Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2012.03.15. 13:04:39
Idézet: BaalCain - 2012.03.15. 12:53:07
Moderátor barátunk sajnos nem olvasod a fórumot, csak írod:(

Mi vfesként is küzdöttünk uezzel a gonddal kb uitt. Az általatok javasolt változás ehhez képest akkor kevesebb tp, hha kihívásozunk meg eszenciát vásárolgatunk.

És tévedsz, a közbe bejött újdonságok is okozták, h mi elől vagyunk ti meg nem. Mert ha nem lenne vf, kihívás eszencia vásárlás és hasonlók akkor sokkal zártabb lenne a mezőny.

Mit cras is leírta, mi úgy játszunk ahogy a játékvezető-tervező kitalálta a játékot. Minden egyéb, pókoskodás ehs ügyeskedés, kizárólag ez kizárólag az, 6 hónap egy szinten stb egy eltorzult játékstílus, ami soha nem volt a tervező célja.



Meg jo, h tudod, h olvasom, v sem
Olvasom, es ertem is. VFel mentetek, megis top vagytok. Megis valahogy tobb tphez jutottatok, mint az alattatok levok, hiszen ha maskepp lenne, akkor nem lenne problema.
Nagyon orulok annak, h felismerted azt, h alattatok maskepp jatszanak, ezaltal kevesebb tphez jutnak, igy pedig nem tudod utni oket, hiszen utotavon kivul vannak.
Egy egyszeru kerdes: mit kell tenned ahhoz, h az alattad levok utotavba keruljenek?
Tudom, h tudod a valaszt...
Mar csak az a kerdes, h hajlando vagy-e tenni azert, h tobb portyacelpontod legyen, vagy sem?
Dátum: 2012.03.15. 12:57:39
Jol ertetted, attol.
Dátum: 2012.03.15. 12:40:12
Idézet: LanMaffia - 2012.03.15. 12:28:41
Itt azért néhányan borzasztó nagy baromságokat beszélnek Mi az már hogy saját döntés volt, meg várd meg a többit. Menjek el pihenni, jöjjek vissza fél év múlva és legyek a leggyengébb karakter?

Tényleg kéne ide valami értelmes emberek gyülekezete

Az ötlet pedig tetszik


Nem kell elmenned pihenni, nyugodtan jatszhatsz tovabb ugyanugy, mint eddig, azonban akkor tudomasul kell vegyed, h ezzel a jatekstilussal csak a top buszkelkedhet, az alattad levok maskent jatszanak, ebbol pedig az kovetkezik, h tavolodni fog a ket jatekstilust koveto karakter egymastol, tehat nem tudod utni tovabbra sem a mas jatekstilusuakat, ergo ugyanugy nem lesz portyacelpont.
Azonban ha szeretned, h tobb portyacelpontod legyen, akkor negy variacio van:
-valtoztatsz a jatekstilusodon,
-az alattad levok valtoztatnak a jatekstilusukon,
-Te is es az alattad levok is valtoztatnak a jatekstilusukon,
-Miklos durvan belenyul a jatekba, h a topnak legyen portyacelpontja!

Cras, amit az utolso sorokban irtal, attol nekem felfordul a gyomrom
Dátum: 2012.03.15. 11:44:51
Idézet: BaalCain - 2012.03.15. 11:10:20
jól értem prisma te arról írsz ne szerezzünk tp, amíg az alattunk lévő igen.
mint írtam kb uezek a játékosok voltak itt amikor mind vfseket voltunk, csak kissé húzódott a mezőny.


te azt javaslod alternatívának, h ne játszunk vagy csak kizárólag a ltáhatlan vadész kihívásos kombóval menjünk.

Ilyen elven kényszerítsük a második hullámot ehra, vagy kötelező pp csp lelépésre tp szerző céllal.
Én is tudok ilyen okos megoldásokat is kitalálni...



Az en olvasatomban Prisma azt javasolja, h ha problemat okoz az, h nincs celpontotok, akkor valtsatok strategiat!
Nyilvan valamit maskepp csinaltok/csinaltatok, ha elhuztatok a "tomegtol". Talan meg kellene vizsgalni, h a tomeg mit csinal maskent, mint Ti!
A tomeg nem kerte, h huzzatok el szintben, a tomeg most sem keri, h Miklos valtoztasson a jatekon, igy a tomegre raeroltetni egy kotelezo EH-t vagy barmi felzarkoztatot mero onzoseg lenne! Persze latom, h ezt nem komolyan irtad, de ha sokszor ismetelgetnek valami olyasmit, ami nem jo, akkor idovel elfogadott lesz!
V1en egy karakter leirasat szeretnem figyelmedbe ajanlani: "Ha nem tetszik valami, változtasd meg. Ha nem tudod megváltoztatni, változtasd meg a hozzáállásod. Ne panaszkodj."
Dátum: 2012.03.15. 10:06:13
Idézet: Tseby dr akula - 2012.03.13. 14:25:55
20 őskő volna a megfelelő ár, nem pedig 20 AF.


Velemenyem szerint pedig megfelelo az AF pont!
Ugyanis ha oskoves lenne a dolog, akkor ismet egy olyan "fejlesztesbol" (hibajavitas?) zarna ki a beholder az ingyenes jatekot jatszo ingyen jatszo jatekosokat, ami hianypotlo! Van mar ilyen a jatekban, nem kell tovabb novelni a fizeto/nemfizeto jatekosok kozott nyilo ollot!

Azzal egyetertek, h kicsit draga lett a kepesseg, es nem is ertem, h miert a normalisan jatszonak kell vedekeznie egy alapvetoen kiskaput kihasznalo jatekossal szemben, miert nem szimplan modositanak a rendszeren?
Idézet: Birka - 2011.12.21. 12:26:37
Köszi a lélekszívás összegzést is! (Bár ahogy látom csak az új csatákban működik, de egy kis átmeneti időszak után csak új csatáink lesznek )



Egy apro eszrevetelem lenne azert.
A lelekszivas osszegzes scriptben megtalalhato. A talalkozon volt is szo a scriptekrol. Miklos hozzaallasa az volt, h az ilyen jellegu scriptek nem zavarjak.
Most bekerult a jatekba, de csak a premiumosoknak.
Magyarazza mar el valaki, h miert csak a premiumosoknak jar ez a fejlesztes?
Aki nem premium, az scripteljen tovabb? Mert szamomra ez a fejlesztes ezt mondja, es semmikeppen sem azt, h legyel premium!
Dátum: 2011.11.02. 20:14:28
Latod, en arra nem is gondolok!
Dátum: 2011.11.02. 18:56:53
Idézet: Morzkod - 2011.11.02. 15:13:45
Koszonom segitokeszsegedet, de megvarnam a jatekvezetes infojat, mert az o dolguk lenne ezeket az informacio kozze tenni.

Hype jol latja az eddig hivatalosan kozreadott informacio ezzel az esemennyel kapcsolatban elegtelen ala.


Tetszett volna a jatek indulasakor verni az asztalt!
Beta fazisban maradt a jatek ezen resze(is?). A fejlesztok hozzaszoktak, h a jatekot igy is megveszitek, akkor meg minek oljon ebbe energiat?
...
Egyebkent egyetertek! Alapnak kellene lennie annak, h az alapinformaciok jatekon belul elerhetoek!
Dátum: 2011.10.13. 18:30:41
OFF jottem rohogni, nem kellett csalodjak! ON
Dátum: 2011.08.16. 13:56:47
Mar csak az a kerdes, h a v5 problemait miert kellett kiterjeszteni a tobbi vilagra?
Miert problemas az ismetelheto kuldetes LE/TP aranya, ami miatt muszaj volt maximalizalni?
Nagysagrendileg hany embernek okozott problemat az ismetelheto kuldetesek LE/TPje, ami miatt muszaj volt lepni?
Koszonom, ha valaszolsz!
Dátum: 2011.08.16. 12:25:04
Magyar kartya: makao
Francia: poker
Szamitogepes jatek: Lineage 2, Diablo 2
Dátum: 2011.08.15. 21:19:35
Ja, ertem mar!
Csak 1 maradhat!
Dátum: 2011.08.15. 19:40:32
Ne haragudj, de nem tudom felfogni pozitivan azt a "fejlesztest", amire abszolut semmi szukseg nem volt!
Miert volt problema az ismetelheto kuldetesek LE/TP aranya?

A lefele utes problemajat ez nem oldja meg, hiszen a LE/TP legjobb esetben 140LE/TP, akkor is, ha 0sebzest kapok be, es akkor is, ha ennel joval tobbet. Miert akarnek sebzodni, ha sebzodes nelkul is ugyanannyi az arany? Igen, egy darabig kardoskodtam, h el van rontva a portyarendszer, mert egy ido mulva az utestav novekedesevel szinte barmit csinalhatsz, mindenkeppen legyoznek felulrol. Ezt Miklos is elismerte, de valtoztatas nem tortent! Ezert bealltam a sorba, es szenne bombaztam lefele mindenkit, hiszen ez igy korrekt!
Mindannyian tudjuk, h az egesz arrol szol, h korlatozzuk a LE/TP-t, mert valaki(k)nek nem tetszett, mert szamara valamiert nem volt jo/elerheto.
Mar a sokadik nerf, aminel a jatekosok igenyeire hivatkoznak, holott a kedves ugyfelszolgalatos kolleganak eleg lett volna azt valaszolnia a panaszkodoknak (biztos rengeteg ilyen volt!!), h a lehetoseg elotted is nyitva all, tessek ismetelheto kuldetesezni, ha mar olyan jol meglattad, h ezzel milyen jo LE/TP aranyt lehet elerni!
Nem ez tortent, hanem tovabb modositottak a jatekot olyan iranyba, h egy ujabb kiugrasi lehetoseget korlatoztak be! Miert is van szukseg az ilyen jellegu korlatozasokra?
Te ertesz annyira a gamahoz, h tudod, h ez hova vezet! Csak azt nem tudom, h ennek tudataban miert nem befolyasoltad Miklost jo iranyba?
Dátum: 2011.08.15. 18:03:59
Hamarosan indul a remenyur.hu, mivel ugylatszik rengetegen vevok erre a fajta jatekra
Legujabb fejlesztesunk a randomur.hu pedig mindenki igenyet kielegiti, elkepeszto csatak, akar egy lvl1es is legyozheti a lvl50es bajnokot!
Kulso forumunkon postolgatunk "problemakat" aztan varunk par napot, h az altalunk kitalalt megoldas berakasaig megfelelo szamu hsz legyen az adott topikban, majd ujjal mutogatunk ratok, h ezt Ti akartatok!
Dátum: 2011.08.15. 16:32:36
Idézet: Dozer - 2011.08.15. 16:28:18

Tehát mivel MINDENKIRE érvényes ez a nerf, voltaképp nem is nerf Vagy csak én látom rosszul???


Igen, csak Te.
Dátum: 2011.08.15. 16:19:04
Idézet: Miklós - 2011.07.21. 12:11:37
A következő panaszt kaptam:

"A portyázós ismételhető küldetésekkel extrém magas LE/TP arányt lehet elérni, főleg, ha valaki vesztes csatára játszik, és így a portyáért nem kap TP-t, vagy ha nagyon lefelé támad, és így kevés TP-t kap. Ez a probléma főként V5-ön jelentkezik, ahol nincs VF ennek alternatívájaként."

Ha a problémát orvosolni akarjuk, be lehet rakni, hogy csak a győztes portyáknál számítson a küldetés, de nyilván van, aki nem exploitra játszik, egyszerűen csak veszít néha, és rosszul esne neki, ha azért nem számolná a gép azt, hogy a kritikus varázslata közben bejött.
Ezen kívül nekem más ötletem nincs, várom a javaslatokat, hozzászólásókat.


Egy ideje mar olvasgatni se olvasgatom a kulso forumot, de a mai ujabb nerf miatt felneztem.
Miklos vazolta a problemat: magas LE/TP arany erheto el!
Uristen! Mekkora problema! Magas LE/TP, es nem alacsony, mint az atlag usernek, aki csak kattingat! Szornyu, valtoztassuk ugy meg, h aki az atlagnal jobban jatszik/okosabb/szebb, az se lehessen erosebb az atlag usernel!
Mint olvashato, a problema jelentos, foleg a v5on, ezert matol az osszes vilagon ervenyes a nerf!
A topicot nem olvastam vegig, igy nem tudom, h milyen otletek merultek fel, de nyilvan figyelembe lettek veve az otletek, es a jatekosok nagyszamu panasza miatt lett a jatekon belul ez a modositas!
Meg mindig nem latjatok, h hova vezet ez az ut? Lelketek rajta!


Kellemes jatekot kivan a megcsomorlottek csapata!
Dátum: 2011.08.15. 15:52:56
Gratulalok a legfrissebb fejleszteshez, igazan hianypotlo!
Dátum: 2011.06.16. 17:28:15
Idézet: Semelyik - 2011.06.15. 18:21:03

[És én is csak fölfelé pontozok. Ja, és nem érdekelnek a pontok.]



Nem kotozkodesbol, de akkor minek ez a topic??
Dátum: 2011.05.31. 17:05:57
Azert zavar, mert off. Lattam, h tema van a topicban, mondom ez erdekel, megnezem. Erre a tematol teljesen eltero dolgokrol csevegtek. Van erre is megfelelo topic, tessek ott beszelni ezekrol.
Dátum: 2011.05.31. 14:21:19
A topic neve: Portya és háború problémák!

Mi ez a sok vadasz tema??