Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kristálypont
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
161. hozzászólás - 2009.06.05. 17:56:21 (Válasz CaveMaN #145 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.05. 15:41:12
Viccölsz ugye? 250 kincspontom van "csak", bekerülési költség egyszeri 60k LE befektetés (ez már megtérült) és másfél naponta 10 perc.


Hat nem tudom te hogyan szamolsz, nekem ennel leneyegesen tobb energiam van a kuldikben. Igaz nem is 250 pontom van. De ugy latszik a te 250 pontod ugyanannyit fog erni, szoval te csinaltad jol.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
162. hozzászólás - 2009.06.05. 18:01:54 (Válasz Ricardo #151 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.06.05. 16:43:41
Azért az jó, hogy ha valami újdonság nem hoz magával valami böszöm nagy tápot is, akkor egyből tüntetni kell ellene. Az ismételhető küldetéseket akkor is csinálná mindenki, ha nem járna értük kristálypont, ezek után bármilyen jutalom értük csak grátisz.


Egyatalan nem biztos, hogy ilyen befektetessel csinalnam.
Plusz hat az elejen mit is mondott Miklos? A Kristalypont tapos lesz.
Kesobb amikor - jogosan - 1-re csokkent a dukatok szama a kuldiert, akkor mit mondott? nem gond, mert a kristalypont ugyis eleg tapos lesz. Most en is ugy erzem, hogy nagy kamu volt ez, fogalma nem volt, hogy mire lesz jo.

Node valami epitot is mondanek:
Miert nem lehet kristalypontbol kalandot elvallalni? Az realisabbnek tunik.
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
163. hozzászólás - 2009.06.05. 18:24:26
Na igen, de akkor ki írja meg őket?
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
164. hozzászólás - 2009.06.05. 18:38:27 (Válasz Kocos #162 hozzászólására.)
"fogalma nem volt, hogy mire lesz jo"

Ezért is tette fel a kérdést itt, várta hogy ötleteljünk. De szerintem enélkül is rengeteg fejlesztési javaslatunk van.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.06.05. 18:38:58-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
165. hozzászólás - 2009.06.05. 18:39:54 (Válasz Sun13 #163 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.06.05. 18:24:26
Na igen, de akkor ki írja meg őket?


Egyreszt kene rnd kaland, ami ahogy a neve is mutatja RND. Ebbol csinalhatsz ami jolesik. Masreszt kene egy fix kalandsor, amin vegig kell menni, fel kell deriteni, es ebbe kerulhetnenek a jatekosok altal keszitettek. Ezert jarhatna osko jutalom, a jatek keszitoi viszont erosen megszurnek, hogy melyik mehetne elesbe. Osko jutalom jarna erte. Ezekbol maximum heti ketto-harom kerulhetne be.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
166. hozzászólás - 2009.06.05. 18:40:50 (Válasz Sun13 #163 hozzászólására.)
Semmi gond, 100 ősköves óradíjban szívesen írok küldetéseket. De hogy még én gürizzek azért, hogy küldit írhassak nonszensz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
167. hozzászólás - 2009.06.05. 18:42:36 (Válasz Mortimer #164 hozzászólására.)
Na most legalább egyetértünk. Ez teljesen egyértelmű. Akkor jobb lenne kicsit belehúzni az ötletekkel, mert ez így nagyon szánalmas. Amúgy szeptemberre Kocnak lesz kb 1500 kristálypontja. Egy novelláskötetet megírhat .

Néha jó érzés ha nem engem szidnak épp
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
168. hozzászólás - 2009.06.05. 18:49:50 (Válasz Sun13 #167 hozzászólására.)
(Nem szídtalak én eddig se, csak nem értettem egyet az álláspontoddal.)

Na most akkor viszont hajrá, találjuk ki mit kezdjünk a kristálypontokkal

Viszont van néhány nehezítő feltétel:
- a legmagasabb szintűek már nagyon megszedték magukat, ott több száz van, míg néhány szinttel lejjebb zéró.
- az amúgy is erőseket tápolja tovább (lentebb jellemzően a pókok vannak nagyon elől a küldetésekben, egyszerűen azért, mert ők fordítanak roppant sok időt a játékra)
- szövetségi épület ebből következően azért nem lehet (vo.: kristályszív), mert az egyébként is nagy szövetségeket tápolná tovább, hiszen ott tömörülnek ezek a tagok
- tehát ahhoz, hogy az ollót ne nyissuk ezzel is széjjelebb, marad a játékszínesítő dolog, mely harci erőben keveset jelent.

