Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Új kényelmi funkciók
1. hozzászólás - 2010.03.25. 13:08:44
Egy tervezett fejlesztésről szeretnélek tájékoztatni titeket.

Az egyéb/gyorsítások alatt megjelenik egy új gomb:
Kényelmi funkciók
Ez 50 őskőért megvásárolható.
Leírás: Ennek megvásárlásával a prémium játékosok 4 hasznos kényelmi funkciót kapnak: Öltözet váltás egy gombnyomással, a befogott állatok automatikus kisajtolása (csak 50-es léleksajtolással), egy gyors gomb a napi ősköves italok megvásárlására, és egy gyors gomb amivel egyszerre több állatot elküldhetünk a kennelbe gyakorolni.

Öltözet váltás
A karakterlapon megjelenik egy sor:
Öltözet mentése [ ] néven. [OK]
Ha beirsz egy nevet, és megnyomod az OK gombot, a gép elmenti hogy milyen tárgyakat viselsz. Ha már maximális számú öltözetet van, akkor hibaüzenet: "Már maximális számú öltözetet van, törölj egyet!"
Ha elmentettél már legalább egy öltözetet, megjelenik két másik gomb is:
Öltözet váltása [selector, felsorolva az öltözeteket] [OK]
Kiválaszthatsz egy elmentett öltözetet, és a karaktered felveszi ezeket a tárgyakat (ha valamelyik már nincs a birtokodban, akkor azon a sloton marad az előző tárgy).
Öltözet törlése [selector, felsorolva az öltözeteket] [OK]
Az utóbbi két gomb megnyomásakor "Biztos öltözetet akarsz váltani?" ill. "Biztos törölni akarod a %s öltözetet?" kérdések jönnek fel.
A kényelmi funkció megvásárlása után a játékos 2 öltözetet menthet el. A későbbiekben (szövetségi város jutalmaként) az elmentett öltözetek száma nőhet.

Automatikus sajtolás
Feltétele: 50-es léleksajtolás (akár tudatturbózva is).
A vadászatnál megjelenik egy radio button (a "max. befogott állatnál abbahagyom a vadászatot" gomb alatt), "Automatikusan kisajtolom a befogott állatokat".
Ha vadászat során befog egy állatot, azonnal kisajtolja, és a LE-t jóváírja. Az adott vadászat végén jelenik meg a sajtolásos szöveg.

Italvásárlás
A boltban megjelenik egy gomb, italvásárlás. Erre kattintva, a karakter megturbózza a kereskedelem szakértelmét, majd megveszi a lehető legmagasabb szintű, őskőért kapható gyógyitalt és varázsitalt.

Minden állat gyakoroljon
Minden nem harcoló állat gyakoroljon
Ez a két gomb fenti gomb alatt jelenik meg, ha már van kennel. Minden állatot elküld a gyakorlásnál megadott időre (kivéve, amelyik éppen gyógyul).
A hozzászólást Miklós módosította 2010.04.16. 15:17:47-kor
Pontszám: 5.55
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
2. hozzászólás - 2010.03.25. 13:17:24 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Az öltözéshez a két öltözet alapban kevés.

- alap
- mágia
- epikus
- kábítás
A kalandokhoz:
- IQ
- erő
- tau
...stb...
ezek keveréke.
Nekem jelenleg szkripttel van 8 öltözékem, a többinél, ahol 1-1 tárgyat cserélek esetleg még nincs is.
Oké, ennyi ne legyen opcióba, de a 2 édeskevés.
Sajtolás a fertőzést már leküzdőek számára kevés, hogy csak 60-ig számol a progi, lévén mindenki 65-el sajtol (99%-ban). Azaz itt is inkább a karakter elérhető maximumát kéne nézni.

Itt felmerül a kérdés is, hogy ha turbózza, akkor ezt kivételesen 5 percen belül visszaturbózza a spektrálisra a vadászat közben vagy nem turbózza csak megnézi a maximumot, levonja a VP-t és sajtolja?

Az állatgyakorlós az jó, ugyanezt lehetne harcba hívással is, az már nem nagy fejlesztés.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.03.25. 13:45:16-kor
Pontszám: 3.53
kedvelt tagLeofordFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
3. hozzászólás - 2010.03.25. 13:19:44
Javítsatok ki ha tévedek, de a sajtolásnak nem 60 a maximuma? illetve fertőzés után 65?
Pontszám: 6.33
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
4. hozzászólás - 2010.03.25. 13:19:52
50 őskő? Ezeknek a nagyrészét egy makro ingyen megcsinálja.
Pontszám: 8.64
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
5. hozzászólás - 2010.03.25. 13:21:37
jómagam nem szándékozok egy iylen dolgoért 50 követ kiadni...persze más lehet hogy igen...de szeretném jelezni hogy én nem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
6. hozzászólás - 2010.03.25. 13:22:59
No igen, az 50 őskő valóban sok érte. Spontán kellene azok számára, akik prémiumot váltanak.
Pontszám: 8.60
kedvelt tagTakiFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
7. hozzászólás - 2010.03.25. 13:27:45
miért nem lehetne ingyenes fejlesztés ez ?
Pontszám: 7
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
8. hozzászólás - 2010.03.25. 13:35:20 (Válasz Craslorg #6 hozzászólására.)
Már rég be kellett volna hozni egy előfizetői opciót, hasonlóan a prémiumos rendszerhez. Lényege, hogy akinek "él" az előfizetése, annak minden ősköves lehetőség elérhetővé válna további őskő költés nélkül.
Pontszám: 8.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
9. hozzászólás - 2010.03.25. 13:45:30
Az italvasarlas ne turbozgasson mar. Ha kell a turbo majd en tolom neki. Nem lehetne automara allitani ezt? Bepipalom es ejfelkor hopp megveszi, ami elerheto (nyilvan ha turbo is kell kikapcsolom az automatikat). Mivel eladni is lehet nagy bonyodalom nem lehet belole.

Mas, de ide kapcsolodik: kene a sima italokhoz mennyiseg. 20 ital megvasarlasa 20 confirm ablakkal eleg horror.

Gyakorlas. Jobb lenne, ha pipalgatni kene melyik menjen el. Mi van a bekeszitettekkel? Azok maradnak? Persze egy egyszeru mindet kijelolom gombbal el lehetne erni az eredeti funkciot is.

Elmentett oltozeteknel a ketto edeskeves. 10 a minimum ami kene. Nem baj, ha ezek egy jo resze csak megszerezheto es nem megvasarolhato rogton, de 10 alatt erosen felkaru lenne a fejlesztes.

Tovabbi kenyelmi funkcio otletek: sajtolasnal idomitatlan allatok felul, maximalis kaland eseten leallo vadaszat szinten checkbox-szal.
Pontszám: 9.03
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
10. hozzászólás - 2010.03.25. 13:47:02 (Válasz Timcsike #8 hozzászólására.)
Idézet: Timcsike - 2010.03.25. 13:35:20
Már rég be kellett volna hozni egy előfizetői opciót, hasonlóan a prémiumos rendszerhez. Lényege, hogy akinek "él" az előfizetése, annak minden ősköves lehetőség elérhetővé válna további őskő költés nélkül.


Es csatankent cserelned a fokuszkristalyokat, meg az allatfelszerelest, minden csatat leszimulalnal. Nyilvan ez igy nem megvalosithato. A koltseg tobb helyen korlatozast is jelent.
Pontszám: 6.06
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
11. hozzászólás - 2010.03.25. 14:08:36
Jobbat mondok: nem lehetne ezt az "öltözködés" funkciót úgy berakni, hogy én írjam be az url-eket (makro)? Akkor ha akarok turbót, berakom, ha nem akarom, nem rakom be. Akkor azt is meg tudnám csinálni, hogy átöltözök epikusra, ütök epikuson, visszaöltözök. Bármit, amihez gombot kell nyomni.

A leprogramozása meg történhetne úgy, hogy megnyomok egy "felvétel" gombot, onnan kezdve eltárolja a meghívott url-eket, ha meg befejeztem, megnyomom a "stop"-ot. Nem túl bonyolult.
Az olyan url-eket, amelyekben karakterszám van, azt meg nem tárolja le, hogy ne lehessen vele visszaélni.

Így meg lehetne csinálni a tulajdonság vagy szaki növelést (egyszerre akár többet is), manakonstrukciót, meg egy csomó más dolgot). Megvalósítani egyszerűbb, sokkal széleskörűbben használható.
A hozzászólást Jandro módosította 2010.03.25. 14:10:48-kor
V5 Trakk
Pontszám: 5.76
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
12. hozzászólás - 2010.03.25. 14:11:29 (Válasz Jandro #11 hozzászólására.)
Van ilyen, az a neve ff alatt, hogy iMacro.
Pontszám: 6.61
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
13. hozzászólás - 2010.03.25. 14:22:59
A 2 oltozek nagyon keves (foleg, h az tulkepp csak 1 masik, hisz 1 amiben epp most vagy) , kezdetnek 5ot javaslok es ez kesobb bovulhessen. Valamint a tervezetbol kimaradt az oltozek modositasa gomb, bar persze ezt ugyanazon nevu oltozek elmentesevel lehet felulirni a jelenlegi rendszerben is (csak mindig ujra be kell irni akkor a nevet).

A kennelezes meg az italvasarlasnal en plul azt sem talalnam tul durvanak, ha nem turbozna meg az adott szakikat, viszont ugy szamolna, mintha meg lennenek turbozva. Igy maradhat a turbo azon amin eppen volt.
Pontszám: 7.60
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
14. hozzászólás - 2010.03.25. 14:33:40
Idézet: Craslorg - 2010.03.25. 13:17:24
Az öltözéshez a két öltözet alapban kevés.
Itt felmerül a kérdés is, hogy ha turbózza, akkor ezt kivételesen 5 percen belül visszaturbózza a spektrálisra a vadászat közben vagy nem turbózza csak megnézi a maximumot, levonja a VP-t és sajtolja?

Olvasd el, amit írtam: az alap 2 öltözet a későbbiekben bővülne, jutalomként új szövi épületekért.
Nem turbózza oda-vissza, tehát úgy érdemes vadászni, hogy maxos a sajtolásod.

Egyébként igen, a sajtolásnak 60 (esetleg 65, sőt 66 is lehet) a maximuma, de a funkciót már korábban is elérhetővé akartuk tenni (25-ös sajtolástól).

Makrókkal sok mindent meg lehet oldani, de az emberek többsége nem ért hozzá, hogyan kell ezeket használni; és amúgy is jobb, ha a program maga biztosítja ezeket a funkciókat, mintha külsős programot kell hozzá használni. Jandro, ugyanez a probléma a teljesen univerzális, felprogramozott makrókkal: sok játékos ezt túl komplikáltnak találná.

Az, hogy miért kell a kényelmi funkciókért fizetni: régebben ezzel kapcsolatban futottunk pár kört, és pont ti mondtátok, hogy semmi szükség nincs rá, hogy valaki további előnyöket vehessen a játékban pénzért (és ezzel egyet is értek), de ugyanakkor szívesen fizetnétek azért, hogy a játékot olyan kényelmi funkciókkal bővítsük, amelyek a monoton fukciókat leegyszerűsítik.

Kócos: a kereskedelem turbózás az italoknál természetesen elhagyható, csak szerettem volna minél univerzálisabbra tenni a dolgot. És igen, szerintem tudunk adni egy olyan extra funkciót, hogy a vásárláshoz mennyiséget is be tudj állítani. A gyakorlásról, 2 gomb lesz, összes állat elküldése gyakorolni, és összes nem harcoló állat elküldése. Ezzel (és az alap egyenkénti gyakorlással) ez a funkció már tökéletesen konfigurálható. Felveszem a listára a maximális számú kalandnál való leállást is.
Pontszám: 6.80
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
15. hozzászólás - 2010.03.25. 14:49:00 (Válasz Miklós #14 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 14:33:40
Kócos: a kereskedelem turbózás az italoknál természetesen elhagyható, csak szerettem volna minél univerzálisabbra tenni a dolgot.


Az a baj, hogy a kereskedelem turbo az esetek zomeben nem juttat uj italhoz. Van egy par szint (20-bol max 9, 100. szint folott max 5), amikor igen, de a tobbi esetben a turbo atkerul mashova ami nem jo, fogy a VP, ami adott esetben lehet gond, es varni kell 4-60 percet a visszaturbozasra, vagy oskovet/CSP-t kolteni.
Kompromisszumos javaslat, hogy legyen pipa a turbora vagy nem turbora.

Szinten megemlitenem, hogy nekem a gondom az, hogy rendszeresen elfelejtek italt venni. Aztan masnap meg hianyzik. Ezen segithetne valamilyen automatizmus. Esetleg ha meg nem vettem italt aznap, akkor lelekkufar highlightol?
Pontszám: 9.03
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
16. hozzászólás - 2010.03.25. 15:18:39
Ő ez így szép és jó... de ezek egy része nem a városokkal jött volna képbe, kényelmi funkcióként? Akkor most mi a helyzet a városokkal? Egyébként üdvözlöm az ötletet, már picit unicsi volt a sok kattintás.
Egyébként még egy kényelmi funkciót el tudnék viselni, az pedig a csoportos idomítás, akár magas idomítás szakihoz kötve is lehetne...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.12
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
17. hozzászólás - 2010.03.25. 15:31:21
Nekem tetszenek a kényelmi funkciók, főleg az öltözetek. A 2 az lehet egy picit kevés, 3-mal én már kiegyeznék, alap-VP-s, LE szívós ruha...epikre, kábításra átöltözök, meg ha később épületből is jön plusz tárhely öltözéknek, akkor nekem bőven rendben. Kalandhoz IQ-s ruha, támadás ruha, stb...vicceltek?? Kéne kis TÖ-t nyomni, nem? Vagy nem ártana ismi küldikbe jobban belefolyni és több KP-t áldoni a kalandoknál

Az ára a funkciónak kicsit sokallom, egy 30őskővet szívesen adnék érte ha minden kötél szakad, mert én nem makrozom, és én is jobban preferálom ha ilyen opciók a játékban vannak, ezzel Miklóssal értek egyet. Persze annak is örülnél ha a prém tagság magába fogalálná ezt a bónuszt. Bár mondjuk inkább fizetek egyszer 30kavicsot, mint hogy mondjuk a prém tagság ára nőlne meg 1-2 kaviccsal...Miklós ezt remélem nem olvastad el itt a végén, nem akarok ötleteket adni
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.64
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
18. hozzászólás - 2010.03.25. 16:53:58
Lehet hogy pofátlan vagyok, de nem lehetne inkább az új szöviépületekre/városokra koncentrálni a ruhabolt helyett?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.72
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
19. hozzászólás - 2010.03.25. 16:56:54 (Válasz Craslorg #2 hozzászólására.)
A támához kapcsolódva:
Az ötlet maga tetszik, bár lehetne kicsit rugalmasabb (turbó váltson vagy ne, kiválasztható állatok). Ha a szövivárosok adnak még 5-6 váltás lehetőséget, akkor szerintem nem olyan vészes a 2 alap, bár lehetne növelni, és valamilyen módon az öltözet szerkesztése funció is kellene.


A témán kívül :
Megint sikerült nagyon felbosszantanom magam a játékosokon, és Miklós hozzállásán.
Idézet Craslorg hozzászólásából.

Idézet: Craslorg - 2010.03.25. 13:17:24

Nekem jelenleg szkripttel van 8 öltözékem, a többinél, ahol 1-1 tárgyat cserélek esetleg még nincs is.


Idézet a játékszabályokból, amit a regisztrációnál elfogadunk:
5.3. Külső programok használata
Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert, "bot" tevékenységet folytat, vagy terheli a szervert. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható.

Magáról a scriptelésről
1) Tilos a scripts használat. Programozó vagyok, én is tudnék scripteket írni, sőt mesterséges intelligenciát tanultam egy pár évet, lehet komplett robotot tudnék írni, ami a levelekre is válaszol, mégsem tettem soha, leginkább azért mert el is vesztené a játék az izgalmát ha csalnék - igaz miért hinne nekem bárki, de állok elébe bármi ellenőrzésnek a játék kezdetére visszamenőleg.
2) Ha már valaki megteszi azt már külön pofátlanságnak tartom, hogy teljesen nyíltan beírja a fórumba.
3) Még csak az sem mondható, hogy ez egy csak gyorsító a játékot érdemben nem befolyásoló script, mert éppen azért kérték sokan az öltözéket, mert az átöltözési idő túl hosszú, és addig lerabolhatóak, sőt egy epikütő sorral befejezve a scriptet igazából folymatosan lent tartható a karakter 15% alatt, és megakadályozható a rablás.
4) Ha már valaki egy scriptet megír és használ az meglepő lenne, ha nem használna többet.
5) Különösen zavaró, ha valaki valamely toplista elejéről teszi ezt, engem személy szerint az még inkább ha valaki olyan, aki az ütőtávomban van, azaz folyamatos vesenyben vagyok vele. Ez a játék eleje óta körülbelül a 20. eset amikor kiderül, hogy olyanok vannak a toplisták elején akik nem tartják be a szabályokat - nem állítom, hogy amúgy nem lennének elől, de igen sok esetben ennek nagy volt a jelentősége.
A retorziókról
1) Volt már egy eset - akkor a Légió néhány tagja írta le a fórumon, hogy napi rendszerességgel portyáznak egymás helyett. Mind itt, mind a találkozón szóltunk páran Miklósnak, utólag egyszerűen letagadta, hogy lett volna ilyen.
2) Játékon belül volt olyan prémiumos, aki lebukott scriptesléssel - portyában támadott többször így. Azt a Beholder részéről is elismerték, hogy ellenőrizték és tényleg ezt tette, később egyszerűen elfelejtődött a dolog, gyakorlatilag egyetlen nap zárolást sem osztottak ki.
3) Komolytalanok a büntetések, scriptért, multiért, sőt a régebbi több milliós LÉ begyűjtésért, majd a multikarakterek törléséért a legnagyobb büntetés 2 vagy 3 nap zárolás volt - arról nem is beszélve, hogy amikor ellenünk citadellacsapásokért őskövet fizetett volna valaki azért figyelmeztetés büntetés nélkül, ami után még nyugodtan beszólhatott aki felajánlotta.
4) És ami végképp felháborító a végén: Miklós válaszolt erre a hozzászólásra, és idézett is belőle - ergo végigolvasta - sőt utána más egyszerűen beírt egy programot, amit eszerint nagy valószínűséggel használ is, és éppen arra jó amit fent leírtam, hogy valaki simán leüttesse magát epikkel, átöltözve, majd visszaöltözni vadászathoz - ha a kérdéseket le lehetett szedni scripttel, mint Miklós megerősített - akkor el tudom képzeni, hogy mára a vadászat is automatikusan végigvihető. Miklós - azaz nyugodtan mondhatom, hogy a Bedolher - erre egyetlen megjegyzést sem tett - ez szintén nem az első eset még azután sem hogy én utána szóvá tettem - sőt, mint írja:

Makrókkal sok mindent meg lehet oldani, de az emberek többsége nem ért hozzá, hogyan kell ezeket használni; és amúgy is jobb, ha a program maga biztosítja ezeket a funkciókat, mintha külsős programot kell hozzá használni.

Meg lehet oldani? Jobb, ha a program csinálja? Nem ért hozzá?
Ha lebukik valaki scripteléssel, vagy hogy kihasznál egy programhibát, azért minden játékban törlés, vagy valami nagyon komoly büntetés jár. Itt ennyi a hozzászólás közvetlenül a legilletékesebbtől a játékvezetéstől? Miután elég sokszor szóltam Baratynak, és Miklósnak, és - a legutóbbi Beholder talin is - elmondták, hogy figyelik a scripteket, és büntetik a használatot? A legfőbb gond, hogy nehéz bizonyítani? Amikor itt helyben Miklós is elolvassa, hogy valaki elismeri? Miért gondolkoztok el egyáltalán a cusomizálható makrón, amikor a 3 kiemelt szabály egyikét sérti? Ez nem komplikáció kérdése, ha ez a hozzáállás, akkor jöjjenek a makrók, kezdjek el automatikusan működő makrókat írni, sőt rendeléseket vegyek fel rá, és itt a fórumon áruljam néhány ezer forintért az egy hét nyaralás/síelés erejéig helyettesítő robotokat? (Hiszen csak a karakter árusítása van tiltva, őskőért csapás mérésért csak figyelmezetetés járt, akkor megéri keresni így egy kis pénzt tudva, hogy ugyan nem szabályos, de úgyse kapok büntetést, ha prémiumos vagyok...) Vagy az egyéb menüpontban lehet majd őskőért venni makrót/scriptet?

Elnézést a kifakadásért, de elég sok mindennel szívtam már ebben a játékban önhibámon kívül, elfogadtam, hogy a fejlesztések 90%-a hátrányos volt, 9%-a pedig nem vonatkozott rám, és alig 1-2 fejlesztés volt pozitív, de ez van, azt a Beholder nem ellenem hozta és lehet, hogy pechemre benne voltam abban a 100 emberben akinek szívás a többieknek nem az. De azt az egyet szeretném elvárni a 2 világon havi akár 10000 forintot is befizetve, hogy a játékvezetés igenis tartsa be a szabályokat, amennyire tőle telik tartassa be a szabályokat, de az már tényleg a minimum elvárás, hogy ha már 3 szabályt kiemel a regisztárciónál a felhasználási feltételekben (multi, netikett, scriptelés), akkor legalább azokra odafigyeljen.
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 8.28
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
20. hozzászólás - 2010.03.25. 17:11:31
Egy kényelmi funkció lehetett volna az állatok felvidításának a % beállítása.
De erre kiderült, némi alapszintű felhasználói ismerettel, egyszerű sormásolással megoldható, tehát mint írták a döntnökök, miért fejlesszék ki?

pedig mintha az ilyen ide másolok- oda másolok dolog sem lenne teljesen ok a végzetúrban, de egyenesen föntről jött az áldás erre is.

Érdemes pár dolgon elgondolkodni amit Nasd írt. Vannak akik fizetni készülnek olyan kényelmi opciókért amit mások megoldanak otthon hobbiból. Biztos minden rendben egy rendszerben ami így működik?
A hozzászólást BaalCain módosította 2010.03.25. 17:12:29-kor
Pontszám: 8.86
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!