Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
121. hozzászólás - 2010.01.23. 16:03:00 (Válasz Krob #120 hozzászólására.)
eddig azt hittem egyszerre lehet végezni velük,68as szinten
Pontszám: 6.03
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
122. hozzászólás - 2010.01.23. 16:16:13 (Válasz Krob #120 hozzászólására.)
Miért is? Ha nem küzd ellene, ugyanúgy 50 szint, azaz 68-ra teljesen fertőzött...
Pontszám: 5.56
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
123. hozzászólás - 2010.01.23. 16:17:59 (Válasz Csagary #121 hozzászólására.)
Alaphelyzetben egyszerre lehet elérni, csak a zarknodos esemény miatt a résztvevők csökkenthették a fertőzöttségüket. Ők előbb is elérhetik a 0%-ot.

Hát, aki a fertőzöttség 100%-os előnyeit tápnak nevezi, főként a 0%-kal szemben, az szvsz nem normális
Ezért írtam bónuszt.

Csagary visszatérve az épületes ötletedre: a kristálypontosnak sem lenne sok értelme, mert meg lehetne azt csinálni, hogy őskőért/Le-ért minden tag venne kristályitalt, és máris lenne miből építeni, ami utána már ingyen dolgozik.
A hozzászólást Pietrus módosította 2010.01.23. 16:18:21-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.26
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
124. hozzászólás - 2010.01.23. 16:21:08 (Válasz Pietrus #123 hozzászólására.)
Egyébként pont most jön ki Zarknod egyik hibája: a fertőzést le lehet küzdeni 63-ra, de csak 68-nál kapod meg a fix +5 lehetőségét. Tehát hiába 100-as egyik szövetségi társam spektrálisa 63. szinten, és 0 a fertőzése, 5 szinten át minden vadászatnál rá kell raknia a turbót, hogy megkapja a bónuszt.

Ezt simán el lehetett volna kerülni, ha a fertőzés leküzdésétől kezdve növelheti meg valaki fixen egy értékét, nem pedig 68-tól.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.38
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
125. hozzászólás - 2010.01.23. 16:41:16 (Válasz Pietrus #123 hozzászólására.)
mi baj a kristálypontossal?őskövet is lehet venni sokat még sincsennek 100as energia kristályosítók.ahhoz hogy szintlépéskor kapjál 10 et valamiből (pl ha lenne kpkristályosító) ahhoz 5500 kp-t kell a szövinek beálldoznia,hogy 20at szintenként akkor meg 21000 kp-t.....szerintem nem túl nagy táp
Pontszám: 4.72
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
126. hozzászólás - 2010.01.23. 16:42:29 (Válasz Mortimer #124 hozzászólására.)
ha meg megkapták volna 63as szinten akkor meg abba lehetne belekötni hogy ők miért
A hozzászólást Csagary módosította 2010.01.23. 16:42:50-kor
Pontszám: 3.79
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
127. hozzászólás - 2010.01.23. 16:57:49 (Válasz Csagary #125 hozzászólására.)
Az energiakristályosító max szintje 20.
Amúgy az a baj szerintem, hogy a kristályosítónál 5 őskőért 5 egységet építesz, itt meg 50-et, ami tized annyi befektetést jelent. És kristálypontot lehet Le-ért is venni, míg ősköveket nem, és akkor még az ismételhetőekről nem is beszéltem.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.02
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
128. hozzászólás - 2010.01.23. 17:01:58 (Válasz Pietrus #127 hozzászólására.)
persze hogy megvehető,de ez se ingyen van......sőt
Pontszám: 4.72
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
129. hozzászólás - 2010.01.23. 17:12:05 (Válasz Csagary #119 hozzászólására.)
Vagy merészség és kiváncsiság kétszer kattintani az aztán nagy szorgalom...
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.10
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
130. hozzászólás - 2010.01.23. 17:17:57 (Válasz Mortimer #124 hozzászólására.)
Ja, csak azt nem kéne elfelejteni, hogy 5szinttel hamarabb tud turbózni és nem mindenkit magadhoz kéne hasonlítani. Nem mindenki maxolja ki a szakikat csak azért, mert kényelmes
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.63
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
131. hozzászólás - 2010.01.23. 17:20:28 (Válasz Eliteninja #129 hozzászólására.)
nem a 2 kattintás,hanem hogy ki kell fizetni szintenként azt a kis aprót........és az elején elég rosszul érinti a karit
Pontszám: 4.61
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
132. hozzászólás - 2010.01.23. 17:23:47 (Válasz Csagary #131 hozzászólására.)
Azt hiszem ez már elég sokszor ki lett tárgyalva. És utána mit ad? Végtelen tápot egy (elvileg)végtelenített játékban. Jah, még én kérek elnézést
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.63
népszerűTanafresFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
133. hozzászólás - 2010.01.24. 14:42:40
áldozóoltár: napi1x építhetnél épből vagy belesajtolhatnád az állatod a lélekkútba
Pontszám: 3.67
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
134. hozzászólás - 2010.01.24. 15:27:45 (Válasz Tanafres #133 hozzászólására.)
Az állatodat most is belesajtolhatod.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.22
népszerűTanafresFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
135. hozzászólás - 2010.03.07. 23:44:50 (Válasz PottomPanna #134 hozzászólására.)
de csak körülményesen:)

