Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
kedvelt tagAnya30Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
81. hozzászólás - 2009.05.13. 14:41:58
Sziasztok!

Mit lehet olyankor tenni, ha egy karakter rádszáll és egyszerűen nem hagy békén?
Elhiszem, hogy vannak akik orba-szájba a gépnél tudnak ülni, és 13-as szinten 20-as fegyverük van meg 500-as tulajdonösszegük, de ezt miért nem lehet valahogy megoldani? Láthatatlannak nem éri meg, mert 20 év múlva sem gyűlik össze anni LE, hogy csináljak valamit.....
Csinálhatnának ez ügyben valamit, mert ez így pocsék
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
82. hozzászólás - 2009.05.13. 14:47:50 (Válasz Anya30 #81 hozzászólására.)
Szia!

Te tudsz az ügyben csinálni valamit: Vadászt végén költsd el a nálad levő összes LE-t. Így meglehetősen ritkán fognak tudni lerabolni. Ha éjszakára marad nálad párezer LE, annak viszont búcsút mondhatsz hamar.

Alternatív megoldásként meg lehet próbálni, hogy írsz neki egy üzenetet, hogy legyenszíves, ne bántson annyit. Én ilyenkor 1-2 hétig békén hagyom a delikvenst, aztán ha azután ismét sokezer LE-t rabolok tőle, akkor újra "rászállok"
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.13. 14:49:04-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
kedvelt tagAnya30Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
83. hozzászólás - 2009.05.13. 15:09:43 (Válasz CaveMaN #82 hozzászólására.)
Első körben azt hiszem megpróbálom, hogy ne maradjon bennt LE-m

Köszi!!!
Pontszám: 7.50
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
84. hozzászólás - 2009.05.13. 15:27:59 (Válasz Anya30 #83 hozzászólására.)
Az én mai termésem pihentetést kérő üzenetre, mely a maga egyszerűségében tökéletes ahogy van: "hagyjál már élni vazze" - na az ilyen biztos nem használ a kapcsolatoknak.
V1 Mordred
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
85. hozzászólás - 2009.05.13. 15:46:26 (Válasz CaveMaN #82 hozzászólására.)
ööö... akkor haggyá má engem, ha lácc, jó!
Pontszám: 7.50
irritálóAdamcadmonFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
86. hozzászólás - 2009.05.13. 16:09:31
Mit tudok tenni, ha egy olyan ember szált rám, akinek ugyanazon a szinten majdnem másfélszeres a tulajdonság összege, mint az enyém, és szakértelem pontja is dettó, a cuccai két szintel nagyobbak mint az enyém. És valaki megmondaná nekem, hogy létezik az, hogy neki 346.086 zsákmányolt lélekenergia és csak 10.443 elvesztett lélekenergia aránya. He? Mert én, ha megdöglök sem tudom megérteni.
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
87. hozzászólás - 2009.05.13. 16:25:11 (Válasz Adamcadmon #86 hozzászólására.)
Idézet: Adamcadmon - 2009.05.13. 16:09:31
Mit tudok tenni, ha egy olyan ember szált rám, akinek ugyanazon a szinten majdnem másfélszeres a tulajdonság összege, mint az enyém, és szakértelem pontja is dettó, a cuccai két szintel nagyobbak mint az enyém. És valaki megmondaná nekem, hogy létezik az, hogy neki 346.086 zsákmányolt lélekenergia és csak 10.443 elvesztett lélekenergia aránya. He? Mert én, ha megdöglök sem tudom megérteni.


Idézet: CaveMaN - 2009.05.13. 14:47:50
Te tudsz az ügyben csinálni valamit: Vadászt végén költsd el a nálad levő összes LE-t. Így meglehetősen ritkán fognak tudni lerabolni. Ha éjszakára marad nálad párezer LE, annak viszont búcsút mondhatsz hamar.

Alternatív megoldásként meg lehet próbálni, hogy írsz neki egy üzenetet, hogy legyenszíves, ne bántson annyit. Én ilyenkor 1-2 hétig békén hagyom a delikvenst, aztán ha azután ismét sokezer LE-t rabolok tőle, akkor újra "rászállok"


A másik kérdésedre a válasz, hogy az illető jó játékos és kifejezetten a portyákból él.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
88. hozzászólás - 2009.05.13. 17:11:53 (Válasz Craslorg #85 hozzászólására.)
Okidoki Kapsz 1 hetet, jó lesz?

És még "nagylelkű" voltam, épp meg akartalak látogatni, de elmentél a fű alá
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.13. 17:12:50-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
89. hozzászólás - 2009.05.13. 21:36:48 (Válasz CaveMaN #88 hozzászólására.)
Hehe! A szövitársad gyorsabb volt
Amúgy nyugodtan csapjál meg, ha látsz, nem ezen múlik.
Pontszám: 7.50
kedvencMary LouNő
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
90. hozzászólás - 2009.05.22. 13:13:34
Én is olyan gonddal küzdök, hogy 2 játékos is rám szállt. Általában véletlen szerűen portyázom és nem szoktam"rájárni" senkire. Ha nincs LE-m az egyik akkor is támad. Írtam neki üzenetet is, hogy hagyjon békén. Sajna én is azok közé tartozom, akik egyéb elfoglaltságok miatt (gyereknevelés, háztartásvezetés) nem tudok állandóan gép elött ülni. Viszont ha gyüjtök valamire akkor az csak úgy megy, ha nem költöm el a megszerzett LE-t másra, ha nem elég arra amire gyüjtöttem! Az üzeneteimre azt a választ kaptam, hogy ő csak passzióból támad, nem a LE fontos neki! Ilyenkor mit tehetek?
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
91. hozzászólás - 2009.05.22. 14:30:13 (Válasz Mary Lou #90 hozzászólására.)
Először is próbálj egy átlagot számolni a vadászataidból, hogy kb mennyi egy vadászat bevétele. Abból ki tudod számolni, hogy a kinézett tárgyhoz hány csp kell, és ne a LE-t gyűjtsd, hanem a csp-t, így nem tudják menet közben ellopni.

A passzióból támadóval meg azt tudod csinálni, hogy pár napra elmész láthatatlanba, hátha kikap és odébb áll.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóSzilvicatNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
92. hozzászólás - 2009.05.24. 13:34:14
sziasztok már kb 2 hónapja rám van szálva kb. 3-4 játékos és már nagyon elegem van ráadásul van olyan ameik 2-3 szintel nagyobb nállam
Pontszám: 7.50
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
93. hozzászólás - 2009.05.24. 13:41:58 (Válasz Szilvicat #92 hozzászólására.)
Lehetőségeid és/vagy
1) úgy vadássz, hogy mielőtt felérsz 15%-os ép-re költsd el. Ha többször 0-t hoznak tőled le fognak szállni rólad.
2) fejleszd a transzend. projekciót
3) próbálj meg láthatatlanban vadászni (bár ez nem biztos, hogy elég lesz)
4) kérj a szövetségi társaidtól segítő kezet
5) fejlessz TÖ-t
6) írj nekik normális hangnemű levelet, kérd meg őket, hogy egy pár napig/hétig hagyjanak békén, esetleg említsd meg, hogy mit szándékozol tenni a LE vesztésed csökkentése érdekében (ez rám pl. hatna) és tedd is
7) olvasd végig e fórumot, hátha találsz még használható ötletet

ui: kérek szépen majd felpontozást, mert nagyon rendes vagyok és magam ellen is dolgozva segítem a vadászokat az LE-jük megtartásában
A hozzászólást Anababa módosította 2009.05.24. 13:51:03-kor
Pontszám: 8.91
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
94. hozzászólás - 2009.05.24. 20:07:08 (Válasz Anababa #93 hozzászólására.)
Hiába a jó szándék Anababa, nyugodtan töröld ki, a farmjaim ma is farmként viselkednek. A piszok ellenállók, nem akarják a jót...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
95. hozzászólás - 2009.05.26. 09:05:25
Hogyan kell védekezni, ha sok LÉt rabolnak tőled?

a, nem tartasz magadnál LÉt
b, 15% alatt vadászol
c, fejleszted a transzcendális projekciót és az ultraspecializációt
d, kisírod

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: kisírod.

Helytelen válasz? Azt is kisírod!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.38
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
96. hozzászólás - 2009.05.26. 10:07:40
Drága testvéreim kedves felebarátaim ti áldott jó atayafiak...

álljunk meg egy pillanatra...álljunk meg és kardjainkat dugjuk hüvelyükbe...emlékezzünk egy pár perces néma tiszteletadással mindazokra kik életküet áldozták a háborúkban...

ma elvesztettem az egyik legnagyobb támogatómat...ő volt az kihez mindig mehettem egy kis támogatásért egy kis segítségért mert mindig jókeresztényhez méltón megszánt és adott lélekenergiájából...volt hogy sokat volt hogy keveset de némán és rendületlenül egyetlen egy szitokszó nélkül támogatta fejlődésemet még úgy is hogy ez végül az életébe került...

nem beszéltünk sokat sőőt mondhatnám hogy semmit de a kapocs mi vadászt és vadat összeköt van oylan erős és szilárd mint a legszorosabb családi kötelék...

ám sajnos már soha többé nem tapsztalhatom meg azt a sok jót és szépet miben álltala részem volt...és ez most nekm fáj elvtársak...bizony mondom hogy fáj...önző hitvány mohóságomban és dölyfömben nem vettem észre mit is művelek és mit is művelünk nap napután hétről hétre hónapról hónapra másokkal akik nem voltak kárunkra se ártalmunkra...eccerűen csak gyengébbek voltak...tán ez volt egyetlen bűnük...gyengébbek voltak egy kegyetlen világban...Hány halál kell még elvtársak? hány halál kell még hogy észrevegyük a mi sikerünk hatalmunk mások lassú sorvadásából és halálából fakad?

Égjenek hát a gyertyák mindazokért kik eme végetnemérő háború névtelen áldozataivá váltak...nevüket senki nefledje...őrizzétek szivetekben mindazokat kikhez a sors nem volt oly kegyes mint hozzátok...mert rájuk már nem virrad új hajnal...

(basszus törölt egy jólfizető áldozatom és gondoltam megér a dolog egy kis szösszentet egy kis mementót)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.43
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
97. hozzászólás - 2009.05.26. 20:07:34 (Válasz Dr_Faktor #96 hozzászólására.)
És a jól tejelő áldozatok mikor fognak megemlékezni eltávozott földesuraikról?
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
98. hozzászólás - 2009.05.26. 21:16:04
mindennap boldogság a népnek amikor nem kell fizetni az adót meg a sarcot a rajtuk élősködő uraknak...megaztán földesurakból már lassan dunát lehetne rekeszteni de a kérgesre cserzett ekefogó kéz mi megműveli a földeket és begyüjti a termést egyre kevesebb van...

és ezmég csak a kezdet az ujhullámos uracskáknak egyrenagyobb a hatalmuk észnélkül ölnek lopnak harácsolnak csak a vagyont nézve hogy az mégnagyobb lehessen...

a háborúk névtelen hősei is azok a parsztok akik átkoplalják a telet étlen szomjan mert azt a keveset mit megtakarítottak évközben most a katonák élelmezésére kell fordítani...és mégis tavasszal ujra kimennek a földekre hogy megművelhessék...

bizony mondom ezért tehát nektek becsüljétek meg jól azokat akik nap napután vendégül látnak titeket s lélekenrgiájukat adják hogy ti mégerősebbek lehessetek...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.86
fórumozóSzilvicatNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
99. hozzászólás - 2009.05.27. 17:00:04
figyu akkor mi van ha pl. felszerelésre gyűjtök de 1vadászattal (1óra40min) nem gyüjtők annyit hogy elég legyen ?hogy tároljak LE-t?
A hozzászólást Szilvicat módosította 2009.05.27. 17:01:03-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
100. hozzászólás - 2009.05.27. 17:41:54 (Válasz Szilvicat #99 hozzászólására.)
Próbálj gyengébb játékost támadni így ha vesztessz is csak keveset...(winnie ennek nem örülne) Vagy beszéld le...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője