Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
41. hozzászólás - 2009.04.13. 16:28:27 (Válasz D4vid #40 hozzászólására.)
szövetségen belüli kereskedelem?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 3
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
42. hozzászólás - 2009.04.15. 11:33:11
Béke csarnok

Korlátozni kellene, hogy hadüzenet után ne lehessne felépíteni, míg véget nem ér a háború. Ezzel meg lehetne odlani, hogy kibúvónak használják olyanok, akik közben nagyon szeretnének másokat csapkodni. :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
43. hozzászólás - 2009.04.15. 11:45:45 (Válasz Shiako #42 hozzászólására.)
Ki szeret másokat csapkodni? Minket támadtak meg (ismét...)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
44. hozzászólás - 2009.04.15. 12:26:55 (Válasz CaveMaN #43 hozzászólására.)
Nem konkrét példára gondoltam, hanem lehetőségekre, amik igencsak fennállnak.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
45. hozzászólás - 2009.04.15. 15:01:24 (Válasz Shiako #42 hozzászólására.)
Ha bekerül a háború csarnoka mindenki elkötelezi magát az egyik felé aki megteheti így a probléma többé kevésbé megoldódik.
A hozzászólást Freez módosította 2009.04.15. 15:01:35-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
46. hozzászólás - 2009.04.15. 15:30:10
Idézet: Baraty - 2009.04.15. 14:27:04
Idézet: Zaccmester - 2009.04.15. 13:51:28
Szia! Mikorra várhatom a 4 napja küldött mailos hibabejelentésemre a válaszod? Azóta már sz@rrá lettünk verve, és újra hadat kellett üzennünk kínunkban...
Üdv,
Zacc

Hello!

Már válaszoltam rá (igaz nem neked, hanem annak aki nekem továbbküldte az üzeneted). Röviden:
A 65k-s lélekkút vesztés: a Béke Csarnoka nem csökkenti a háborúban veszthető LE-t, ha a háborút ti kezdeményeztétek. Hasonlóan, ha a háborút ti kezdtétek, akkor a hadüzenet küldés időtartamát sem módosítja (ezért volt, hogy 13.-án már indulhatott háború. Azt is ti indítottátok).

Ha nem közvetlenül nekem írsz (ide a fórumra, vagy a bug@vegzetur.hu-ra), akkor elképzelhető, hogy késve kapod meg a választ.

Üdv:
Baraty


Idézet: Baraty - 2009.04.15. 15:09:16
Idézet: Zaccmester - 2009.04.15. 14:59:11
Nem dolgozott senki, nem volt kinek írni.

Talán megbocsátod nekünk, hogy hétvégén (főleg húsvétkor) nem dolgozunk.
(De akkor is célszerű egyből, nekem írni)

Figyelj, egyrészt ebben a formában a leírása a csarnoknak nem egyértelmű, másrészt az épület lópikulát sem ér!!! Azért húztuk fel és vállaltuk a kapitulációt, hogy napi 120 ütést ne kapjunk a portyáik miatt, darabonként 1-2k sebzéssel... Hadat már a kutya sem nagyon üzenget errefelé...

A békecsarnok leírásában van:
"Ezenkívül a csarnok minden szintje 10%-kal csökkenti a háborúban elvesztett lélekenergiát, ha a háborút ti indítottátok, és győztetek, vagy nem ti indítottátok, és veszítettetek."

A békefelbontás idejénél tényleg nincs ott, hogy csak akkor érvényes, ha nem ti indítottátok a háborút, az ki lesz javítva hamarosan.

másrészt az épület lópikulát sem ér!!!

Ha ezzel gondod van, azt a békecsarnok topicjában, ill. Miklós-nak jelezd.

Baraty


Címzett: Baraty | Cím: Re: (nincs cím)
Ma, 15:13:01
Ne a leírást javítsátok, hanem legyen érvényes! Az egyetlen előnye lenne, hogy a kapitulálás és nem kevés LÉ árán 22 nap "nyugalmunk" lenne.

Nem, nem bocsájtom meg. 3-4-5 nap hibaelhárítási idő nagyon durva luxus, egy fizetős szolgáltatás nyújtásakor. Én már rég csődbe mentem volna ezzel az elképzeléssel...


Bocs a hosszúságért, feldobtam egyben a levélváltást.
Remélem kibogózható a lényeg, és hozzá tudtok szólni, mert nem Baratyon múlik, mint említette.
Pontszám: 4.29
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
47. hozzászólás - 2009.04.15. 15:51:01 (Válasz Zaccmester #46 hozzászólására.)
Annyit jegyeznék meg, hogy kritikán aluli a stílusod.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
48. hozzászólás - 2009.04.15. 15:59:21 (Válasz Mortimer #47 hozzászólására.)
Amikor rossz oldalán vagyok a szerszámnak, akkor előfordul. Főleg ha még fizetnem is kell érte Forintot.
Egyébként 4 napja még nem voltam morcos...
Ja, a szolgáltató nem én vagyok, "csak" a megrendelő. A vevő pedig lehet hülye, de nem ő van értem, hanem fordítva!
Pontszám: 5.60
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
49. hozzászólás - 2009.04.15. 16:09:34 (Válasz Zaccmester #48 hozzászólására.)
Ott a pont. Kicsit rugalmasabb ügyintézés nem ártana. Esetleg egy GMet részidőben foglalkoztatni ?
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 4.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
50. hozzászólás - 2009.04.15. 16:17:16 (Válasz Noug #49 hozzászólására.)
Kösz, tudom mit beszélek. 15 éve vagyok a legelismertebb szolgáltató a szakmámban.

A téma viszont a BCS, ami momentán nem ér semmit. Hiába van felhúzva, ha csak egy irányban működik.
Alkalmas lenne a béke "megvásárlására" teljes LE vesztés fejében, ha a kényszerből (fejlődni is szeretne, ha hagynák) hadat üzen a sanyargatónak, és ebben az esetben is megkapná a szintnek megfelelő békéjét. Béke alatt a portyamentességet is értem természetesen. Mivel a leírás nem volt egyértelmű és csak a gyakorlatban derült ki a hasznavehetetlensége, ezért vagyok pipa. Egy esetben érne valamit, ha megtennék azt a szívességet, hogy hadat üzennek. Természetesen bolondok lennének...
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
51. hozzászólás - 2009.04.15. 16:50:20 (Válasz Zaccmester #50 hozzászólására.)
A 65k költség egy hét békéért is nevetséges ár. Egy 30 fős szövinek kemény 100 LE-t kell építenie érte naponta. De hogy tovább menjek, manakonstrukcióval egy nap alatt vp-ből beépít ennyit egy 48-ik szintű karakter.
Ha nem akarjátok hogy portyázva legyetek, hát üzenjetek hadat hetente és fizessétek ki érte a nevetségesen alacsony árat.

A béke csarnokának nem ez volt a célja, hanem az, hogy a szövetségek lélekkútját védje a ritkább háborúk által, azoknál a szövetségeknél, ahol a lélekkút még fontos szerepet játszik az építkezésben.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
52. hozzászólás - 2009.04.15. 17:05:56 (Válasz Ariel #51 hozzászólására.)
Értem. Az eredeti célját már hónapokkal ezelőtt elvesztette viszont, hiszen nem éri meg háborúzni "feljebb". Egyetlen célja lehetne, hogy megvásárolja a szövetség vele a nyugalmát. 65K, vagy több, szinte mindegy. Mérlegelni kell a "megtérülését", oszt jónapot. Megérné, mert az őskő és italár drasztikus összeget emészt fel jelenleg (ha 15% felett akarsz lenni valaha).
Pontszám: 5
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
53. hozzászólás - 2009.04.15. 21:31:02
Lehetne egy új épület, ami a kereskedelem szakértelemhez hasonlóan elősegítené a magasabb szintű cuccok vásárlását.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
54. hozzászólás - 2009.04.15. 22:13:58 (Válasz Krazus #53 hozzászólására.)
Lehetne, de nem lehet. Gondold végig, és rájössz! Tulajdonságfejlesztő épület is jó lenne, meg szakértelemfejlesztő is, meg...
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
55. hozzászólás - 2009.04.15. 22:17:12 (Válasz csati777 #54 hozzászólására.)
Ő, inkább olyan épület, ami gombnyomásra ad 100k LEt, de csak nekem.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
56. hozzászólás - 2009.04.16. 16:45:06 (Válasz CaveMaN #55 hozzászólására.)
Az még jobb! Persze te beállítanál egy gyorsklikkelő programot e célra...
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
57. hozzászólás - 2009.04.16. 21:16:39 (Válasz Noug #49 hozzászólására.)
Idézet: Noug - 2009.04.15. 16:09:34
Ott a pont. Kicsit rugalmasabb ügyintézés nem ártana. Esetleg egy GMet részidőben foglalkoztatni ?


RUGALMASABB ??? Hát nem tudom, hogy ti eddig milyen játékokkal játszottatok, de a Beholder ÜGYINTÉZÉSBEN (ill. vevőszolgálat ha úgy tetszik) MINDENT felülmúl... Gyakorlatilag minden levélre MAX 1 napon belül válaszolnak (inkább pár óra szokott lenni). Na most próbáld ki ezt akármilyen másik játékban. Maximum egy CTRL+C CTRL+V stílusú választ fogsz kapni, ha kapsz egyáltalán.

Meg ezek a Zaccmester féle "énvoka VEVŐ he..." típusú HSZek is irritálóak. Ilyen 100%-os szolgáltatásért cserébe ugyan engedtessék már meg nekik hogy ÜNNEPEKKOR ne dolgozzanak...
Pontszám: 8.73
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
58. hozzászólás - 2009.04.16. 21:19:17 (Válasz csati777 #56 hozzászólására.)
Minek? Napi 2x bőven elég lenne nyomkodnom, 1 hét múlva Sharpával törölném fel a padlót
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
59. hozzászólás - 2009.04.16. 21:32:20 (Válasz CaveMaN #58 hozzászólására.)
Na de mi lesz ha ő meg kap olyat ami egy kattintásért 1000 LE-t ad meg egy szintet minden állatának?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
60. hozzászólás - 2009.04.19. 08:33:18
lehetne 1 új horda minek a neve "Tökéletes" aminek a képe mondjuk Stetham lenne (azt hiszem jól írtam le) 30. szint után lehetne át állni abba a hordába és 200 őskőbe kerülne
(hordák*50 őskő) mind a 4 horda erejével bírna és képességeivel... klánba benne maradna ha át állna de amúgy mind a 4 horda klánjai közül választhatna és a legtöbb szakit a max felé vihetne pl spektrális manipuláció és akár mikor tölthetné a kutat is de hogy ne legyen oly tökéletes ez a horda
Hátrányok: 10%-al drágább szakértelmek (max felett 40%) és a specializáció is csak fele olyan hatékony lenne... nem alapíthatna klánt csak minden 2. bajnoki viadalon vehetne részt és az épületek bónuszait is csak 75%-ba használhatná

vélemény?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 2
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője