Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.06.27. 22:00:16
Höhöh Crimson bizony mondom elpityeredtem a meghatottságtól látva hogy gondoltál rám...úgyhogy ezt megtiszteltetésnek veszem és köszönöm =)

de egyébként egy amolyan Hősök Csarnokát vagy valamiféle Pantheont egy Threed formájában felállíthatnánk azt akkor ott napestig hírdethetnénk azok nevét kiket sokratartunk...sőt dokumentálva minden karakter a linkjével meg valmi fedősztorival...egy folyamatosan Frissített első postban...azt a végére szép kis névjegyzék lenne...

megnyitnám én is a threedet de nincs hozzá kapacitásom...nahde tényleg szerintem jópoén volna...Kortalanok Katedrálisa...vagy akármi...

egyébként én annak örülnék ha Epikus szörnyet csinálnának belőlem...lenne egy Sharab_Shaktor nevű figura...Sharab_Shaktor a Csatabárdok Atyja...vagy valmi hasonló...höhöh...
Dátum: 2009.06.27. 21:46:48
3000? 6000?? há lol...szerintemmegnem szabad elaprózni a dolgokat legyen 100 000 azt kész...Nóóóórmááális?

dejaznemvolna hülyeség ha itallal is gyógyíthatnád az állatodat dejakkormeg semmit nem érne a sebgyógyítás...azmeg milynemá...
Dátum: 2009.06.27. 20:05:43
ez az egész igazából azoknak nagy érték akik maguk is HKKznak...és mondjuk nem csak úgy hogy van egy paklim otthon...én pl nem jáccok bár ismerem...és jópoén lenne egy lapon lenni de tudom hogy vannak akiknek ez sokkal többet ér...

ezérthát itt szólok mindazokhoz akiknek a dukát készlete lehetővé teszi hogy eséylesek legyenek rá...ne legyetek mohók srácok és csak akkor nyerjétek meg a licitet ha számotokra ez valóban érték...

mertugyebár hiába van meg valkinek az X-man képregény diszcsomagolásos bontatlan első száma ha nem szereti a képregényeket...
Dátum: 2009.06.27. 03:03:21
ez egy kedves gesztus...bár halhatatlan nem leszek ha ráteszik a fiktív karakterem nevét egy kártyára az biztos =)
Dátum: 2009.06.26. 15:35:27
háháhá hozzámszólt a Zisten xD

igen Winnie örülhetnék is megaztán valószinű nem fogom felvágni emiatt az ereimet és nem törlöm a karakteremet...viszont élek azon jogommal hogy hőbörögjek ha valmi nem teccik és ez nekm most nem teccik...ahogy másoknak sem...

megaztán 20 000 léé az 20 000 léé...azmár nemfeltétlen az a mennyiség ami nemér meg pár postot =) nekem megért...és jólesett elmondani...arra nem veszek mérget hoyg szavaim meghallgatásra találnak...de azé leírtam...me méne...
Dátum: 2009.06.26. 15:26:30
nekm egyátalán nem úgy tünik mintha ez a Korlátozás csak v3ra szólna...legalábbis a hírekben egy kanyi szó nicns arrol hogy ez csak V3as alternatíva...

aztánmeg okosan a szavakkal Naricsávó...nem a kutyád vagyok...
Dátum: 2009.06.26. 13:50:54
én elfogadom csak éppen fasságnak tartom...nemtom mija rák indokolta azt hogy pont ezt a küldetést alternatívázták le...elbukni 20 000t nemnehéz feladat...nem is kivitelezhetetlen és igenis basszus unfer szemét húzás ez azokkal szemben akik megtették...már régen is hőzöngtek emiatt ak üldetés miatt...ménem akkro változtattak rajta?

de egyébként szerintem ebböl a küldetésből sosem volt akkora központi botrány mint anno amikor bejött mondjuk a légy 5 hónapig tag egy szövetségben...vagy amikor 30 vagy mennyi döntetlent kellett volna csinálni...ezekből mindből jókora balhé lett...és aránylag gyorsan módosították a dolgokat...hanem viszont ez a 20 000s dolog ez nem volt ilyen...
Dátum: 2009.06.26. 13:34:06
nahde msot akkro ez az alternatíva minden világban érvénybe lépett?

szemétség...

20 000 léé nemnagypénz de igenis bakker én bevállatam hogy megcsinálom a küldetést segítettem 4 embernek jó zsákmányt szerezni...a bukott léém átlépte a 100 000t miatta...és msot ha ezt elöbb tudom inkább szöttyögök az egésséggel meraz az össz statkészletemet is javítja és izmosabbnak nézne ki a karim tőle...

kérem vissza a 20 000 lééémt...nem a pénz miatt csinálom hanem az elv miatt...ilyet nem lehet csinálni seholsem hogy mitután többszáz karakter megoldja bevállaja a küldetést eccercsak lebutítják és így az az áldozat amit meghoztunk az igazából csak kibaszás volt magunkal...
Dátum: 2009.06.26. 13:28:26
Más téma Felebarátaim...

látom a bukj 20 000 léét küldetés alternatívát kapott..még mielött hangosan elkezdek bömbölni szeretném megkérdezni hogy ugye csak a 3ik világban lett ez az alternatívája mer ha nem akkor igencsak úgyérzem hogy 20 000 léét húztak ki a karim zsebéből...

én megcsináltam azt a küldetést...elbuktam 20 000 léét pedig már magyaráztam elötte is hogy ez egy szemét küldetés és nemtartom fernek hogy miután én elbuktam és velem együtt mások is most a vezetőség betolt egy iylen csip csuup baromságot hogy legyen 90es az egésséged...há mijez...lol...szar...

kérem vissza akkor az elvesztett 20 000 léémet...sőőőt mindenki nevében kérem vissza akik szintén elvesztették és nekik nem volt alternatívájuk akkoriban...
Dátum: 2009.06.25. 19:51:46
biztos azé mer ha nem volnának fertőzöttek és működne nekik a annyi százalékkal többet lopnak amennyire fertőzött az áldozat(s ezt 15% alatt is teszik) akkor olyan méretű lincshangulat alakulna ki hogy hujuj...
Dátum: 2009.06.25. 17:19:02
A Játék úgy jó ha Komolyan Veszik...öhö...

Winnie rajtad a Világ szeme örülök hogy a Sors fintora fontos szerepet szánt neked és álltalad tudjuk meg mi lesz mindazok jussa kik nem féltek önként a Fertőzés Áldozatává válni...
Dátum: 2009.06.25. 15:01:38
ki lesz az aki a leghamarbb eléri majd a 100%os fertőzöttséget?
Dátum: 2009.06.25. 12:51:01
engem nem zavar az hogy ezt adja annak aki leküzdi(én sokkal nagyobb tápot hittem benne) de ez se rossz viszont vannak abbéli félelmeim hogy mivan akkor ha nem küzdöd le és mondjuk akkor megkapod uyganezt amit az aki leküzdi csak épp minuszba za összeset...tulajdonságaid 5el csökkennek 5el a szakértelem szint maximuma alá tudsz csak turbózni...és olyan végzeturaktól akik leküzdötték kevesebb léét vihetsz...

tehét én attol félek hogy míg a leküzdés pozitív bonusz dolgokat add addig a nem leküzdés majd negatív módosítókat hajigál a karakteremre...ami azé nem jó mer ahoz is kell elhatározás és akarat hogy belesüppedj az őrület mocskába átadva elmédet és tudatodat a fertőzés bódító hatásának...és ugye azé a 100as fertőzéshez is kell az aktív játék tehát azt se leeht mondani hogy aki elfertőződik az azé mer leszarta a karakterét...

noh mind1 ezek most találgatások...báár azé az érdekes hogy magasabb szinteken igen sok cucc hajigálja az olyna képességeket amik a fertőzés csökkentésének költségét olcsósítják...

akkor fogok még röhögni ha az lesz...Gratulálunk fertzőzése elérte a 100%t nyomja meg a piros gombot és nyugodjék békében...öhö...persze ez biztos nem lesz =)

Szal én abban reménykedek hogy azon karakterek akik nem küzdöttek ellene ha nem is kapnak orbitális tápot dejazé nem kell lehuzniuk a karijukat a budin és legfőképp nem lesznek rákényszerítve a betegség mindenféleképp való leküzdésére...
Dátum: 2009.06.24. 19:18:58
azt a sort kiakrtam szedni csak mire leírtam rímelt azt úgyvoltam vele hogy ha má ekkora költő vagyok akkor belefér egy kis tulzás is xD de te is tudod Morroch hogy a dolog lényege nem az hogy Miklós jáccik avagy nem jáccik hanem az hogy...vagy azonnal kell reagálni egy problémára vagy akkor ha már az nemtörtént meg és túlnagy káoszt nem okozott akkor hagyni had maradjon...

mertugyebár...

ezzel igazából hogy eddig sokan uyganazt a 2 küldetést nyomatták a választható 7ből nem ártottak senkinek...megdolgoztak érte eljutottak az ismételhető küldetésekig és érthető hoyg azokat csinálják ami gyors haszonnal kecsegtetnek és nemazokat amibe beleőszülnek...

de ha már íygvan akkor adjuk meg az eljövendő nemzedéknek is a lehetőséget ahoz hogy ők is könnyű küldiket csináljanak...
Dátum: 2009.06.24. 18:51:48
De mér 3 hónappal vagymennyivel a bevezetés után akarják korrigálni ezt a dolgot én amikor megláttam az ismételhető küldik között a bénitósat kapásból tudtam hogy az ott a nagyfalat azzal fognak sokan probálkozni...mer legalább elkölthetik a ppjüket és egy csatában többször is vanrá esély hogy összejön...vagy a krit varázsos...azzal is gyorsan leeht aránylag boldogulni...és nemértem Miklósék miylen hiszemben tették ezeket be...hogy sneki nem ezekt fogja cisnálni mer túl könnyű?

szal nematrtom fernek hogy miután hónapokig hagyták hízni az addig bejutókat ezeken a küldiken...most a homlokukra csapnak és gyorsan óvintézkednek...

szal én nem azt sajnálom hogy egyesek eddig kihasználták és nem a döntetlenes küldit ismételgették hanem azt hogy mások már nemtudják majd így csinálni mer ők korlátozva lesznek...néha asszem hogy Miklós is a Top 50ben tolja és kínosan ügyel rá hogy alulról senki be ne hozza...

nahmeg hogy ne csak jajgassak...

olyat nemlehtne hogy a Bajnoki Viadal kategoriáit egy kicsit még darabolnánk? amikor belett vezetve hogy 30-40es szintől már 4-5 szinteket ölelnek át a kategoriák akkor ott volt a játékosállomány csúcsa az volt a Top szint mára azonban ezmár jócskán nem így van...tehát itt indokolt lenne esetlegesen a korrigáció =)
Dátum: 2009.06.24. 18:39:49
szerintem meg az is tetüség hogy az ismételhető küldikkel már megint buherálnak...először túl sok kincspontot adott...páran megszedték magukat belőle az utána jövők már nemtudják mer lekorlátozták(ezt még el is fogadtam)...aztán msot megmár az is redukálva lesz hogy melyiket hogyan csinálhatod meg....akik meg eddig hülyére kaszirozták magukat belőle azok kiélvezték...kajak mondom hogy olyan ez mitn amikor mittomén ingyen fagyit osztanak pár dromedár állat beáll eléd felzabálja a készletet nekd megmár csak egy szaros tölcsér jut a végére mikor odaérnél...pfff...mind1...
Dátum: 2009.06.23. 20:56:04
ha egy szövetség ügyesen használja a kombát 2 hetente akkor kis se kell lépniük...meg mondom ottvan a láthatatlanság az is nagyon sokat segít...mer a védelem italára azt aláírom hogy nem mindenki költ őskövet de ez a másik két lehetőség mindenkinek adott...és kajak én azt rúgnám ki aki egy fontos háborúban amikor épp fegyverbe szólitanám a katonáimat hőzöngene...hogy ő nem megy kombába meg láthatalnse lesz...

Dugovics Titusz tán hőzöngött? egy frászt...megfogta a törököt...nemnézte hogy kis török nagy török megfogta és ugrott...vágod....Titusz nem szarta össze magát amikor rájött milyen áldozatot is kell hoznia...

na itt nem kell ugrani de kombába és láthatatlanodni igen...ha a Haza érdeke azt kívánja....
Dátum: 2009.06.23. 15:39:29
az a szomorú hogy már csak erre lehet épiteni a portyázással ha léét akrsz szerezni hogy azokra specializálódsz akik épp kibukkannak...

há normál esetben mivan? csapkodod a jó kövér nullákat 20-25 tpkért...és akkor ugye még csak az sincs hogy áhhh most nulla majd legközelebb jobb lesz mert egyrészt limitált a portyapont mennyiség másrészt pedig a karakter is fárad...

ígyaztán vagy megelégszel a győzelemmel és néha örülsz ha pénz is van vagy pedig szenvedöl a csóróság miatt...

szétszipkázták már itt teljesen a portyát...egy csomó dolog van ami arra épül hogy mégjobban levédje magát egy játékos az a két szakértelem meg ami lóóvé szerzés lehetőséget tolt a portyába igen szépen le lett redukálva...
Dátum: 2009.06.23. 15:18:54
nahde ha igazából ennyire csip csup dolog elbukni a háborút akkor mé zavar bárkit is a vereség?(kőltői kérdés volt)

harcok elött mérlegelni kell...győzni akarnak-e a népek avagy lekakilják a dolgokat ha az utobbit választják akkor a gyors kapituláció jóval jövedelmezőbb mint az eleve kudarcra itélt ellenállás...ha azonban úgydöntenek hogy egyéletük egyhaláluk márpedig ők megnyerik a háborút akkor jönnek a képbe olyan dolgok hogy...

láthatatlanság...védelem itala...nahmeg persze mindannyiunk kedvence a jóöreg zegzugos pókhálós katakomba...aztán szépen mindenkinek ki kell adni az utasításokat...(a kilépés csak a legutolsó kártyalap kell hogy legyen)

én elhiszem hogy nem mindenki veszi komolyan a játékot de bizony a komolyabb nagyszövetségek valszeg azé lettek akkorák mer ők igen...

jómagam is azt az elvet vallom hogy vagy gyors kapituláció vagy jólszervezett taktikus ellenállás/támadás...mer annál kakibb dolog nincs amikor a csapat egyik fele nyerni akar a másik meg nemannyira azt míg az egyik mindent megtesz a győzelemért a másik le se kulázza a dolgokat...az bizony dühítő tud lenni

aztán meg van az amikor a taktika se segít és minden erőfeszítés hiábavaló...ilyenkor szintén marad a kapituláció vagy végigszenvedni azt az időt amig az ellenség megszedi magát annyira hogy megnyerjék a dolgokat...

jahmegmég azt hogy az a Kezdő mondat a játékk elején...szerintem az új játékosoknak szól akik valóban még nicnsenek benne annyira a dolgokban hogy túlsok időt kockuljanak rajta...viszont a tapszatlt vén rókák és fanatik playerek meg azé lettek azok mert nemsajnálták az idejüket...megmondom őszintén ha a játékkal csak napi 1-2 órát lehetne jáccani már rég nemtolnám....nekm teccik hogy sok időt elszösszöghetek elötte...báár...én lehet kocka vagyok =)
Dátum: 2009.06.23. 13:37:34
oda kell fiygelni...ezt egy optimalizátornak magyarázni már csaknemkéne...

én megmondom hogy inkább hogy látom ezt a mégjobban rövidísük a vadászatot...szal minnél kevesebb leveretéssel és időfelhasználással minnél több léét begyüjteni...vagyis tápolás...rátápolás egymár így is tápolt dologra

ez az alapvető 15% alatti vadászatnak egy fejlesztettebb szériája lenne és ugye azt nemkell mondanom hogy ponthogy a 15%os rendszer miatt van az hogy nagyátlagban el leeht mondani...nincs pééz a portyában odafent...talán

nemhiszem hogy továbbkéne upgradelni a dolgokat...egyébkéntmeg én igyekszem úgycsinálni hogy tervezek előre...ha tudom hogy 20 perc múlva dolgom lesz akkor úgy álligatom be...ha mittomén el kell mennem otthonról de sok a léé akkro vagy elköltöm elötte vagy gyorsan leveretem magam(így máris van kb 3 óra szabad időm) ami a váratlan helyzetekhez elgendő...de ha pénz sincs nálam akkor meg le se veretem magam...és had álldogáljon a karim...(amig le nem verik)

elhiszem hogy nem lenne atomvillanás szerű detonáció ha mégjobban rövidítenék a vadászatot ugyanakkor azzal is tisztában vagyok hogy teljesen indokolatlan húzás volna és bőven vannak a játéknak problémásabb dolgai amik inkább indokolnák a változtatást...