Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Seligen

Na de mi lesz ha ő meg kap olyat ami egy kattintásért 1000 LE-t ad meg egy szintet minden állatának?
Dátum: 2009.04.16. 21:24:14
A V2-n elég alaposan "középmezőnyben" játszok, mert játszok. Ott abszolút nulla az új épületek szele. Ti most az első indulókat szapuljátok, mert szembesülnek bizonyos dolgokkal amivel ti még nem s így kapásból rávágjátok, hogy NEM!
Panaszkodtok, hogy sok és nagy erejű támadást kaptok, hát mi is, csak mi nem panaszkodunk, hanem ahogy Glórin egyszer már megmondta, újabb stratégiákat keresünk.
Háborúzni pedig magért a háború izgalmáért akar nálunk aki akar. Én nem annyira, de ez más tészta.
Nem érdekel a lélekkutatokból zsákmányolható LE, le akarunk győzni titeket. Ez egy PvP játék, mint már sokan elmondták s mint ilyenben nem feltétlenül a békés lébecolás hoz eredményt.

Bizonyítani meg azt akarom, amit a statok alá leírtam. Aki támadó játékot követ az ne sírjon ha őt is támadják!

Egyébként komolyan nem értem mit akartok ezzel a játékkal, hogyan akartok játszani? Szívesen olvasnék egy hozzászólást ami szépen felépítené, hogy rendben, hogy az ami most bevezetésre került az nem jó, de akkor mi lenne szerinte a megfelelő rendszer?
Dátum: 2009.04.16. 20:59:32
Halkan megjegyzem, a két fő siránkozó hadi eredményei:

Zaccmester:
Smaragd horda ellen 479 224
Zafír horda ellen 133 72
Gyémánt horda ellen 1725 640
Összesen: 2337 936

Gau84:
Smaragd horda ellen 570 320
Zafír horda ellen 123 105
Gyémánt horda ellen 1595 700
Összesen: 2288 1125

Konklúzió: Azt szeretnétek, hogy ti biztonsággal csaphassátok szét a tőletek kisebbek fejét míg ti lehetőleg ne legyetek a nagyobbak ütőtávjában!
Nagyon meggyőző!
Dátum: 2009.04.15. 15:41:53
Illetve melyik évben?
Dátum: 2009.04.15. 14:19:56
Nem is igazán ezekre a csak tulajdonságot csökkentő varázslatokra tett hatása lenne érdekes e változtatásnak, hanem azokra amelyek tulajdonság gyengítő de egyben sebző varázslatok is, a fényrobbanás szerintem elég sokáig jól használható varázs volt, így még inkább az lenne.
Dátum: 2009.04.15. 14:08:56
Különösen akkor, ha az éppen portyamentesített szövetség, háború csarnokot ekkor felhúzva, az megszünteti a portyázhatatlanságát (persze csak ha a farmolóknak van HCs-uk).
Dátum: 2009.04.15. 12:37:30
Szerintem Shia-ko itt a plusz portyátlansági időre gondolt. Azért korlátozná le, hogy az ne tolódjon legalább (ha jól értem fentebb is ezen ment a "vita"). Igazából ez a top álma, háborúzás portyakiesés nélkül, nem a lélekkút lerablása a fő prioritás, hanem maga a háború. De ennek egyenes következménye a portyalehetőségek erős leszűkülése. Gondolom érthető, hogy erre a "top", mondjuk 100, a legérzékenyebb. Persze ott van a t100 alatti kategória, akik meg unják az állandó leverést és boldogan kapnak a kitolt portyamentességen s ők így boldogan piszkálhatják az alsóbb szinteket.
Ha nem így van, bocs.
Dátum: 2009.04.15. 12:17:43
Van ahol igen!

