Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró



Másrészt hogy számít nem tagadja senki, viszont egy dolgot még mindig nem értesz meg, és ezzel tényleg lezártnak tekintem a részemről a kérdést...

Többen is írták, lásd Crimson és Nephila: A dolog az ellenfélválasztáson múlik. Amit pedig az épületek nem adnak meg és amiban nem sokat segítenek az szerzett LE arány. Nem azért van 7. szinten csak 7 k szerzett LE-d, mert nincs épületed, hanem azért mert rosszul választasz. Nézd meg a 7. szint elsőjét Lord Zerot, neki +6/+9-cel is van 183 k szerzett LE-je. Ő jól válogat, te nem...Nem az épületen múlik ez, olyan nehéz megérteni?
Ezen már csak röhögni tudok...Mi is így fogunk játszani, ezzel szemben meg az illetékesek tegyenek valamit... Döntsd el, hogy követed a dolgot, vagy ellenzed?

Írj ide direktbe, a panaszaid talán majd meghallgatásra találnak...
info@vegzetur.hu
Tierga! Veled már beszéltük ezt, bármikor szívesen látnánk, bár a mostani siránalmak fényében egy ilyen esetben gyorsan te is etikátlannál válnál, ha nem bírnád ki építés nélkül...

Menjünk sorjában, aztán utána nem foglalkozom az üggyel, nyugodtan rágjátok a kefét, leszarom...

Csuhi! A leereszkedő duma annak a két vicces tagnak szól, aki olvasgatva a fórumot valóra váltotta pár ebben a játékban sokat gondolkozó, mindenki által megbecsült játékos aggályját, amit nem lett volna illendő. A vége az lett, hogy a pók karik és LanMaffia bűntetve lett a JV által, ti meg relatíve megúsztátok semmi hátrányt nem szenvedtetek. Szóval én a helyedben csöndbe maradnék, mert ha valakinek, akkor neked nincsen a pofázáshoz morális alapod...

Ricardo! Nézzük a dolgokat az egyik szempontból, a kis karakterek nyertek az épületek által. Viszont megkérdezném tőled, hogy abban mi az etikátlan - és most rávillantanék a másik oldalról is - ha két karakter jelesen Trin és Tim beleunva a játékba és maximum már csak a fertőzés végére várva úgy volt vele, hogy a előző szövetségében nem volt maradása és a tagjaink hívására szívesen jött? Cserébe egy nap minimum tízszer bucira vannak verve, az esetükben karcsú épületbónuszok miatt. Trin szövetségi társam volt és mivel anno az én hívásomra jött az ösvénybe ide is követett. Tim meg az egyik szövetségi társam barátja, ő is szívesen segít. Miért ne tehetnék? Miért nem hívod át Sharpát a VM-be és építetsz vele egy hatalmas mennyiséget? Mi ebben az etikátlan? Amikor létrehoztam a szövetséget 3. szintű voltam és a szintemen belül már akkor megnyúztam a többséget. Nem azért lettünk jók, mert építenek nekünk, előtte is a szinten belül az élmezőnyben voltunk. Jobbak lettünk az igaz, ez egyételmű, de csak jobbak és nem ettől jók. Az épületek nem termelnek LE-t, az a jó ellenfélválasztás dolga...

Innen a dolog többet nem izgat, sírjátok ki ezt a "kiskapu" bezárását is, ha nektek ez jó. Hogy Csuhi olyan amilyen az legyen az ő gondja... De téged Ricardo nem értelek, téged egy normális játékosnak ismertelek meg, tényleg zavar ez vagy csak ha LanMaffia szerintem kitűnő taktikája vissza lett szabályozva, akkor az összes többi is?

Szóval nem értem, de ez legyen az én bajom. Halkan megjegyzem, amit Ywgarrd szövetségi társam már egyszer leírt: Ő ennek előtte a JV felé jelezte, hogy van egy ilyen lehetőség a játékon belül, le kéne korlátozni...Nem történt semmi. Ezek szerint nem etikátlan és nem a játék alapelveivel ellenes a dolog...
Hastin!

Mivel a szövetségi társamról van szó megnyugtatlak legális a dolog, ha érdekel szívesen leírom privát...A karakternevem ugyanez. A felhasználási feltételeknél kezdünk egyre többször szerepelni, akit érdekel a történetünk szívesen megírok neki bármit személyesen, csak kérdezzetek nyugodtan sírás és gyanusítgatás helyett...
Előtte sem volt nehéz nyerni, mert sok a láma alacsony szinten, aki sok LE-vel rohangál. Viszont ebben nincs semmi szabálytalan és etikátlan sem szvsz. Ha valakinek a szájából az ilyen kis szösszenet hiteltelen, az azt hiszem te vagy picinyem...
És úgy fut ámokot Jerikó, hogy az első generációs pókok egészen a testközelében bukkantak fel(TGY) HA ezt TB látná...Kicsit vicces.
Dátum: 2009.05.24. 21:22:22
És nem ketten, már hárman...
Dátum: 2009.05.24. 20:07:08
Hiába a jó szándék Anababa, nyugodtan töröld ki, a farmjaim ma is farmként viselkednek. A piszok ellenállók, nem akarják a jót...
Én már csak azt várom, hogy a vadászatokban is legyenek korlátozások, mert az még hiányzik...Mondjuk vadászidény lejárta miatt, egyes vadászatok ne hozzanak LE-t, mert az adott vad elejtése az idényen kívül esik. Akkor meg a "top" fog itt zokogni...
Milyen érzés vadak után futkározni mester?
Zacc, ezt Crimson már leírta egyszer. Baromi magas kivégzésnél a tag fele LE-jét is képes vagy elrabolni, amit ugye duplázott a maxos kreatív...Ennyi.
Te kapcsolódj ki Sanyi, ha már elutaztál, ne itt firkálj...

Végtelenül szimpatikus Nasdfil írása és benne van minden, aminek benne kell lennie.
Karcsú vagy winnie, én pontosan 533 helyet ugrottam előre most az imént...
Én elolvastam...A saját szinteden harcolj és ne lefelé töredék LE-ért, védve a lámákat...
Nem pikírt a kérdés, hanem kézenfekvő...Szóval miért is?
Áááá hagyd, ha eddig nem értette meg, akkor ezután sem fogja...Csak koptatod a billentyűzetet.
Látod ez az LanMaffia, hogy a magas szintűek sírtak a játék egysikúvá válása kapcsán és izgalomra vágytak...Most hogy a Solina félék megkapták az izgalmat egy smaragd kivégző személyében, már az izgalom sem tetszik nekik...
Jerikó! Szeretem az ötletelésed, de ez is korlát a pókoknak vastagon...Jól számolom, hogy esetemben 5. szinten az alap LE 50 LE és mondjuk lefelé támadva erre még pattan -20 %?

Most elég stabilan hozom a 150-200 LE-s átlagot rablásonként...
Szerintem optimista vagy már megint...

Ezt baromira imádom, újrakezdek egy kis karival törölve a nagyot, mert a póklét kevesebb idővel jár, mint a stopperes baromkodás magas szinten és hatékony sok élményt nyújt. Nem csalással, nem sunyi módon, hanem a szabályok adta lehetőségek között kihasználva, hogy egy rakás láma nem tud az LE-re vigyázni. Erre két eszement pöcs akciója miatt nem megoldás születik, hanem röpködnek az ökörségek és a két kretén elvtelen (nem írok szabálytalanságot, mert Birka bégetésétől már vérzik a fülem) húzása okán a játékvezetőség azon agyal, hogy kéne kinyírni szépen a magunkfajtát...Ez szerintetek jó így?

A játékostársak részéről érkeztek megszívlelendő és kidolgozott megoldások, miért nem lehet ezeket végigvenni rendesen és kiválasztani a legjobbat? Anababa példája is mutatja, hogy a legutóbbi felvetés is egy nagy rakás szar...
És ez szvsz még csak a kezdet, ha megy a tökölés, meg a vaktába ötletek puffogtatása a játékvezetés részéről....