Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
61. hozzászólás - 2010.03.26. 09:44:21 (Válasz CaveMaN #58 hozzászólására.)
Ha nem csalnál, valsz ez állna:

150 portyázáspont 800 cselekvéspont 24 térkapupont



Egy valamit lehet félreértetek: Én nem utállak titeket, legalábbis azokat, akik olyanra használják a scrpitet, hogy öltözés, meg ilyenek, hogy gyorsítsák kicsit a játékukat, hogy hasznosabban tudják azt tölteni, de az zavar, hogy én ezt nem tudom megcsinálni, más meg igen, és ezzel előnyhöz jut, továbbá az zavar, hogy ez elvileg és gyakorlatilag is TILOS, és mégsincs semmi retorzió.

akkor vagy legyen engedélyezett, és a BEHO csináljon egy mentort, hogy más is tudjon scripteket, makrókat csinálni, vagy csinálják meg játékon belül. Főleg ha nem tudják, nem akarják a "csalókat" megtalálni, büntetni, vagy mert nehéz őket megtalálni, akkor ne őket keressék, hanem tegyék legálissá és csinálhák meg ezeket a gyorsításokat. Továbbá aki ezek után is scriptelne(pl leütteti magát, meg másokra ráportyáztat), azokat meg zárolják. Egyszerűen ez így nem fel az egész ahogy most van, valamelyik irányba lépni kell, nekem mindegy milyen irányba, de az igazság és egyenlőség érzetemet bántja a status quo.
A hozzászólást Eardog módosította 2010.03.26. 09:46:25-kor
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.19
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
62. hozzászólás - 2010.03.26. 09:46:17 (Válasz Eardog #61 hozzászólására.)
Ha hiszed, ha nem, ha nem "csalnék" ugyanennyi állna itt. Mert a portyát én intézem, saját klikkileg, az aukciós házban a csp költést dettó, nem beszélve a térkapuról, ami szintén plusz csp-be fáj.

Ami miatt itt höbörögtök, az az, hogy a térkapuhoz a lélekszívós cuccot nem 30 mp alatt veszem fel, hanem 2 mp alatt. Ugyanez visszaöltözésnél.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.14
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
63. hozzászólás - 2010.03.26. 09:47:54 (Válasz Eardog #61 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2010.03.26. 09:44:21
... vagy csinálják meg játékon belül...


Ez a totyik pont arról szól, hogy ezt az átöltözést más is meg tudja csinálni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.18
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
64. hozzászólás - 2010.03.26. 09:50:29 (Válasz CaveMaN #62 hozzászólására.)
Kicsit azért is, igen, mert ha nem lenne kényelmesebb, meg előnyösebb, akkor te se csinálnád, de mivel az, ezért hasznot húzol belőle, és előnyhöz jutsz hozzám képest, továbbá a szabály még MINDIG TILTJA!

De ez a ksiebb baj, más valsz nem olyan tisztességes mint Te, lehet először öltözködös makrót ír, aztán leüttetőset, aztán vadászósat, aztán már a géphez se kell jönni, mert már portyázik a gép helyette, stb....nem értek az egészhez, de gondolom azt, hogy valaki scriptel talán meg lehet találni, de hogy éppen mit scrpitel, tehát hogy most öltözik vagy leütteti magát, azt már nehezebb észrevenni, és ha az öltöztés meg a kényelmi funkciók elérhetők lennének játékon belül, akkor már csak annak kéne scriptet használni, aki tényleg csalni akar, azt pedig talán ki lehetne szűrni
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.79
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
65. hozzászólás - 2010.03.26. 09:50:41 (Válasz CaveMaN #60 hozzászólására.)
Ne haragudj, de egy személyes beszélgetés esetén lehet a szart is kiverném belőled, ha a csalást még parasztsággal is párosítanád.

A szövetség és a társaság sem indok a csalásra. Fogd már fel a nem megengedett eszközök használata TILOS. Ezt akárhogy magyarázhatod.
A felháborodást meg pont az generálta, hogy a kényelmi funkció amit terveznek bevezetni kavicsba kerül., holott többen nyíltan felvállalva már hónapok óta használnak különböző "segédeszközöket" ezen kényelmi funkciók elérése érdekében.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.58
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
66. hozzászólás - 2010.03.26. 09:56:13 (Válasz Eardog #61 hozzászólására.)
Caveman jól mondja! Félreértitek a dolgot, de leírom én is, a dolog lényege: pénzt akarnak kérni azért amit egy böngésző kiegészítővel INGYEN meg lehet oldani. Ráadásul az öltözködős dolgot korlátozni akarják, és a további soltokat hozzá feltételhez kötik, imacros-al ráadásul korlátlan számú öltözködős makrot lehet létrehozni, a kombinációknak csak a nálad lévő felszerelések szabnak határt! A program használata nagyon egyszerű a topic második oldalának utolsó hozzászólásában leírtam egy mágiára öltöző példát.
Pontszám: 5.94
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
67. hozzászólás - 2010.03.26. 09:58:20
Fel akartam vetni, hogy legyen scriptíró bajnokság, medálért meg minden, aztán rájöttem hogy már van, csak kvízolimpiának hívják:) Oldschool vagyok én ehhez (vagy csak béna), annak idején még egy rohadt küldetést sem voltam hajlandó lebeszélni senkivel. Ki is rostálódtam:-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.63
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
68. hozzászólás - 2010.03.26. 10:01:07 (Válasz Rockatansky #66 hozzászólására.)
Igen, ez pofátlanság, ami azok után derült ki, hogy ezt Ti leírtátok, hogy makroból megcsináljátok ingyen. Ergo, rólatok kiderült hogy csaltok. A BEHO igazából miért ne kérhetne pénzt azért, amit a játékba fejleszt, és amit ti önkéntesen illegálisan, szabályt szegve használtok? Persze BEHO is magába nézhetne kicsit, hogy ezekután mernek-e pénz kérni ezért, főleg azokután, hogy semmit se tesznek a csalók ellen...hm, tisztára mint a politikában, ott is mindenki csak a saját használt lesi, neki jó legyen, nem baj ha törvénytelen eszközökhöz nyúl, de neki jó legyen. És itt mindenkét oldal magára ismerhet sztem, a scrpitelők és a BEHO is. ezen kicsit el kéne gondolkozni, hogy hogyan tovább.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.76
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
69. hozzászólás - 2010.03.26. 10:02:33
Itt a megoldás az lenne, hogy minden kényelmi funkciót megkapnak INGYEN a prémesek, ami tényleg kényelmi funkció, és aki ezen felül is scrpittel, azt bünteni. Jobb megoldás erre nincs, és akkor mindenki boldog lesz.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.76
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
70. hozzászólás - 2010.03.26. 10:05:03 (Válasz Rockatansky #66 hozzászólására.)
Ezzel mi is tisztában vagyunk! És a felháborodást pont ez váltotta ki. Erre még jön rá az, hogy egykét nagymenő még henceg is azzal, hogy Ő már használja ezeket a külső segítségeket ahelyett, hogy szépen kusshadna a sarokba fülét farkát behúzva.
Az átöltözés csak csepp a tengerbe, mert ez az úgy nevezet kényelmi funkció nem fog megoldást jelenteni az időzítőkre, a kvízre és még kitudja mikre, de még az átöltözésre sem.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.43
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
71. hozzászólás - 2010.03.26. 10:06:07
Caveman, meg a többiek: Kíváncsi lennék, hogy örülnétek-e, hogy ha rátok is írnának ilyen scriptet(nem tudom lehet-e, nem értek hozzá), hogy egyfolytában titeket támadjon valaki, így ha előjöttök 15% alól, már le is raboltak. GOndolom nem örülnétek neki. Pedig most még meg is adtátok a receptet, hogy lehet makrókat csinálni, fegyvert adtatok az emberek kezébe, a saját fegyveretek, lehet ti csak békefentartásra használtátok, de más háborúzni fog, aminek a vége az lesz, hogy majd Ti is háborúztok. Addig nektek tetszik a scriptelgetés, amíg nem rátok/ellenetek használják.

Ezért is TILOS az egész, a megoldást én csak az előző hsz-ben leírtakban látom...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.26
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
72. hozzászólás - 2010.03.26. 10:06:42 (Válasz Eardog #69 hozzászólására.)
...és ha túl sokan scriptelnek ezen felül, akkor azokat a funkciókat is kapják meg a prémesek. Így nem kell büntetni senkit, és ömlik a pénz, mindenki jól jár
A hozzászólást Crimson módosította 2010.03.26. 10:07:06-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.61
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
73. hozzászólás - 2010.03.26. 10:06:49
az van hogy Miklósékat zsebrevágták páran...nekik mindent lehet ők a főhangadók ők ráérnek több órákat átmagyarázni a forumon a karakterüket is már rég kezdték és talira is járnak...így számukra a szabályok igen rugalmasok...ha meg vaj van a fülük mögött akkor olyna hogy beismerés és elszéágyellés áhhh ugyanmár helyette fenyegetés a játék abbahagyásával az megy...

kicsit szánalomszag terjeng itt a levegőben szó se róla...

én aztmondom ha a Beho szembe köpi a saját elveit és engedélyezi ezt az egészet akkor mostmár azt tegye méltányos áron vagy akár ingyen is...mer az hogy követ kérnek valami oylanért ami tervbe se volt véve hogy kell a játékba csak ahoz puhányok voltak hogy megállitsák a scriptflesset az nemjárja...

mérfizessen átlag user azé amit mások ingyen csinálnak büntetlenül? ráadásul úgy hogy a szabály tiltja...

eccerű favágó gyerek vagyok...amit elértem a karimmal azt magamnak és a beleölt időmnek köszönhetem...de ne nézzenek fejős tehénnek mer az nem vok...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.51
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
74. hozzászólás - 2010.03.26. 10:10:20 (Válasz Crimson #72 hozzászólására.)
hát ha más nem lesz...legalább egyenlő esélyek lesznek...legalább kiderül, hogy kinek a scriptje a gyorsabb, a leveretős vagy a támadós
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.46
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
75. hozzászólás - 2010.03.26. 10:12:20 (Válasz Dr_Faktor #73 hozzászólására.)
így van, a minimum hogy ingyen adják akár mindenkinek, nem csak prémesnek. vagy állítsák meg a scriptelőket valahogy...ez a 2 megoldás van. Kenyeret és cirkuszt a népnek Cirkusz van bőven...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.55
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
76. hozzászólás - 2010.03.26. 10:38:18 (Válasz Eardog #64 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2010.03.26. 09:50:29
Kicsit azért is, igen, mert ha nem lenne kényelmesebb, meg előnyösebb, akkor te se csinálnád, de mivel az, ezért hasznot húzol belőle, és előnyhöz jutsz hozzám képest, továbbá a szabály még MINDIG TILTJA!


Az időt sajnálod tőlem, amit megspórolok? Olyan szomszéd tehene érzésem van...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.59
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
77. hozzászólás - 2010.03.26. 10:39:19 (Válasz BlackSheep77HUN #65 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.03.26. 09:50:41
Ne haragudj, de egy személyes beszélgetés esetén lehet a szart is kiverném belőled, ha a csalást még parasztsággal is párosítanád.


Értem, érved nincs, ezért lecsapsz
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.59
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
78. hozzászólás - 2010.03.26. 10:43:47 (Válasz CaveMaN #76 hozzászólására.)
Szomszéd tehene....azért ne túlozzunk. Akkor én kérek 1M LE-t a BEHO-tól, téged ugyse fog zavarni, mert neked nem lett rosszabb, nekem meg sokkal jobb lett, ugye? Ugye nem zavar? De akkor inkább 100M LE-t kérek, oks? Te egy olyan önzetlen ember vagy, bírom az ilyeneket
A hozzászólást Eardog módosította 2010.03.26. 10:44:03-kor
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.05
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
79. hozzászólás - 2010.03.26. 10:44:00 (Válasz CaveMaN #76 hozzászólására.)
CaveMaN
Olvasd végig a hsz-t. Ha nem megy a megértése akkor használj scriptet. Érvem is van és okom is lenne. Én a szemberöhögésre írtam, hogy kiverném a szart is belőled.

Nem, nem az időt sajnáljuk, mert mi is tudnánk ilyet használni, ha nagyon akarnánk, itt egyszerűen elvekről és a tisztességről van szó. Semmi másról.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.03.26. 10:48:28-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.94
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
80. hozzászólás - 2010.03.26. 10:46:12 (Válasz Eardog #78 hozzászólására.)
Engem nem zavar, ha megkapod hát hajrá De előre szólok, hogy egy csomóan lesznek, akik fújni fognak rád.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.13
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője