem egy kiskapu a jelenlegi háborús rendszerben, ami, érthető módon, sok játékosnak nem tetszik. Játéktechnikai szempontból sem feltétlenül kívánatos, hogy egy 3 fős szövetség 50 csata (azaz fejenként 51 portya) árán 10-20,000 lélekenergiát tudjon szerezni, portyánként ekkor 1000 LE a zsákmány.
Természetesen fontosak azok a játékosok is számunkra, akik ezt a taktikát követik, és ezért "áldoztak". Épp ezért nem szüntetjük meg ezt a taktikát, továbbra is engedélyezett, lehet vele a trófeákat gyűjteni, viszont a zsákmány nem lesz irreális. Ha pedig veszik a fáradtságot, és jelentős saját LE-t beleölnek az épitkezésbe, akkor a zsákmány is növekedni fog.
Pontszám: 7.44
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
2. hozzászólás - 2008.11.20. 12:20:07
Köszönjük, nagyon jók ezek a változások.

A nincs esély a győzelemre, mit jelent? ha mondjuk valaki folyamatosan -8 - 9en tartja a háborút, elvileg nem veszt két hét után se, ekkor elsz döntetlen?

rhynn
AVATAR
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
3. hozzászólás - 2008.11.20. 12:50:46
az, ha vkik abbahagytak a jatekot alacsony szinten haboru kozepen, es nem tudjatok oket tamadni szintkulonbseg miatt
Pontszám: 7.50
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
4. hozzászólás - 2008.11.20. 14:46:42 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A 3. ponthoz.

Miklós megmondanád hogy egy 1 személyes szöviben a jelenlegi 2300as lélekkúttal mennyit kellene építenie annak a karinak ahhoz hogy -mondjuk- 5ezres kútja legyen? És hogy 10ezres? És hogy 20ezres?

Úgy látom hogy 1Le kútméret kb. 10 LE építésben van. Szerinted honnan vegyen egy egyszemélyes szövi kb. 150.000 Le-t ahhoz hogy akkorára növelje a kútját amiből egy átlagos háború nyereményét be tudja fogadni? Vagy ha megépíti, szerinted mennyi esélye lesz háborút nyernie?

De nézzük a mondjuk 3 tagos kemény magot: Fejenként 50K LE akkor is meglátszik a karakterfejlesztésen ha egyébként nagyon magas a szerzett LE diff. Az 1-3 személyes szövik pedig csak akkor tudnak hatékonyak lenni ha minden kari harcra van gyúrva, minimális építéssel, csak tulajdonságot/szakit fejlesztve. Miért akarod kötelezni őket arra hogy működésképtelenek legyenek?
A hozzászólást tramenes módosította 2008.11.20. 14:47:44-kor
Pontszám: 4.67
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
5. hozzászólás - 2008.11.20. 15:20:01
Röviden fogalmazok nagyon egyetértek a változással
Pontszám: 5.33
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
6. hozzászólás - 2008.11.20. 16:01:08 (Válasz tramenes #4 hozzászólására.)
tramenes, megmondanád, hogy 1 karakter egyedül, az mitől szövetség?

attól eltekintve, hogy maga a kifejezés, hogy szövetség, nem értelmezhető 1 karakterre, az 1 személyes szövetség azért is nevetséges kiforgatása a játék ezen elemének, mert így pusztán annyi történik, hogy egy karaktert felruházol olyan tulajdonságokkal, amik egyébként a játékban nincsenek hozzárendelve a karakterekhez (hanem a szövetségekhez vannak hozzárendelve, ugyebár)
úgyhogy szerintem elég gáláns a fejlesztőktől, hogy egyáltalán hagyják ennek a vadhajtásnak a további létezését

a 3 tagos kemény mag pedig vegyen fel maga mellé egy építőszolgát, aki nem fejleszt, csak épít, ezzel hetente több (tíz)ezer LE építést végezhet, csak arra figyeljen, hogy a szolga folyamatosan legyen 15% alá ütve, hogy ne legyen gyenge láncszem a háborúban

de hogy a topic témájánál maradjak:
én is üdvözlöm a mostani változást (viszont kíváncsi vagyok, mikortól lesz a nagy gyémánt klánok belépési feltétele az, hogy a jelölteknek először be kell lépniük a Gyógyír klánba és ott tölteniük min. 50.000 LE-t a kútba... persze max 3-5 nap alatt, hogy a Gyógyír háborúit ne sokáig kényszerpihenőztessék, hiszen míg ott vannak, addig ők gyenge láncszemek)
Pontszám: 6.80
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
7. hozzászólás - 2008.11.20. 16:02:55 (Válasz tramenes #4 hozzászólására.)
Idézet: tramenes - 2008.11.20. 14:46:42
.
Szerinted honnan vegyen egy egyszemélyes szövi kb. 150.000 Le-t ahhoz hogy akkorára növelje a kútját amiből egy átlagos háború nyereményét be tudja fogadni? Vagy ha megépíti, szerinted mennyi esélye lesz háborút nyernie?

D


Ki mondta, hogy egy embernek kell ennyit epitenie? A lelekkut noveleseigy nehez, mert nem egy emberre lett tervezve.
Ha gyorsabb a novekedese, akkor mindenkinek az. Az aranyok megmaradnak.

Egyszemelyes szovi?? Egy ember szovetkezik magaval?

Tehat minden karakter fejlessze egekbe a tulajdonsagait, tomoruljon egy egyszemelyes szovetsege sajat magaval, es farmoljon tovabb ugyanazokkal a parameterekkel egyszerre akar 20 emberbol is. A szovetsegi epuletekbe nem fejleszt semmit, de a tapot kiveszi.
Leegyszerusitve: van egy kapcsolo a karakterlapodon, amit ha bekapcsolsz, akkor 1 ppontbol akar 20 embert is farmolsz.
Ezert erdemes sirni, ez megeri! En olyan kapcsolot szeretnek, amit orankent egyszer hasznalhatok es szinttol fuggoen adjon LE-t ingyen!!
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
8. hozzászólás - 2008.11.20. 17:12:24 (Válasz Draglov #7 hozzászólására.)
Arról van szó hogy az 1személyes szövi megalakításakor volt egy lehetőség amit meg lehetett lépni. A naiv játékos átnézte az akkori feltételeket, osztott-szorzott és úgy döntött hogy a háborúból befolyó győzelmekkel hosszú távon kompenzálni tudja a régebbi szövetségből való kilépéssel elvesztett épületbónuszokat, ezen felül bevállalta hogy az energiakristályosító + térkapu építéséhez sokkal több áldozatot kell majd hoznia egyedül mint egy nagy szövi tagjaként, a legendás lényeket pedig egyáltalán nem biztos hogy egyedül le fogja győzni.

Minden jól működött, hetek teltek el, a számítása nagyjából bejött. Erre utólag megváltoztatják azokat a feltételeket amin az egész számítás alapul. Ez nonszensz, így nem lehet játszani.

Az egyszemélyes szövi már ki van tárgyalva, akkor nem szüntették meg a lehetőséget központilag hanem rábólintottak hogy oké. Most meg hoznak egy olyan szabályt amivel ellehetetlenítik, amit nem tartok egy tisztességes lépésnek.

Farmolás; a Gyógyír kb. 2szer ennyi háborút vívhatna ha akarna, és minden megtámadottnak felajánlott egy olyan lehetőséget amivel elkerülhetik a kút 30%ának elvesztését. És semelyik szövit sem ütötte be újra 1 hét után.

Egyszerűen csak arról van szó hogy nem bírom hogy már megint letörik azt aki megpróbál egy nem szokványos stratégiával boldogulni. Ha az tilos akkor mondják rá hogy bocsánat, bug volt és javítsák ki, de ne hozzanak utólag olyan szabályozást ami taccsra vágja azt amit a játékos ebből a lehetőségből eddig kihozott. Tessék egyenesen és egyértelműen viselkedni. Vagy talán a destruktív játékot akarják bátorítani? Mert az 1 személyes szövi így is elhozná a tizenXezret a nagyok kútjából, csak a saját épületeit nem tudja belőle fejleszteni.
Pontszám: 5.44
irritálóMat_Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
9. hozzászólás - 2008.11.20. 17:20:12 (Válasz tramenes #8 hozzászólására.)
mielőtt elkezdesz "rinyálni" - máshol olvastam tetszik - olvass! nem az egyszemélyes szövetség miatt kellett lépni. azért lett a változtatás, mert a suttyó 3 fős rubint brigád 1000es, totál alap kúttal elkezdte szivatni az 55000 (55x akkora!) kúttal rendelkező, 16-17 fős szövetségeket. hiába "szabályos" ez a játékrendszer szerint, ez sajnos nem fér bele a "fair játék" kategóriájába. változtatni kellett. a suttyók majd kitalálnak maguknak más szórakozást...
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
10. hozzászólás - 2008.11.20. 17:22:01 (Válasz Mat_ #9 hozzászólására.)
Idézet: Mat_ - 2008.11.20. 17:20:12
mielőtt elkezdesz "rinyálni" - máshol olvastam tetszik - olvass! nem az egyszemélyes szövetség miatt kellett lépni. azért lett a változtatás, mert a suttyó 3 fős rubint brigád 1000es, totál alap kúttal elkezdte szivatni az 55000 (55x akkora!) kúttal rendelkező, 16-17 fős szövetségeket. hiába "szabályos" ez a játékrendszer szerint, ez sajnos nem fér bele a "fair játék" kategóriájába. változtatni kellett. a suttyók majd kitalálnak maguknak más szórakozást...


Értem, tehát azt akarod mondani, hogy aki kreatívan/okosan játszik (mint Mordarneth vagy Éjvirágék) az nem fér bele a "fair játék" fogalmába. Érdekes. Minden nap tanul valamit az ember...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.29
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
11. hozzászólás - 2008.11.20. 17:51:48 (Válasz Mat_ #9 hozzászólására.)
Az a "suttyó" 3 fős rubin brigád megvalósította azt ami a követendő stratégia lett volna rögtön még az Azúr+ELIT vs. Kubla+Tökéletes Gyémánt háború alatt/után. Sajnos az "ultimate" gyémánt szövi megalakítását a kerekasztal nagy része másban látta, pedig már akkor is fel lett vetve az a módszer ami több új, 2-4 fős kemény mag kialakításával számolt.

Ha akkor ezt az utat követjük akkor ezek a problémák sokkal hamarabb jelentkeznek, és mostanára sok apró, de győzhetetlen gyémánt szövi volna akik sokkal előrébb tartanának épületek tekintetében mint a Gyógyír. A Rubinpalota pontosan egy olyan szövetség mint amilyennek anno egy kemény magot elképzeltem és csak gratulálni tudok nekik a megvalósításért.
Pontszám: 6.67
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
12. hozzászólás - 2008.11.20. 19:06:46 (Válasz tramenes #11 hozzászólására.)
Ez az eredmény igazándiból nem a szövetség erején múlik vagy ügyes taktikázáson, hanem egy kiskapu a jelenlegi háborús rendszerben, ami, érthető módon, sok játékosnak nem tetszik.

Tramenes, az volt a peched, hogy másnak is megtesztett a taktika és történetesen Rubinok voltak. Aztán a korábban egyesült erővel a Gyógyirnak drukkoló gyémántok rájöttek, hogy nem annyira nyerő ha rajtuk kezdik gyakorolni ezt a brilliáns leleményt és lett nagy sirás-rivás. A taktika alapja, a rendszer egy olyan sajátossága volt, amire nem gondoltak a készitők és kiskapunak lett minősitve. Szerencsésebb lett volna rögtön kijelenteni ezt, amikor az egyszemélyes szövetség topic megnyilt, de hát akkor nem panaszkodtak elegen úgy látszik. Én már akkor tartottam a taktika tömeges elterjedésétől, ami nem lenne szerencsés. Még korlátozás nélkül is tiszta mazochizmusnak tartom ezt a taktikát, főleg ha egyedül akar térkaput épiteni valaki meg kristályositót 600 őskőből.
Pontszám: 7.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
13. hozzászólás - 2008.11.20. 19:08:36 (Válasz Mat_ #9 hozzászólására.)
Idézet: Mat_ - 2008.11.20. 17:20:12
mielőtt elkezdesz "rinyálni" - máshol olvastam tetszik - olvass! nem az egyszemélyes szövetség miatt kellett lépni. azért lett a változtatás, mert a suttyó 3 fős rubint brigád 1000es, totál alap kúttal elkezdte szivatni az 55000 (55x akkora!) kúttal rendelkező, 16-17 fős szövetségeket. hiába "szabályos" ez a játékrendszer szerint, ez sajnos nem fér bele a "fair játék" kategóriájába. változtatni kellett. a suttyók majd kitalálnak maguknak más szórakozást...


Már elnézést! Miért lenne suttyó az, aki jobban, kreatívabban játszik mint ti?
1. Nem kellett volna ész nélkül építkezni, nem lenne 55x akkora kutatok.
2. Az nem fair, hogy aki többet tud játszani egy játékkal, az jobban, ügyesebben, agresszívebben tud játszani? akkor ajánlom neked a TTC-t az a neked való játék, ott nincs olyan, hogy jajj anyu, megvert az a csúnya rubin, mert én nem fordítottam annyi figyelmet a játékra

Ami pedig a rinyálást illeti: azért látok itt rendszeresen nyafogni embereket, hogy az egész nap játszó, prémiumos karakterek miért tudnak jobban játszani mint ők, miért ügyesebbek, miért erősebbek. A játék indulása óta ez a második alkalom a portyapontok óta, ahol a rinyáló, játéktudásban gyengébb, és a karakterekkel kevesebbet foglakozó, jóval kevesebbet fizető játékosok javára változik a rendszer. És ezek csak a nyilvánosságra hozott változások.

Én most miattatok elbuktam 30k LE-t, mert pont tegnap határoztuk el, hogy az ellustult szövetségből kiválik egy 5 fős keménymag.
Mivel én napközben is vagyok, rám jutott az új szövi megalapítása. 11-kor kiléptem, elindítottam az új szövetséget. 12-kor Miklós bejelentette a változást. Jelen körülmények között semmi értelme az új szövetségnek, léphetek vissza vagy a régibe, vagy egy másikba. Vagy szimplán törölhetem a karakterem, mert ezek után semmi értelme szenvedni vele, ha minden nap 37et vadászom, és az utolsó cseppig a kútba töltöm, akkor is vagy 250 csp-m rámegy, meg lépek vagy két szintet. Nektek az 55k-s kút mennyit termel naponta? Majdnem 8k-t katalizátor nélkül? És mennyit bukhattok maximum? 30%-ot, azaz 2,1 napi töltődést. Igen, valóban azonos súlycsoportú probléma.

És ezek után mi maradjunk csöndben, akiknek a felépített stratégiáját egyszerűen keresztülhúztátok a folyamatos sírással, hogy nektek milyen rossz? Asszem befejezem,mielőtt valami olyat mondok, ami már a netikettbe ütközik.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.40
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
14. hozzászólás - 2008.11.20. 19:26:53
Hmmm... Javaslom az ilyen jelzőket, mint "suttyó", mellőzni. Éjvirágék játéka már így is tönkre lett téve ezzel a változással. És halkan jegyzem csak meg: olvassátok már el az eddigi hozzászólásait... Soha senkit nem sértegetett. Mégis kapott, rendesen. Én nagyon drukkolok neki, hogy kitaláljon valami olyasmit, amivel megint kilövi a biztosítékot pár embernél, akik aztán megint mehetnek sírni, hogy a Rubinpalota csal.
Pontszám: 8.75
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
15. hozzászólás - 2008.11.20. 19:42:18 (Válasz Necronis #14 hozzászólására.)
Őszintén drukkolok nekik! És ha kitalálnak valamit, remélem lesz annyi eszem, hogy rájöjjek a trükkjére, és tudjam alkalmazni.

De sebaj, nem izgatom tovább magam, így több időm lesz a világ2-n egy tartósan top szövetséget létrehozni társaimmal. Egyáltalán csodálkozom, hogy mi nem kaptuk még meg, hogy hogy lehet kisebb kúttal általában több/nagyobb épületünk, mint a Black Diamondnak, biztos csalunk.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
16. hozzászólás - 2008.11.20. 19:45:22 (Válasz Necronis #14 hozzászólására.)
Igazából én úgy látom hogy azért ők 3an meg tudják tölteni annyira a kutat hogy értelmes nagyságúra nőjön anélkül hogy visszacsúsznának a középmezőnybe. Lehet hogy nehezebben fognak háborúkat nyerni egy ideig de fejenként 50K építés ezekkel a karikkal -főleg hogy nem egy régebbi szöviből váltak ki ergo nem pazaroltak annyi LE-t építésre- középtávon behozható.

Illetve ha még 1-2 hasonló erősségű rubin harcost találnak maguk mellé akkor rögtön megoszlana az 1 főre jutó építési költség, 5 fővel pedig akár már a térkapu költsége is vállalható.
A hozzászólást tramenes módosította 2008.11.20. 20:06:18-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
17. hozzászólás - 2008.11.20. 19:55:39
Hát ez igazán remek. Épp ma reggel léptem ki az Igazak szövetségéből, hogy móresre tanítsam a ránk támadó (nálunk nagyságrendekkel erősebb) szövetséget. Mivel én voltam az egyetlen ősköves cuccokkal rendelkező magasabb szintű tag, ez volt az egyetlen lehetőség, hogy példát statuáljunk, és hosszabb távon megvédjem a szövinket.

Rendkívül csalódott vagyok a változások miatt, mert ezzel tényleg minden esély megszünt arra, hogy egy kisebb szövi bármi más szerepet betöltsön a játékban mint LÉ-farm és pofozógép.

Elképesztő, hogy ebben a játékban minden szabály és lehetőség úgy van kialakítva, hogy a tápos az még táposabb, a gyenge meg még gyebgébb legyen.

A nagyobb szövik farmolása két-három fős szövik által az tényleg gáz játékegyensúly szempontjából, na de könyörgöm, HOL VAN ITT AZ EGYENSÚLY???

Egy csomó nagyobb szövi alkalmazott építőrabszolgákat a játék elején. Az vajon nem rúgta fel az egyensúlyt? Ezek szerint nem annyira, hogy bárki közbeavatkozzon. Na és mi van az 500k LÉ plusszban lévő portyakirályokkal? Én soha nem mondtam, hgy csalnak, biztos vagyok benne, hogy becsületesen játszanak, de játékegyensúlyt emlegetni egy ilyen játékban az azért elég durva.

Ezek persze simán mehettek, mert csak a lúzereket érintette kellemetlenül. Ami viszont a topot szivatná, azt egyből letiltják.

Nem kell, hogy egyetértsetek velem, de ez volt az én személyes véleményem

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 7
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
18. hozzászólás - 2008.11.20. 20:19:23 (Válasz Ezékiel #17 hozzászólására.)
A csalókkal kapcsolatos véleményeddel maximálisan egyetértek. Viszont az, hogy többen is ki akartátok próbálni az egyszemélyes szövetség taktikáját, a legrosszabb rémálmom (na jó nem a legrosszabb) megtestesülése. Elvileg egy erősebb tagokból álló szövetségnek nagyobb a lélekkútja is. Mivel mindenki gyengébbek ellen indit háborút, a zsákmány is kisebb, tehát nem vágja földhöz a gyengébb szövetséget. Viszont ezt a kvázi védelmet kerüli ki egy kisebb szövetséget alapitó 1-3 tag és ennek a tömeges elterjedése azt eredményezheti, hogy akár az gyenge/átlagos/erős de optimalizált szövetség azt veszi észre, hogy lentről támadják akik régebben felülről és piszok sokat visznek. Ez nagyobb hátrányba kényszerithetne több szövetséget és kénytelenek lennének ők is többfelé szakadni. Ez korántsem csak a nagyok elleni védekezésről szól, sőt!
Pontszám: 8.75
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
19. hozzászólás - 2008.11.20. 20:42:51
(arról mindenki megfeledkezik, hogy ennek a játéknak van egy kerettörténete is! Nem "büntetésből" építkezünk, hanem azért, mert így lehet kigyógyulni a korból, ami perpill az elsődleges feladatnak tűnik, ha úgy tetszik, ez a végcél, nem az, hogy Te mindenkit bedarálj x hónapon át, mert nem építkezel/lépsz szintet)
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háború kiegészítések
20. hozzászólás - 2008.11.20. 20:50:30
Sziasztok!

Némi infóra lenne szükségem:
amikor letelik a háború 2 hete, akkor az indulásának óra/perce számít, vagy kerekítve van a dolog éjfélre? Merthogy van ez a 2 hét alatt +10 győzelem szabály...

Előre kösz!
Pontszám: 5
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!