Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solina

Dátum: 2010.01.06. 16:55:42
Jeriko azert is dobalozik olyan konnyeden a KH-s tul nagy tap szoveggel.. Neki az lenne a jo, ha nem lennenek, es csak rajtunk eloskodhetne, mi meg a Buntetoje miatt meg vagyunk fogva visszafele utesben, a KH hiany miatt meg minden egyebben lekorlatozodnank.. Ha nincs KH, akkor bamulhatom azt a nehany buntetos fickot, akik egesz nap ott uldogelnek a portya listaban.................
Dátum: 2010.01.06. 15:56:56
Mint a VF, mint a szingularitas koncepcioja hibas otlet volt igy, ahogy bekerult a jatekba.. Pillanatok alatt szethuzta a mezonyt, ami egyfolytaban termeli a problemakat, veszekedeseket, es a fejleszteseknel is mindig csak a baj van belole... Huuu, de jo lenne visszaporgetni a server idot...
Dátum: 2009.12.11. 14:12:14
Idézet: Jeriko - 2009.12.11. 09:55:43
Ha nem lenne ennyire drága, meg nem egy ismerős tartaná, meg is venném. De had soroljak pár nevet: Karpatia, Kitmatko, Sanyi a Jani - mind gyémántból mentek zafírba. Mondj párat kérlek, akik zafírból mentek gyémántba!


Nekem semmi bajom a zafir bonuszokkal, mivel LE-es italokbol gyogyulok, gyak. optimalis is.. Az kicsit kenyelmetlem, hogy tobbszort kell leveretni magam egy-egy vadaszatnal, de vegulis kezelheto.. A Smaragd egyelore a nyero a valtasoknal, ha nem kimondottan tarsasagot keres az ember, szoval ertelmetlen mas egyeb valtasok egybevetese...
Dátum: 2009.12.10. 18:45:10
Ide nekem ezt a "hátrányt"! Nyugodtan be lehet szorozni egy jó nagy számmal!

Jeriko ajanlom figyelmedbe... Ruccanj at zafirnak, ha ennyire vonz... :

A Hűség záloga
Jelenlegi licit: 645 aranydukát (Arkhroth Croa'khyn)
Dátum: 2009.12.09. 16:56:09
Olykor olyan vicceseket mondasz....
Dátum: 2009.12.09. 15:41:29
Nos, vagy kesztyunek is csizmat hasznalnak, vagy 4 labuk van.. Elso esetben labgombas lesz a kezuk, a masodik esetben mutansok... Mik vannak...
Dátum: 2009.12.09. 15:07:59
A LE egyertelmuen annak jo, aki eddig is eros volt... Ha LE lesz a jutalom, meg tovabb nyillik az ollo, meg tobb LE-t tud mondjuk szakikra kolteni, amivel megtobbet nyer... Lehetne egy random lista..: 5 kristalypont, 2 kiegett osko, 1 dukat, 1 lelekgyemant, szint feletti gyogyital vagy varazsital, ilyesmik... Ha a listat sulyozzuk, akkor meg lehetne benne minimalis esesi esellyel valami extra relikvia, vagy 1-1 random +tul/szaki novekedes, ekszer, stb. is.. Lehet ezzel jatszani eleg szepen...
Dátum: 2009.12.09. 10:31:55
Csatlakozom Quinthez.. Nem kellene ebbe LE-t rakni, abbol farmolas lesz... Es tenyleg a legjobb az lenne, ha egy par lehetosegbol random lenne a jutalom.. Ezenkivul a Kristalyokkal is meg lehet majd kuzdeni ilyen modon, vagy csak normal karakterekkel..?! Illetva a bunteto es klonjai ebben is oda juttatjak az elejet, hogy lesz par agressziv alak, akik lefarmoljak/kamrazzak a tarsasagot, a bunteto miatt visszatamadni meg nem eri meg oket...?!
Dátum: 2009.12.07. 10:38:40
Azert vigyazzatok magatokra, meg a vegen valami kocka paradoxonra bukkantok, es akkor vege lesz a vilagnak...


Miklos/Baraty akkor hivatalosan mikor lesz vege az 5%-os jutalom idoszakanak..?!?!?!
Dátum: 2009.12.06. 12:54:33
Koc arra gondol, hogy komplett futobolondok setalnak koztunk szabadon, es nyilvanos feluletekhez jutva, sokakat lehulyitenek az O szintjukre.... Az a baj, ezek a dolgok egyes korokben, vegzettsegtol fuggetlenul, komoly dolognak szamitanak... Na ez ijeszto....
Emlekeim szerint, Te is azok kozot voltal, akik elzarkoztak a kozos javaslattol..... Bocs, ha tevednek... Amugy csak turelmesnek kell lennetek, egyszer csak a fejetekre omlunk...
Idézet: S0laris - 2009.12.03. 14:45:15
Idézet: Solina - 2009.12.03. 14:40:22
Termeszetes, hogy Miklos belenyulkal a dolgokba.. Ha nem tenne, pillanatok alatt jatszhatatlan lenne a jatek, mert egy-egy egyensulytalansag annyira szetfeszitene a kereteket..

most hirtelen nem tudom eldönteni hogy a HT-ra vagy a KH-ra gondolsz-e...


HT... Koc kulon topicot nyitott ra, hogy megoldast keressunk.. Akik epp akkor birtokoltak, azt mondtak, hogy jo ugy ahogy van, nehogy hozza legyen nyulva, kulonosen mi ne otleteljunk mar... Tessek, nem lehetett semmifele kozos allaspontra jutni, Miklos sajat kutfobol megoldotta a dolgot.. Ez kellett nektek, most lehet bevonulni a sarokba, es atgondolni a dolgokat..
KH... 1001x lett mondva, hogy boviteni kene oket, mert kezdnekek az elboly utan is portya gondok lenni, server terheltseg, es egyeb okokbol eddig Miklos ezeket a felveteseket rigorozusan visszautasitotta..
Idézet: Ricardo - 2009.12.03. 13:48:35
Sajnálom, hogy feladtam, mert ezzel igen sok gyengébb képességű játékosnak szereztem örömet........ Márpedig ez a játék (és Miklós minden intézkedése) hosszútávon arra törekszik, hogy senki se tudjon kitörni, mindenki maradjon hasonló szinten, és ezért mindenki pumpálja tovább a pénzt.


Figyelj, eleg ezekbol a lekezelo "en vagyok a iq bajnok, mert pok vagyok, mindenki mas hulye" megjegyzesekbol... Eleg unalmas... Raadasul pont az ellenkezojet bizonyitod vele...
Miklos, meg a baltas szabalymodositasok.. Termeszetes, hogy Miklos belenyulkal a dolgokba.. Ha nem tenne, pillanatok alatt jatszhatatlan lenne a jatek, mert egy-egy egyensulytalansag annyira szetfeszitene a kereteket.. Az hogy eppen hogyan teszi, az mas kerdes, azon lehet normalis modon vitatkozni, javaslatokat tenni, stb.. Es mostanaban meg neha meg is fogadja a felveteseket.. Sok dolog van, ami nekem se tetszik.. Egy reszuket az ember lenyeli, mas reszuket megkritizalja.. Aztan Miklos vagy belatja, hogy az adott dolog nem jo, vagy nem... De neki kell valamifele rendet vagni a kaoszban, es mukodesben tartani a rendszert.. Ezt azert fel kene tudni fogni....................
Azert azokra is gondoljunk egy pillanat erejeig, akiknek Dutch rablasai voltak az utolso cseppek a poharban, es toroltek....
Amugy valtozasok.. 93-ota TF-ezem.. Volt nehany vargabetu ennyi ido alatt a szabalyozasokat tekintve... Szoval szokni kell, es alkalmazkodni...
Dátum: 2009.12.01. 20:16:31
Nekem ezzel nincs bajom, tolem lehet, csak unisex modon kell belerakni, es ne legyen 18 ev feletti tartalma... Pl. agyjelenet probakkal.....
Dátum: 2009.12.01. 18:34:26
Marmint Te belelosz szegeny halandoba 4000 korul varival, az allatokba meg majdnem 1000-et, aztan igy indul a csata.. Erovel meg az allatokkal nincs baj, de a varik meg mindig nagyon erosek..
Dátum: 2009.12.01. 17:52:31
Agyaltam hova irjam, de itt a tortenetekrol van szo, ide illik.. Szoval, vigyazni kellene, mert mar a masodik olyan kalandba botlok bele, ahol vegzeturra van irva a kaland.. De vannak urholgyek is.. Szoval van egy jol kidolgozot tortenet, es akkor jon, hogy a hercegno radveti magat, hazassag, gyerekek, meg ilyesmi.. Na jo, ott a noi karim szaltoval ugrott ki a toronybol, annyira ijeszto volt a hercegno, de pl. a Legendak Menedekeben is belecsuszott egy ilyen kitetel..:

"Utolsó emlékeid lebegő fátylakhoz és hiányosan öltözött, izgalmasan elhelyezett zsírpárnácskákkal rendelkező asszonyszemélyekhez fűződnek, kiknek fürge ujjaik a szuszpenzorodon matatnak. A többi néma csend..."

Na most ugye szuszpenzor, hat az minek neki, masodszor szegeny Soli nem leszbi...
Dátum: 2009.11.30. 11:23:17
Ejjjj, Cyronra bizni gyereket.... Jo, hogy nem adta el par relikviaert....
Dátum: 2009.11.29. 02:35:23
En nem vadoltalak semmivel, jot mulattam, azt szabad... Amugy mas vagta a fejednek amit emlegetsz, szoval rendezd le vele a dolgaidat..
Dátum: 2009.11.28. 23:34:10
Engem nem igazan erdekel Dutch vetitese a portya ablakba beirogatasrol, max. azota rohogok ezen.. Engem egy erdekel... Cyron, a dicso fonokom, hogy a feszkes thargodanos sotet foldes moszerben szerepelhet egy Raias HKK lapon... ?!?!?! Ez mar perveeeerz..... Tiltakozom, mint osRaias, tessek bezuzni azt a lapot....