Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Másodszorra ért véget a 4. világ
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
121. hozzászólás - 2009.12.18. 22:47:56 (Válasz Mind1 #118 hozzászólására.)
de ahhoz volt köze hogy mekkora volt a szintbéli széthúzás meg az egy két hirtelen fejlődés...én is holt gagyi voltam..de tudjátok ti...főleg pocok ..nem erről van szó...nem is az ájjatfajmban volt az illető...nem vagyok idióta láttam mi miért van...nem rólatok beszéltem...csak egy ötlet volt...hogy jobb és élvezetesebb legyen a cucc...sok jó játékos csak épít mert nem tud rááldozni...és a hordaarány sem volt éppen kieggyensúlyozott....többen lehetnének a toppon is...igazából csak ezért kampányolok...de most befejeztem mert már így is szétoffoltam...
Time in a bottle
Pontszám: 3.15
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
122. hozzászólás - 2009.12.18. 22:51:03 (Válasz Ludovek #119 hozzászólására.)
Idézet: Ludovek - 2009.12.18. 22:33:28
en nem vitaztam, es nem fikaztam senki otleteit, foleg nem allitottam legbolkapott baromsagokat, begyakorolt szofordulatok kisasszony.
azert is nem irtam be ide az en javaslataimat, hogy masok hulyesege ne vegye el az ertekuket. de idovel gondolom, kiderulnek majd.


Igen...
Egy ötletet feldobhatsz Mikinek is. Ha tetszik neki, felteszi fórumra és megkérdezi a véleményünket...
De tartok tőle, tipikus esete vagy annak a játékosnak, aki beszabadul ide, a negyedét nem érti annak mi is van itt, de meg van győződve a saját zsenialitásáról ezért bárki aki nála jobban játszik, az bugger/csaló/hazug/festi magát...
Néhány téveszmét eloszlatnék:
1. Az az alapvető, ha egy gagyi karakter hirtelen megerősödik, eddig húzta a LE termelő szakikat, most jön a TÖ. Semmi köze az őskőhöz.
2. Egy nyílt fórumon tartsuk már tiszteletben egymást. Próbáljunk meg visszaemlékezni, mire tanított a kedves édesanyánk.
3. Ludovek... Nem te vagy a főzseni, se a világ közepe, se az etalon. Kevés voltál, ennyi az egész. Tanulj belőle, ne köpködj.
A hozzászólást Byzon módosította 2009.12.18. 22:53:09-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.89
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
123. hozzászólás - 2009.12.18. 22:54:50 (Válasz Mind1 #120 hozzászólására.)
a szokasos legkonnyu felfogasod es a nyulas szocsavaras mindig erdekes felreertelmezeseket hoz ki, sokadszorra is meg tudtok lepni vele. en masok otletere tovabbra sem reagaltam, nem tudom, milyen nyelven erthetnem meg ezt veled. (mondjuk "nyussz-nyussz", ez jo lesz? vagy barmit is mondjanak a kis ragcsalok.)

mint mondtam, idovel megtudjatok. ugyis 1-2 nap alatt izekre szoktak szedni az otleteleseket, es ahogy latom, akar januarban is ketseges a szerverindulas.
Pontszám: 3.39
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
124. hozzászólás - 2009.12.18. 23:00:49 (Válasz Faust0ne #121 hozzászólására.)
Faust ,továbbra is azt mondom őskőböl nem lehet se megerősödni se elhúzni látványosan
Italnál se előny ,napi 1 amit lever egy ütéssel nem táp Tudomásul kell venni hogy ebböl fejlesztik a játékot és tartják fent a szervert.

Byz...imádom mikor bedurran az agyad danke
Pontszám: 4.23
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
125. hozzászólás - 2009.12.18. 23:06:36 (Válasz Ludovek #123 hozzászólására.)
köszönöm a nyulas elismerést.
Ha ennyire telik tőled akkor inkább tényleg ne írj...túl alacsony lenne nekünk a szinted.

ui:nyussz
Pontszám: 4.23
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
126. hozzászólás - 2009.12.18. 23:07:25 (Válasz Byzon #122 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.12.18. 22:51:03
De tartok tőle, tipikus esete vagy annak a játékosnak, aki beszabadul ide, a negyedét nem érti annak mi is van itt


Ööö... én meg attól, hogy ez mellément. Mindig az a bagoly!

Idézet: Byzon - 2009.12.18. 22:51:03
1. Az az alapvető, ha egy gagyi karakter hirtelen megerősödik, eddig húzta a LE termelő szakikat, most jön a TÖ. Semmi köze az őskőhöz.


Ez mire válasz, illetve hogy jön ide?

Idézet: Byzon - 2009.12.18. 22:51:03
2. Egy nyílt fórumon tartsuk már tiszteletben egymást. Próbáljunk meg visszaemlékezni, mire tanított a kedves édesanyánk.


Nincs anyja. Őt az erő szülte.

Idézet: Byzon - 2009.12.18. 22:51:03
3. Ludovek... Nem te vagy a főzseni, se a világ közepe, se az etalon. Kevés voltál, ennyi az egész. Tanulj belőle, ne köpködj.


Nem ő a főzseni, Qly lekörözte. Attól tartok, ha ő kevés volt, én lehúzhatom magam a vécén...

Byzon, nem jól emlékszem, hogy Te nem vagy éppen Nyúl-párti? Avagy már Téged is megharapott egy vérnyúl, amikor a nyúlon túl jártál?


Ami nem off: nemsokára beírjuk a mi ötleteinket is. Csak azt akartuk, hogy stílusos legyen, és a Jézuska hozza meg.
Pontszám: 6.35
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
127. hozzászólás - 2009.12.18. 23:08:15 (Válasz Mind1 #124 hozzászólására.)
ez így van...de tíz szintnyi különbség van a végére a prém nemprém között...és ha tovább tart ez sokkal több lessz....és lehet annyira nem látványos...de kiszúrható a figyelmes szemek számára...bakker...mind ugyanazt csináltuk kb...csak ti rámentetek a kereskedelemre mi meg nem..de nem erről volt szó...több embert szeretné(N)k kevesebb széthúzással...ez ellen csak nincs kifogásod ...
Time in a bottle
Pontszám: 3.15
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
128. hozzászólás - 2009.12.18. 23:10:32
nem is volt Faust tudsz te ha akarsz kedves is lenni
Pontszám: 4.23
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
129. hozzászólás - 2009.12.18. 23:18:31 (Válasz Rokamoka #126 hozzászólására.)
Az, hogy alapvetően nem kedvelem a nyulakat, mégis hogy kapcsolódik ahhoz, hogy valaki emberi hangnemben tud-e megnyilvánulni a fórumon?
Hogy a v4 győztes csapatában sok a nyúl? Nagy játékosok, ez van. Schumacher is nagy pilóta volt, minden elismerésem a tehetsége előtt és meghajlás, mégse szerettem. Na így vagyok a nyulakkal is.
A fórum nem arra van, hogy személyeskedjünk, vagy lecsalózzuk/lehazugozzuk egymást.
Ráadásul ennek az ötleteitek is kárát láthatják majd, ugyanis egyre nehezebb lesz elvonatkoztatni attól, hogy a legtöbb veterán fórumozó már csak rálegyint Ludovekre... Ugyanis egy olyan bizonyítványt sikerült kiállítani magáról, ami nem éppen hízelgő.
A jó ellenfelet tiszteljük akkor is ha összeesett, meg akkor is ha neki sikerült a nyakunkra hágni. Ugyanis ez sajna egy olyan dolog, ha sokat köpködjük, még jobban kifényesedik a páncélja... De mi előrébb nem leszünk....
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.17
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
130. hozzászólás - 2009.12.18. 23:20:37 (Válasz Mind1 #128 hozzászólására.)
te is ...
Time in a bottle
Pontszám: 4.23
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
131. hozzászólás - 2009.12.18. 23:26:14 (Válasz Byzon #129 hozzászólására.)
Ő biztos úgy van vele, hogy láthatja a nagy fejét a páncélon!

Látod, ez egy buta hozzáállás, ezért is nem találkoztatok még a mi ötletbörzénkkel. Ugyanis stílustól függetlenül azok még lehetnek jók, persze, én megértem, ha előbbit is nézik, azt viszont nem, ha nagyobb hangsúlyt kap az, hogy kinek a fejéből pattantak ki, mint maga a hideg fejjel való elemzés.
Egyébként akkor azt kell mondjam, nincs min aggódni, én szedegettem össze a dolgokat, egy pár ismerős csak halálra kritizálta! Na jó, nevezzük gyengeségekre való rávilágításnak.
Pontszám: 7.42
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
132. hozzászólás - 2009.12.19. 08:23:11
Mit jelent az, hogy a győztes csapatban sok a nyúl?
1. Tessék megnézni hány főből áll a RSZNYT.
2. Tessék megnézni hányan indultak ebből v4-en.
Persze, jó dolog összeesküvés-elméleteket gyártani, vagy másokat hibáztatni saját gyengeségeinkért, de azért álljunk már meg egy pillanatra...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 8.60
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
133. hozzászólás - 2009.12.19. 08:27:35 (Válasz Ludovek #123 hozzászólására.)
Ludovek:
Ha csak a saját javaslatod érdekel, akkor minek vagy itt? Kötekedni, ugye? Látatlanba bemondani, hogy "az én ötletem úgyis jobb... mert az enyém"? Érdekes...
A hozzászólást Damage módosította 2009.12.19. 10:12:54-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.67
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
134. hozzászólás - 2009.12.19. 10:08:09 (Válasz Faust0ne #117 hozzászólására.)
Ha konkrétan nekem és az én hozzászólásomra válaszolsz személyeskedve, akkor talán nem bennem van a hiba ha úgy látom, rólam beszélsz...
Pontszám: 7.17
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
135. hozzászólás - 2009.12.19. 10:16:05 (Válasz Ludovek #119 hozzászólására.)
Én viszont szeretném, ha ezt megosztanád itt a fórumon is, vagy ha attól félsz, hogy elvész az értékük, akkor küldd el nekem privát üzenetben, mert kíváncsi vagyok rájuk. Arról nem is beszélve, hogy ha jó az ötlet (miért ne lenne az), akkor nem baj az, ha támogatottsága is van. Ugyanúgy elveszhet a javaslatod, ha nem osztod meg másokkal.
Pontszám: 7.16
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
136. hozzászólás - 2009.12.19. 10:27:08 (Válasz Ywgarrd #134 hozzászólására.)
faust 102. hozzászólás - Tegnap, 20:39:29 (Válasz Ywgarrd #99 hozzászólására.)
aha....ez szép és jó...de én szeretném ha kivennék az összes ősköves lehetőséget...hogy ne ugorjom meg mellettem senki azé mert 500-al sütőget....meg azért mert specializációt vált fejlesztésenként....meg stkszből gyógyul...stb stb...sorolhatnám naphosszat...de sztem mindenki tisztában van vele...

Ywgarrd108. hozzászólás - Tegnap, 21:11:12 (Válasz Faust0ne #102 hozzászólására.)
Naponta 20k és 50K LE között költöttem gyógyitalokra. 5 ősköves tárgyat vásároltam !ebből hármat a legvégén), és 2* váltottam kavicsért specializációt. Összesen 2000 HUF alatt költöttem bőven. És nem banki utalással fizettem a kövekért.

faust117. hozzászólás - Tegnap, 22:20:24 (Válasz Ywgarrd #108 hozzászólására.)
nem rólad van szó te egókirály vazze...tudjuk hogy jól játszol...bizonyítottad már eleget...

Ywgarrd134. hozzászólás - Ma, 10:08:09 (Válasz Faust0ne #117 hozzászólására.)
Ha konkrétan nekem és az én hozzászólásomra válaszolsz személyeskedve, akkor talán nem bennem van a hiba ha úgy látom, rólam beszélsz...

kérdés: miért veszed személyeskedésnek ha nem inged?...válasz: mert TE okos vagy... ...boccs de ez már vicc a köbön...és nem szeretnék többet offolni már úgyhogy haggyuk a fenébe...

mod: cak mert kac kac...ez egyben válasz Ywgarrd 137. hozzászólás - Ma, 10:30:27 (Válasz Faust0ne #136 hozzászólására.)
eggyetértek...haggyuk...az első hsz személyeskedés volt igen...a legelső...és nem ezek...
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.12.19. 10:44:50-kor
Time in a bottle
Pontszám: 2.60
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
137. hozzászólás - 2009.12.19. 10:30:27 (Válasz Faust0ne #136 hozzászólására.)
Erre cak azt tudom mondani, hogy nézd meg, az általad felhozott példák közül melyik melyik üzenetre ment válasznak, és melyik üzenet ment konkrét üzenetre való válasz nélkül...

* és ne csak pár kiragadott üzenetre.
DE abszolút egyetértek, teljesen felesleges ezen vitázni. Ha őszintén úgy gondolod, hogy nem személyeskedtél, akkor simán elbeszéltünk a másik mellett, annak ellenére, hogy én úgy vélem.
Hagyjuk a témát, mert értelmetlen.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.12.19. 10:36:36-kor
Pontszám: 7.77
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
138. hozzászólás - 2009.12.19. 11:32:25 (Válasz Damage #132 hozzászólására.)
Azt jelenti, hogy nem tudnak számolni. Ha jól emlékszem mindkét győztes csapatban csak egy kis apró nyuszika volt, az is döglött. Attól, hogy valami négylábú és szőrös, még nem nyúl.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.08
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
139. hozzászólás - 2009.12.19. 11:39:32 (Válasz Damage #133 hozzászólására.)
ahah, senki nem mondott ilyet. amde minden egyes hozzaszolasotok egyre jobban emlekeztet egy zavarodott kisgyerekre, amint a levegot csepeli. nyilvan ezert csinalja Faust es Ludo is, mert a semmire is raharaptok.

jut eszembe, mikor lesz V4?
A hozzászólást Vodkaslecso módosította 2009.12.19. 11:48:54-kor
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.17
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Másodszorra ért véget a 4. világ
140. hozzászólás - 2009.12.19. 12:10:36 (Válasz Vodkaslecso #139 hozzászólására.)
Lássuk csak mit is csinál ....
106 hsz
110 hsz
kötözködik és hazugsággal vádol, egy árva javaslatot nem tesz a témával kapcsolatban.
Mikor felkérem hogy ossza meg velünk a javaslatait ,jobb ötlet hijján ismét a provokációt és a sértegetést választja
119hsz
123hsz

javaslom olvasd végig türelmesen és rájösz ki viselkedik zavarodott és durcás gyerek módjára.
A hozzászólást Mind1 módosította 2009.12.19. 12:13:06-kor
Pontszám: 5.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője