Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

Dátum: 2009.07.07. 16:28:55
Ja tényleg, hülye voltam, hirtelen azthittem hogy sebgyógyítás*1ép:D:D De hülye vagyok...nem figyeltem... De így mégjobb
Dátum: 2009.07.07. 15:40:01
Ha valakinek legalább 30-as a sebgyógyítás szakértelme, az mostantól több állatot is gyógyíthat egyszerre.



Több hónapos kérlelés után csak bekerült...:)És nem is rossz, 30 ép-t(vagy többeT) gyógyitani 3-4 állaton egyszerre...mondjuk azt a 30 ép-t egy csata alatt simán leverik, de több mint a semmi...
Dátum: 2009.07.07. 15:34:41
Igenis a "kockák" nyerjék a bajnokikat...ha már annyi időt és pénzt belefeccöltek a játékba, és tényleg egész nap a gép előtt ül, akkor igenis több esélye lesz, és legyen is, mint annak aki 3 naponta egyszer benéz. És ez így is van jól...
Dátum: 2009.07.07. 00:52:12
Kikérem magamnak, Hiéna még enyhén berugva is ugyanolyan jól néz ki mint józanul, semmi nevetséges nincs benne
Dátum: 2009.07.07. 00:37:02
jó, de ők az ostobák, ezt tudjuk. egy ideig még volt rá remény, hogy az értelmesek vannak többségben, de most már eltünedeztek. marad pár értelmes és viszonylag sok buta ember. (ilyen szempontból a VU is leképezi a magyar netes és magyar társadalmi állapotokat. (ebben szerintem egyetérthetünk, ez nem szeret-nemszeret kérdés. nyilván nem MO. és nem a VU az, ahol okos emberek gyülekeznek többségében. sajnálom is, hogy a kvíz kérdések mellett nincs oda írva a feltevője, lennének nagy lebukások:)

a vicces az, hogy az emberek 90%-a magát nem sorolja az ostobák közé, meg van győződve arról, hogy ő értelmes. ezzel szemben, aki értelmes, az tudja, hogy botorság lenne sajátmaga értelmességéről dönteni, így másokra, a többségra bízza ennek megítélését. az már az ő baja, hogy az alapfeltevés miatt a többség ostobákból áll



Jah boccs, akkor mindenki ostoba, csak te nem, winnie...hihetetlen vagy...olyan okosakat próbálsz írni, lassan elhiszed hogy te nem vagy abban a 90%-ban...szerinted miért pontoz le mindenki? Az csak a te rögeszmés hülyeséged hogy azért mert a sírás ellen vagy, és ostobák vagyunk...de ha jobban átolvasnád a postjaidat, megértenéd...pff...jó,őszinte leszek,én mostmár ha meglátom hogy winnie irt, egyből 1est adok,és csak utána olvasom el, tudom hogy megint egy szokásos lehurrogás valakire, lenézés, "nepofázzál már" post, amolyan winniesen...de szerintem vagyunk így ezzel páran...tudom én is ostoba vagyok, és csak te vagy a jó winnie, csak így tovább...


Amúgy PÜ-ben megmondod a neved? Olyan szívesen megnéznélek iwiwen Gondolom a proflképed egy sírós fej áthúzva, és ráírva hogy nesírjá'már
Dátum: 2009.07.06. 10:56:35
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:48:04
[
"lehet", hogy finomítják. nem tették, mert minek? logikus, hogy a legnagyobbakat támadják. olyan nincs, hogy "légyszi, KH, ne támadjatok minket, mi nagyok vagyunk, de nem olyan erősek. hadd szívjon a többi nagy, de minket ne bántsatok, csak véletlenül vagyunk nagyok."


Egyik hszedben még azt írod hogy a nagyoknak szivatás, a másikban már azt hogy ez nem szivatás, ne sirjatok már, legalább színesebb lesz a játék...
Dátum: 2009.07.06. 10:52:46
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:56:40
"Pontszám: 4.33"

y erre: lehet, de te se vagy rossz, támadd meg őket, szerintem lenne esélyed, s anélkül fura, hogy panaszkodsz.

y: próbáld meg, hidd el, van sanszod.
.


Ja, csak te nem így mondod, hanem "ne pofázzál már támadd meg őket hülyegyerek, látod én milyen király vagyok nekem is sikerült levernem őket pedig gyengébb vagyok (ezt csak azér mondom hogy ne legyek nagyon nagyképű)mint te hülyegyerek.

Endyr....
Dátum: 2009.07.06. 10:38:01
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.06. 10:26:06

Sokan hasznosabb és értelmesebb is olyan emberekkel mint Mortimer, Szabinho vagy Ajgasz Pü-ben megbeszélni játéktechnikai dolgokat. Ők legalább türelmesek és értelmesek. Rájuk érdemes figyelni és velük lehet vitázni is mert nem fognak egyből lehülyézni és még a szabályokat is tisztában vannak. Nem úgy mint ez a pontagyú


Kár hogy 20 pontos nyalás nincs...pedig ez az volt
És én nem vagyok türelmes, értelmes meg végképp nem, összekeversz valakivel
Dátum: 2009.07.06. 10:00:53
Blacksheep ez 10 pontos nyalás!
Dátum: 2009.07.06. 09:11:58
Azt azért ne felejtsd el hogy az SM most simán vert titeket
Csak ennyit akartam, ti meg rendezzétek le a kötetlen csevelybe:D:D
Dátum: 2009.07.05. 17:10:43
bizony...én a legjobbab Hiénát szeretem, nem is tudom miért...remélem sok rajongója lesz
Dátum: 2009.07.05. 15:58:17
LoL
Dátum: 2009.07.04. 10:59:48
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 10:40:44

És azért mert a V1 50-70. szintű karakter mondja amit mond még lehet hülyeség. Ne keljen már hasra esnem azért mert valaki 50-70. szintű. Lehet hogy alacsony szintűnek számítok a 31. szintemmel, de mire elém az 50-70. szintet lehet hogy sokkal erősebb lesz a karakterem, mit azoké akik most azt hiszik magukról már mindet tudnak a játékról mert 1-2 hónappal előbb kezdték.



Mostmár tényleg kiváncsivá tettél, szerintem űberfasza karaktered van és nagyon erős lesz, de légyszi mond már meg a karakter nevét, hagy gyönyörködjünk benne ...
Dátum: 2009.07.04. 00:39:33
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 00:37:42

Egy szónak is száz a vége jelen állás (felszerelés) szerint most a smaragdoknak áll a világ. Mert a hajszányi hordabónuszukat a jelen fejlesztések jobban támogatják mit a másik 3 hordáét.



vicces kijelentés...
Dátum: 2009.07.04. 00:23:46
áh, készvagyok... Légyszi, mond meg, hanyas szintű vagy hanyas világon, és mi a karakterneved?:D
Dátum: 2009.07.04. 00:21:40
Mi ez a harcos jelző? mindenki ugy fejleszti a karakterét ahogy akarja...egy rubin(zafír,gyémánt..) is lehet varázsló, ha játék közben rájön hogy ő varikkal akar csatát nyerni. minimális szerintem az az előny amit a hordabónusz ad, kivéve a smaragdnál a kereskedelem.. Meg a gyémátnál a nagy rablások..
Dátum: 2009.07.04. 00:15:20
Egy 2szeres bajnokot így megsebez egy sehonnai térkapus lény?
Dátum: 2009.07.04. 00:14:29
ezt akarom elmagyarázni neki én is, hogy aki smaragd hordában van az is varázsolhat jól, és ez minden hordánál így van.....de mindegy, akik türelmesebbek nálam szép lassan úgyis elmagyarázzák
Dátum: 2009.07.04. 00:07:04
Könyörgöm, de nem alapból ugyanolyan jó harcosok közelharcban is! a rubinok közelharcosok, mégis fejleszthetik úgy a karijukat hogy jó legyen varikörben is...nekik a közelharc a bónuszuk, a varit kell "tanulniuk"...smaragdnál pont a fordítotja...v2-n nagyon sok smaragd van, és fölénybe is vannak, de nem mindig van ez így...mindegy, így éjjel se erőm se kedvem vitatkozni:D
Jóccakát!


szerk.: Kifelejtettem.. Gandalf bá simán lenyomja azt a kis törpe Gimlit...
Dátum: 2009.07.03. 23:13:52
csak a játékoson múlik hogy milyen irányba viszi a karakterét...az meg hülyeség hogy a smaragdoknak ne legyen gyaktér...a gyűrük urából gandalf is harcolt, ahogy itt a smaragdok is harcolnak...a felszerelésnél kéne talán változtatni, de semmi több szerintem, minden hordának megvna a bónusza, csak mostanában a smaragdok lettek jobbak, de lesz ez még ígysem...régebben a gyémánt volt a nagyobb táp...