Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.03.12. 14:03:31
Te már előre tudod, hogy lehetőség lenne a fórum telesírására?
Vajon miért is kéne sírni a fórumon?

Csak nem azért, mert igaza van Jerikonak és megint három horda szavazza ki a negyediket, és esetleg ez tényszerűen kiderülne?

Más károd abból nemigen lenne, ha szerverszinten kiderülne, hogy ki milyen hordát akar gyűlölni.

Jó ám, hogy még ennek a lehetőségét sem akarjátok meghagyni, gratulálok.

A kérdés feltevéséhez is, még a mostani rendszert nem helyeslőket is sikerül vele háromfelé szavaztatni.
Kíváncsi lennék egy ilyen szavazás végeredményére:

Szerinted jók-e a mostani Hordagyűlölet feltételek?

1, Nem.
2, Igen, mert kompenzálni lehet, amit a hordagyűlölet pluszban ad.
3, Igen, mert úgysem egy hordára fog kihegyeződni
4, Igen, mert most legalább mindenkinek van esélye bosszút állni eddigi támadóin.
Dátum: 2009.03.11. 19:27:16
Azt már én is megfigyeltem, a kiszámolgatások folyamatosan a TOP-okról szólnak.
Kimaxolt ez, kimaxolt az, milyen jó ennek, mert a max térkapuból mennyivel többet, meg ilyen kimaxolt szakértelem, meg olyan kimaxolt épület.
A többségnek, és igen, a gyémánt többségnek sincs kimaxolva semmiféle szakija, vagy tulajdonsága.

A mi szövink pl ma gyilkolta le az első epikusát, az akadémiához, és a többi új épülethez még hozzá sem szagoltunk, térkapuból is mindössze három van még naponta.

Úszunk az árral igyekszünk szintentartani a karakterünket, hogy ne verje túlzottan agyon senki, és az egyre drágább statokhoz igen rengeteg segítséget nyújt a felsőbb szinteken egyre inkább megölt portya, amitől húdejóis a gyémántnak..

És valóban, mivel a leggyakoribb horda a gyémánt, igen nagy valószínűséggel a másik három horda többsége őket fogja választani gyűlölt hordának.

A szavazásról pedig megintcsak annyit, hogy három horda szavaz meg ismét egy kitolást a negyedik horda ellen, ahogy az összes portyanyirbászolós "fejlesztésekben" eddig mindig.
Dátum: 2009.03.02. 20:40:14
Lehetne, az elején valóban kevéssel mentem, kettő egész esetben.
Azóta erről már leszoktam. De ha 3000-el megyek, akkor is dobott már 700-akat.

Viktor, a lélekkufáros hetentei dolgot meg szerintem te sem gondoltad komolyan. Ha te hetente öltözöl át kompletten, akkor gyémántként 8000 LÉ-t spórolsz úgy nagyjából, amit aztán jól elkölthetsz tulajdonságokra.. Viszont cserébe még így is elköltenél nagyondurván 48000-et. Viszont te sem öltözöl át hetente teljesen, ebben valahogy egészen biztos vagyok.
Dátum: 2009.03.01. 12:13:16
Viktor, akkor nekem, mintl amatőrnek, muasd már meg légyszi, hogy hol van az leírva, hogy megkapjuk a bónuszt. Mert én jelenleg 31-es vagyok, de térkapuból elég sűrűn érkezik 700-as zsákmány, ami ha levesszük a meglévő 33%-os hordabónuszt, akkor csak 470 maradna belőle.
Lehet, hogy neked van igazad, de én nem ilyen átlagzsákmány számokat olvastam másoknál.
Dátum: 2009.03.01. 08:22:42
Egyetértek Benőke, és ezt a gyémánt bónuszos dolgot már rég felvetettük, meg is lett állapítva lesöprő jelleggel, hogy itten pár ember rí. Holott a többi horda bónusza a szintekkel, fejlesztésekkel nő, míg a gyémánté egyállásban van, mint ama Samu nadrágja. Sőt, a hatástalanítása a szakikkal egyre erősebb. A többi horda bónusza bármelyik tevékenység végzésekor érvényesül, lásd térkapu, vagy epikus, a mienk nem. Lehet jönni a nademilyenolcsón vásároltok szöveggel, de ha az valakinek elég hordabónusz lenne, hogy öt szintenként érvényesül a hordabónusza, (gondolom 30 fölött már mindenki rájött, hogy nem divatbemutató és nem öltözik lépten-nyomon), ha magáról lenne szó, annak gratulálok.
Ezt is lehet lepontozni, vagy "Mi vaaaan?"-nal elintézni.
Dátum: 2009.02.22. 23:52:10
Mi a gond a grattal Mortimer?

Hogy a többit idézed...

Nem semmi volt ennyi idő alatt ekkorára felhúzni, mindenképp jár nekik a gratuláció.
Szerintem.
Dátum: 2009.02.22. 23:38:35
Idézet: Miklós - 2009.02.22. 11:04:59

De tény, hogyha ezt valaki végigszámolja (a komplett excel táblát nem tudom ide bemásolni), az látni fogja, hogy hosszú távon (oké, sok-sok hónap múlva) a kis szöviknek is lesz esélye a hatalom tornyát kihasználni.


Sok-sok hónap extratáp után a TOP szöviknek, lesz esélye a kicsiknek max egy napig (tovább úgysem hagyják a nagyok, tehetik, a plusz tápon addigra méginkább megerősödve) birtokolni a tornyot, ami addigra kb 150-es szinten lesz és lehet akkor még nagyon alulbecsülöm.
Hát ebbe kis szövik bele sem fognak fogni, mert semmi más, csak LÉnyelő nekik, mire labdábarúgós szintre egyáltalán feltolják a plusz táp nélkül.

Mindenesetre tényleg grat a TGY-nak, elképesztőn gyorsan felhúztátok.
Dátum: 2009.02.21. 10:17:43
Köszönöm, megpróbálom.
Dátum: 2009.02.21. 09:07:20
Vettem ma reggel sms-ben 9 őskövet.
A visszajelzés sikeresen meg is érkezett a telefonomra, csak a kő nem a játékba.
Csak türelmetlen vagyok és ezután érkezik?
Dátum: 2009.01.25. 18:25:14
Nahát, el kell mennem filmezni, köszönöm a felvilágosítást.
Dátum: 2009.01.25. 18:12:17
Hogy hívták a Star Warsban, az Anakin Skywalker által épített robotot?
R2D2
Roncshalmaz
Artuditu
C3PO


Hát lehet az én tudásom kevés ide, de tudommal a jóöreg Dartvéder egy fia robotot nem csinált, és főleg nem C3PO-t, ami itten a helyes válasznak meg lett jelölve. Szerintem az egy sima széria protokoll robot volt.
Dátum: 2009.01.11. 15:44:16
Melyik a legkissebb szinten elérhető varázslat?

Vakító fény
Energialövedék
Tűzfuvallat
Méregfelhő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2009.01.09. 12:24:37
Ez szerintem is egy jó ötlet lenne, portyaélénkítő. Azt az 50 %-ot viszont inkább úgy kellene, hogy csak arányosan, tehát amennyi nyers volt neki, abból nyerset zsákmányolni, és amennyi valós, abból valósat. A fáradásos technikával az 50% a sokat játszani tudó (tehát leginkább portyázó) Karakterek így is rá vannak kényszerítve a belépkedésre, vagy nem portyáznak. Ha 50 % nyers jön, akkor gyakorlatilag ők egy szélsőséges esetben max reggel tudnák azt a LÉ-t is elkölteni, amit normál esetben nem nyersen szereztek volna.
Dátum: 2008.12.21. 21:27:31
Idézet: Kocos - 2008.12.21. 09:07:40

Vitába szállnék veled. Sztem a gyémánt horda bónusza rettentően polarizált. Míg a maradek harom hordabol egy gyengebb es gy jobb jatekos nagyjabol ugyanazt az elonyt kapja, gyemant horda bonusza igazan az extrem jo vagy extrem rossz jatekosoknal ervenyesul. A közepes karakterek akiknél a nyert vesztett LE hetenre 1-2000 körül mozog szinte semmi hatása, tehát szerintem ők komoly hátrányban vannak, míg a hatás azoknál a kaaktereknél, akiknek extrém sok nyert vagy vesztett LE-je van kicsúsosodik. Összességében egy nagy masszaként elhiszem, hogy jó a gyémántok bónusza, de az egyes karaktrek szintjén szinte soha. Kevés esetben túl erős, sok esetben túl gyenge.


Teljesen egyetértünk.
Aki az elején tudott orrba-szájba portyázni, azt az életben nem éri utol senki, és ezekből biz sok gyémánt. Node ezek az idők elmúltak.
Dátum: 2008.12.20. 22:13:00
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 21:34:32
Egyébként is erőteljesen blődnek tartom, ha valaki azt írja, hogy a gyémánt a "portyázó horda". Bezzeg, a többi szövetségnek vadászatra meg szakértelmekre működik a hordabónusza


Idézet: Darah - 2008.12.20. 21:28:45

Nem baj, ha nem értünk egyet, de végre valaki normálisan reagál, köszönöm. Valóban, portyázásnál jó a gyémánt bónusza. Viszont a többeké a képességeik/szintjük fejlődésével arányosan fejlődik is, és az teljesen mindegy miből fejlesztetted, vadászatból-e, avagy portyából. Mi fejlődik a gyémántnak? Csak amit magunknak fejlesztünk, pluszok nélkül. Az egy, az nekünk mindig egy, és nem 1,05 vagy 1,2.A kereskedelem rettentő fontos dolog. Most csak példaképp megnéztem az áldott pikkelypajzs 9000 a másik három hordának, nekünk 8100. Ez 20-as szinten. 900 LE előny. És gondolom erre a szintre már bőven mindenki rájött, hogy ez nem divatbemutató, nem kell minden szinten átöltözni, mert adegy, irtó ráfizetéses, ad kettő az új messze nem éri meg az árát.


Ez akkor biztosan nem így van.

Azért azt viccesnek találom, hogy az általad extrém bénáknak tituláltak, azok nem sírnak szerinted, hanem csak mi pár ember.
Köszönöm a válaszod.
Dátum: 2008.12.20. 21:28:45
Idézet: Mong0ose - 2008.12.20. 20:09:11
Ne haragudj Darah, de nem értek veled egyet. A hordabónusz mindenkinek a portyákra vonatkozik. Ha nem portyázik nincs bónusz. Pont a gyémántnak és a smaragdnak van olyan bónusza, ami nemcsak a csatákban jön jól. Gyémántnak, hogy olcsóbban vásárolhat. Smaragdnak, hogy hamarabb kap meg egy varázslatot.


Nem baj, ha nem értünk egyet, de végre valaki normálisan reagál, köszönöm. Valóban, portyázásnál jó a gyémánt bónusza. Viszont a többeké a képességeik/szintjük fejlődésével arányosan fejlődik is, és az teljesen mindegy miből fejlesztetted, vadászatból-e, avagy portyából. Mi fejlődik a gyémántnak? Csak amit magunknak fejlesztünk, pluszok nélkül. Az egy, az nekünk mindig egy, és nem 1,05 vagy 1,2.A kereskedelem rettentő fontos dolog. Most csak példaképp megnéztem az áldott pikkelypajzs 9000 a másik három hordának, nekünk 8100. Ez 20-as szinten. 900 LE előny. És gondolom erre a szintre már bőven mindenki rájött, hogy ez nem divatbemutató, nem kell minden szinten átöltözni, mert adegy, irtó ráfizetéses, ad kettő az új messze nem éri meg az árát.
Dátum: 2008.12.20. 20:07:24
Idézet: Enchanter - 2008.12.20. 19:41:53

Aha, smaragd 1 varázslat 10% erősítésével kéne behoznia a több harci kör (ami mellesleg szívóssággal növelhető) 5% os sebzés növelését, vagy az azúr minden elleni védelmét. Gyémántba most nem megyek bele, de nézz körül a fórumon, többször kiszámolták hogy több LE-t ér a bónusza.


Én szeretném, ha picit belemennénk. És hogyan tudja érvényesíteni a gyémánt a bónuszát? HA sikerül portyát nyerni, vagyis túlüti, illetve túlvédekezi a másik három horda bónuszát. Tehát HA portyát tud nyerni. És ez persze még kevés, abból a portyából fele 0 LE tartalommal bír. És hogyan tud portyát nyerni? Ha a többi horda minden bónuszát megpróbálja kompenzálni, mert ha csak egyre specializálódik, őt is lefarmolják. És mindezt a nulláról indulva, és bejövő szinten sem kapva rá bónuszokat, míg azért egy huszonszintű varázslat már úgy sebez 300-akat, hogy üsd túl a többi körben.

Mégsem láttam még olyat, hogy azon rítt volna valaki, hogy tessék lefokozni a varázslatok sebzését.
Dátum: 2008.12.20. 18:47:17
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 15:58:25

Mi van????????????????????


Lassan lehetetlenné teszitek a hordabónuszt, az van.

Hogy folyamatosan a portyát nyirbáljátok, háborúban, békében, sima portyaként, karácsonyi ajinak, és ez mit jelent más hordáknak és mit a gyémántnak, mint gondos fejlesztő, gondolom pontosan felméred, akkor viszont nem értem a kérdésed.

Sokkal egyszerűbb lenne a gyémántnak adni valamire %-os akármit, mint a többieknek van, és akkor valóban úgy manipulálható a portya, ahogyan a helyzet megkívánja. De míg a másik háromnak egész mást jelent, mi, gyémántok ebből "élnénk". Bármilyen portyázással összefüggő változtatás (eddig még csak büntetéshegyek) minket még inkább sújt.

Viszont köszönöm, hogy figyelemre méltattál, még ha így is.
Dátum: 2008.12.20. 17:40:24
"Kivéve mondjuk őskövek, hordák (ha smaragdot választottál akkor gyak. máris hendikeppel kezdesz), és persze hogy ki mikor indult."

Hol van pl. a gyémánt kezdeti előnye? Míg a smaragd a varázslás bejövetelével megkapja ugye a magáét, ha nem azonnal?

Mindenki azt kéne erősítse, amiben a hordája amúgy is jó. Ha ezt nem teszi meg, akkor persze, hogy gyengébb lesz, hiszen nem használja ki, amit kap. És ezért másokat okolni elég érdekes.
Kikövetelni, hogy másokat büntessenek érte még érdekesebb.
Dátum: 2008.12.20. 14:45:02
Javaslom a gyémánt horda bónuszának megváltoztatását.

Mert amit műveltek vele, az immár nevetséges.