Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kristálypont
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
241. hozzászólás - 2009.06.08. 09:08:49 (Válasz Kocos #240 hozzászólására.)
De nem arról van szó, hogy a TOP-nak kellene fejlesztés, hanem mindenkit érintő dolgokkal vannak gondok. Pl. az ezer sebből vérző háborús rendszer megreformálása mindenkit érintene. Ráadásul a várható fejlesztések topik első hozzászólása is hónapok óta tele van olyan dolgokkal, amiket mindenki vár, tehát csak dolgozni kellene rajtuk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
242. hozzászólás - 2009.06.08. 09:59:49
Egyetértek azzal is hogy közösségi élmény kell és hogy nem csak a TOP részére kell fejlesztés. A kalandok nagyon jó ötlet és valószínűleg a játékosok által megírt kalandok maguktól fejlesztenék a játékot és ritkábban kellene hozzányúlni. Az egyedüli kalandok nem közösségi élmény, én inkább csak a spontán szerveződésű kalandcsapatokat tudnám elképzelni. Az hogy mindez a kristályponthoz kötődjön azért rossz, mert nagyon nagyon sokat kell küzdeni hogy valaki eljusson a kristálypontokig, és ha szeptemberre lenne csak kész a kalandrendszer és ez lenne a legközelebbi fejlesztés akkor szerintem már kár is belekezdeni a programozásba. Amúgy én nem látom mik voltak a hihetetlen fejlesztések az utóbbi időben. Legutoljára az akadémia bekerülését tudom megemlíteni.
- Kristály horda 3 napig volt aztán alszanak. Bár nosztalgikus élményt jelentett hogy olyankor is lehet portyázni mikor süt a nap, de nem nevezném a portyázás léhetőségét fejlesztésnek. Inkább csak visszahozott a TOP részére egy a játékban meglevő, számukra elfeledett dolgot 3 napra.
- Aukciós ház. Határeset. Magában a játékban nem lett több lehetőség, nem tudok több mindent csinálni, nem lett szórakoztatóbb a játék.
- Ismételhető kalandok. Na ez a legjobb. Az már fejlesztésnek számít ha nem egy listán megyünk sorban, hanem pár db közül lehet választani ismét és ismét és ugyanazokat csinálni? Igaz ez növelte a karakterek diferenciálódását, csökkentette a svájci bicska karakterek dominanciáját.
- Kristálypont. Nagy fejlesztés ha gyüjthetek valamit ami nem jó semmire. Zsír. Még ilyet. Egy idő után lehessen piros, zöld és kék kristályokat gyüjteni és legyen toplista kinek van legtöbb szemete.

- A saját epikus nem valami nagy ötlet belátom. 2 hónap után ugyanilyen hangulat lesz ez kétségtelen. Viszont ad 2 hónap időt a fejlesztőknek a kalandos tuti ötlet kidolgozására és lássuk be 2 hónap megélhetést. Dolgozni viszont minimálisat kell vele, nem vagyok nagy programozó, de a control+c, control+v kombinációkat én is ismerem és a kisebb változtatásokat (+1 gomb, nem gyógyul) talán egy délután alatt el leghet végezni.
Pontszám: 3.75
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
243. hozzászólás - 2009.06.08. 10:02:27 (Válasz Kocos #240 hozzászólására.)
De van, mégpedig egy rahedli.
Küldök priviben egyet - sokkal komplexebb, mint a VU, és több mint 300K ember játsza naponta.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
244. hozzászólás - 2009.06.08. 10:03:45 (Válasz Sun13 #242 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.06.08. 09:59:49
- A saját epikus nem valami nagy ötlet belátom. 2 hónap után ugyanilyen hangulat lesz ez kétségtelen. Viszont ad 2 hónap időt a fejlesztőknek a kalandos tuti ötlet kidolgozására és lássuk be 2 hónap megélhetést. Dolgozni viszont minimálisat kell vele, nem vagyok nagy programozó, de a control+c, control+v kombinációkat én is ismerem és a kisebb változtatásokat (+1 gomb, nem gyógyul) talán egy délután alatt el leghet végezni.


Szerintem meg rendkivul jo otlet a sajat epikus.
Meg ugy is vallalhato, ha csak minden 5. dob kincset (elkerulendo az pikus targyak tulzott inflalodasat).
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
245. hozzászólás - 2009.06.08. 10:22:42 (Válasz Kocos #233 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.06.08. 07:42:28
Vajon a kristalyhorda most mire var? Volt 3 nap, egy honap szunet jon, majd lesz megint 3 nap? Csak hogy ne bizzuk el magunkat?


Sztem akkor lesznek ujra aktivak, ha maxon lesz a kutjuk
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
246. hozzászólás - 2009.06.08. 10:29:41
A nem mindegyikkel dobbal az a baj, hogy lesz akinek az első 3 dob, lesz akinek nem. Mindenkinek meglesz a lehetősége hogy a hajdani szíve vágyát fél év múlva megszezhesse. A minden 5. kicsit kevés lenne. A 30. szintű tárgyak amúgy is elég gyengék így visszanézve. A 35. szintűek sem valami erősek (vannak kivételek mindíg ugye), ahhoz meg hogy eljussunk a 40. szintűekhet a jelenlegi gyors küldetésmegoldó tempónkal is legalább szeptember, de inkább október. Ha akkor még mindíg hajt minket a dolog akkor ez nagyon jó fejlesztés volt. Lássuk be ha a kristálypont "TÁP" akkor 10 küldetésenként 1 alacsony szintű epikus tárgy éppen megüti a "TÁP" kategóriát. Továbbá a legtöbben csak 2 hetente tudnak megölni egy epikust és összegyűjteni rá 100 kristálypontot. 2,5 havonta egy kincs negyon gyengén hangzik és nincs meg benne megfelelő sikerélmény hogy igen levertem, hős vagyok, örülök a kincsnek. Nekem ez igenis hiányzik. Nem érzem magam nagy hősnek hogy 8 óránként mindíg agyonverem ugyanazokat az embereket, és gondolom "az ugyanazon" emberek még szarabbul érzik magukat. Kell a siker, kell a kincs. Egy szövi amúgy is legalább heti 2 epikust ől, 2 hét alatt 4-et, de a nagyok 5-6-ot is. Soha még meg sem fogja közelíteni a licites epikus kincsek értékét a magad által szerezhető. És mi lesz ha felgyűlnek? Eladod dukátért, nem tudod elinflálni mert nem lehet vele kereskedni.
A hozzászólást Sun13 módosította 2009.06.08. 10:57:01-kor
Pontszám: 2.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
247. hozzászólás - 2009.06.08. 10:59:26 (Válasz Sun13 #246 hozzászólására.)
Nagyon egyszeru, dobhat mind, csak legyen rajta cooldown, mondjuk 1 vagy 2 het. Es akkor nincs inflalodas.
Plul lehetne csak katakombakbol hasznalni, szint vinne a jatekba es siman meg is lehetne RPGsen magyarazni (nyilt odalent egy terkapu, ha bemesz es legyozod a szornyet, akkor kidob a katakombabol. Igy a cooldown mar alapbol be lenne epitve)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
248. hozzászólás - 2009.06.08. 11:06:07 (Válasz Sun13 #246 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.06.08. 10:29:41
A nem mindegyikkel dobbal az a baj, hogy lesz akinek az első 3 dob, lesz akinek nem. Mindenkinek meglesz a lehetősége hogy a hajdani szíve vágyát fél év múlva megszezhesse. A minden 5. kicsit kevés lenne.


Miert lenne keves a minden 5.? Az rogton az elso 10 epikusbol 2 epikus kincs. Es ha azt mondom egy minden 10 utan, de azt valasztani lehet?
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
249. hozzászólás - 2009.06.08. 11:06:53 (Válasz Endyr #247 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.06.08. 10:59:26
Nagyon egyszeru, dobhat mind, csak legyen rajta cooldown, mondjuk 1 vagy 2 het. Es akkor nincs inflalodas.


De kihivas sincs. Terkapu szintu ujjgyakorlat lenne.

Szerintem az lenne az idealis, hogy mindenki eljusson oda ahol az epikus csak komoly nekikeszulessel, es kitarto munkaval verheto le. Esetleg idonkent meg koppan is rola.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.06.08. 11:14:35-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
250. hozzászólás - 2009.06.08. 11:18:04 (Válasz Kocos #249 hozzászólására.)
"mindenki eljusson oda ahol az epikus csak komoly nekikeszulessel, es kitarto munkaval verheto le. Esetleg idonkent meg koppan is rola"

Ez most melyik szövetségben nincs így szerinted?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
251. hozzászólás - 2009.06.08. 11:35:09
10 után választani... az kicsit durva, arról nem beszélve hogy vannak legjobbak és mindenki ezeket választaná. Cooldown az az hogy 1-2 hetente lehet csak megölni egyet? Semmiképp. Abban hol a küzdelem, a verseny? Ott hogy fogják a lemaradók beérni az elöl haladókat? Ha attól félsz hogy Koc majd jól elhúz mert sok kristálypontja van, az elején bizonyosan így lesz, 5-el több szörnyet fog megölni az első 3 hónapban mint más. És? Ezzel milyen hatalmas előnyre tesz szert?
Pontszám: 2.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
252. hozzászólás - 2009.06.08. 13:21:01
Én már annak a "fejlesztésnek" is örülnék, ha a kristályhorda nem töltene heteket a katakombákban 3 napnyi jelenlét után...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
253. hozzászólás - 2009.06.08. 13:42:08
Mivel itt van szó aktívan a fejlesztésekről ezért ide írom:
Nagyon örülne szerintem a VU társadalom jelentős része, ha a szövetségi lapon látszana, hogy melyik tag van katakombákban. Legalább a saját tagjainktól ne úgy kelljen megkérdezni/gömbözni, ha külön nem mondja!
Én kb. csak játszom a gépen, nem értek a programozáshoz, olyan nehéz lenne megvalósítani vagy miért nincs ez így még kész?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8.33
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
254. hozzászólás - 2009.06.08. 13:51:23
Kiváncsi vagyok a fejlesztők mikor fognak hozzászólni végre a témához. Lassan már nem ártana, vagy csak én érzem úgy?
Pontszám: 2.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
255. hozzászólás - 2009.06.08. 13:55:07 (Válasz Sun13 #254 hozzászólására.)
Ha a háború csarnokát veszem alapul, akkor itt még hetek, hónapok fognak eltelni, mire lesz belőle valami.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
256. hozzászólás - 2009.06.08. 14:03:08 (Válasz Ariel #255 hozzászólására.)
Majd kozlik, h qrvara nem ugy lesz, ahogy mi szeretnenk
Pontszám: 8.75
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
257. hozzászólás - 2009.06.08. 14:08:28
hónapok mulva nem lesz itt senki akinek lehetne fejleszteni, ha nem történik valami záros határidőn belül....
50-60 szintet végig vadásztunk, lessan igen lapossá kezd válni a dolog sajnos

volt egy remek játékunk sok-sok aktív játékossal, aztán elfogytak az ötletek, fejlesztések és félő elfogynak lassan a játékosok is

de lesz remek 4. világ hogy ujra fizethessünk ugyan azért a cuccért, legjob ha van egy balek aki egyszer megvett valamit add el neki még 3-6 szor hátha nem veszi észre!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 8.75
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
258. hozzászólás - 2009.06.08. 15:08:57
én csak most olvastam a módosított első postot de az ott leírtak alapján jódolog lesz ez a kristálypont báár szeptember még nem msot lesz de addig is legalább lehet készülnimár előre a mókára =)

höhöh...bár ha tényleg így kalandosítják a végzetúrt akkor már valóban elférne valami kis forumalapú központi játéktér is szerepjáccani =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.06.08. 15:10:13-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
259. hozzászólás - 2009.06.08. 19:54:07
Ha a közösségi élménynél tartunk. A legendában szerepel számos tápos teremtmény.
Kristálypontból építhetne a 4 különbőző hordájú szövi egy épületet közösen, mondjuk, a Nagy Epikus Emlékmű néven. És akkor ha felépítették az épületet, akkor x kristálypont befizetése után legyőzhetik a legenda teremtményeit. egy teremtményt többször is megölhetnének, de minden egyes újrahívásnál több kristálypontot kellene beálldozni érte.
A teremtmények legyőzése után pedig mind a 4 szövi kap egy tápos epikus cuccot a kincseskamrájába, amire a mostani rendszer alapján licitálhat.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kristálypont
260. hozzászólás - 2009.06.08. 23:34:47 (Válasz Krazus #259 hozzászólására.)
Idézet: Krazus - 2009.06.08. 19:54:07

A teremtmények legyőzése után pedig mind a 4 szövi kap egy tápos epikus cuccot a kincseskamrájába, amire a mostani rendszer alapján licitálhat.


Hülye poén ON:
És a tápos epikus tárgyat über-kristálypontnak hívnák,amiről senki nem tudja mire jó,de nyílna róla egy topik itt a fórumon és közös erővel kitalálnánk...
Hülye poén OFF

A viccet félretéve:nem rossz ötlet ez a közös harc,de kérdés,hogy mikorra valósulna meg,ha a kristály horda is ilyen nehezen született meg.Nem túl kevés a készítői kapacitás ennyi emberre és ilyen igényekre?(nem sértés,nem kötözködés) Ha még két-három hónapot késik a várva várt csoda,akkor bizony szomorú képet vélek látni...(bekapcsolva hagytam a kristálygömbömet)

:Poros,kihalt utcák között ördögszekeret fúj át a szél:emoticon.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!