viszont van egy tuti ötletem:) igazából nagyon nem érdekel mit csinál bár ahhoz is van tippem. Szóval kocsma/söröző/klubhelyiség/chill out barlang. Egy hely, ahol a szövetségi arcok összeülhetnek megbeszélni az élet kis és nagy dolgait, ahol az idősek durva sztorikat mesélhetnek ifjúságukról, amikor még elbújtak a titánok elől, a fiatalok meg elmesélhetik, hogy hogyan szedték fel a szomszéd szövetség új csaját. Ahova meg lehet hívni az arató csattanaok kibelezése közben összeszedett barátokat, és ahol el lehet dicsekedni, hogy bezzeg mi mágustornyuk annyival, de annyival jobb mint a tietek, hogy csak na... Mert az ugye nem járhatja, hogy a lélekkufár a palotában dőzsöl nekünk meg nincs hol lazítani.
Ennek megfelelően ami így illene hozzá, az egy kihívással kapcsolatos bónusz, mert az olyan békés dolog, mint egy sör a lemenő nap fényénél. Mondjuk mittomén: annyival nagyobbnak számítanak kihíváskor a szakijaid, amennyi az épület szintje, vagy adhat valami szorzót a nyereményekre (akár a vesztesnek is a morálnövekedésre) vagy a kettő kombinációja, esetleg valami egészen más. De egy ilyen épület hangulatos lenne az biztos.
Pontszám: 8.33
közellenségGundam18Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
136. hozzászólás - 2010.04.09. 19:44:51
a lékeút hoz miért kell rengeteg Lélek energia elég let volna 30-40-ezer a feltöltéshez
Pontszám: 2.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
137. hozzászólás - 2010.04.09. 23:27:06 (Válasz Gundam18 #136 hozzászólására.)
Jelentkezz olyan szövetségbe, ahol kisebb a lélekküt mérete és nem lesz ilyen gondod. A lélekkút töltéshez mindig annyi LE kell, amekkora a lélekkút mérete a választott szövetségedben. A korábban általad épített mennyiség 80%-át figyelembe veszi, ennyivel kevesebbet kell töltened a lélekkútba. Amennyiben ez a 80 % meghaladja a lélekkút méretét, akkor semmit sem kell töltened. Ha viszont sokallod, akkor rosszul választottál szövetséget, a te számodra még túl erősek. Másrészt a szövetségnek sem kellett volna téged befogadnia, mert több szinten keresztül semmi előnyöd nem származik belőle.

Emellett javaslom neked, hogy olvasd el a szabályokat és utána a vegzetur.wikipedia.hu-t, sokat tanulhatsz belőlük és nem kell ilyeneket írkálnod, amelyek a játék kezdete - másfél éve - működnek.
Pontszám: 6.65
népszerűtlenSpellForceFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
138. hozzászólás - 2010.06.04. 10:35:08 (Válasz Crimson #7 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.04.08. 10:43:01
"Most nem értem hogy jön össze a pénz meg a kémlelés."

Hát úgy, hogy nem kell több őskövet vennem:D


én ilyenre nem is költök/költenék
Pontszám: 2.62
népszerűtlenSpellForceFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
139. hozzászólás - 2010.06.04. 10:45:32 (Válasz Tanafres #135 hozzászólására.)
Idézet: Tanafres - 2010.03.07. 23:44:50
de csak körülményesen:)

viszont van egy tuti ötletem:) igazából nagyon nem érdekel mit csinál bár ahhoz is van tippem. Szóval kocsma/söröző/klubhelyiség/chill out barlang. Egy hely, ahol a szövetségi arcok összeülhetnek megbeszélni az élet kis és nagy dolgait, ahol az idősek durva sztorikat mesélhetnek ifjúságukról, amikor még elbújtak a titánok elől, a fiatalok meg elmesélhetik, hogy hogyan szedték fel a szomszéd szövetség új csaját. Ahova meg lehet hívni az arató csattanaok kibelezése közben összeszedett barátokat, és ahol el lehet dicsekedni, hogy bezzeg mi mágustornyuk annyival, de annyival jobb mint a tietek, hogy csak na... Mert az ugye nem járhatja, hogy a lélekkufár a palotában dőzsöl nekünk meg nincs hol lazítani.
Ennek megfelelően ami így illene hozzá, az egy kihívással kapcsolatos bónusz, mert az olyan békés dolog, mint egy sör a lemenő nap fényénél. Mondjuk mittomén: annyival nagyobbnak számítanak kihíváskor a szakijaid, amennyi az épület szintje, vagy adhat valami szorzót a nyereményekre (akár a vesztesnek is a morálnövekedésre) vagy a kettő kombinációja, esetleg valami egészen más. De egy ilyen épület hangulatos lenne az biztos.


mondjuk nem igazán értem XD de jól hangzik. Szerintem sem lenne rossz. 10 pont
Pontszám: 2.70
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
140. hozzászólás - 2011.02.26. 22:39:32
Lassan odaérek ahhoz a küldihez, hogy idomíts be 5 állatot. Az értelmét ugyan nem látom ennek a küldinek, de itt nem igazán számít a véleményem. Viszont jó lenne, ha egyszerre nem csak egy állatot idomíthatnék. És ez nem csak ennél a küldinél lenne fontos, hanem akkor is, ha valaki fájó szívvel kisajtolta régi állatkáit. Ehhez kéne valamilyen 5let. Nekem ugyan van, 5letem rá, de nem rajtam múlik.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 3.48
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője