Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
401. hozzászólás - 2010.04.21. 15:26:49 (Válasz Birka #394 hozzászólására.)
De hát attól gyengül a karakter...
Pontszám: 6.58
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
402. hozzászólás - 2010.04.21. 15:34:06 (Válasz Endyr #400 hozzászólására.)
Nevezhetjük sírásnak is akár, csak egyszerűen azt nem értem, hogy pl. neked is aki ezek szerint szórja az őskövet mint bolond a lisztet, miért fájna az ha bekerülne egy olyan lehetőség is, hogy használom az automatikus sajtolást gyorsítás nélkül. Mielőtt megvettem volna a kényelmi funkciókat 3 helyen olvastam el róla a tájékoztatást és sehol nem szerepelt az, hogy az automatikus sajtolásnak lehet még járulékos költsége.
A lényeg egyébként csupán csak annyi, hogy én hiányolom ezt a lehetőséget. A hozzászólásokat olvasva több játékosnak is hiányzik. Be lehetne tenni komolyabb munka nélkül? Szerintem igen, de ezt majd megmondják a hozzáértők. Csökkene bárkinek is a játékélménye, ha lenne egy ilyen lehetőség is? Nem hiszem. Lenne egypár elégedett ügyfél? Szerintem igen. Nem látom, hogy akkor mi a probléma?
Pontszám: 8.83
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
403. hozzászólás - 2010.04.21. 15:35:12
Szamitasaim szerint a nullazas heti 1,4 oskovet emeszt fel. Valoban nem egy nagy osszeg, eves szinten 13 Ft-os osko ar, es kiegett bevaltas nelkul 1000 Ft. Mindazonaltal az elv velem is azt mondatja, hogy aki mar kifizette az 50 kovet a funkcioert, az megerdemli a harmadik modszert. (Es akkor meg csak nem is azt javaslom, hogy minden vadaszat vegen megvizsgalja, hogy lehet-e sajtolni, azaz van-e sajtolhato allat es leporgott-e az ido az elozo sajtolastol.)
Pontszám: 7.78
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
404. hozzászólás - 2010.04.21. 21:06:27
Nah, itt egy terjedelmesebb véleménnyílvánítás következik, az újonnan bekerült kényelmi funkciókkal kapcsolatban.
Vegyük sorra a cuccokat:

Az egyéb/gyorsítások alatt megjelent egy új gomb: Kényelmi funkciók. Ennek megvásárlásával a prémium játékosok több hasznos kényelmi funkciót kapnak: a maximális portyapontok száma 300-ra nő

Hát... egye fene, néha jól jön, de önmagában nem ér 50 őskövet.
a kínzókamrába vitt játékosokat jelöljük a portyalistán

Érdekes, de... áh mindegy, végülis jó.
öltözet válthatsz a karakterlapon egy gombnyomással

Bár nekem nincsen arra szükségem, hogy villámgyorsan öltözetet váltsak, másoknak igen hasznos lehet. Csak kár hogy van rá script/makró, hívd ahogy akarod, ami ezt ingyen csinálja, és az öltözetek száma nincs korlátozva. Ezeket pedig bárki következmények nélkül használhatja én úgy látom...
a befogott állatokat, ha akarod, automatikusan kisajtolhatod

Ez az egy dolog volt ami felkeltette a figyelmemet. Ez bőven megérne 50 követ, ha... úgy lenne megcsinálva, ahogy azt az ember gondolja... Tehát nem ellövi a CSP-t/őskövet helyettem, azt én is meg tudom csinálni, hanem vár addig amíg nem tud újra sajtolni, és akkor csinálja... Így viszont ez eléggé fail kategória... Bár ha az volt a cél hogy 50 vadászat bármiáron végigmenjen, akkor azt végülis elérte... De nekem ez így, ebben a formában felejtős.
adtunk egy gyors gombot a napi ősköves italok megvásárlására, lehetőség van a vásárlásnál mennyiség megadására

Tényleg? Most komolyan? Szerintem ez alapból elvárható lett volna...
a vadászat automatikusan megállítható lett, ha már 10 kalandod van

egész jó... de önmagában ez sem ér 50 követ. Ami azt illeti, a többivel együtt sem...
és adtunk egy gyors gombot amivel egyszerre több állatot elküldhetsz a kennelbe gyakorolni

Tetszik végülis... de ez megint az a kategória, amit alapból elvárna az ember...
Reméljük hasznosnak fogjátok találni ezeket a funkciókat.

Hasznosnak hasznosak. De nem 50 kavicsért... És ehhez még hozzájön, hogy csak akkor műxik, ha prémium tag vagyok. Alapból nem ér 50et, és még prémiumhoz is kötött? lol kategória. Azért lol, mert nem szeretek a behóval szemben ilyen menő, felnőttes/érett hangzású szavakat használni, mint egyesek. Ők sem anyáznak nekem... Én csak leírom a véleményemet. Csináljátok meg a sajtolós részét olyanra ahogy leírtam, akkor habozás nélkül megveszem...
Pontszám: 6.38
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
405. hozzászólás - 2010.04.22. 06:48:33
Sziasztok! Nekem, aki mobilról játszik, egy megváltás az öltözet váltás. És az egyszerre gyakorlatozás is nagyon jól jön. Köszönöm a fejlesztéseket.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.90
népszerűWeasel29Férfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
406. hozzászólás - 2010.04.22. 09:16:39 (Válasz Kocos #160 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.03.27. 18:34:16
Idézet: Ricardo - 2010.03.27. 15:50:39





Baal:
(Igen gyakorlatilag ra van bizva az autovezetore, hogy mennyi tolatas megengedett.)


Egyirányú utcában tolatni csak a parkoláshoz és maximum egy kocsihossznyit lehet.
V1: Weasel

http://www.youtube.com/watch?v=cAy-HyEFHC8&playnext_from=TL&videos=Do_WPbT8TO8
Pontszám: 6.31
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
407. hozzászólás - 2010.04.22. 10:34:32 (Válasz McGee #391 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Xena módosította 2010.04.22. 20:46:24-kor
Pontszám: 5.32
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
408. hozzászólás - 2010.04.22. 14:48:24
Huhhh, kérdezek, mert valamit nem látok tisztán, és nem akarom elrontani.
Hirtelen megjelent a szakértelmeimnél, hogy +5-öt valahová megint rakhatok. Tehát, hogy 63. szinten legyőztem a fertőzést, a +5-öt nem döntöttem el, hanem mindenre használtam.
Utána 68. szintemen megint jött egy ilyen lehetőség, azt ráraktam fixen a sajtolásra. De most, 71. szinten megint jött egy.

Utánaolvastam egy picit, és mivel én megvettem 50 őskőért a kényelmi funkciókat, és előtte fixen felraktam 65-re a sajtolásomat, esetleg átrakhatom a +5-öt máshová.

Az a kérdésem az egybegyűltekhez, hogy ha úgy döntök, hogy átrakom, akkor innentől kezdve mindig be kell kapcsolnom a vadászat indításakor azt a pipát, hogy sajtoljon automatikusan, különben kézzel kell átraknom sajtolás előtt a turbót, hogy 65-ösön sajtoljak... És magyarán ha visszafejtem 60-ra a sajtolásom, és bekapcsolom az automatikus sajtolást, akkor elő fog fordulni, hogy CSP-ért vagy 1/3őskőért sajtolok adott esetben...?

Ha igen, akkor én inkább nem rakom át a +5-öt máshová.

Ellenben baromira zavaró ott a szakértelmek tetején fixen a kiválasztó box, mert turbó helyett többször majdnem átraktam +5 lehetőséget valahová máshová...

Plusz kérdezném, Miklós, hogy majd 73. vagy 78. szinten lesz még egy +5 kiválasztási lehetőségem? A program tudja, hogy kvázi kettő lehetőségem lesz akkor már, amiből az egyiket mondjuk rárakom a kreatív affinitásra fixen, és még mindig marad egy +5 slotom, amit meg mindig ide-oda rakok? (ultraspecre, transzplantra, stb.)

Nem tudom, mennyire sikerült érthetőre, de jobb tisztán látni...
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.11
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
409. hozzászólás - 2010.04.22. 17:13:34
Szerintem egy picit félreértetted ezeket a +5-öket. Ezeket egyzser lehet rárakni valahova, és örökre ott marad. Most azért lehetett még egyszer felrakni, mert bekerült a játékba egy olyan funkció, ami többé-kevésbé kiváltja a sajtolásra rakott +5-öt, ezért akik arra raktátk, most átrakhatják máshova.
Javaslom, mihamarabb rakd rá valamire, de alaposan fontold meg, hogy mire. Nem tudom mekkorák a szakértelmeid, de a spektrális manipulációt vagy a kronokompenzációt javasolnám a szinteden (természetesen utána fel is kell növelni a kiválasztott szakértelmet a maximumra).

Igen, attól, hogy rárakod valamire, a többit még tudod turbózni! Szóval tedd rá!
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.04.22. 17:43:47-kor
Pontszám: 7.18
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
410. hozzászólás - 2010.04.22. 17:19:04
Nem, nem értettem félre, csak rövidebben akartam írni.
0-s fertőzéssel lehetőség van egy szakértlemet felnövelni +5-tel. Okés.
Amikor elértem a 63. szintre és 0-s lett a fertőzésem, akkor meglett ez a lehetőségem. De nem "választottam" ki egyik szakértelmet sem, mert azt akartam, hogy turbózva mindegyik szakértelmemet tudjam ezzel a +5-tel használni, és így is történt: 105-ös SPM-mel vadásztam, 65-össel sajtoltam, stb. Úgy gondoltam, és most is úgy gondolom, hogy ha fixen rárakom valamelyikre (abszolút tudom, Jerikó: fixen eldöntöm, hogy melyiknek adok +5 lehetőséget), akkor mást nem tudok majd turbózni +5-tel a lehetséges maximuma fölé...

És a többi, ésatöbbi, így már érthetőbb vagyok, remélem, bár tudom, hogy hosszúlére van eresztve...
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.11
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
411. hozzászólás - 2010.04.22. 17:29:46 (Válasz Agatity #410 hozzászólására.)
De tudsz, 1est 10szintenként 5el max fölé vihetsz, az úgy marad, amíg le nem felejted, hogy beépülj a gyaktérbe. A turbót viszont ezmellett is ugyanúgy tudod használni és a szakikat max fölé turbózni 5el. Pl,Kiválasztod fix+5re a kronot, felhúzod 55re, aztán vadászat közben ráteszed spekmanra a turbót 105 lesz. Sajtolsz 65. Nem üti ki egymást, hiszen azt az 5öt ráfejlesztetted, nem kell már a turbó hozzá.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.85
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
412. hozzászólás - 2010.04.22. 17:58:03
Ahha, ahha, ahha, akkor itt van a kutya elásva. Mindig mindegyik szakértelmemet tudom +5-tel a max. fölé vinni, csak 10 szintenként egy szakértelemre fixen is rárakhatom --> ráfejleszthetem.

Akkor már csak az a kérdésem, hogy akkor, ha a sajtolásom nem 60-as, akkor simán lehet, hogy ha egymás után fogok be állatokat, akkor őskőért vagy CSP-ért sajtol a rendszer....?
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.11
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
413. hozzászólás - 2010.04.22. 17:59:05 (Válasz PottomPanna #411 hozzászólására.)
Ezt:
Idézet: PottomPanna - 2010.04.22. 17:29:46
...amíg le nem felejted, hogy beépülj a gyaktérbe...


nem értem, de sejtem, hogy most viccelsz.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.11
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
414. hozzászólás - 2010.04.22. 18:07:12 (Válasz Agatity #412 hozzászólására.)
Ha nincs 60as sajtolásod, ezt az opciót nem tudod használni.

És igen vicceltem.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.27
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
415. hozzászólás - 2010.04.23. 21:00:27
Ez piszok hasznos, köszi Birka!
Pontszám: 7.57
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
416. hozzászólás - 2010.04.23. 21:10:59 (Válasz Yasmina #415 hozzászólására.)
Ne nekem, bárcsak értenék hozzá...
Pontszám: 4.88
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
417. hozzászólás - 2010.04.23. 21:59:40
Ezt sima könyvjelzőkkel is meg lehet csinálni. (mivel érteni nem értek hozzá eddig így csináltam) Kényelmesnek kényelmesebb de könyvjelző meg minden böngészőben van, szóval ha ez tilos akkor a könyvjelzőzés is az kéne legyen azt meg megnézem, hogy szűrik.
Pontszám: 6.98
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
418. hozzászólás - 2010.04.23. 22:28:14 (Válasz Wuher #417 hozzászólására.)
sot, meg a szerverterhelest is csokkenti, nem kell 3x kattintani, h eljuss valahova
szoval meg a Behonak is jo
Pontszám: 7.67
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
419. hozzászólás - 2010.04.23. 22:48:09
Ennek alapnak kellene lennie. Vagy legalább kényelmileg betenni. Bár most már fölösleges.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.29
fórumozódj_rusyFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
420. hozzászólás - 2010.04.24. 17:10:26 (Válasz Yasmina #415 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2010.04.23. 21:00:27
Ez piszok hasznos, köszi Birka!

Mit kell megköszönni? Nekem is, nekem is
Pontszám: 5.24
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!