Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz 4.
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2621. hozzászólás - 2009.09.02. 09:58:04 (Válasz Quint #2618 hozzászólására.)
A teniszben mit jelent az "ász" ?
Ha a fogadó játékos az ütő keretével találja el a labdát., Ha a fogadó játékos egyből pontot csinál a szervából., Ha a fodadó játékos nem tud hozzáérni a szervához., Ha a fogadó játékos nem tudja visszadni a szervát.

Ezek közül kettő ugyanazt jelenti, tehát rossz válaszok miatt törlés.


Ász: olyan szabalyos szerva, amibe a fogado bele sem tud erni. Jol ragd meg ezt a definiciot.


Mennyi a bináris 1010? (Az első számjegy a legnagyobb helyiértékű)
10, 1010, 5, 16
Spec, törölni.

Neked spec. Egyebkent minden felsotagozatos gyereknek szerepel a kotelezo tanrendjeben a kettes szamrendszer ismerete.


Mit jelent a kifelyezés: talentum?
tehetséges, tehetettlen, tehetségtelen, géniusz
Idézet a wiki-ből: "A talentum (görög eredetije talanton) ókori tömeg- és pénzegység." A kérdésben szereplő helyesírási hibákat nem is említem. Szerintem ráfér a törlés.

wiki, wiki, wiki... neked csak az letezik? Neha kicsit legyel korultekintobb. Ugyanis nem csak az a jelentese van. Ennek ellenere a helyesirasi hibakkal egyetertek.


Melyik filozófus élt egy hordóban?
Szinopei Diogenész, Markus Aureliusros, Al Kindi, Epikuz
Erre az Epikuzra nem találtam semmiféle hivatkozást. Nem értem, miért nem lehetett egy létező személyiség nevét berakni negyedik lehetőségként is? Markus Aureliusros se létezik, bár ez akár elgépelés eredménye is lehet. Nagyon ráfér a javítás, de az Epikuz miatt a törlés se ártana.

a torles egyertelmu, de csak hogy kupalodj: volt Epikusz (nem z) nevu filozofus. keresd igy, s lass csodat.


Hány színből áll a szivárvány?
hét, kilenc, három, tizenöt
A helyes válasz a hét volt, de valóban annyi lenne? Nem vagyok fizika szakértő, azért kérdem. Hány színből áll a teljes spektrum? Ha valaki konyít ehhez, felvilágosíthatna.

A lathato spektrum szinei: piros, narancs, sarga, zold, kek, indigo, ibolya. Tartalmaz azonban masik ket szint is, amit nem latunk: infravoros (amit a szemunk nem eszlel, de a borunk hokent eszleli) es az ultraibolya (amitol lebarnulunk, you know).


Ki égette fel Rómát?
Julius Caesar, Nero, Remus, Romolus
A wiki alapján ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni, a kérdés törölhető.

Megint az a franya wiki… Inkabb ez a magyarazat (nem-wiki): “Nero gyújtogatásának történetével kapcsolatban egyértelmű bizonyítékok hiányában a történészek véleménye megoszlik."


Mi ez: "indul a görög aludni"?
Epigramma, Anagramma, Aforizma, Palindroma
Vagy palindróma vagy palindrom, de nem palindroma. Javítandó.

Az hogy magyarosan hosszu o-val szokas irni, lenyegtelen, mert nem szabaly. “A palindrome is a word, phrase, number or other sequence of units that can be read the same way in either direction.”


Mi nem kell a palacsinta tésztájába?
liszt, margarin, tojás, cukor
Receptklub, törölni.

pajti, neked valamennyi ilyen jellegu kerdes “receptklub” (hogy teged idezzelek), de azert van am amit mindenkinek illik tudni! Ez egy nagyon is jo kerdes!


Minek a rövidítése a CPU?
Computer Processing Unit, Central Processing Utility, Control Processing Unit, Central Processing Unit
Speciális, törölni.

Neked az. Egyebkent alt. isk. 5.-6. osztaly, tok alap.
A hozzászólást Vodkaslecso módosította 2009.09.02. 09:58:30-kor
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.69
kedvelt tagDreidreNő
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2622. hozzászólás - 2009.09.02. 09:58:20
Mi a görög "hérosz" szó magyar jelentése?
HŐS
gyors
hűs
kicsi


Meg van nagy betűvel jelölve a helyes válasz.
Kérem törölni!

Ki nem szerepel a Hősök című sorozatban?
Hayden Panettiere
Masi Oka
Harrison Ford
Milo Ventimiglia


Speciális.
Kérem törölni!

Melyik a legnagyobb óceán a földön?
Atlanti óceán
Indiai óceán
Csendes óceán
Kaszpi óceán


A Kaszpi tenger, vagy tó nem óceán. Ez így hibás.
Kérem törölni!
Pontszám: 7.78
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2623. hozzászólás - 2009.09.02. 10:07:59 (Válasz Dreidre #2622 hozzászólására.)
na meg minden az oceanokat kotojellel irjuk. Indiai-ocean, Atlanti-ocean, und so weiter.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 6.36
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2624. hozzászólás - 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.67
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2625. hozzászólás - 2009.09.02. 10:23:30
Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 09:58:04
A teniszben mit jelent az "ász" ?
Ha a fogadó játékos az ütő keretével találja el a labdát., Ha a fogadó játékos egyből pontot csinál a szervából., Ha a fodadó játékos nem tud hozzáérni a szervához., Ha a fogadó játékos nem tudja visszadni a szervát.

Ezek közül kettő ugyanazt jelenti, tehát rossz válaszok miatt törlés.


Ász: olyan szabalyos szerva, amibe a fogado bele sem tud erni. Jol ragd meg ezt a definiciot.


Oké, akkor valóban nem ugyanazt jelenti a két válasz amelyre gondoltam, viszont a válaszok között nem található meg az amit te írsz. Ott ugyanis sehol sem szerepel a szabályos szó, ebből adódóan a helyes válasz hiányos. Tehát minimum egy javítás kellene, mert ebben a formában rossz a kérdés.

Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 09:58:04
Mennyi a bináris 1010? (Az első számjegy a legnagyobb helyiértékű)
10, 1010, 5, 16
Spec, törölni.

Neked spec. Egyebkent minden felsotagozatos gyereknek szerepel a kotelezo tanrendjeben a kettes szamrendszer ismerete.


Nekem nem spec, nekem tanították, viszont emlékeim szerint akkoriban csak matek tagozaton volt kötelező, persze lehet, hogy tévedek. De akkor viszont matek feladvány, és azokat is törölni kell, tehát a kérdés mindenképpen törlendő.

Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 09:58:04
Mit jelent a kifelyezés: talentum?
tehetséges, tehetettlen, tehetségtelen, géniusz
Idézet a wiki-ből: "A talentum (görög eredetije talanton) ókori tömeg- és pénzegység." A kérdésben szereplő helyesírási hibákat nem is említem. Szerintem ráfér a törlés.

wiki, wiki, wiki... neked csak az letezik? Neha kicsit legyel korultekintobb. Ugyanis nem csak az a jelentese van. Ennek ellenere a helyesirasi hibakkal egyetertek.


Nemcsak a wiki létezik, de előbbi hozzászólásomban kifejtettem bővebben a kérdéshez kapcsolódó kifogásaimat, olvasd el.

Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 09:58:04
Melyik filozófus élt egy hordóban?
Szinopei Diogenész, Markus Aureliusros, Al Kindi, Epikuz
Erre az Epikuzra nem találtam semmiféle hivatkozást. Nem értem, miért nem lehetett egy létező személyiség nevét berakni negyedik lehetőségként is? Markus Aureliusros se létezik, bár ez akár elgépelés eredménye is lehet. Nagyon ráfér a javítás, de az Epikuz miatt a törlés se ártana.

a torles egyertelmu, de csak hogy kupalodj: volt Epikusz (nem z) nevu filozofus. keresd igy, s lass csodat.


Sose állítottam, hogy mindent tudok. Epikuszról még nem hallottam, örülök, hogy létezik, ez esetben viszont nem kell törölni, csak javítani.

Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 09:58:04
Hány színből áll a szivárvány?
hét, kilenc, három, tizenöt
A helyes válasz a hét volt, de valóban annyi lenne? Nem vagyok fizika szakértő, azért kérdem. Hány színből áll a teljes spektrum? Ha valaki konyít ehhez, felvilágosíthatna.

A lathato spektrum szinei: piros, narancs, sarga, zold, kek, indigo, ibolya. Tartalmaz azonban masik ket szint is, amit nem latunk: infravoros (amit a szemunk nem eszlel, de a borunk hokent eszleli) es az ultraibolya (amitol lebarnulunk, you know).


Akkor a helyesnek megjelölt válasz rossz, a kérdést pedig törölni kell.

Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 09:58:04
Ki égette fel Rómát?
Julius Caesar, Nero, Remus, Romolus
A wiki alapján ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni, a kérdés törölhető.

Megint az a franya wiki… Inkabb ez a magyarazat (nem-wiki): “Nero gyújtogatásának történetével kapcsolatban egyértelmű bizonyítékok hiányában a történészek véleménye megoszlik."


Neked valami bajod van a wikivel? Jobb lenne, ha az Encyclopaedia Britannica alapján formálnék véleményt? Mondjuk abból, hogy folyamatosan angol szavakat tűzdelsz a hozzászólásaidba, simán el tudom képzelni. No offense. Egyébként erre utaltam én is, hogy megoszlanak a vélemények, de nem látom értelmét ennyire bőven leírni, főképp mert egyszerre nagyon sok kérdést másolok be, és nincs kedvem túlzottan részletezni a dolgokat, aki akarja, úgyis megérti.
Pontszám: 7.14
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2626. hozzászólás - 2009.09.02. 10:32:16 (Válasz Quint #2625 hozzászólására.)
nincs bajom a wikivel, en is hasznalom, nap mint nap. jo is, szeretem is.

de azert nem art az egeszseges szkepticizmus, hiszen azt is csak emberek szerkesztik... raadasul barki belenyulhat.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.54
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2627. hozzászólás - 2009.09.02. 10:34:33 (Válasz Quint #2625 hozzászólására.)
Szervusztok!

Quint: Vodkáslecsó hozzászólásával csak egyetlen ponton értek egyet: A Wiki, pont azért, mert minden marha (én is) belekarmolhat, nem megbízható forrás. Ha a Wiki, és egy átlagszörfös számára szerkeszthetetlen oldal azonos dolgot állít, már meggondolható az információ, ha sok nem szerkeszthető oldal van a Wikivel azonos véleményen, akkor valós az infó.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.51
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2628. hozzászólás - 2009.09.02. 10:36:55 (Válasz Vodkaslecso #2626 hozzászólására.)
Jó, hát azért is írom sokszor, hogy ha valakinek van más forrása, akkor jelezze... De azért sokszor józan paraszti ésszel is el lehet dönteni, hogy melyik információ korrekt, főleg ha több nyelven is ugyanazt találod a wikin. (ugyanis a különböző nyelvű oldalait nem föltétlenül ugyanazok az emberek szerkesztik, sőt! ráadásul nem is mindig ugyanaz van minden oldalon, szóval ebből a szempontból nem kell kötekedned, teljesen tiszában vagyok azzal, hogy mire jó a wiki)
Pontszám: 6.68
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2629. hozzászólás - 2009.09.02. 10:39:08 (Válasz Awenhai #2627 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.09.02. 10:34:33
Szervusztok!

Quint: Vodkáslecsó hozzászólásával csak egyetlen ponton értek egyet: A Wiki, pont azért, mert minden marha (én is) belekarmolhat, nem megbízható forrás. Ha a Wiki, és egy átlagszörfös számára szerkeszthetetlen oldal azonos dolgot állít, már meggondolható az információ, ha sok nem szerkeszthető oldal van a Wikivel azonos véleményen, akkor valós az infó.


Így igaz, ezért is szoktam többfelé is keresgélni információkért, de ide nem írom le, mert minek, ha eléggé alátámasztható más források alapján is amit a wiki állít.
Pontszám: 6.68
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2630. hozzászólás - 2009.09.02. 10:41:17 (Válasz Quint #2628 hozzászólására.)
Idézet: Quint - 2009.09.02. 10:36:55
Jó, hát azért is írom sokszor, hogy ha valakinek van más forrása, akkor jelezze... De azért sokszor józan paraszti ésszel is el lehet dönteni, hogy melyik információ korrekt, főleg ha több nyelven is ugyanazt találod a wikin. (ugyanis a különböző nyelvű oldalait nem föltétlenül ugyanazok az emberek szerkesztik, sőt! ráadásul nem is mindig ugyanaz van minden oldalon, szóval ebből a szempontból nem kell kötekedned, teljesen tiszában vagyok azzal, hogy mire jó a wiki)


orommel hallom. mar megerte felkelnem
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.76
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2631. hozzászólás - 2009.09.02. 10:41:53 (Válasz Quint #2629 hozzászólására.)
Idézet: Quint - 2009.09.02. 10:39:08
Idézet: Awenhai - 2009.09.02. 10:34:33
Szervusztok!

Quint: Vodkáslecsó hozzászólásával csak egyetlen ponton értek egyet: A Wiki, pont azért, mert minden marha (én is) belekarmolhat, nem megbízható forrás. Ha a Wiki, és egy átlagszörfös számára szerkeszthetetlen oldal azonos dolgot állít, már meggondolható az információ, ha sok nem szerkeszthető oldal van a Wikivel azonos véleményen, akkor valós az infó.


Így igaz, ezért is szoktam többfelé is keresgélni információkért, de ide nem írom le, mert minek, ha eléggé alátámasztható más források alapján is amit a wiki állít.


tessek csak leirni, szeretunk muvelodni
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.35
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2632. hozzászólás - 2009.09.02. 10:45:01 (Válasz Moderator #2624 hozzászólására.)
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.


nalunk az ebed. de a reggeli semmikepp sem
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.37
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2633. hozzászólás - 2009.09.02. 10:45:43 (Válasz Quint #2629 hozzászólására.)
Szervusztok!

Quint: Szívem szerint, ha más forrást is használ valaki, mint a Wikit, jobban örülnék a nem Wikis forrásnak. A csóri áátlagszörfös ugyanis a Wikit meglátva már nem is keres másfele.

***

A mai termés:

Ha a feltett kérdésed a "Már szerepelt" kiértékelést kapja mi történik?

A kérdést visszaküldik a feltevőnek és feltehet helyette egy másik kérdést.
Nincs is ilyen értékelés!
A kérdés bekerül mégegyszer a játékba.
A kérdezötől elveszi a kérdésfeltevés jogát.

Tagadó válasz, törlés.

*

Mikor született Katona József?

1794
1791
1792
1793

Lexikális, a szomszédos évek miatt. Így törlendő, mert még érdekességet sem tud mondani.

*

Melyik együttes albuma a Bokorpuszta?

Belga
Tankcsapda
Zanzibár
Ossian

Csak az adott együttes rajongóit érdekli, szerintem törölhető.

*

Hol rendeznek minden júliusban Anna-bált?

Zánka
Tihany
Füred
Siófok

A kérdés jó, de Füredet tudtommal hivatalosan Balatonfürednek hívják. Javítandó.

*

Milyen magyar zenei oktatási módszert használnak Japánban?

Bartók módszer
Liszt módszer
Kodály módszer
nem használnak

Kár a tagadó válaszért, törlendő, vagy javítandó.

*

Folytatsd! A nevem Bond !.........Bond ! ?

Jonh
Joe
Alex
James

Primitív, és helyesírási hibás. Törölhető.

*

MELYIK NEM A SERTÉS COMB RÉSZE?

DIÓ
HÁTSZIN
FELSÁL
FRIKANDÓ

Kiabál a kérdező. Döntsetek: átírjátok emberi hangerejűre, vagy törlitek.

*

Mi a neve a Robert Pattinson által alakított karakternek a Twilight (Alkonyat) című filmben?

Edward Cullen
Jasper Hale
Jacob Black
Emmett Cullen

Lényegtelen stáblistainformáció, törölhető.
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.09.02. 10:50:25-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.28
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2634. hozzászólás - 2009.09.02. 11:05:34 (Válasz Vodkaslecso #2632 hozzászólására.)
Nem lehetne, hogy mindezt egy hszbe tömöríted? Teljesen off az összes,és csak elveszik közben a topic lényege.

De, hogy ne legyen az enyém is az:

Az alábbiak közül melyik nem BMW?
Prius*
118i
320d
645ci

Márka, reklám, törölhető.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.09.02. 11:07:28-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.76
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2635. hozzászólás - 2009.09.02. 11:21:03 (Válasz Vodkaslecso #2632 hozzászólására.)
Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 10:45:01
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.


nalunk az ebed. de a reggeli semmikepp sem


Mi pedig lekvarral esszuk a bundaskenyeret. Akkor ezekszerint Ti is?
Valami konkretabb valaszra szamitottam...
Ha kiveszel egy szallodai szobat, ott 3 foetkezest rendelhetsz meg:
-reggeli
-ebed
-vacsora

Ezeken tul szoktunk beszelni meg tizorairol, uzsonnarol, amik ugye nem foetkezesek.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.26
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2636. hozzászólás - 2009.09.02. 11:21:19 (Válasz PottomPanna #2634 hozzászólására.)
valoban vannak off hozzaszolasaim, de amelyikre te az iment reflektaltal az pont nem volt az. hanem valasz Moderator kerdesere/felszolitasara. raadasul epito jellegu. csak nem fejtettem ki bovebben, gondoltam jot tesz neki, ha utanaolvas.

egyebirant Quint terjedelmes postjara sem egyesevel valaszoltam (pedig megtehettem volna, nem szabalyellenes), hanem ugyesen osszegyujtottem az eszreveteleimet es egyben prezentaltam.

tessek megveregetni a vallam
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.19
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2637. hozzászólás - 2009.09.02. 11:22:33 (Válasz Moderator #2635 hozzászólására.)
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 11:21:03
Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 10:45:01
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.


nalunk az ebed. de a reggeli semmikepp sem


Mi pedig lekvarral esszuk a bundaskenyeret. Akkor ezekszerint Ti is?
Valami konkretabb valaszra szamitottam...
Ha kiveszel egy szallodai szobat, ott 3 foetkezest rendelhetsz meg:
-reggeli
-ebed
-vacsora

Ezeken tul szoktunk beszelni meg tizorairol, uzsonnarol, amik ugye nem foetkezesek.


nalunk = Magyarorszagon. de ezt te is tudod, csak szerettel volna kotekedni, ami persze engem nem hat meg
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.42
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2638. hozzászólás - 2009.09.02. 11:22:43 (Válasz Vodkaslecso #2636 hozzászólására.)
Az volt a legutolsó azért arra nyomtam,lényegtelen, csak neked akartam írni. És ezzel én is offolok,úgyhogy befejezem.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.50
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2639. hozzászólás - 2009.09.02. 11:27:05 (Válasz PottomPanna #2638 hozzászólására.)
igy szolott vala a nagyfonok valaha: "Ezentúl ide várjuk a hibás kvízkérdésekkel kapcsolatos hozzászólásokat."

az, hogy a kvizekkerdesekkel kapcsolatos hozzaszolasokat probalom cafolni vagy igazolni, az nem off.

egyaltalan nem szukseges, hogy minden postban legyen egy kvizkerdes.

edit: kiegeszites: ha nem szeretnel itt irogani nekem, irhatsz nekem privatban is. arra is valaszolok.
A hozzászólást Vodkaslecso módosította 2009.09.02. 11:28:11-kor
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.76
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 4.
2640. hozzászólás - 2009.09.02. 11:29:02 (Válasz Vodkaslecso #2637 hozzászólására.)
Te egyebkent abba a csapatba tartozol, amelyik ertekeli a kerdeseket? Mert akkor kezdem mar atlatni a dolgokat...
Ha igen, akkor tovabbra sem valaszoltal arra, h mi szamit foetkezesnek. En felvetettem egy kerdest, elmondtam, h szerintem h van, kaptam ra egy altalanos valaszt, majd azt, h meg en kotozkodok...
Joideje nem teszek fel kerdeseket a jatekban, de ha a segito szandeku hszre ilyen reakcio erkezik, akkor ezentul ezzel sem kell foglalkoznom mar. Tovabbi szep napot, jo forumozgatast!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.68
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője