Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Másodszorra ért véget a 4. világ
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
301. hozzászólás - 2010.01.21. 20:07:40
egyebirant valaki meg tudja mondani, hogy hany betu lehet max a karakternev?

nem leltem epkezlab FAQ-t, ahol valaszra talaltam volna.

thx
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.11
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
302. hozzászólás - 2010.01.22. 09:38:48 (Válasz Vodkaslecso #300 hozzászólására.)
osko bevetel alig? ugyan miert gondolod ezt? marketing rulz...


Feltételezm, azért gondolja, mert
- az eddig élvonalhoz tartozó szövik többsége a reakciók alapján nem fog versenyben indulni, amit megtett volna, értelem- és szükségszerűen végig prémesként (ez szövinként 35 fő mínusz prémium tag ezekben az esetekben)
- jó lesz a gyors szerver karakterneveldének, lehet kísérletezni a fejlesztésekkel, erre viszont nem áldoz pénzt az ember, mivel úgyis hosszú lesz, nem fog hiányozni a plusz csp

Természetesen lesznek, akik beindulnak és nyomják a prémet, de egy idő után bele fognak unni ezek közül is páran, s a maradék nem biztos, hogy kompenzálja a szoros versenyben lévő szövetségek erőfeszítéseiből keletkező folyamatos bevételt, ami most annyira nem lesz.

Persze ez feltevés, minden esetre az elgondolkodtató, hogy azok a tagok/szövik vonulnak vissza, akik eddig ott voltak a topon a versenyszervereken, s olyanok éltetik a 100 epiket, akiknek a zömét nem igazán lehetett látni a sor elején.

Vélhetően ők a szerver minél további elnyújtása okán teszik ezt, de ugyancsak karakter-ovinak fogják használni a lehetőséget zömükben.
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 8.90
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
303. hozzászólás - 2010.01.22. 13:46:43 (Válasz Álomvirág #302 hozzászólására.)
mindig vannak es lesznek "topszovik". tehat ebben egyaltalan nem valtozik semmi. csak most mas emberek, mas nevu szovetsegek.

es mindenki ugyanugy nyomni fogja a premet. ha kevesebben is, az nem szignifikans, viszont tekintve h a jatek tovabb tart, tobb lesz a bevetel.

take it easy.

az a nehany szovetseg, akiknek sir a szaja, hogy sok a 100 epik, azt meg senki sem fogja sajnalni.

"nem fogok 16 orat ulni a gep elott" - vagy valami hasonlo maszlagokat lattam mostanaban. akkor ne uljon, borzaszto lesz nelkule a jatek

eheheh
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.25
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
304. hozzászólás - 2010.01.22. 14:18:21
az a baj, hogy elhiszed, hogy ezt irjak. a gyors szerverek egyik "alap" kovetelmenye, hogy eros inkognitoban tartsd magad, amig csak lehet. ha nem teszed, rengeteg plusz tamadasi feluletet hagysz. nem veletlenul lathatod hat a sok dehogyfogokenindulni hsz-t, ezek szep hanyada kamu..az, hogy te magasrol teszel az inkognitora, az mas lapra tartozik.
viszont nem tudom, kinek lehet igaza, mert mindkettotok jol lattot meg egy-egy lenyegi elemet. az en magan joslatom az, hogy a kozepjatek fele izmosan be fog lassulni a jatek (epikdaralas=mindennemu verseny), de ezt csendes beletorodessel veszi tudomasul mindenki, meg a regen topjatekos is, mert addig erosodhet epikusra vagy egyenire. igy itt eros lesz az osko-kieses is. viszont annyira azert vannak fanatikusak az emberek, hogy az egyebkent igy mar ertelmetlenul gyors bekezdesnel es a hajrara "agyon"koltsek magukat.
szerintem egyertelmu, hogy a leendo V5-ot egyelore potlando jott letre a mostani V4, csak a vezetoseg most jott ra, hogy karibolcsodesre kell beloni a dolgot, mert igy alig van gondjuk vele. ugyanis a massziv kaksizasbol az itt egyetlen vakkantasert konyorgok arcaba nagyon is azt mutatja nekem, hogy ezzel csak a gond van.


megjegyzes: egy igazan kis ido raforditasaba kerulne (ez a kicsi relative kicsi ahhoz kepest, amit eddig fejlesztesekre koltottek el), es jatekosparadicsom/bevetelbombat lehetne krealni a versenyszerverbol. mint ahogy ez minden netjatekban igy van, amit ismerek. ugy latszik, jobb ez igy.
Pontszám: 5.27
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
305. hozzászólás - 2010.01.22. 14:25:13 (Válasz Ludovek #304 hozzászólására.)
nem halnak ehen igy sem, nyugi :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.10
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
306. hozzászólás - 2010.01.22. 14:33:56 (Válasz Vodkaslecso #303 hozzászólására.)
Az a gond hogy próbálsz nagyon okosnak tűnni, és frappáns hszeket írkálni, viszont ez csak külsőség. Azt pedig hogy több lessz Miklósék bevétele, azért írod le hogy CSAKAZÉRTSE változtassák meg a célokat, és ezáltal elérd a TE célod. Ez annyira átlátszó, csak éppen te nem látod át saját magad. Mindenesetre ha így marad a dolog, sok sikert az egyéves versenyszerverre (10-20 normális játékossal), de remélem te azon KEVÉS játékosok egyike leszel aki végig veszi a prémet.
A hozzászólást Razz módosította 2010.01.22. 15:42:05-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 5.54
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
307. hozzászólás - 2010.01.22. 15:23:45
Ha így marad és 100 epi lesz, akkor azért borulni fog egy kicsit az eddigi elképzelés.
Miklós halgatásából nem nagyon lehet másra következtetni, mind hogy nem akar változtatni...

Kíváncsi leszek, hogy valóban kihagyják-e majd, akik itt most "lázadnak" vagy azért csak elindul a nagy csapat...
Persze megértem őket, nem kritika...

Ha nem változik semmi, akkor azért az elmúlt 2 szerver jól kidolgozott fejlesztési stratégiája már kevés lesz.

Ha belegondoltok, majdnem mindegy, hogy 50-es szinttől kell epit ütni 100-asig, ami csak 50 ugye, vagy mind a 100-at le kell verni, mert a lényeg az, hogy az utolsó az a 100-as epikus szörny, amit csak erős karakterek összehangolt munkájával lehet leütni. Amíg nincsenek ezen a szinten a tagok, addig nem is érdemes epit ütni. Ha meg már a többség jól felfejlődött, (pl. 65-70 szintig) Akkor meg egy-két ember lever egy kis szintű epit, ami nem igényel még nagy időráfordítást, és összehangolást.
Na és persze lehet az epiit 10 percenként is ütni, a megfelelő szaki kifejlesztésével, amire így megintcsak lesz idő, és energia is...

Szóval igazából az itt a hangos szóváltás alapvető oka, hogy volt egy jó csapat, akiknek volt egy jó stratégiája, és viszonylag gyorsan véghez lehetett vinni a tervet...
Most ez ment a kukába, más lesz az ideális fejlesztés, amit megint meg kell találni, és ráadásul hosszabb lesz a szerver, ami több költséget jelent, több kitartást, és több odafigyelést, na és a változó feltételek mellett nem lesz garantált a siker...

oppsz... lesz egy kis verseny.

Amíg nem került szóba ez a 100-epikus, addig a nyereseken kívül mindenki a hosszabb szerverért írt, most meg mindenkinek pont ezzel van baja.
Persze ez is érthető, ha az embernek nincs elég ideje, akkor lehet, hogy csak arra lesz ideje, hogy elindítsa a vadászatokat, meg elköltse a lét... és így jó célponttá válhat...

Na szóval minden szónak egy a vége... érdekes lesz az új szerver, és nem fogjuk már a regisztrációnál tudni, hogy mi lesz a vége... Amúgy épp ennek lenne inkább értelme, ez vezet ahhoz, hogy egy kicsit gondolkodni kelljen mit is kell csinálni, hogy jó karaktered legyen.
Ha mindig marad a régi felállás, az jelenti a monotonitást, mert az előző szerverekból már tudjátok mit kell csinálni, azt robotmódra végigviszitek és nyertek... ez a robotmeló nem a 100 epi.
(Persze, ha megint ütitek már 30. szinten az epiket, akkor gyógyitalbenzinkút, meg állanndó éjszakázást jelent a 100 epi, de ez a rossz stratégiát jelölné csak, nem a a rossz feltételeket.)

Amúgy a teszt eredményeit valszeg nem fogják semmisnek venni azért mert itt beírogattok, mert azt a tesztet rengeteg ember kitöltötte, és azokból ist azt számolták, amikben az első kérdésre (Játszol-e majd a v4-en), igen válasz érkezett, itt meg elég gyorsan össze lehet számolni, hogy hány ember írja meg a véleményét...

Miklós, ha elolvasod ezeket egyáltalán, akkor azért megírom mégegyszer (Bár már megtettem, de eddig se volt semmi eredménye), hogy ha már nyitottál egy ilyen topikot, és kikérted a játékosok véleményét, akkor azért kicsit gyakrabban is feljöhetnél, és legalább az egyértelmúű felvetésekről megírhatnád, hogy mik azok amik szóbajöhetnek, és mik nem, mert eleve nem adottak a feltételek, vagy ilyesmi...

Na sok sikert mindenkinek a V4-re. Harcra fel!
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 6.81
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
308. hozzászólás - 2010.01.22. 15:31:24 (Válasz Rsrs #307 hozzászólására.)
Szóval igazából az itt a hangos szóváltás alapvető oka, hogy volt egy jó csapat, akiknek volt egy jó stratégiája, és viszonylag gyorsan véghez lehetett vinni a tervet...


Képben vagy látom Leírom lassan, hogy érthető legyen: a korábbi v4-ekhez is napi SOK órát kellett a gép előtt ülni, ráadásul kötött időpontban, amikor az epikust lehetett gyepálni. Ez csak az epikus időigénye, minden más csak hozzájön, ami miatt a játék elé kell kerülni. Ezt ahhoz, hogy győzni lehessen sok-sok napon át folyamatosan kellett csinálni.

Én személy szerint a gyorsabb világ miatt felmerülő jelentős(!) plusz időigényét a játéknak meglehetősen rövid távon vagyok csak hajlandó tolerálni. A két korábbi v4 is túl volt már ezen a hosszon, csapattársak az elmondhatói, hogy voltak napok egymás után, amikor egyáltalán nem játszottam. 5 hónapig meg 100%, hogy nem fogom csinálni.

Más kérdés, hogy vizsgaidőszak utáni lazításban főiskolásoknak, egyetemistáknak van erre idejük és kapacitásuk (mikor oda jártam nekem is volt), majd ők játszanak helyettem is
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.32
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
309. hozzászólás - 2010.01.22. 15:54:53 (Válasz Rsrs #307 hozzászólására.)
Szerintem mindenkinek adott volt a lehetőség arra hogy kiismerje a V4 világának fortéjait, ezért nemértem miért lenne előnye a "nagy csapatnak", az előző V4-ek taktikáiból. Miért ne lehetne egy másik ugyanolyan jó csapat, ugyanolyan jó taktikákkal? Amúgy, hogy egy kis személyes véleményt is vigyek a dologba, ÚGYANÚGY kitudnának találni egy nyerő taktikát a 100 epikes V4re is, és ugyanúgy ők nyernék meg, csupán annyi a gond hogy nekik nem ér meg 5 hónapot játszani ugyanazért a célért, amit 2hónap alatt is elérhetnek. Hozzáteszem, lehetne más, kevesebb időt igénylő célokkal is indítani a V4et, ami ugyanúgy borítaná az eddigi taktikákat, és ha hiszed ha nem, nem tartana fél évig.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.68
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
310. hozzászólás - 2010.01.22. 17:06:29 (Válasz Razz #309 hozzászólására.)
Erről van szó Nem éri meg az időráforditás és a nyeremény se mikor simán a tripláját is elköltöd.Mellesleg nem kihívás 100 epikus + HT.Annyiban különbözik 50 epikus +HT-től hogy háromszor annyi ideig tart,és tovább ülhetsz a gép elött. Taktika se kell hozzá...csak idő fejlődés és türelem. 2 hónapig az ember még elviseli a napi tizenakárhány órát a gép elött,utána már monoton és unalmas
Pontszám: 6.05
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
311. hozzászólás - 2010.01.22. 18:23:17
Kedves Rsrs!

Nem nagyon érted a dolgot, úgy tűnik Magam is azt gondolom, hogy az a 35 ember most is ki tudna találni olyan taktikát és stratégiát, amely magában hordozná a győzelem lehetőségét. Csak ők már tudják, milyen is az epikgyilok monotonitása, s nem kérnek belőle. Illetve pontosítok a tényszerűség kedvéért: abból a 35 játékosból az a 2-3, akik eddig is tették, most is képes lenne a megfelelő taktika és stratégia kidolgozására, s a maradék 32-33 pedig most is ugyanolyan fegyelmezetten részt tudna venni annak végrehajtásában.
Azért is mosolyra fakasztó, amit a bevált taktika bukásáról és ebből fakadó kedvetlenségről írsz, mert ha figyeltél volna, láthattad volna, hogy pont azokból a szövikből érkezett a legtöbb valóban értelmes javaslat az újításra, akik eddig az élmezőnyben voltak. Gondolod, hogy ők akarnák a legnagyobb változásokat, ha csak az volna a cél, hogy előkapják a jól bevált sablont és győzzenek? Furcsa logika.
Tudod mi a helyzet?
Ez így egyszerűen UNALMAS!
Rövidebb idő alatt is az volt, hosszabb idő alatt méginkább az, s ebből nem kérnek sokan. Ennyi az egész.

Egyébként értem az ettől eltérő értelmezések indokolásait (igaz logikailag kissé sánták, de ezen nem fogok vitatkozni senkivel), ám a szavazáson aki a két első verzió valamelyikére szavazott, azok 50 epikusra szavaztak, bárhogyan is próbálják ezt egyesek csűrni-csavarni. S ez tény. Persze kissé "beholderesre" sikeredett a szavazás kiírása, de ezt már megszoktuk, hogy az egyértelmű dolgok kissé távol állnak a vezetéstől (Lásd: e-mail értesítés szövege az új V4-ről, a korábbi V4-ek győzelmi feltételeinek megfogalmazása, stb).

Amit pedig a stikában való részvételről feltételeznek többen: nem tudom, mások hogy döntenek, de a szerveren fogok játszani, a szövetségek versenyében nem veszek részt. Ezt csak azért írtam le, mert megismerve egyesek "pozitív" gondolkodását, még számonkérnék utólag, hogy mit is kerestem az új V4-en, holott azt sehol nem írtam, hogy nem játszok rajta, csak annyit, hogy 100 epiket nem vagyok hajlandó ütni, mert unom.
De olvasgatva egy-két igen kulturált hozzászólást, körvonalazódik bennem egy (számomra) igen szórakoztató elképzelés, minek eredményeképpen számomra nem lesz unalmas a játék

Sok sikert mindenkinek!
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.56
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
312. hozzászólás - 2010.01.22. 19:20:07 (Válasz Razz #306 hozzászólására.)
Idézet: Razz - 2010.01.22. 14:33:56
Az a gond hogy próbálsz nagyon okosnak tűnni, és frappáns hszeket írkálni, viszont ez csak külsőség. Azt pedig hogy több lessz Miklósék bevétele, azért írod le hogy CSAKAZÉRTSE változtassák meg a célokat, és ezáltal elérd a TE célod. Ez annyira átlátszó, csak éppen te nem látod át saját magad. Mindenesetre ha így marad a dolog, sok sikert az egyéves versenyszerverre (10-20 normális játékossal), de remélem te azon KEVÉS játékosok egyike leszel aki végig veszi a prémet.


ez csak azert hulyeseg, mert en nagy ivben leszarom, hogy hany epikust kell lecsapni. az sem mozgat pillanatnyilag, hogy milyen hordaban leszek, vagy hogy milyen szovetsegben. en csak jatszani akarok es csokolom. mostantol kampanyolok a 75 epikus mellett, hogy nyugoggyale.hu (amugy van ilyen oldal, lol)
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.93
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
313. hozzászólás - 2010.01.22. 19:22:37 (Válasz Mind1 #310 hozzászólására.)
ezt kb. tizedszer irod le

haladjal setalni, sielni, korcsolyazni, vagy csak siman olvassal konyvet.

nem kotelezo ez a jatek senkinek, ne sirjon a szad.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.93
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
314. hozzászólás - 2010.01.22. 19:36:43 (Válasz Vodkaslecso #313 hozzászólására.)
Remélem regelsz ,mert én is fogok,de csak azért hogy az ilyen majmokat mint te szivassam
És annyiszor irom le ahányszor jólesik.Nem kötelező fórumot olvasni,el lehet innen húzni...mindenki jobban járna ha megkímélnéd már magad tőlünk. Értelmes hszed nincs csak fikázol,kötözködsz.
De mivel jól emlékszem rád V4 -ekröl ezen nem is csodálkozom
Az ilyenek kellenek versenyszerverre mint te....egyszemélyes szövetséggel háborút indit 15 szinttel nagyobb karaktereknek....és még itt magyaráz Ha tudsz egyáltalán olvasni,fogj egy könyvet és ülj a sarokba...egyes !
Pontszám: 5.05
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
315. hozzászólás - 2010.01.22. 19:40:11 (Válasz Mind1 #314 hozzászólására.)
regelek, az iment irtam, hogy mar varom, hogy jatszhassak.

NA! vegre valaki aki emlekszik nemes harci cselekedetemre a V4-rol. tudtam en, hogy maradandot alkotok! ehehe
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.60
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
316. hozzászólás - 2010.01.22. 20:34:45
Gondoltam, hogy nem lesz valami népszerű bejegyzés....

Sebaj.
Amúgy jó nektek, hogy van 30- olyan ember, aki hajlandó végrehajtani a tervet. Ez a "titkok titka"

Amúgy 100 epit én se akarok leverni, nem is fogok, de azért valamire csak jutunk ezen a v4-en is
Az előzőn megkóstoltuk és ízlett, úgyhogy most sem hagyom ki, hogy mekkora csapatunk lesz, az majd kiderül, de azért alakul valami.

100 epi leginkább azért lett felvetve, hogy hosszabb legyen a szerver, mert a rövidségre panaszkodtak sokan... Tehát aki a 100 epire szavazott, az gyakorlatilag csak azt akarta mondani, hogy legyen egy kicsit hosszabb a szerver...

Persze ezt máshogy is meg lehetne valósítani, csak miklósék a javaslatok nagy részét válaszra se méltatták. Az epikus verés mint győzelmi feltétel eleve rongálja a játékot, mert amint elkezdik a szövik az epit verni, háttérbe szorulnak a fejlesztések, és úgymond "lufik" lesznek a végére...

...

Amúgy, sztem mindenkinek lehet véleménye... én még senkit se szóltam le itt, mert máshogy vélekedett valamiről...
Ha nem szívnátok egymás vérét, akkor a sok offban nem vesznének el az értelmes javaslatok.

Ja, és remélem azért indultok azért majd, mert erős ellenfelek nélkül mit sem ér a verseny...
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 9.62
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
317. hozzászólás - 2010.01.22. 20:50:54 (Válasz Rsrs #316 hozzászólására.)
mostantol minden hsz-em vegere odatolom, hogy "Miklos! Legyen 75 epik!" es akkor nem szamit offnak :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.07
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
318. hozzászólás - 2010.01.22. 23:07:46
Az 50-es EH nem fogja a többi szakértelmet drágitani (de erre alapban nem gondoltunk, kösz, hogy felhivtad a figyelmet)

Az EH nem fog 3x LE-t adni (mint ahogy pl. a vadászat sem ad).

Az epikusok számával, a fórumon ez a 3 lehetőség hangzott el, ezért ezeket raktuk be a szavazásra, az eredmény elég egyértelmű volt. De az érveket megértem, a megosztottságot látva szeretnék kompromisszumra törekedni, ezért 80 epikust javaslok (az erősség ugyanaz lesz az utolsóra, mintha a 30.tól lenne 50 epikus, csak hosszabb játékidővel, kalandokkal stb).

HKK-s relikviákról, az álláspont ugyanaz, mint az előző V4nél volt.

A szerver 10 órakor szokott nyitni.

Hétvégi felügyelet alatt mit értesz? A szerver működését hétvégén is felügyeljük, szövetségeket hagyunk jóvá, de az élő segitség hétvégén nem üzemel.
Pontszám: 5.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
319. hozzászólás - 2010.01.23. 02:33:54 (Válasz Miklós #318 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.22. 23:07:46
Az 50-es EH nem fogja a többi szakértelmet drágitani (de erre alapban nem gondoltunk, kösz, hogy felhivtad a figyelmet)


Jajj de kar! Ugy dupla taktikai elem lett volna.

Hétvégi felügyelet alatt mit értesz? A szerver működését hétvégén is felügyeljük, szövetségeket hagyunk jóvá, de az élő segitség hétvégén nem üzemel.


Gondolom valami olyanra gondolt aki kerte, hogyha a szerver vegeredmenyet befolyasolo hiba tortenne, akkor ne kelljen hetfoig varni, mig valaki belenyul.
Pontszám: 6.61
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
320. hozzászólás - 2010.01.23. 03:26:45 (Válasz Miklós #318 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.22. 23:07:46


Az epikusok számával, a fórumon ez a 3 lehetőség hangzott el, ezért ezeket raktuk be a szavazásra, az eredmény elég egyértelmű volt. De az érveket megértem, a megosztottságot látva szeretnék kompromisszumra törekedni, ezért 80 epikust javaslok (az erősség ugyanaz lesz az utolsóra, mintha a 30.tól lenne 50 epikus, csak hosszabb játékidővel, kalandokkal stb).



Kinek mi az egyértelmű. Számomra az, hogy 49% akart csak 100 epikust, a maradék meg 50-et valamilyen formában, de lehet nálam van a gond, és matektanárhoz kell fordulnom.

Pont hogy a túl hosszú játékidővel van a problémánk. Ez egy verseny szerver, nem azért regisztrálnék be, hogy fél évig nevelgessem a kis karakterem, meg vígan tudjak kalandozgatni, stb.

Engem nem győztél meg, hogy induljak.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője