Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: NPC horda...
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
21. hozzászólás - 2009.04.18. 15:28:34
Szerintem meg az NPC hordában lévők legyenek magasabb szintűek is, mint a jelenleg toppon lévő karakterek! Valamint támadjanak is! Így nem csak előny származik belőlük, hanem rizikót is jelentenének mindenki számára!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
22. hozzászólás - 2009.04.18. 17:00:24 (Válasz Nari77 #20 hozzászólására.)
És hova zsúfolnád ezeket az adatokat?

A név mellé, arra a 2 cm-es helyre?
Egyébként jó ötlet az ötlet magja, de nem ilyen megoldásokkal, teljesen haszontalan lenne, most mi az a plusz 1 gomb?
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
23. hozzászólás - 2009.04.18. 19:21:05
Nem, mert úgy gondoltam, hogy egy új fül jelenne meg, a győztes/vesztes, karakter eredmények, szövetségek mellett. És ott szerintem bőven kiférne.

Másik meg nem akartam semmi olyat ami durva táp lenne, mert akkor jönne a hőbörgés, hogy ezzel is a top karikat tápolnánk.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
24. hozzászólás - 2009.04.23. 10:12:13
Én az NPC dolgot nem lőném el pusztán a portyarések betömésére. Külön hordát kellene csinálni hasonló szint eloszlásban és erősségben a többi hordához az Uralkodó vezetése alatt, ez az egész NPC-s dolog lehetne egy nagy világ esemény az NPC szövetségeket legyőzve a győztes szövetség kihívhatná az Uralkodó valamelyik főemberét hasonlóan az epikus lényekhez( a loot táblájuk is lehetne hasonló a kisebb/alacsonyabb szintű szövetségeknek gyengébb lényekkel) minden főembernél lehetne valami fegyver ami az uralkodó legyőzését segíti (minden hordának más segítséget adna aszerint, hogy az uralkodó ellen melyik testrészt fogja támadni) az Uralkodó pedig a legerősebb szövetség legyőzésével nyilna meg aminek a legyőzéséhez szövetségi összefogás kéne. mondjuk 4 önálló tudattal rendelkező része lehetne az uralkodónak amelyek ellen a 4 horda külön bónusszal rendelkezne vagyis a rubinok "tankolnák" támadnák a végtagokat, a smaragdok fognák a mágiát támadnák a fejét, a zafírok támadnák a testét, a gyémántok támadnák a szívét és szívnák az életerejét. Az is jó lenne ha megfelelő számú NPC-t kellene legyőzni ahhoz, hogy a legerősebb szövetség megjelenjen. Az NPC top szövetségbe meg célszerűen legalább 10-60/70 szintű ellenfelek kellenének (persze szintjükön azért erősek) hogy mindenkinek legyen célpontja és alacsonyabb szintű szövetségek is fontos szerepet kapjanak stb.

Ja és így könnyű lenne szerepjátékosan megmagyarázni az NPC szövetségek későbbi maradását is akiket mindenki irtana ők a legyőzött Uralkodó szétszort seregeinek a maradványa. (Az NPC szövetségi nevek is célszerűen lehetnének ezred század szakasz stb. erlnevezésűek, mintha valóban egy szervezett sereg ellen harcolnánk)

Na nem ragozom tovább nyílván ennél jobbat is ki lehet találni de nekem ez pl. nagyon tetszene.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.04.23. 10:15:01-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.75
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
25. hozzászólás - 2009.04.23. 14:31:41 (Válasz Otoaak #24 hozzászólására.)
Otoaak nagyon jónak tartom az ötleted, én annyiban gondolnám másként, hogy az NPC bevezetése kicsit irányuljon a legenda történetének irányába
Ahogy elnézem már a TOP karikat már 10-20% környéki fertőzésnél járnak csak lehetne az Ellenség csiráit is pusztítgatni akik mondjuk úgy jelennének meg, hogy újabb megfigyelők/őrszemek érkeznek
és őket lehessen legyőzni, majd ha már az élen járók eljutnak oda, hogy leküzdjék a fertőzést akkor lehessen magával az Ellenséggel is küzdeni




Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
26. hozzászólás - 2009.04.24. 07:09:59
Remélem nem árulok el titkot, de pár napja adtam át Miklósnak egy elég részletesen kidolgozott, hosszabb történelmi esemény tervét (több, itt elhangzott "kulcsszó" szerepel benne), amire ezt a választ adta:

Köszönöm szépen! Nem igérem, hogy rövid időn belül, és pontosan ebben a formában fog megvalósulni, de mindenképpen igyekszünk egy ilyen jellegű eseményt megcsinálni!

Szóval valamin mindneképpen dolgoznak a Beholdernél, csak ki kell várjuk.
Pontszám: 8.75
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
27. hozzászólás - 2009.04.24. 11:59:25
Az NPC horda fejlesztési dokumentációja már kész van, most azért van pár sürgősebb dolog, de remélhetőleg hamarosan elkészül! Sajnos, a programozása nem lesz éppen egyszerű, de megoldjuk.
Pontszám: 8.33
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
28. hozzászólás - 2009.04.25. 14:44:26 (Válasz Otoaak #24 hozzászólására.)
Én egyet értek ezzel csak, egy kicsit nehéz megvalósítani.
Pontszám: 5
fórumozóValmontFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
29. hozzászólás - 2009.05.06. 22:50:48 (Válasz Miklós #27 hozzászólására.)
Kiváncsian várom a végeredményt Miklós!
Véleményem szerint Jerikó és Otoaak féle javaslat a jól megírt történet ,szépen kidolgozott mellékszálakkal újabb izgalamak hoznának az ellaposodott Vu-ba .Ha nincsenek ezek az elemek benne a beholder fejlesztési dokumentációjába akkor nem hoz valódi új szerelmet csak egy-két hetes tavasz végi zsongást.
-Az NPC hordákba egyébként kerülhetnének valódi karakter is-árulás ,sorsolás vagy fertőzés okán-,akiknek a játék ezen szakaszának végig maradniuk kellene az"NPC hordában"....ez kicsit összébrázhatná a valódi karakterek közti távolságokat.Aztán attól függöen,hogy nyer-e az NPC horda ,Ő is nyerne(kicsi valószinüséggel de sokat)
-Mindenképpen támadónak,agresszíven támadónak kellene lenniük és elsősorban a toplista első 5-10 oldaltával szemben.Így talán el lennének foglalva a top karakterek a túléléssel(akár vissza is eshetnének szinte(ke)t bizonyos nagyságú sebzés elszenvedése után és az alattuk lévők feljönnének jobban >sűsűsödne a mezőny,MERT VÉGÜL IS ENNEK KELLENE LENNIE A VÉGSŐ CÉLNAK,UGYE!?
-Valóban jó lenne-a történet húzása szempontjából- ha a fertőzés legyőzés után valamiféle előörsök,felderítők jönnének és csak aztán a nagy NPC hordák.
Na ezek az ötletek,lehet megköpködni
A hozzászólást Valmont módosította 2009.05.06. 22:52:06-kor
Pontszám: 5
népszerűtlenDragoonFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
30. hozzászólás - 2009.06.25. 16:18:53
A kristály hordának miért 50% a fertőzése?
Tudtomal ők nem fertőzőtek.
A hozzászólást Dragoon módosította 2009.06.25. 16:20:49-kor
Ha sokáig nézel a semmibe a semmi vissza néz beléd.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
31. hozzászólás - 2009.06.25. 19:51:46
biztos azé mer ha nem volnának fertőzöttek és működne nekik a annyi százalékkal többet lopnak amennyire fertőzött az áldozat(s ezt 15% alatt is teszik) akkor olyan méretű lincshangulat alakulna ki hogy hujuj...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
32. hozzászólás - 2010.02.25. 12:29:15
Kristály horda úgy fejlődik, hogy soha nem fogom elérni őket, pedíg kíváncsi vagyok rájuk, esetleg rakhatnátok bele 10-15 alacsonyabb szintű tagot...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 4.60
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője