Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.08.18. 11:26:21
mind1..itt anyáztam de kitörltem..mer önkontrolt gyakorlok...viszont kurvára ideges vagyok ám...

nicns még meg az új relikvia de rajta vok...

a harcrendszer meg fos...
Dátum: 2009.08.17. 22:36:48
há mit zavarjon...hibás azt jóvan de megfogják reparálni...a lényeg hogy meg kell szerezni mer még jóljöhet a későbbiekben...(ez az elnyeléses szerintem nagytuti)...meg én nemtom én ilyen birtoklásimániás őrült gyüjtő vagyok...szal lehet én ezé pörögtem rá jobban...gyüjtötteménmár mimindent hajaj...aztán eladtam...höhöh...(pl itt is összes eddigi térkapus motyómat a karimnál tartom még semmit nem adtam el ami kiesett(majd talán eccer(dukáté)))...
Dátum: 2009.08.17. 22:18:34
de az viszont biztos hogy relikvia csak akkor lehet ha jáccod a küldetést...márpedig egy szép relikvia motiválóag hat...és gondolom mostmnár mind a két motyó hozzáférhető szal aki már eddig csinálta az csinálja tovább...én is nyomatom...már kardélre hánytam majd 2 tucat kis rohadékot a hír hallatán hogy mi lehet náluk...és mostmár addig ölöm őket amig meg nem kaparintom a drááágasszáágot...
az a baj hogy már énse vok a régi...brühühhü...teljesen szocializált ez a forum...pedig sejj...amig ifjú voltam és bohó...hacsak egy falevél megmozdult máris tüzeltem...akárki került is elém...márameg én vagyok Dr Faktor a szende...

nahde semmi vész semmi vész tudom hogy ittlapul valahol bennem a homálytestvér csak majd kikell buherálni agyam egy eldugott tekervényéből xD

hanem viszont Mási elvtárs(hamár így összefutottunk) had kérdezzemmármeg hogy nembánta meg hogy azt a szép nagy karakterét törölte s most ott lent a porban és piszokban bontogatja újra szárnyait?...én nembírnám törölni Shaktort meg újrakezdeni ezt az egészet...
Dátum: 2009.08.17. 20:49:39
hmm jó ez a új relikvia...remélem kisikerül nekm is bogarásznom majd egyet...


ez tán még jobb mint a projekciós...függetlenül hogy elvileg nem mükszik de jópofa...hogy mik nem lapulnak ezeknél a kis büdöseknél...
Ilyen üzivel örvendeztetett meg engem a mai nap folyamán egy kedves felebarátom...

FeladóÜzenet:
Tseby\'dr akula
Végzetúr tanonc

45 hozzászólás

Válasz erreIdézetTörlés(nincs cím)

Ma, 11:45:39
Kinyalhatod a seggemet kisköcsög


hát ez mijez? meg kijez? noh mind1...igazából nem akarok én balhét de úgyvok vele hogy engem is hasonló dolgokért bannoltak ki a forumról és talán ennek a tagnak is jót tenne...ha nem történik semmi akkor majd jól lepisálom az arcát de gondoltam hátha...
Dátum: 2009.08.17. 09:36:39
Drakula te ki a csula vagy? világod? karaktered? te vagy itt a legkissebb nímand...mától a lábtörlőmként funkcionálsz...

egyébkéntmeg sok sikert drága felebarátaim...hosszú még az út mit meg kell járnunk de nefeldjétek a 10 000 mérföldes utazás is egyetléen lépéssel kezdődik...mipedigmár régmegtettük azt az egylépést szalé nics már elehtőség visszafordulni...
Dátum: 2009.08.16. 19:44:40
azé nemhiszem hogyha pl valaki ránéz a topban lévő karikra manógyilkos és vagy töltés függvényében az aztmondja rájuk hogy áhhh ezek szarok...

a gond az hogy tényleg eléggé lelombozó a cél és a táv amit teljesíteni kell de ha összefogunk(gondolom ezlenne a kaland tudatalatti üzenete(az összefogás)) akkor elvileg nem vész...bár ugyanakkor én arra kalkuláltam hoyg ezt az elsőkört már hagytam elúszni mer aszittem(nagy naivan) hogy körönként lesz jutalmazás...igaz megértem azt is hogy csak a végén egyszerre...

engem ez a küldetés vagy kaland esetlegesen divatos szóval élve event igen szar helyzetben ért...alig volt a kezdésnél cspm és ugye aki jólszéllel indult az mostmár végigtarthatja magát ha valóban szeretné...

aki pedig hátrányból mer modnjuk várt napokig hogy legyen cspje az hiába áldoz be mindent csak akkro kerülhet az élre ha az elölállok feladják(bár kijaz aki már miután betapsolt egy csomót hagyná magát csak úgy leturni)

nah mind1...valóban ha új relikvia kerül elő arrol szóljatok majd mer az talán motiválólag hathat a mostmég láblógatókra is...
Dátum: 2009.08.16. 18:37:46
hát én ennéál valmi jobb folytatásra vártam volna...most igazából nemváltozott semmi...megy minden tovább...kaksi...de a relikvia még mindig tetszik...(ennyit tok mondani)
Dátum: 2009.08.15. 20:58:11
nah hogy áll a v3? elvileg már lassan ott rákanyarodás van a finisre...huhu...én szurkolok minden 3as világosnak hogy megbütyküöljék még ma a dolgokat és hátha megtudunk valamit majd...bár az is lehet hogy valóban csak ha mind a 3 világ túlvan a dolgokon akkor tudja meg mindenki mi merre hogyan tovább...nahde hátha nem szal ébresszétek fel azt a krampuszt még ma...

egyébkéntmeg mitmondjak? erősen úgynézki hogy totális Zafir diadal lesz...minden világban az a horda az első...dúúrvás...

számomra a lényeg hogy megvan a relikvia(én már ennyivel is elégedett vok)..ez bizonyítja hogy ittvoltam láttam hallottam mindent...és résztvettem...
Dátum: 2009.08.15. 14:43:08
az én motivációs mozgatorugóm a relikvia volt és gyanítom sokan kezdtek bele úgy hogy nah azt a relikviát jóvolna kibogarászni...

megjegyzem szerintem jóötlet volt egy ilyen a kaland álltal mindenkiszámára elérhetővé tett relikvia...és igazából igaz maga a cucc nem épp portyabarát viszont a gyengébb sokszor támadott játékosoknak azthiszem jó segítség...

noh mind1...majd meglássuk mi lesz a végén hamarosan már feltöltik a pilonokat a világokban aztán mehet tovább a kelend és jöhet az első felvonás eredményhírdetése és dijjkiosztása is...
Dátum: 2009.08.15. 12:07:01
nah kéccer toltam be szal nyomatok még1et ez kicsit vulgárisabb és bár átírhatnám az ominózus szót másra de nemakarom...

A történelem leghíresebb bazmegjei:

Hol ez a kurva agancsos BAZMEG ? (Hunor)

Na végre, már nem fázom BAZMEG ! (Néró)

Hány kibaszott lyukat kell még fúrnom BAZMEG ? (Búvár Kund)

Simán elfoglaljuk Angliát BAZMEG ! (William Wallace)

Na, ha ezt előre tudom, el se indulok BAZMEG ! (Colombus)

Csak most ne veszítsem el a fejemet BAZMEG ! (XIV Lajos)

Hova futtok, tetvek ? Még csak most kezdünk belejönni BAZMEG ! (Dobó István)

Hát nem pont a fejemre esett BAZMEG ? (Newton)

Ez vaddisznó ? Szerintem szelíd ez BAZMEG ! (Zrínyi Miklós)

Hát ez a kibaszott sok rézbőrű meg hogy kerül ide BAZMEG ? (Custer tábornok)

Ezek az utolsó mohikánok totál hülyék BAZMEG ! (Magua)

Kurvára utálok levelet írni BAZMEG ! (Bell)

Ezek meg miféle primitív köcsögök, hogy még majomul se tudnak BAZMEG? (Tarzan)
H
ol a faszba' van a hamutartó ? Na mindegy BAZMEG! (egy karbantartó a Hindenburgon)

Mosmá’ sínen vagyok BAZMEG ! (József Attila)

Nem pazarlás ez, ilyen benzinárak mellett BAZMEG ? (Hitler)

Mi a franc csilloghat abban az emeleti ablakban BAZMEG ? (J.FKennedy)

Honnan a jófaszból jön ez a sok víz BAZMEG ? (egy utas a Titanicról)

Mondtam, hogy ne engedd oda a nőt BAZMEG ! (a Challenger másodpilótája)

Maaaagit, nóóóóóómális BAZMEG ? (Besenyő MIstván)

Nézdmá', hát nem bekapcsolta a prést BAZMEG ? (Terminator)

Hát ezeket az undorító tojásokat meg miféle űrstrucc szarta ide BAZMEG? (Thomas Kane - a Nostromo másodkapitánya)

De utálom ezt a kurva ERŐT BAZMEG ! (Anakin Skywalker)

Mi a faszom az a Mátrix BAZMEG ? (Neo)

"Mit gondolsz, ki a faszom az állam, BAZMEG? .." (tizennegyedik Lajos)

"Hé, hova ültettek, ez forró BAZMEG!" (Dózsa György)

"Ki dobott fejbe ezzel a baszott kemény almával BAZMEG?" (Newton)

"Aludj már el szépen kis Balázs BAZMEG!" (József Attila)

"És mégis mozog a föld BAZMEG!" (Galilei)

"Nyomjad már Xavér BAZMEG!" (Friderikusz Sándor)

"Ki a retkesfaszú gyomorigbaszott portásivadék nyúlta le a pakkomat BAZMEG?" (Nyilas Mihály)

Hú Csipkerózsika, te már száz éve nem mostál fogat, bazmeg! (királyfi)

Jancsika tedd le azonnal a sütőlapátot, BAZMEG! (Vasorrú)

Unatkozom! Szopassunk labancot BAZMEG ! (Eke Máté - a Tenkes kapitánya)

Mámegin’ harangozni kő BAZMEG ! (Quasimodo)

Csak ezt az egy betűt ismerem BAZMEG ! (ZoRRo)

Ceva Micimackó, lehetek a tigrised BAZMEG ? (Tigris)

Heuréka BAZMEG ! (Arkhimédesz)

Akart a faszom Herkules lenni BAZMEG ! (Kevin Sorbo)

HöHöhö, Höhöhö BAZMEG ! (Butt-head)

Bazdmeg!bazdmeg!bazdmeg! te egy olyan hulye picsa vagy bazdmeg! (Pulp Fiction - Bruce Willis)

Sose jönnek rá BAZMEG ! (Nixon)

Fogadjunk, hogy vaktöltény BAZMEG ! (J.Lennon)

Muszáj kimennem oda BAZMEG ? (N.Armstrong)

Ej, mi a kő, tyúkanyó BAZMEG ! (Petőfi)

Miért éppen Alaszka BAZMEG ? (Dr.Fleishmann)

Mi a pénisz az a predator BAZMEG ? (Dutch Schaffer)

Nálam mindig 2 ft ez a dal BAZMEG ! (Vikidál Gy.- P.Mobil)

Te is, fiam, BAZMEG? (JCaesar)

"Anyáddal szórakozzál Oidipusz BAZMEG!" (egy görög óvodás)

Játsszatok már rendesen, nem hallom mit írtam BAZMEG!" (Beethoven)

Öreg, tartsál már meg, há leesek BAZMEG" (Dugovics Titusz)

"Milyen fáról ettél?? Hülye picsa BAZMEG!" (Ádám)

"Hé srácok, nem innen indultunk BAZMEG?" (Magellán)
Dátum: 2009.08.15. 12:06:39
háháh Soláris jókat írtál a világítótornyos különösen poén...én is tolok valamit...most guberáltam ki a gépemről...


45 dolog, amit sosem tudnál meg a filmek nélkül:



1. Egy nyomozás során feltétlenül szükséges legalább egyszer ellátogatni egy sztriptízbárba.

2. Amerikában minden telefonszám 555-tel kezdődik.

3. A legtöbb kutya halhatatlan.

4. Ha üldöznek egy városban, bármikor találhatsz egy utcai felvonulást, amiben elvegyülhetsz.

5. Vannak különleges L-alakú takarók, amelyek az ágyon fekvő nőnek a hónalj vonaláig érnek,
viszont a mellette fekvő férfinak csak a derekáig.

6. Minden bolti papírszatyor tartalmaz legalább egy francia kenyeret.

7. Bárki könnyedén le tud szállni egy repülőgéppel, feltéve, hogy az irányítótoronyból valaki
szóbeli utasításokkal látja el.

8. A rúzs sosem kopik le, még búvárkodás közben sem.

9. Bármely épület szellőzőrendszere tökéletes búvóhely. Senkinek nem fog eszébe jutni ott
keresni, miközben te könnyedén eljuthatsz az épület bármelyik részébe, ahova csak akarsz.

10. Ha újra kell töltened a fegyvered, mindig lesz nálad lőszer, még akkor is, ha eddig nem volt
nálad.

11. Szinte biztos, hogy bármilyen csatát, vagy háborút túl fogsz élni, ha nem követed el azt a
hibát, hogy a barátnőd / menyasszonyod fényképét mutogatod a társaidnak.

12. Ha német tisztnek akarod kiadni magad, nem szükséges a nyelvet ismerni. A német akcentus
is megteszi.

13. Ha a várost természeti katasztrófa, vagy valamilyen szörny fenyegeti, a polgármester
elsősorban az idegenforgalom, vagy a közelgő művészeti kiállítás miatt fog aggódni.

14. Az Eiffel torony minden ablakból látható Párizsban.

15. Egy férfi nem mutat fájdalmat a legkegyetlenebb verés közben sem, de nyög, ha egy nő
megpróbálja kitisztítani a sebeit.

16. Ha egy nagy üvegtábla látható, valakit hamarosan keresztülhajítanak rajta.

17. A rendőrfőnök mindig néger.

18. Amikor kifizeted a taxit, ne nézz a pénztárcádba, csak vegyél ki egy bankót találomra és add
át. Ez mindig a megfelelő összeg lesz.

19. A fajkeveredés lehetséges bármely földi és földönkívüli lény között.

20. A konyhákban nincs villanykapcsoló. Amikor belépsz a konyhába, csak nyisd ki a
hűtőszekrény ajtaját, és azzal világítsál.

21. Egy kísértetjárta házban a nők mindig a legtöbbet mutató alsóneműben indulnak a zajok
eredete után nyomozni.

22. Egy szövegszerkesztőben soha nem látható kurzor, viszont mindig kérik a jelszót.

23. Az anyák minden reggel rutinszerűen tojást, szalonnát és palacsintát sütnek a családjuknak,
bár a férjüknek és a gyerekeiknek sosincs idejük, hogy megegyék.

24. Az autók egy baleset után szinte mindig lángokban törnek ki.

25. A rendőrfőnök mindig felfüggeszti a sztár detektívet - vagy 48 órát ad neki az ügy befejezésére.

26. Egyetlen gyufa (vagy zseblámpa) képes bevilágítani egy stadion méretű termet.

27. A középkori parasztoknak mind tökéletes fogsoruk volt.

28. Bár ma a 20. században léteznek olyan fegyverek, amikkel lehetséges egy látótávolságon túli
célra tüzelni, a 23. századi technológia el fogja veszíteni ezt a képességet.

29. Egy rémálomból ébredő ember azonnal egyenesen felül az ágyban és égnek álló hajjal
sikoltozni kezd.

30. Nem szokás hallózni, illetve elköszönni egy telefonbeszélgetés elején és végén.

31. Egyenes úton vezetve is muszáj a kormánykereket minden pillanatban vadul jobbra-balra
tekerni.

32. Minden bomba időzítőszerkezete nagy piros LED-es kijelzővel van ellátva, hogy tudni lehessen
mikor fog robbanni.

33. Mindig találsz parkolóhelyet közvetlenül amellett az épület mellett, amelyet meg akarsz látogatni.

34. Egy nyomozó csak akkor tud megoldani egy ügyet, ha felfüggesztették.

35. Ha úgy döntesz, hogy táncolni kezdesz az utcán, mindenki az utcán tudni fogja a lépéseket.

36. Egy laptop számítógép képes behatolni bármely ellenséges földönkívüli civilizáció
kommunikációs rendszerébe.

37. Harcművészeteknél soha nem számít, hogy mennyivel többen vannak az ellenfeleid,
türelmesen ki fogjak várni a sorukat és egyenként támadnak meg, megvárva amíg elintézted
az előző ellenséget.

38. Ha valakit leütnek, soha nem szenved sérülést, vagy agyrázkódást.

39. Egyetlen autós üldözésnél, géprablásnál, robbanásnál, vulkánkitöréskor, vagy idegen lények
inváziójánál sem fog senki sokkot kapni.

40. A rendőrségen a nyomozók személyiségteszten esnek át, hogy garantáltan olyan társat
osszanak be melléjük, aki mindenben a tökéletes ellentétük.

41. Egymás között minden külföldi angolul (szinkronizált filmekben magyarul) beszél, ha egyedül
vannak.

42. Mindig találhatsz egy láncfűrészt, ha szükséged van egyre (doom rulez:))

43. Bármely zárat ki lehet nyitni egy hitelkártyával, vagy egy gemkapoccsal másodpercek alatt
- kivéve ha ez az az ajtó, ami mögött egy gyerek van bezárva egy égő épületben.

44. Egy elektromos kerítés, amely képes megölni egy dinoszauruszt, semmi maradandó károsodást
nem fog okozni egy 8 éves gyereknek.

45. A TV-híradók általában tartalmaznak egy olyan riportot, amely téged abban a pillanatban
személyesen érint.
Dátum: 2009.08.11. 10:28:29
jeje...meglett nekm is a transzcendális fokusz(vállonveregeti magát)...igaz a projekcióm 0 nahde asszem ezzel a kis motyóval a zsebemben már megéri felnövelni...bááár ahogy eddig se volt léé a portyában kiváncsi vok hogy miután így teleszórták a játékosokat ezzel a relikviával mennyire fog mégjobban visszaesni a szerezhető léé egymástól...
Dátum: 2009.08.10. 12:46:25
höhöh...fogynak a zafírok v1n a toplistából...és a helyükön egyre több gyémánt van...bár sajnos a zafír hordaelőny még így is akkora hogy szinte már már behozhatatlan...de talán most kiürült zafírék kamrája tehát Gyémánt testvéreim az Úrban most kell megkettőzni az erőfeszítéseket és hozni a plussz lééket amig zafírék kicsit kómában vannak vagy kapjuk el a Rubinokat akik a másodikok az össztöltésben ám az ő utolérésük korántsem oly lehetetlen mint mondjuk a kékeké...
Dátum: 2009.08.10. 10:10:32
dehogynem...áldoznak itt cspket a dukátokért há mivel mással magyarázható hogy a szar is arany értékben kel el...de az is igaz hogy úgylátszik van egy lélektani határ illetve átlagár ami jelnleg 200-300 dukát között mozog bár gyanítom hogy egyeseknek nem okozna gondot 400-500 dukátot se kitolni de ők valszeg konkrétan várják valamelyik tárgyat...

mind1 az a lényeg hogy bizony ez a 200-300as dukátösszeg már csak emlkedni fog és bizony ez nemfeltétlen jó...(nekem legalábbis)

ami meg a kristálygömböt illeti...jódolog az...percenként kémkedhetel...háborúban a gömbtulajdonos a szövetség szeme és füle...olyasmi mint egy kráni fejvadászosztagban a tranceps...és ugye a hétköznapokban is sok borsot lehet törni vele az ellenség orra alá...szal jódolog az...
Dátum: 2009.08.10. 10:05:03
én továbbra is annál vagyok még hogyha tudom hogy cspt igényel amjd a dolog akkor máshogy várom és pont ezért mertmár kiderült hogy végülis ez többlépcsős móka lessz csínnyán bánok a ppimmel mer gyanítom még azokból is áldozni kell majd a kaland folytatásában...

tehát remélem hogy jól okoskodok és ha tartalékolom a ppimet annak később még hasznát veszem...
Dátum: 2009.08.08. 14:59:04
talán annyit lehtett volna hogy a helyzetre való tekinrtettel kéccer annyi cspt kapnának az emberek...

így aki nemakr résztvenni benne is kapna valami előnyt hisz kéccerannyiból mojolhat és a végén talán kevesebb lenne a zsőrtölődés mer amig az akció tart jobban termelődnek a cspk...
Dátum: 2009.08.08. 14:46:01
igen igen szerintem is lehetett volna ppért is nyomatni vagy nem 2 cspért...bár lehet ennek is oka volt hogy mér ígyvan...mindenesetre most illetve ma én is töltögettem meg öldöstem egy kicsit...lassan teljes lessz a kollekcióm egyedül Baraty manóalteregóját nem sikerült még megtalálnom =)

aztánmeg nemtom...de olvassátok el Sameed karakterlapját...nekem az is adott most egy kis morális löketet...jóizűt kacagtam miközben olvastam...
Dátum: 2009.08.08. 13:04:08
Ma, 13:02 Sharab_Shaktor Alzanni Mátka Te nyerted a csatát.
A jutalmad 302 lélekenergia és 66 TP. Csata leírása T

Ma, 13:01 Sharab_Shaktor Viskóti Dán Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1967 lélekenergia és 66 TP. Csata leírása T

kicsit se random hogy mennyi léét kapunk xD bakker mertha legalább mindig ilyen 1000 körüliket dobálna de 1900 után 300 az nagyvisszaesés...viszont az az 1900 nagyon jókispéz =)