Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2009.11.27. 12:24:19
Ezekszerint tamadni sem fair.
Tudod mirol beszelek, kar terelni. 7 szint elony 2 jo jatekos kozott is oriasi kulonbseget teremt, hat meg ha az alacsonyabb szintu kevesbe jo jatekos.
De mar ramszoltak, h szofosasom van, alljak le, ugy sem szamit amit irok...
Dátum: 2009.11.27. 12:18:57
Es ha 2 VFesrol van szo?


Edit: nevetsegesnek tartom mar ezt az egesz forumosdit... erdekcsoportok passzolgatjak egymasnak a labdat, egymast biztatjak, h bizonyos hszeket fel, bizonyos hszeket le pontozzanak, fuggetlenul a tartalomtol. Siralmas, h ezek az emberek iranyitjak a VU fejlesztoit, akar a tobbseg akarataval szemben is. De igazabol ez inkabb a Kft kritikaja...
Dátum: 2009.11.27. 11:53:16
A drog rossz!
Lefele tamadni nem fair.
Mondhattok barmit, ez igy van.
Tudom, nem tudtok nem lefele tamadni, de ettol ez meg problema. EZ a problema, es nem a VF!
...
Egyszer atvaltottam 15ppre, h kicsit csapkodhassak egy nem tul szimpatikus klan tagjait. Meszarlas volt... szo szerint. Nem elveztem...

Miklos, talan ezen kellene agyalni, es nem egy olyan skill megreformalasan, amit lathatoan csupan par ember eroltet a tobbseg elleneben.
Dátum: 2009.11.19. 16:08:21
Idézet: Eardog - 2009.11.19. 15:20:18

Ellenben lehetne egy olyat csinálni, hogy a szerzett LE-vel arányos legyen a TP mind vadászatnál, mint portyánál!!! Mit szóltok? Persze lenne felső korlát, valami szinttől fűggő, de akkor egy PÓK is, ha sok LE-t hoz, akkor több TP-t kap, ha keveset akkor keveset...és vadászatnál is, ha egy óriás dög jön, akkor több TP járjon, ha kivesebb LE-t adó szörny jön, akkor kevesebb TP jöjjön....ez csak egy ötlet, ez főleg anti PÓK-os fejlesztés lenne



Tehat gyak tuntessuk eli a gyengebb/szerencsetlenebb jatekos es a jobb/szerencsesebb jatekos kozotti kulonbsegeket? Mert ez ezt eredmenyezne.
Illetve akkor mi ertelme vadaszatnal a szerencse modositonak, ha oriasnal tobb tp-t kap? Ilyen erovel nem kell vadaszatnal se apro, se orias, hiszen aranyaiban ugyanannyi a LE/TP a fenti verzional.
Dátum: 2009.11.19. 14:03:24
Egy picit furcsa, h Miklos ilyen jol latja a jovot, h VFel mennyire rossz lesz a VU!
Amikor berakta, akkor nem latta a jovot?

En a topic letrejottekor mar arra gondoltam, h ismet egy mestersegesen generalt problema. Tobb vilagon is jatszok, de egyiken se volt kicsit sem tema a jatekostarsaimnal, h a VF rossz, a VF tonkreteszi a jatekot, es miert nem foglalkoznak mar a temaval?

Ezer mas problema van, ami orvoslasra var, es akkor a VFet kell megreformalni!
Grat, igy tovabb!
Dátum: 2009.11.19. 13:11:15
Az 1es pont ki ne maradjon majd a szavazaskor, a szavazo accok mar keszen allnak!
Dátum: 2009.11.18. 20:51:41
Idézet: Miklós - 2009.11.18. 20:36:35

Egyébként a VFfel igazándiból nem lenne semmi baj, ha mindenkinek meglenne. És igen, a top játékosokon kívül, akik az első helyért versenyeznek, gyakorlatilag mindenkinek érdemes kifejlesztenie. Szóval lehet, hogy végső soron ez csak az élen levőknek a problémája, akik látják, hogy mögöttük mindenki kifejleszti a VF-et, és így elmarad a látóhatár mögött az utolsó támadható kari is. (gptp "a top játékosok más játékot játszanak" label). ... De épp erről szól a topic, hogy leirjátok, mit gondoltok erről.


Es le is irtad a lenyeget...
Dátum: 2009.11.18. 19:39:07
Akkor en felkeszulok a lehetetlenre, mert bizony szingularis nelkul fogom megcsinalni a 40TP-s kuldetest.
Dátum: 2009.11.18. 18:39:45
Miklos, mi a problema a vfel?
Mert azt nem irtad le, csupan opciokat javasolsz.
Extrem nehez lesz igy...
De ha ezek alapjan valasztani kell, akkor az 1es pont tokeletes.
Dátum: 2009.09.14. 15:12:14
Szerintem a harmadik ponton tul meg kaphatnanak valami olyan egyedi karakterlapon megjeleno medalt, amibol mindenki latja, h toplistasok voltak, sokat tettek azert, h zarknod felebredjen.
Dátum: 2009.09.13. 19:24:30
A neved alapjan v2rol van szo.

2. A belépéshez ill. egy tag kirúgásához az alapítók többségi szavazata szükséges. (tehát nem lehet bárki tag csak úgy)

3. Nyilvános a taglista:
Alapítók:
Lélekhozók Testvérisége (Káoszfatty), MEMENTO (Sultankalifa), Forgotten Realms (Pepper), Vörös Sherwood (A Könnytelen Öreg), Rubin Harcosok (ZHOR), Martalócok (Batuking), Sötét Mágusok (Baalberit)

A fentiek alapjan az uj beleponek meg kell keresnie az alapitokat, akik eldontik, h belephet, v sem.
Dátum: 2009.09.13. 17:33:13
Ez a hszed nagyon jol sikerult, 10 pont!
Dátum: 2009.09.13. 17:08:03
Biztosan nem allitom (nem szokott dontetlen lenni a terkapu), de nagy valoszinuseggel nem szamit bele.
Dátum: 2009.09.12. 17:43:01
A jatekvezetes azt igerte, h nem szivatas. Meg azt, h az event elejen mar fixaltak a jutalmakat. Meg azt, h nem lesz tap.
Mar elertetek, h kaptatok tapot, kaptatok kompenzaciot, kaptatok jatekelmenyt, kaptatok attetelesen forintot is (kiegett osko). Mit akartok meg? Meddig megy meg Miklosek puhitasa? Mikor lesz eleg?
Nem kaptal az erofeszitesednek aranyos jutalmat? Kaptal! Kar szamolgatni, jopar olyan eventen reszt vettem mar, aminel a jatekvezeto hasrautes szeruen jutalmazott. Itt kepletekrol van szo, amit en Miklos helyeben abszolut nem tarnek a jatekosok ele, mert NEM TARTOZIK RAJUK!
A jatekos jatszon, ha jutalmat kap akkor oruljon neki, ha nem tetszik, akkor meg sirjon, es ertekelje ujra a dolgokat.
Az, h Ti szamolgattok, h kinek erte meg, es kinek nem, ezt nem kellene a jatek fejlesztoinek az orra ala dorgolni. Ha fele ennyit nem kaptatok volna, akkor sem panaszkodhatnatok...
Dátum: 2009.09.12. 17:11:40
Idézet: McPaul - 2009.09.12. 16:52:45
Idézet: Rodriguez - 2009.09.12. 16:49:07
Idézet: Moderator - 2009.09.12. 15:41:32
Sajnos bekovetkezett, amitol tartottam.
Annyi siros hsz erkezett, h nem birtad a nyomast, engedtel... es ez eleg?


A szép az egészben, hogy kb. 5 ember írt 100 megarinya sírást, nagy része az embereknek, abszolút elégedett volt.


Valoban... Mivel a nagy resze 40es szint alatt van, vagy a kornyeken, ahol meg jo a keplethez tartozo CSP/LE arany ...


LVL40 folottiek szama vilagokra bontva:
V1: 1453 jatekos
V2: 710 jatekos
V3: 186 jatekos

Biztosan nem forumozik mindegyikuk, sot!
De az mar korabban is bizonyossa valt, h amint ellened felszolal valaki, az jot nem mondhat.
Igazan leirhatnatok mar, h mit is vartatok a jutalom megkapasa elott az eventtol. Hogy nem vagytok elegedettek, az lathato.
Ertem en, h a beholder a jatekosokbol el, de hol van itt mar az eventhez fixen hozzarendelt jutalom? Mikor lesztek elegedettek?
Ne, ne valaszolj! Soha!
Miklos, gyenge kezu vagy, keszulnek az accok
Dátum: 2009.09.12. 15:41:32
Sajnos bekovetkezett, amitol tartottam.
Annyi siros hsz erkezett, h nem birtad a nyomast, engedtel... es ez eleg?
En mar a v3mas jutalmak alapjan azt mondtam, h egy budos szava nem lehet senkinek, mert gyak megterult a befektetett eroforras, es meg egyeb dolgokkal is gazdagodtak az event resztvevok (mashogy hozzaferhetetetlen relikviak, potik, terkapus targyak, kiegett oskovek raklap szamra).
De ez nagyon keves... meg kell, ennyi nem eleg!
Kicsivel korabban meg torlesrol, meg tonkrement karakterekrol szoltak a hszek.
Nem ertem a jatekostarsaimat. Mit akartok? Minden megteruljon, mindenbol hasznot huzni?
Olvastatok Ti az event leirasat? Tudjatok mit csinaltatok? Vagy csak annyit lattatok belole, h 2csp, XLE? Miert varjatok el, h az esemenybol pozitivan jojjetek ki? Nem eleg, h nem kell sirni, h tonkrement a karakter, torlok? Jatszhattok tovabb, nem kell torolnotok! Halleluja!
Miklos, remelem nem lesz tendencia, h a jatekosok iranyitjak a jatekot!
Ha igen, akkor elkezdem gyartani az accokat, es indulhat a jatek iranyitasanak atvetele!
Dátum: 2009.09.10. 15:16:36
Szukitsed a portyaablakban a talaltokat horda, es szint szerint, ugy biztosan talalsz nem 100%ost is.
Dátum: 2009.09.10. 14:19:03
Idovel egyaltalan nem fog zavarni, lenyegtelen a pontszam. Ez is a fejlesztok reszerol egy jateklehetoseg, amivel ugytunik sokan jatszanak

Latod, mar jatszak is a jatekot a hozzaszolasomon
Dátum: 2009.09.09. 09:39:39
Idézet: Kriszo - 2009.09.09. 08:03:50
Egy biztos. Ha nem adnak vissza LE-t, mégpedig tetemeset, akkor törlések lesznek. Az olyan ember (tudok ilyet) aki 4 Millió lélekenergiát vesztett a manózáson és megrokkantotta evvel a karakterét simán törölni fog, ha a négy misi legalább 90%-a nem jön vissza....



Mar kezdhetnek is torolni...
Dátum: 2009.09.07. 16:30:53
Idézet: Chargerrt1972 - 2009.08.28. 23:51:14
Csak az hogy gyönyörű, nagyon gyors (M-es BMV-ék;Audi s8...stb csak a keréknyomán futhatnak)


Ezt eros tulzasnak erzem!
A videon egy szep auto lathato, de sehol nem latom rajta a sportossagot, ami feltetelezhetne, h egy rajtelektronikaval szerelt, 500+ loeros m5ost akar csak megszorongathatna.