Más:
Nem saját ötlet, de kellene a háború tornyába egy számláló, ami a szövetség tagjainak neve mellett egy számlálón mutatja a háborús ellenfeleknek kiosztott és tőlük bekapott sebzést. Túl sok gyakorlati haszna nincs ugyan, de legalább megpiszkálná, kimozdítaná a holtpontról az építkezési hév elmúltával kialakult versenyszellem pangását a vérgőzösebb népeknél.
Dátum: 2009.04.14. 07:43:44
Te hőbörögtél az 5 hónaposban, hogy milyen jó egy kis színesítő szerepjáték!
Nesze itt van egy kicsi!
Dátum: 2009.04.10. 14:39:26
Nem, ez a kiégett őskő az ősköves rendszerre korrekt gondolat, de ha bevezetnék az ősköves dukátszerzést, akkor az azon nyomban elvágná az eddigi, mondjuk egyenlőnek, esélyek torkát. És gondolj bele, hogyan szerezhetsz kiégett őskövet:
- szubteret hesszelve vadászol, vagy
- lopsz mástól, akár egyszerre többet is.
Ez esetben mindkét szakértelem fejlődésnek indulna, az öskövezőknél ugyanúgy mint a nem őskövezőknél. Ezzel gyakorlatilag a dukátszerzési esélyeken nem sok változás történik, de sokkal nagyobb lesz az őskő-migráció, amit egyesek, pl. mint én, nagyon nem szeretnének, mert marhára bosszant mikor kihúzzák a potenciális ősköveket a szütyőmből, s én sem szeretem más bukszáját kéretlenül babrálni.
Dátum: 2009.04.10. 10:40:50
Aham, tehát akinek sok pénze van az jusson a játékban is nagy előnyhöz.
Én nem pártolom az ősköves dukátszerzés bevezetését, a mostanival mindenkinek "egyenlőbbek" az esélyei.
A kiégett ősköves beszerzési módot sem, nem szeretném, ha minden dukát-vadász nekiállna felhúzni a tolvajlását!
Így is van 3 féle módja a dukátszerzésnek, még az első aukció sem kezdődött el. Egyelőre szerintem bőven elég ez!
Dátum: 2009.04.07. 19:50:05
Na, erre nem számítottam, most megyek és fölveszem a földönfutó titulust...


Mod: huh ezt megúsztam...
Dátum: 2009.04.07. 16:57:38
Druida ösvény (Az egyensúly útja): A szakértelem minden szintje után 0.5% eséllyel, a harc idejére kicserélődik egy harci tulajdonságod az ellenfeledével, (erő, támadás, IQ v. taumaturgia). Max szint: 60
Dátum: 2009.04.07. 16:09:57
Mindenkinek joga van új topikot nyitni, ha lehetővé teszi az értékelése. Mindenkinek joga van szavazni az adott szavazó topikban. Még ha nem is tart az aktuális problémánál, joga van elolvasni az adott témában az információkat, a tapasztaltabb játékosok hozzászólásait és utána véleményt alkotni. Az, hogy arányaiban nagyon kevés játékos olvas fórumot, nem a mi bajunk, főleg nem azé aki a topikot nyitotta.
Főleg a magasabb szintű játékosok szavaznak? Nahát, milyen meglepő! Lehet, hogy ők tájékozódnak leginkább a témákban? A kisebbeket vajon miért nem érdekli?
Jelen példánál maradva: talán 20-30. szint környékén nem tudja valaki objektíven megítélni, hogy 5 hónapig meg tud e maradni egy szövetségben, vagy nem? Miért kellene ehhez többszöri szövetségváltás?

Az a baj, hogy ez egy erős kényszer. Nem lehet a játék célja mindenáron röghöz kötni a játékosokat!

Mi történik, ha kirúgnak valakit? Mondjuk a TGy rájön, hogy Seligen nevű társukra semmi szükség. Nem olyan gyenge ugyan, de nevetséges a karaktere, amúgy sem szereti senki, értelmetlenségeket irkál, mindig beszól mindenkinek meg még a dögöket is behurcolja a táborba és, hopp, kiszavazzák. Megeshet bárkivel, az meg ott áll, 3 teljesíthetetlen küldetéssel (mondjuk: döntetlen, mert utálja, 50TP, mert nem akar szingulárist fejleszteni, meg 5 hónap, mert egy embernek nem tetszett a csökkentési indítvány). Az elvek, ugyebár, mert azok vannak.

Az pedig, hogy a többség igényeinek megfelel e a játékvezetőség változtatási szándéka, had döntsék el ők. A többség igényeit meg mi sem tudja jobban reprezentálni, mint egy szavazás. Vagy mégis?
Dátum: 2009.04.07. 14:56:34
Nem olvastam Marx tőkéjét, lehet, ezért nem ismertem fel Ebben a méltatlanul leszólt betegben meg lehet, hogy egy Háború és Béke veszett el, de sajnos azt sem olvastam. Juhász Nagy Pál eltűnő sokféleség című munkáját viszont már többen megpróbálták összehozni a szemem láttára az egyetemi menzán!
Mindehhez 5 hónap egy szövetségben, semmiség!
Dátum: 2009.04.07. 14:29:58
Endyr, ott marad a neve, csak a krikszkrakszai tűnnek el, rákattintva kinyílnak, tehát ha beállítod a 3-as limitet és nem a szűrni kívánt név az előadó, lenyithatod, elolvashatod, feljebb pontozhatod. Így egész használható ez az opció!
Dátum: 2009.04.07. 14:20:41
No meg ott vannak a játékot ilyen-olyan okok miatt feladó játékosok. Már egy száz-, százötvenezres lélekkutat alacsony szintről feltölteni meglehetősen embert, illetve végzeturat próbáló feladat, tehát sokszor a széteső szövetségek tagjai foglalják el a hiátusokat.
Az is eléggé fura, hogy 5 hónapig bírjam, ki, aztán meg hirtelen vándorolhatok ahova akarok. Bár lehet, hogy a 200. küldetés majd 10 hónapról fog szólni...
Dátum: 2009.04.07. 14:10:22
Igen, látom megpróbáltátok. Csak sajnálom, hogy így szétmásznak ezek a fórumtémák. Van ugye az alkalmazkodni képtelen kisebbség, meg van pár ember akik úgy gondolják, hogy tudnak még hatni a Homo neoprimitivus mint modern jelenség pozitív irányú fejlődésére.
No, merre is van az a beállítás...


De még előtte elárulom, néhány mondatot azóta sikerült egész érthetően leírnia, csak vagyok némi jó hatással is az emberekre!
Dátum: 2009.04.07. 13:52:09
Nézd Bogaram! Akár merre nézelődök, ez egy fórum. Hívd ahogy akarod az igénytelenségedet, akkor is az marad. Tudod itt több száz, ne adj isten több ezer ember írogat hozzászólásokat. Van akik átlapozgatják az előzményeket, bele-beleolvasgatnak egy egy érdekesebbe (ez mondjuk már száz alatt lehet), de még mindig nem egy-két ember.
Pont te pampogsz napok óta Aranyapám, hogy a felső pár szövetség embereinek igényeihez nem kellene igazodnia a játéknak és erre azt gondolod, hogy itt pár száz, illetve ezer embernek kellene igazodni a te elbaltázott beteges irodalomtalan fogalmazásaidhoz!
És még te hívsz engem hitványnak!
Nagyszerű, Mr. Tökély!
Dátum: 2009.04.07. 13:35:28
Így van, mi esünk át a dolgok buktatóin először. Egyébként egy sem okozott még akkora nehézséget mint téged olvasni, komolyan, mint ha a betűtésztát próbálnám a paradicsomlevesben érthető fejezetekké alakítani!

Ha pedig oda jutsz, nyöszörögj nyugodtan, de legalább érthetően mert most olyan mintha a kínzókamrából jönne, s így a legelvadultabb ragyás burástya sem vesz téged komolyan!