Miklós javaslata ebben a tekintetben azért volt jó, mert pont azok, akiknek sok kristálypontja van, azoknak kellene még több kihívás a játékban, hiszen ők már mindent elértek. De kérdés, hogy a kihívásért milyen jutalom járjon. LE semmiképpen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
169. hozzászólás - 2009.06.05. 18:51:54 (Válasz Sun13 #149 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.06.05. 16:33:23
Pár ötlet ha még itt nem lett volna:

- Kovácsolhas valami tárgyat belőle ami még nincs (karkötő, kalap stb - 1 ilyen saját tárgyad lehetne bekészítve), az egyes "tulajdonságok" bizonyos mennyiségű kristálypontba kerüljenek.
- Legyen építőanyag valamely szövetségi épületbe (kristályszív hehe)
- Legyenek olyan "szakértelmek"- "specializációk" amelyek közül csak választhatsz x kristálypontért, és akár egymásra épülnek, vagy egyik fejlesztése kizár másokat (ha ismeri valaki a d&d 3 ill 4 rendszerét az ottani "feat"ekre gondolok kb)

Szerintem mi lenne ha a fejlesztők választanának kb 5-6 ötletet és szavazásra bocsátanák mi legyen kristály pontokkal.


Ezt azért idézem, mert tetszik És szerepeljen sokszor, hátha akkor megvalósul
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
170. hozzászólás - 2009.06.05. 19:21:22
A sok kristálypont csak akkor durva táp, ha folyamatosan ugyan olyan arányban lehet beváltani. Ha folyamatosan nő a költség, akkor máris nem lehet akkora előnyre szert tenni.

Pl ha speckó, varázslatokba és ékszerekbe rakható fókuszkristályokat lehetne rajta vennni. Az első kristály 100 pontért, a második 200-ért, harmadik 300, stb.
Vagy kristálypontból növelhető szakértelmeknél 10,20,30 stb kristálypontért lehetne növelni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
171. hozzászólás - 2009.06.05. 19:43:45 (Válasz Ariel #170 hozzászólására.)
Akkor se táp, ha kristálypontokért vásárolható tárgy csak 1 lehet nálad.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
172. hozzászólás - 2009.06.05. 19:47:31 (Válasz Mortimer #168 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.05. 18:49:50
(Nem szídtalak én eddig se, csak nem értettem egyet az álláspontoddal.)

Na most akkor viszont hajrá, találjuk ki mit kezdjünk a kristálypontokkal

Viszont van néhány nehezítő feltétel:
- a legmagasabb szintűek már nagyon megszedték magukat, ott több száz van, míg néhány szinttel lejjebb zéró.
- az amúgy is erőseket tápolja tovább (lentebb jellemzően a pókok vannak nagyon elől a küldetésekben, egyszerűen azért, mert ők fordítanak roppant sok időt a játékra)
- szövetségi épület ebből következően azért nem lehet (vo.: kristályszív), mert az egyébként is nagy szövetségeket tápolná tovább, hiszen ott tömörülnek ezek a tagok
- tehát ahhoz, hogy az ollót ne nyissuk ezzel is széjjelebb, marad a játékszínesítő dolog, mely harci erőben keveset jelent.

Miklós javaslata ebben a tekintetben azért volt jó, mert pont azok, akiknek sok kristálypontja van, azoknak kellene még több kihívás a játékban, hiszen ők már mindent elértek. De kérdés, hogy a kihívásért milyen jutalom járjon. LE semmiképpen.


Nagyon nem ertek egyet. Az erosebb karakter nem tobb kuldit csinal csak hamarabb ez eddig is igy volt egyebkent, bar nyilvan itt is volt karakter es karakter kozott kulonbseg. Ez mar a taktikazas resze. Eddig ha valaki elorebb jart 20 kuldivel, az 5-600K LE differenciat jelentett. Olyan tapot kene talalni, ami nagyjabol ezt a szintet tudja hozni - aranyaiban. Jelenleg ugye lenyegesen kevesebb LE jar a kuldetesekert, ezt kene sztem kipotolnia a kristalypontnak. Nem feltetelenul LE-ben. Inkabb lehetosegben.

Sot halkan megjegyzem, hogy sztem aki 10 szinttel alattam van, az lenyegesen tobb kuldit fog tudni megcsinalni mint en. ha akarja. Ha tesz erte. Mert ha csak azt csinalja meg ami amugy is megvan, akkor nem.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.06.05. 19:49:33-kor
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
173. hozzászólás - 2009.06.05. 19:51:26
Másik topicban felvetették, hogy milyen jó lenne, ha a játékosok is írhatnának legendát, vagy vadászat-szöveget. Akkor mindenki helyeselte, most nem tetszik. Nem értem én ezt, túl kicsi vagyok. Legalább a "top" sem unatkozna annyira.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
174. hozzászólás - 2009.06.05. 20:07:40
Ne haragudj meg Miklós, de nem éppen CSÖKKENTENI kellene a játékra fordított időt? Most azt várod el, hogy ha valaki a lehetőségeket maximálisan ki akarja használni (a sokat bántott "TOP" szerintem ilyen emberekből áll) az még fantasy íróvá vagy kaladmesterré is avanzsáljon? Én inkább arra használnák 1 kristálypontot, hogy például egy vadászat idejét lecsökkentsem 1 másodpercre. Ez egy olyan táp, amivel a "nagyok" nem tudnak elhúzni jobban, de mégis megéri a gyüjtögetésük.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 9.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
175. hozzászólás - 2009.06.05. 20:21:19 (Válasz Butchman #174 hozzászólására.)
Miklós ezzel épp csökkenti a játékra fordított időt.

A sajátjáét
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.67
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
176. hozzászólás - 2009.06.05. 20:31:06
LoL. LooooL. ROTFL. ROTFLMAO.

Bocsánat, de ez már inkább szánalmas. Bár van egy jobb kérdésem is. Sharpa egy hónapon belül eléri a 0% fertőzést. Mi lesz akkor? Kap egy platina pontot? Vagy mi?

Amikor ezen a kristályoson röhögtem szövetséges fórumba, mondták, hogy 100. szintig meg van itt minden tervezve, haladnak a dolgok. Látom Miklós elkezdett egy jónak tűnő játékot, aztán jól elszúrta. Most meg tüzet oltana, ha már a legnagyobbak sorra törölnek (legfrissebb áldozatunk Aranyalma), a maradók úgy érezzék, fejlődik valamit a játék. Nyár végéig maradok, aztán meglátjuk.
Pontszám: 5.60
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
177. hozzászólás - 2009.06.05. 20:58:16 (Válasz rhynn #176 hozzászólására.)
Aki legyőzi a fertőzést, az megterveztheti és megrajzolhatja a következő két hiányzó szint tárgyait.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 9.67
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
178. hozzászólás - 2009.06.05. 21:08:01 (Válasz bonca #177 hozzászólására.)
Naa! Ne adj ilyen jó ötleteket!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
179. hozzászólás - 2009.06.05. 21:42:18
hát még időben beleolvastam és nem fizettem mbe újabb 5K Huf-ot!

ez mi? vicc? nem ezt ugatom hogy pvp játékból nem lehet végtelent csinálni? azt hittem a kristályhorda valami komoly esemény lesz ami arra utal hogy végre elindulunk a TF/ÖV irányba de befuccsolt....
mindegy, bíztam a kristálypontban, de ez? NE már!
szeptember-októberre megoldódik a dolog nem lesz senki a mostani top-ból addig a elér idáig a következő generáció ők is törölnek és nincsen probléma...

de indul a 4. világ Hurrá! minek kezdjek el újra 7-8 hónapot játszani? elég volt!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 9
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
180. hozzászólás - 2009.06.05. 21:55:24 (Válasz bonca #177 hozzászólására.)
Na igen ha egy közösen fejlesszük és játszunk ingyenes játék lenne, nagyon szívesen segítenék, de nem kevés pénzt költöttem már a játékra. Folyamatosan 7-800 őskövem van, azt hiszem hogy elvárhatom hogy ne én csináljam meg a játékot magamnak ha ötleteket szívesen is adok, de ne dolgozassanak már. Jó hogy nem az lesz a jutalmam hogy 100 kristálypontért lefodíthatok egy legendát angolra, 10 ért egy vadászat színesítő szöveget.
Pontszám: 2.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!