Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
fórumozóZephirysNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1041. hozzászólás - 2010.07.05. 11:34:07
Szerintem meg nagyon nem lenne fair, ha pénzért bmelyik karaktert át lehetne vinni! És mi lenne azokkal, akik 2 hónapig keményen küzdöttek h a TOP-ban legyenek, más meg csak fizet és megkapja ugyanazt? Azért valahol meg kell húzni a határt a pénzért megvásárolható előnyökben!! Egyrészt ez alapvetően egy ingyenes játék, másrészt a V4 a versenyről szól, és mindeni tudja mit mondanak az olyan versenyre, amibe a pénz is beleszól...........
Pontszám: 7.43
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1042. hozzászólás - 2010.07.05. 11:38:10
Amúgymeg nagyából szerintem mindegy hogy 3-vagy8 ember kap.
szintben úgyis már a topokos 100 fölött járnak,de azért annak a maradék 5-embernek biztos nem mindegy már beleélték magukat hogy hú de jó lesz nekik erre meg csak 3-at díjaznak a 8-ból azért lehetnétek kicsit engedékenyebbek is hisz nektek ígyis úgyis megéri de én is előbb költenék egy 80-asra mintegy 20-as szintűre.
És szerintem mindegy ha a sok magas közt ott lesz még 8-ember ha netán mind át akarja vinni a kariját.
Pontszám: 7.13
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1043. hozzászólás - 2010.07.05. 11:42:26
Így van, ne lehessen őskőért átvinni, én rengeteget küzdöttem, hogy meglegyen a top3, más meg fizet, és megvan a munka nélkül?
Ez óriási taplóság lenne
Viszont azt én is támogatom, hogy bővítsük a kategóriákat, és ne top3, hanem top 10 legyen kövi V4-en
Pontszám: 6.38
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1044. hozzászólás - 2010.07.05. 11:54:16 (Válasz FeketeS #1043 hozzászólására.)
Nehéz volt vinni a multit?
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 3.80
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1045. hozzászólás - 2010.07.05. 11:55:50 (Válasz Snitt #1044 hozzászólására.)
Mire gondolsz?
Nem multiztam, egyszerűen ezen a világon élmény volt rabolni
Most a taktikámat nem fogom leírni, de nem volt valami bonyolult rájönni, kik adnak sok LE-t
A vége meg vicc volt, páran elkezdtek támadni, hogy ők most uccsók akarnak lenni LE Diff.-ben...
De ekkor már megvolt a top3 2 milla előnnyel
A hozzászólást FeketeS módosította 2010.07.05. 12:06:15-kor
Pontszám: 6.31
népszerűKatatoniafanNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1046. hozzászólás - 2010.07.05. 12:07:08 (Válasz FeketeS #1043 hozzászólására.)
Jó, azt én is támogatom,hogy NE lehessen úgy átvinni a karaktert, hogyha fizet érte valaki.
De akik megküzdöttek a TOP-ba kerülésért, azok kapják meg, amiért megharcoltak...ha 3-an vannak a TOP 3, akkor 3, ha többen, akkor is.
Egyik sem küzdött kevesebbet, mint a mellette lévő.
Csak egy kíváncsiskodó...
Pontszám: 8.95
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1047. hozzászólás - 2010.07.05. 12:07:55 (Válasz Katatoniafan #1046 hozzászólására.)
Ezzel egyetértek, nem ezekről beszéltem
Szintben szerintem is megérdemlik, ha holtverseny van
Pontszám: 5.46
irritálóSnittFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1048. hozzászólás - 2010.07.05. 12:10:12 (Válasz FeketeS #1045 hozzászólására.)
Idézet: FeketeS - 2010.07.05. 11:55:50
Mire gondolsz?
Nem multiztam, egyszerűen ezen a világon élmény volt rabolni
Most a taktikámat nem fogom leírni, de nem volt valami bonyolult rájönni, kik adnak sok LE-t
A vége meg vicc volt, páran elkezdtek támadni, hogy ők most uccsók akarnak lenni LE Diff.-ben...
De ekkor már megvolt a top3 2 milla előnnyel


Elég zavaró, ha nekiugrik az embernek a multi:)
Szeretném megkérni az összes idióta barátomat, hogy pontozzon le, ezáltal elérhetek végre valami negatív rekordot is
Pontszám: 7.26
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1049. hozzászólás - 2010.07.05. 12:17:30 (Válasz Snitt #1048 hozzászólására.)
Most komolyan: mit csináljak, hogyha valaki kétóránként beesik hozzám?
Ez ellen nem lehet tenni..., akinek eza célja, kapja meg
Egyébként tőlük kb. 5-600k-t gyűjtöttem max., ami elenyésző az egészhez képest
Életemben nem beszéltem egyik ,,farmommal" sem, mentem vissza, ha adtak. És jó sok ember adott.
Pontszám: 4.64
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1050. hozzászólás - 2010.07.05. 12:18:57
Elnézést kérek mindenkitől, akit érintett, NEM akartam több kategóriában top3 lenni. Az utolsó hetekben szinte csak szakiztam és szerencsét, meg a számomra nem éppen olcsó támadást húztam, de a semmire sajnos nem tudtam elkölteni a lét...

A szintbeli nyertesekről: teljesen biztos voltam benne, hogy így lesz, és hogy ez fel is lesz emlegetve. Mindkét fél (elhangzott és el nem hangzott) álláspontját megértem, az átvitelről a felvetést támogatom.
Pontszám: 8.78
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1051. hozzászólás - 2010.07.05. 12:24:05
Látom sok támogatóm akadt a javaslatommal kapcsolatban, remélem Miklós, DZ, és Baraty is jóindulatú lesz
14
Pontszám: 8.33
népszerűStardustFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1052. hozzászólás - 2010.07.05. 12:33:39 (Válasz Rokamoka #1050 hozzászólására.)
Nincs miért elnézést kérned, örülök hogy aludhattam egy jót az éjjel.

A TOP3 szint meg hát.....gondolom mindenhol 3 karaktert akartak tovább juttatni és nem többet, csak valahogy az a fránya megfogalmazás nem mindig jön össze.

Engem vajon miért nem támadtak és tömtek lével mint FeketeS-t? Kellemesen jóleső érzéssel töltött volna el engem is.
Riszálom úgy is úgy is!
Riszálod úgy is úgy is!
Riszálja úgy is úgy is!
Riszáljuk úgy is úgy is!
Riszálják úgy is úgy is!
Riszálod úgy is úgy is!
Pontszám: 7.67
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1053. hozzászólás - 2010.07.05. 12:34:34 (Válasz FeketeS #1049 hozzászólására.)
Nagyon sajnállak hogy csak úgy beestek hozzád két óránként Annó ezért én végleges zárolást kaptam pedig csak a "szenvedő" fél voltam Viszont Baraty ellenörzi gondolom a karaktereket,ha túl sok ismerős arc tömött ,meglesz a méltó büntid reméljük
Pontszám: 5.93
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1054. hozzászólás - 2010.07.05. 12:35:20 (Válasz Stardust #1052 hozzászólására.)
Én töredelmesen bevallom, engem tömtek, mint a disznó... TP-vel.
Végén már nem tudtam eldönteni, hogy tényleg mindenki rajtam akar leveretni vagy ez valami bosszúhadjárat.
Pontszám: 8.38
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1055. hozzászólás - 2010.07.05. 12:42:31 (Válasz Diamond #1053 hozzászólására.)
Nyugodtan ellenőrizhet, nem csináltam semmi szabálytalant.
Bemásolnám az üzeneteket, amiket kaptam, de nincs üzenet fül, így nem tudom.
Talán azért nem téged támadtak, mert nem voltál fennt 30-szor a portya listájukon...
Rosszul fogalmaztam meg egyébként, 1 ember támadott folyamatosan, de ő sem 2 óránként, 3 napon asszem 3-3-szor, Kecskex (írtam neki, de ő azt írta, hogy szimpatikus volt a válaszom, ezért mostantól ő támadni fog. Én ezt elleneztem, és írtam neki, hogy nem kell semmiféle segítség, egyedül akartam TOP3-ba kerülni, de ő csak támadott...
Ezen kívül többen is felajánlották a segítséget, én mégsem fogadtam el, de ezeket Baraty mind látni fogja...

Egyébként nem is tudom mit magyarázkodok itt, amikor 2-3 ember vádaskodik csak, és ők sem ismernek, és nem dolgoztak annyit, mint a feljutók
Pontszám: 4.37
kedvelt tagDagbyFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1056. hozzászólás - 2010.07.05. 12:56:27 (Válasz FeketeS #1045 hozzászólására.)
te egyebkent elhiszed azt, amit irsz?
Pontszám: 6.04
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
811 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1057. hozzászólás - 2010.07.05. 13:07:04
Még egy támogató a javaslat mellett, szerintem is úgy lenne fair, ha a többiek is megkapnák a jutalmat a szint miatt.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.45
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1058. hozzászólás - 2010.07.05. 13:35:17 (Válasz Blazek #1022 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2010.07.04. 14:42:52

összegezve: boxzsák........

Aki a szintre ment rá, az persze nem járt túl jól. Azok a top3-asok viszont, akik elegendően nagy LE diffet is összehoztak, azok nemhogy szintjük legerősebbjei közé kerülnek majd, de több esetben egyből konkrétan a legerősebb karakterek lesznek a szintjükön. Van, aki csak azért nem lesz a legerősebb a szintjén, mert egy másik V4-es lesz az.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.78
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1059. hozzászólás - 2010.07.05. 14:42:11 (Válasz FeketeS #1043 hozzászólására.)
Képzeld, én is rengeteget küzdöttem ÉS fizettem, mint a katonatiszt, de így is csak 4. hely sikerült az egyik, 11 a másik megcélzott kategóriában (mondjuk ebben benne volt majd egy hét zsákolás az árvíznél, az kurvára visszavetett,voltam a küldikben első igen sokáig...) és top 20on belüli-körüli majdnem mindenben. Ennek fényében talán annyit foglalkoztam a játékkal én is, amennyit te.
És mivel nem egy eget rengető nagy kérés, hogy használhassuk azt, amit hónapokig finanszíroztunk és gondoztunk, egyáltalán nem értem a felháborodást sem ezügyben. Normális, értelmes ember inkább ezt a kérdést tenné fel: "miért nincs a végén egy ilyen pont, hogy X őskőért átviszem a karaktert y világra, ahol még nincs karakterem"?
A győztesek medált kapnak, ez talán elég egyedi ajándék nekik+vigyék a karit ingyen.
A cégnek jó bevétel lenne(prémes karit átengedni, ami esélyes, hogy vesz továbbra is) a kavicsért átvitel is...

Más:
Lehet hülye kérdés,de egy általános toplistát tudna valaki csinálni(minden kategória figyelembe vételével)? Persze nem minden kariról,hanem mondjuk a top 50ről?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.55
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
1060. hozzászólás - 2010.07.05. 15:46:06
Idézet: FeketeS - 2010.07.05. 11:55:50
[...]egyszerűen ezen a világon élmény volt rabolni
[...]nem volt valami bonyolult rájönni, kik adnak sok LE-t
A vége meg vicc volt, páran elkezdtek támadni, hogy ők most uccsók akarnak lenni LE Diff.-ben...


Ebben semmi hihetetlen nincsen. Nevetségesen egyszerű volt a rablás, és még csak meg sem kellett erőltetnie magát az embernek hozzá:
Személy szerint egyáltalán nem vágytam a fél napom ezzel töltögetni, úgyhogy hacsak nem küldiztem, portyalistából ütöttem, aki csak szimpi volt név alapján. Még az utolsó napokban is találtam olyanokat, akiknek a neve egyáltalán nem volt ismerős, de 30-40K-kal dobáltak meg, sokszor a kreaff korlát kimerülte után is.

Olyan levelet pedig én is kaptam a különböző fázisokban, hogy "üss már meg többször, mert utolsó akarok lenni LE-diffben", és tudom, hogy mások is, ergo az sem kamu.

*: Mint azt már korábban írtam, mindenféle átvitel-bővítést támogatok.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.07.05. 15:47:21-kor
Pontszám: 8.38
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője