Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2009.09.02. 21:27:51
En eventezek, ugyhogy az erzesed egy fabatkat sem er!
Dátum: 2009.09.02. 18:38:23
Idézet: McPaul - 2009.09.02. 15:18:08
Nem allt szandekomban reagalni a provokaciodra, mivel a valasz sem lesz szerves resze a topicnak, de tessek az ok, amiert lepontozast kapsz:

- Semmi mas celja, es ertelme nincs a postodnak, mint hogy kotekedhess
- Nem a topic tartalmahoz szol, nem velemenyt tartalmaz, pusztan szemelyeskedsz
- Meg csak vegig sem gondoltad, mirol szol a post
- Valamint nyilvan nem tartottak erdekesnek, netalan ertelmesnek sem.

Elnezest kerek mindenkitol...


Marpedig akkor is valaszolok, ha az egesz klanod ezentul folyton lepontoz fuggetlenul attol, h mit irok!
A hszem azert szuletett, mert mar sokadik alkalommal irsz azzal kapcsolatban, h a zarknodba olt sok eroforras miatt mekkora hatrany is er Teged es kedves klanodat. Ez senkit nem erdekel, Te/Ti dontottetek amellett, h ekkora aldozatot hoztok a jatekban egy 6 hetes event miatt!
Minden ilyen jellegu hozzaszolasod arrol szol, h a jatekvezetes tette tonkre a karaktereteket, es vagy direkt vagy burkoltan a mellett kardoskodsz, h legyen kompenzacio! Hosszu eves beholder tapasztalatom pedig azt mondatja velem, h ha sokaig tudod ezt a fajta strategiat alkalmazni, akkor bizony Miklos olyan kompenzaciot fog adni, h belesantul mindenki, aki nem manozott. Ez szamomra a jatek csodjet jelentene, mert azt sugalna szamomra, h mostantol barmit lehet csinalni, ha eleg kovetot tudok toborozni, eleg nagy szamban tudok megfelelo hszeket elejteni a forumon, akkor az lesz, amit en akarok!
Ettol fuggetlenul nem provokacionak szantam az elozo hszt, csupan egy olyan kerdest tettem fel, amire ebben a hszedben valahogy nem sikerult valaszolni. Vajon miert nem?
Semmi szemelyeskedes nincs benne, az adatot a Te postodbol vettem. A kerdes pedig arra iranyult, h egy tervezheto esemenyre miert nem keszulsz, ha tudod, h minden honap elejen rendezik. Miert gondoltad, h az a 2 millio LE nem fog hianyozni a karakter statjaibol/skilljeibol, ha szamodra olyan nagyon fontos a bajnoki?
Amennyiben valaszolsz, ugy remelem, h a kerdesekre fogsz koncentralni, nem pedig szemelyes tamadasnak veszed!
Dátum: 2009.09.02. 16:54:41
Ha ezt ilyen patent modon atlatod, akkor mar csak azt nem ertem, h miert ajanlottad az egyik ilyen LE termelo targyat a szoviben annak, akinek?
Illetve miert nem vetted meg?
Vagy naprol-napra valtoznak a dolgok?
Anno felszolaltam ezzel kapcsolatban en is, es nem igazan alltal ki mellettem, sot!
Dátum: 2009.09.02. 16:18:42
Jatokos vagyok en is. Nincs lehetoseg nevvaltoztatasra.
Kis segitseg: a behos hozzaszolasoknal a nev piros.
Dátum: 2009.09.02. 14:34:39
Milyen parhuzamot velsz felfedezni barmelyik MMORPG es a Vegzetur kozott?

Edit: Latom a kerdesek feltevese mindegyik topicban lepontozassal jar. Jo ez a pontozosdi, hajra sracok!
Dátum: 2009.09.02. 11:49:44
Idézet: McPaul - 2009.09.02. 09:04:26
Ez az olimpia nalam leverte a biztositekot. Aki manozott az eselytelen. ESELYTELEN. Hihetetlenul merges es felhaborodott vagyok. Hogy lehettek kepesek egy ilyen esemenyt csinalni, ami tonkreteszi a jatekban fellelheto egyetlen izgalmas es erdekes reszt, a bajnoki viadalon valo esellyel valo indulas lehetoseget? Kozel 2 millio LE-m all benne a manozasban, aminek a hianyaban minden eselyem elszallt, nem hogy a cimvedesre, de egyaltalan a becsulettel, es tisztesseggel valo helytallasra is.


Ne haragudj, de nem tudok nem hozzaszolni.
2 millio LE-t toltottel bele. Amikor beletoltotted, akkor nem gondoltad at, h a szamodra egyetlen izgalmas es erdekes resz ezaltal ellehetetlenedik?

Edit: Huh, de lepontoztatok egy kerdest...
Dátum: 2009.09.02. 11:29:02
Te egyebkent abba a csapatba tartozol, amelyik ertekeli a kerdeseket? Mert akkor kezdem mar atlatni a dolgokat...
Ha igen, akkor tovabbra sem valaszoltal arra, h mi szamit foetkezesnek. En felvetettem egy kerdest, elmondtam, h szerintem h van, kaptam ra egy altalanos valaszt, majd azt, h meg en kotozkodok...
Joideje nem teszek fel kerdeseket a jatekban, de ha a segito szandeku hszre ilyen reakcio erkezik, akkor ezentul ezzel sem kell foglalkoznom mar. Tovabbi szep napot, jo forumozgatast!
Dátum: 2009.09.02. 11:21:03
Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 10:45:01
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.


nalunk az ebed. de a reggeli semmikepp sem


Mi pedig lekvarral esszuk a bundaskenyeret. Akkor ezekszerint Ti is?
Valami konkretabb valaszra szamitottam...
Ha kiveszel egy szallodai szobat, ott 3 foetkezest rendelhetsz meg:
-reggeli
-ebed
-vacsora

Ezeken tul szoktunk beszelni meg tizorairol, uzsonnarol, amik ugye nem foetkezesek.
Dátum: 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.
Dátum: 2009.08.31. 15:24:09
Idézet: Solina - 2009.08.31. 14:25:41
Mar megint nem tudod mirol beszelsz.. Ez nem szinesito event, ez nyers eroforras kivonas a jatekbol.. Ha a jatekvezetes egybol TOP listakat allit fel, a TOP10 kulon jutalmazasat vetiti elore, illetve a hordak kozotti versenyre buzdit, es kozli, hogy az event ekkora eroforras kivonas ellenere nem a szivatas kategoriaja, es mindenki jutalmaza lesz, azzal maga inditja el a versenyzest.. Ez elore lathato, felmerheto, es gondoskodni kell arrol, hogy a vegen ne legyen belole oriasi szivas azoknak, akiket belecsalt a csobe... A szinesito event az lenne, ha vadaszat kozben idolegesen potyognanak kisebb specko cuccok, vagy egy ruha sett darabjai, ami ugyan semmit nem ad, de mashogy nez ki tole a kari, mikozben a pancelzata a "rejto" cucc alatt ugyan az marad mint ami volt, vagy mint anno a TF a Toronyhaboru, ahol semmi mas nem volt, csak a karakterek csoportjainak egymastol kellet tornyokat elfoglalni... Hat abban nem volt tap, a vegen se, es megis mindenki torte magat, mert jo moka volt...


Tudom mirol beszelek
Az otlet jo a pancelzat rejtesre.
Ettol fuggetlenul nem gyoztel meg rola, h a beholder felelos azert, hogy a versenyhelyzetre valo tekintettel paran eron felul teljesitettek a jutalom remenyeben, ezzel rombolva a karakteruket. Nem a beho nyomkodja a gombokat, Ti jatszotok. Fel lehetett merni, es fel is kellett merni, h mivel jar, ha mindent a hatterbe szoritva az eventet favorizalja valaki! Ha ennek ellenere a toplistan szeretne maradni valaki, az vallalja, h a karaktere olyan lesz, amilyen.
Mivel elore nem lehet tudni, h mi lesz a jutalom, ezert eleg furcsa, h mar most kompenzaciorol beszelnek egyesek, Te pedig arrol, h gondoskodniuk KELL a behonak ezen jatekosokrol.
Nem volt itt csapda, csupan paran ki akartak tunni a tomegbol, erre pedig nagyszeru lehetoseget adott a toplista. Ott vannak, legyenek elegedettek, a verseny ezen reszet megnyertek, sokan olvassak a nevuket a toplistan, de h meg verni az asztalt ezek utan, es kovetelozni ujjal mutogatva Miklosekra, h mi tortent a karakterukkel, ez olyan, mintha mar most puhitani akarnak a behot, felismerve, h talan nem volt a legjobb dontes all in-t mondani flop elott.
Az event nem szivatas, tudni lehetett, h a jutalom nem tap lesz. A versenyben resztvevok mindezek tudataban olnek bele rengeteg eroforrast. Aki megengedheti maganak, az tegye, aki azonban ettol meggyengul, az ne a behotol varja el a kompenzaciot. Valamit, valamiert. Ott vannak a toplistan, es meg a beleolt eroforras is kell? Vagy legalabbis egy resze? Ha igy mukodik, akkor matol en is mindenemet beleolom, mert majd kompenzaljak.
Varjatok ki az event veget, mindenki megkapja az eventbol a megerdemelt reszet, aztan ha nem tetszik, meg mindig lehet reklamalni. Ha pedig elbizonytalanodtatok abban, h erdemes-e a toplistan maradni, akkor meg mindig vissza lehet allni a napi 1-2 manora, h tovabb ne rontsatok a helyzeteteket.
Dátum: 2009.08.31. 13:53:16
Idézet: McPaul - 2009.08.31. 13:26:31
Alljon mar meg a menet.

Tobbszor leirtam, Miklos MAGA jelentette ki, nem lesz szivatas az event. Ha BARKI negativan jon ki belole, akkor maris az. Iszonyatos eroforras elszivas az egesz. A jatekvezetes nyilatkozatai alapjan, illetve ezek utan a buzditasukra vagtak bele igencsak sokan.
Ha nem ir ilyen hsz-t Miklos, akkor meg mindig az elso fazisban bamulnank ezt a zsenialis esemenyt, nem a masodik vege fele jarnank (legalabbis a V3-on egeszen biztosan).

A masik fele, igenis mindenkinek megvan a jogalapja jutalomrol beszelni, szinten ugyanabban a HSZ-ban leirtakra hivatkozva, meg ha tapot nem is kerhet szamon senki sem rajtuk. Nem keves otletes, es hangulatos jutalom elkepzelheto, ami semmifele elonyt nem ad. Peldanak okaert legyen ez akarmilyen kis medal a karakterlapodra.

Megint ott tartunk, hogy sok nagyokos osztja az eszt azoknak, akik varjak mar a beolt, esetenkent nem is kicsi energia jutalmat. Konyorgom, az ilyen kis arnyekbol ugatok hallgassanak mar el! Ne azt osszatok, aki garanciak utan belevagott az egeszbe, inkabb foglalkozzatok a sajat jatekotokkal es azzal ami nektek oromot okoz, foleg ha mar kihuztatok magatokat az egesz alol.


Negativan? Mit ertesz az alatt, h negativan jon ki az eventbol?
Merthogy ha csupan arra gondolsz, h beleolt X cspt, Y LEvel egyetemben, es ezt szeretned valamilyen formaban viszont latni, es ez nem valosul meg, tehat negativan jon ki belole, akkor mar most kijelentheto, h bizony negativan fog kijonni a karakter belole!
De az event nem errol szol, barmennyire is furcsalod.
Az event nem szivatas!
Eroforrasert kapsz tp-t, valamennyi LE-t vissza, allatfejlodest, targyakat. Nem mellesleg zarknod felebred, visszakapjuk a lelekkut toltodesi sebesseget (talan ), es a klanod v3mon uj celt talalt maganak. Ha mindez szivatas, akkor az en ertekrendem kicsit mas, mint a Tied.
Hogy hanyadik fazisnal tart az event, teljesen lenyegtelen. Elkezdett par jatekos versenyezni manoolesben/pilontoltesben, amire senki/semmi nem kotelezte. Kar ujjal mutogatni Miklosra, h ezt a folyamatot O inditotta el. Tevedes! Ti, jatekosok dontottetek a verseny mellett, a kovetkezmenyek kizarolag Titeket terhel. Zarknod felebredt volna akkor is, ha bizonyos karakterek nem kezdenek ilyen mervu versenybe, csupan napi 1-2 alkalommal toltik a pilonokat.
Az event gyorsabb befejezodese onos erdekek miatt fog bekovetkezni, nem pedig azert, mert pl nekem dupla vp regeneraciot szerettetek volna elerni, vagy a klanom lelekkutjanak toltodeset mihamarabb normal allapotba szerettetek volna allitani. Bar lehet tevedek, es ilyen nagylelkuek vagytok, csak akkor megint nem ertem, h miert a jutalomrol beszelnek itt sokan?
Mifele garanciarol beszelsz? Mit garantalhatnak a jatek keszitoi egy olyan jatekban, ahol pikk-pakk el lehet rontani egy karaktert, es erre sokan kepesek is?

A jelzoidet pedig visszautasitom, maradjunk meg kulturalt keretek kozott!
Dátum: 2009.08.31. 13:04:24
Ez is egy velemeny, de nem az enyem.
Dátum: 2009.08.31. 12:55:14
Felesleges beszelni olyanrol, ami egyreszt nem rajtad mulik, masreszt korabban le lett irva, h mire szamithatnak az event resztvevok.
Csupan hangulatkeltesre jok ezek a hszek...
Nem ertem mire fel szamitotok kompenzaciora, mikozben az elkoltott cspkert megkaptatok ami az eventben kaphato (potik, relikviak, allat fejlodes). A jutalmazasra pedig az event vegeig varni kell, ahol Miklos korabbi hsze alapjan tudhato, h nem nyers tapot kapnak a resztvevok.
Tovabbra is azt mondom, h aki az eventben reszt vesz/vett, az az elso manos csata utan lathatta, h a tovabbiakban mire szamithat LE/TP szempontbol, es nehezen hiszem, h nem tudta kiszamolni, h 100 ilyen csata mit eredmenyez a karakter eleteben!

Idézet: Paulkaresz - 2009.08.31. 11:43:04

szerintem evidens ha a játékvezetés egy ilyen fejlesztéssel színesíti a játékot,nem lehet káros a karakteredre nézve...


Nem a fejlesztes karos a karakterre, hanem a jatekos, aki idonkent esz nelkul kattingat, nem gondolva a jovore...
Dátum: 2009.08.31. 12:21:37
Idézet: Tyberius06 - 2009.08.31. 11:49:20

a) a magasszintű varázslás néven futna, maximuma 60 lenne, mint a szívóssággé és ugyanaz lenne a hatása, hogy 10-nél eggyel, 30-nál kettővel, 60-nál hárommal több varázslás köre lenne a karakternek (csak Smaragdoknak!), ugyanakkor a fizikai harci fázisuk ennyivel csökken, tehát maxos szívóság és maxos magasszintű varázslás mellett lenne a karakternek 3 fizikai és 4 varázslás fázisa, ha nincs fejlesztve szívósság, akkor mind a 3 egyébként fizikai harci fázis varázslás lesz.


Jelenleg a varazslat fazisban eldolhet egy csata kimenetele, ezt Neked tudnod kell smaragdkent.
4 varazslattal gyakorlatilag kivegezned a celpontodat, mielott a negativ hatas (kevesebb harci kor) ervenyesulhetne.
Dátum: 2009.08.31. 12:03:59
Mar megint kompenzaciorol beszeltek... Erthetetlen...
Dátum: 2009.08.28. 18:12:42
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 17:39:28
még szükséges: 437.492 LE
Hm, két óra alatt 13 ezerrel csökkent!

Könnyen el tudom képzelni, hogy valaki még a bajnoki előtt meg akarja szerezni a 3adik relikvát!


Ezert nem a manokat oli, hanem beletol rengeteg LE-t?
Dátum: 2009.08.26. 10:14:47
Idézet: Zoltanszon - 2009.08.25. 11:35:50
Udv!

Mi a Kedvesemmel most tervezzuk a kiutat angliaba. Ha ott sikerul egy amolyan "gennyesre keresem magam" allast kifogni, akkor egy Jaguár azert kikacsint majd a garazsbol. Persze nem uj, hanem csak az a 10-12 éves (érdekes, hogy ezek az angol autók bírják lazán ennyi ideig...).


Ha s-typeban gondolkozol, akkor elotte ajanlom az alabbi cikket:
http://totalcar.hu/tesztek/2009/08/02/uriember_lehetsz_benne_nyugodt_nem/
Dátum: 2009.08.19. 13:21:57
Idézet: Tabac - 2009.08.19. 13:01:43
Az, hogy az esemény nem táp nem egyenlő azzal, hogy aki millió LE-t ölt bele az szinte mind el is úszik.


Miert, mire szamitasz? Visszakapod?
Es hol olvastal olyanrol, h kompenzacio kovetkezik?
Az eventnek vege lett volna akkor is, ha nem kezdenek egyesek extrem mennyisegu LE-t erre aldozni, hanem csupan naponta minden karakter 1-2 bemenetelt csinal meg, csak lassabban.
A beho helyeben en most raknek minden toplistasra az elso fazis utan egy plecsnit, es ezzel meg is oldodna a problemad, hiszen Neked ezzel van problemad a hszed alapjan.
Dátum: 2009.08.19. 13:13:22
Akik nem olvasnak forumot, azok ugye nem is irnak ide. Jol gondolom?
Nezzel mar zarknodnal egy toplistat, es mondjad melyikuk nem olvas, csak nyomkod?

Akik nem olvasnak forumot, azok pedig minimalisan erdeklodnek a lehetosegek felol. Ok akkor sem olvasnanak tobbet, ha a jatekon belul lennenek ezek az informaciok. Mert ugye miert olvasna el az esetleges uj menupont alatti infokat, ha a jatek eleje ota ott levo forum gombra sem hajlando ranyomni? Sok olyan jatekos van, akik a szovetsegen beluli forumot sem ismerik.
Maradjunk annyiban, h aki akart, az informalodott, a tobbiek nem akartak informalodni, ez legyen az O problemajuk.
Egyebkent pedig forumtol fuggetlenul is atlathato volt, h ez bizony nem tap a karakternek...
Dátum: 2009.08.19. 12:36:32
Akik mindenuket beletoltak az eventbe, azok gondolom jol atgondoltak, h az event vegen hogyan tovabb! Ugye?
Vagy arra szamitottak, h x szintlepest fejlodes nelkul kompenzal majd a Beholder egy olyan event utan, amirol mar az event kezdese elott lehetett tudni, h nem tap, hanem szorakoztato esemeny?
Ne kenjunk mar mindent a Beholderre... Nem leszek nepszeru, de en nem modositanek a jutalmazason azert, mert egyesek tonkretettek a karakteruket. Induljon a lepontozas, 1es, leulhetek!