Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.08.08. 11:39:03
az a poén hogy nemtudom megmagyarázni de ha nekm lett volna dögivel raktáron tartalékom én is nyomattam volna gőzerővel...kajak nemtom hogy mé de a kihívás az ember hiúsága hogy ott lássa magát ez képes arra hogy meggyőzze...

mivel azonban szarul kaptam eél a kezdést így azóta csak vakarászom a tökömet és azon töprengek hogy vajh induljake én is neki...mostmár van 100 cspm...tehát bírnám a kalandot napi többször is ám időközben eléggé megszaladtak a számok...de lassan kifognak merülni azok akik eddig gőzerővel pörgettek és jöhet a tartalékos hadosztály...

tehát meglássuk majd mi lesz...én a magamrészéről napi 1-2re auzé beugrok(hátha lesz nekm is relikviám) egyébkéntmeg töprengek és figyelek...sokallom az árát a játéknak de mégis van bennem egy iylen kis késztetés hogy nahmég 1 manót meg még1et...

azt tudja valaki hányféle manó van összesen?
Dátum: 2009.08.07. 11:33:53
Ma, 11:25 Sharab_Shaktor Moróki Thils Te nyerted a csatát.
A jutalmad 841 lélekenergia és 66 TP. Csata leírása T

levadásztam Miklóst keményen küzdött de esélye se vót...ezidáig ez számomra a Zarknod kaland csúcspontja...besza behu...hehe...
Dátum: 2009.08.07. 10:49:43
engem igazáól a tp nemzavar most úgyis szintet kéne lépnem de a 2 csp és az a mindnekori 2400 léé viszont igen meraz ha egybe számolom kb olyan 5000 léé is leeht átlagban...azt nahh...az nem buli hogy cirka 5000 befketettt léért kapok jóesteben 1000t meg 60 tpt és slussz...jahés elmondhatom hogy jáccok...

sok ez neekm...főleg ha üres a raktáram...nemértem ménem elehtett csak 1 cspt kérni vagy ppt is adni bele...Zarknodnak szerintem tökmind1 hogy cspvel vagy ppvel küldjük a léét
Dátum: 2009.08.07. 10:37:38
és a léé az totál random? egyébként ez is (és most kicst durva leszek) de ócskaságra vall hogy 48as szinten is van rá sansz hogy szaros 500 vagy 600 léét dobnak ki ezek a manók...(a 2700 azmnár korrekt azé(de nemhiszem hogy za oylan összegek volnának a leginkább előfordulók))

szerintem nagyon zsugorira van itten konvertálva minden...az árak drágák a haszon kicsi(vagy éppp szerncsefüggő) a morál a békasegge alatt...és még csak cspm sincs elegendő
Dátum: 2009.08.07. 10:26:09
az a baj hogy még ha akrnám se tudnám...van 45 cspm ennyit tudtam gyüjteni tegnap óta...ez max olyan 15-20 manó leölésére elég és akkormég ugye nemszámoltam a 2400 lééket se...nagyon drága szórakozás ez...én meg csóró vagyok mint templom egere...

és találtál valmi táp kis dolgot a manókkal vívott tusakodásaid közben? aztmondják relikviákat dobálgatnak ha nagyon nagy szerncséje van az emberfiának
Dátum: 2009.08.07. 10:20:14
huuuu Darah te vagy az én hőőősöm...párdon hőősnőőm...ottanvagyol a listán egyszem gyémántként azt zafiron kívül semmi más horda nincs csak te...de sajnos ettöl még igencsak zafir dominancia van...

noh mind1...pedig én is ottlehetnék ha lett volna egy rahedli cspm...de nemvolt és még ma is éppenhogycsak akad...nemto m megérie nekm még elkezdeni ezt az egészet...merazé 50-60 győzelmet nemolyan eccerű leakasztani a manókról
Dátum: 2009.08.06. 20:37:28
Moderátor te egy akkora duplareg vagy mintr a ház...egyátalán hogy lehet valaki akkora gyógyegér hogy ilyen nevet ad magának? szerintem te Kocos vagy álnév mögül...

aztánmeg mit mondjak még...sajnálom ezt a mai napot...sokkal jobb lehetett volna ez az egész ha legalább vették volna a fáradtságot és időben szóltak volna a készítők hogy mire is számítson az emberfia...

noh mind1...

2 csp meg 2400 léé minimum...lol...röhögnöm kell...a pp az csak rohaggyon meg a karikon de a cspt azt még probáljuk a kezük közül kiszipkázni...
Dátum: 2009.08.06. 16:15:42
nekünk gyémántoknak az élet valóban nem fenékig tejfel...

de igazából amugy nemrossz dolog ez a zraknod cucc...én pörgetném még saját szekérre is ha kicsit jobban tudtam volna időziteni...bár az a 2 csp igen borsos ár...meg azé a 2400 se kispéz...de talán kompenzálható úgy viszont ha az ember csóró igen nehzen megvalósítható...és ugye itt legalább 2-3 nap kellene hogy átlagjátékos raktározzon egy ksi tartalékot dehá 6 órája nem megy a dolog és már az elsőnek annyi van durván mint a maradék 3nak összesen...

noh mind1...sajnálom azé...mert ha tudom amit nemtudtam akkor most örvendenék azt öldösném a hugyás kis manókat...
Dátum: 2009.08.06. 15:30:18
mert nekik ottvolt a motiváció hogy ők a legeredményesebbek...

ha mittomén beültetnek egy csónakba és aztmondják nem kell húznod az evezőket de te itt ülsz és elkezdődik a verseny és a csaptod nélküld is első te meg hátranézel azt aztlátod hogy az ellenfeleitek körbe körbe eveznek és nem haladnak előre akkor te is rákapcsolsz a saját csónakodban nem? hisz megtheted...ellenben viszont hátul hiába akar 1-2 ember nekindulni ha a többség nem teszi ezt mer egyrészt látják hogy hol van a ti csónakotok másrészt meg mer mija ráké? a legtöbbjük aztse tudja hogy került a csónakba vagy hogy mihez is kezdjen aki meg evezne tiszteséggel az hulla másnapos és levan gyengülve...de holnapután már őse fog evezni ha csak addig amig dögrováson van rá nem gyúr a csapata...

minden a jó starton múlik...nem lehetetlen a zafír lehagyása de erősen képtelnségnek tűnik...
Dátum: 2009.08.06. 14:54:58
ha mondjuk kiszivárgott nekik pár nappal a fjelesztés elött hogy mi is lesz ez akkor rátudtak készülni cspvel és hoppá már ott is az előny...

mind1...jaaaj ilyen zabos még eccerse voltam végzeturas pályafutásom alatt mint ma...

ami tegnapmég egy tökjó kalndnak ígérkezett az mára lidércnyomássá vált a számomra...
Dátum: 2009.08.06. 14:45:56
hát jah...

mer az a baj hogy amugy jó a karakterem kellő rákészüléssel egész jó helyen lehetnék...és az viszont bosszant hogy a pillanatnyi helyzet az ami eldönteni láccik eme játék sorsát...

szerintem Zafíréknak leadták a drótot és tudták mire kell számítaniuk(nahpersze ezmár csak ilyen összesküvés elmélet(de jól hangzik))

rossz...mert aztmeg biztos nemfogom csinálni hogy amint van egy kis municióm azt elropogtatom merazmeg csak idegbajhoz vezet...

tényleg zavar azé...jólett volna végre valamiben sanszal indulni...ha már a kvíz meg a bajnoki és az aukció kihullott a látóteremból de úgylátszik bebiggyeszthtem a Zarknodot is...

háde ezvan...
Dátum: 2009.08.06. 14:26:27
lehet igazából az zavar engem hogy én költenék ha tudnék de nemtudok...mert nem voltam kellően felkészülve...

a semmiből hiába akrok tolni mer az nulla...

pedig lehet hogy ha jobban állnék erőforrásügyileg megtudna érinteni ez az előre a hordám nevében dolog...háde így csak fetrengek és nézem a semmit...
Dátum: 2009.08.06. 13:53:27
V1n a Zafir se azé lett ilyen jó mert aki zafír az ennyire kis elszánt meg odadó hanem mert a Légió jól startolt rá...azt a többi utána ment a maga útján hisz akik látták és zafírok azok szintén rákapcsoltak merhogy hujuj...

de a többi hordában csak törést okozott...nahmeg csüggedést

megugye a módosítok is számítanak Zafír és Rubin ez a kettő a tuti horda jelenleg...

áhhh ha legaléább tudhattuk volna mire számítsunk...de minden levolt árnyékolva...
Dátum: 2009.08.06. 13:36:40
én aképp határoztam el magam hogy fogom láthatalnaodok azt pihenek egy két hétig...ha addig végetér a móka akkor ígyjártam ha meg nem akkor majd meglátjuk...

de az biztos hogy én innetől kezdve nem pörgetem a dolgokat...

nemtudom mit kapok nemtudom miért küzdök...még azt is nekünk kellett megkersgetni kija tök az a Zarkond...

semmi ekdvcsináló nem volt a kalandhoz eccerűen aki jóhelyzetben volt az most örülhet aki nem az meg nemörülhet...ennyi
Dátum: 2009.08.06. 13:25:43
igen valszeg én is tapsolnék ha lenne annyi cspm hogy érdemlegesen tudnám jáccani és nem így hogy itt totyorgok alig többel mint a semmi...

és ha valki szólt volna elötte pár nappal hogy "fiygeljetek hülyék Zarkondhoz kell amjd a csp szal úgykészüljetek" én is elégedetebb lennék...

de hidd el amikor reggel 300 léével és 20 cspvel megláttam hogy egy egy akcióhoz kell 2400 léé és 2 csp eléggé megzuhant a morálom mertmár akkor tudtam hogy ez bizony most nekem nem alegjobb...

azmeg hogy akis akrik elvannak az érthető alacsony szinten még inkább a portya dominál magsabb szinten azonban már a vadászat és 2 csp csak akkor tünik jobbára mellékesnek ha van még mellette másik 100 is legalább...
Dátum: 2009.08.06. 13:17:56
jóvan jóvan...(elszámoltam 10ig)

de mondom tegnap este alig tudtam elaludni annyira kiváncsi voltam(lehet túl sokat vártam) és ma amikor kiderült mi is ez plussz az elmúlt órák tapsztalati belőlem ezt hozták ki...

kiszaladt belőlem nahh...

akit megsértettem attol Sorry...de ettöl még nem teccik jobban ez az egész...
Dátum: 2009.08.06. 12:59:53
Trisha én úgy lefosom most a véleményedet hogy el se hiszed...ideges vagyok azt ezvan...nem fogok kulturkodni amikor legszivesebben anyáznék...

pontozzatok le ha nemteccik...valszeg pár óra múlva lenyugszok de nemfogom magamban tartani csakazé mer hujuj...miylen a stilusom...

számomra szar az egész és most ittvagyok kéttűz között csináljam necsináljam...honnan a faszból szívjam ki és velem együtt mások is honnan a faszból szívják ki hogy enkik ez msot kell-e?

ha lenne 300 cspm nemizgatna...de csak 10 cspm van és akkor msot mi? ne vegyke dukátot...ne rövidítsek...ne is vadászzak..de ezt abuzi csöves Zarkondot azé probálgassma felébreszteni...

Noge te is fogd be apofádat...hanyas szintű vagy 4? akkor meg kuss...
Dátum: 2009.08.06. 12:54:01
ezzel az egésszel azok jártak jól akik annyira le se szarták már a játékot hogy volt egy csomó cspjük...azok most dőzsölhetnek...aki azonban aktívan jáccik az asszem kömény pár hétnek néz elébe...

Gratulálok ehez a fos mocsokhoz amit most ideokáédott nekünk a Belholder "Zarkond ébredése" fedőnév alatt...taps taps...

fúúú nemtom mért de engem ez padlóracsapott...iszonyatosan idegs vagyok...haragszok a vezetőségre haragszok saját magamra is és azokra is haragszok akik élvezik ezt az egészet...dögöljön meg mindenki...

köszönöm szépen...
Dátum: 2009.08.06. 12:28:06
ritkáébban kell sokat tölteni...az úgy a legcspbarátibb megoldás....de akkor nemtudsz anynit manózni márpedig ahogy nézegttem egyesek egész jól profitáltak a harcokból is és dobálgatják ezek a mumusok a tárgyakat is...

tehát nahhh...mind1...csak magmra haragszok meg persze a vezetőségre hogy nem közöltek semmi plssuz infót...ha legalább elfingotta volna magát az egyik vagy valmi rejtjeles üznetben megkaptuk volna hogy szükség lesz az erőforrásainkra az ébresztáéshez...akkor úgykészülök én is rá...

tudom egyéni szoc prob de engem ritka szar helyzetben ért ez az ébresztgetősdi...pedig áhhh tegnap este alig tudtam elaludni oylan kiváncis voltam...dehát most bakker áhhh...

a hasonlat meg valóban kicsit tán erősebb lett...de asszem jól szemlélteti miféle meglepetést is okozott ez jónéhány játékosnak...
Dátum: 2009.08.06. 12:14:48
a visszafogott csökkenti...

hiányolom(bár így utolag már mind1) az előzetes tájékoztatást...oké hogy meglepetésnek volt szánva hogy mi is ez voltaképp de nekm erősen olyan meglepetést okozott amilyen kissé durva hasonlattal élve szal amilyen a zsidóknak volt amikor beküldték őket azokba a bizonyos táborokban egy épületbe mondván hogy le kell fürödniük de a csapokból víz helyett gáz kezdett el ömleni...

nah nekm kb ilyen ez az egész...

pár óra elteltével már látható hogy a zafírok jól fognak belőle kijönni...(ez eleve oda basz a többi horda moráljának)

nem lennék meglepve ha mindegyik világon a gyémánt volna az utolsó...a zafír meg az első...

aztán meg a nyersanyag igénye ez a 2 csp meg a lééé továbbra is igen meredek és ugye az ember fia aztse tudja mit is kell msot csinálnia...harcoljon sokat a manókkal? töltsön ritkábban de akkor sokat? esetleg minnél többször egy keveset? szal se kép se hang...

tolongunk itt elötte mint a verebek azt nézzük a nagy semmit...