Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Stratégiák
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
261. hozzászólás - 2009.04.26. 15:42:59
Na akkor majd Én megcsinálom...

Amugy tényleg nem rossz, 9es szintig fejleszted magad mint az állat, mert ugye attól tudsz háború indítani. Utána meg ez, bár mikor Te 100-200 ezerrel pihengetsz, nem tudom hányan néznének be...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.04.26. 15:46:03-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
262. hozzászólás - 2009.04.26. 16:07:19 (Válasz Viszok009 #261 hozzászólására.)
ha szintvisszamaradott a karid, az égvilágon senki nem támad.
Pontszám: 8.25
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
263. hozzászólás - 2009.04.26. 16:08:07 (Válasz Viszok009 #261 hozzászólására.)
most olvasom Viszok az aláírásod, V2-őn titok a karid?
Nem te viszed ott az LE diffet?
Mintha valahol már írtad volna.. (?)
Pontszám: 8.25
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
264. hozzászólás - 2009.04.26. 16:09:06
Viszok009: egy idő után senki sem

Kis Mackó: miért az etikus, hogy 6 szinttel lefelé csapkodnak az emberek? És V1-en milliókat rabolnak teljesen más emberektől, szerinted az etikus? Így senki más játékát nem is rontaná el az ember. És az, hogy két ember sokkal kreatívabb volt, mint másik száz az hol etikátlan? Megérdemelnék azt a pár millió LE-t! Szerintem!
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
265. hozzászólás - 2009.04.26. 16:19:59 (Válasz Maci #262 hozzászólására.)
Nem nem, sajnos még nem, de hamarosan nem lesz titok még pár szint, és...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
266. hozzászólás - 2009.04.26. 16:27:46 (Válasz Nari77 #264 hozzászólására.)
Szerintem nem csak hogy nem etikus ez a taktika, de szabálytalan is. Onnantól kezdve, hogy Te valakivel lebeszéled, hogy direkt kikapsz ellene sok lével, onnantól az egész farm karakterek használatának számít.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
267. hozzászólás - 2009.04.26. 16:42:11 (Válasz Ricardo #266 hozzászólására.)
Akkor a lebeszélt küldetések is szabálytalanok?
Hol a válsztóvonal az etika és a csalás között?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.75
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
268. hozzászólás - 2009.04.26. 16:48:24 (Válasz Almási Viktor #267 hozzászólására.)
kinek, hol...
Pontszám: 8.25
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
269. hozzászólás - 2009.04.26. 16:49:09 (Válasz Almási Viktor #267 hozzászólására.)
A küldetés teljesítése szerintem kicsit más, egyszeri dolog. (És ott nem is arra törekszel, hogy a kreatív segítségével a semmiből termeld a lé-t.) Mindketten érezzük, hogy a korábban említett stratégia nem szabályos, pusztán csak nehéz pontosan megfogalmazni miért is.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
270. hozzászólás - 2009.04.26. 16:49:43
egy egy alkalom még belefér etikailag morálisan és mindenhogyan(lásd a küldetéseknél) ám sorozazatos visszaélések egy témában már csalásnak minősülnek...szal eljáccani el lehet a gondolattal...gyanítom az összes multi és egyébb karaktervisszaélések okán bannolt játékosoknak is oylan álmaik voltak hogy...1 szuperkarakterük legyen...2 turbo atom klánjuk...

megaztán ehez nem köll nagy tudomány...viszont megdolgozni mások segítségére és esetleges tisztességtelen eszközök nélkül érvényesülni és kiemlkedni az átlagból sokkal nagyobb és jobb érzés...mint egy gépesített félcsalás résztvevőjeként élvezni a könnyű életet...

aztánmeg portyakarikból nem lehet megélni...jómagam is aránylag sok zsákmányolt léével és aránylag jó statokkal rendlkezek mégis kezdem érezni hogy bizony a 6 szintről az ajtót rámrúgók ellen tehtetlen vok...tehát a túlélés kulcsa nem a portyában és a satatokban sokkal inkább a szakértelmekben rejlik...bár ezzel nem mondtam oylat amit már netudna mindneki
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
271. hozzászólás - 2009.04.26. 16:51:23 (Válasz Ricardo #269 hozzászólására.)
Amit nem tudsz megfogalmazni az az etika, ami mindenkinél más.
A szabályok fixen le vannak fektetve, kb. mint a magyar adórendszer
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.75
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
272. hozzászólás - 2009.04.26. 16:53:55 (Válasz Ricardo #266 hozzászólására.)
Farmkarakter az az, amikor őt ütik, de az csak türelmesen termeli tovább az LE-t. De itt az ellenfél visszatámad és visszaszerzi a LE-t. Szerintem ezt a taktikát nevezzük labdázásnak Oda-vissza passzolás miatt. Ha ez szabálytalan, akkor az is szabálytalan, hogyha megtámadnak és rabolnak tőlem, én meg bosszúból visszatámadok? Érdekes, hogy a Kínzókamra a legetikátlanabb dolog a játékban és mégis bekerült és még mindig bent is van! Pedig az is a semmiből termeli az LE-t...
Pontszám: 2
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
273. hozzászólás - 2009.04.26. 17:00:55
de akkro mibenne a biznisz? ha odavissza mentek a dolgoké? ezzel az erővel akkro beszéld meg egy haveroddal hogy mennyetek két külön klánba fejleszzétek ki a kis tervedhez szükséges szakikat azt sokpénzel üssétek egymsát...bár szerintem ez így hogy midnkét karakter profitálni akarna ez így nemműködne...

és mivan akkro ha rátoktalálna egy sokkal brutálabb karakter aki szépen elkedzene mazsolázni az egymásnaktermelt léétekből?

szóval szerintem az a legtisztább ha az ember nem spekulál iylen dolgokban eccerűen csak megpróbál jáccani(mindenkinél jobban(de tisztességesen)) azt az úgyis meghozza gyümölcsét...ha meg nem akkro majd keres másik játékot =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.67
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
274. hozzászólás - 2009.04.26. 17:03:23
Dehogy akarok én ilyen taktikát játszani Az én karakteremmel meg már amúgy sem lehetne megoldani. Csak eszembe jutott, és kíváncsi voltam a véleményetekre! De úgy látszik túl etikátlannak tűnik.
Pontszám: 5.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
275. hozzászólás - 2009.04.26. 17:30:41 (Válasz Nari77 #274 hozzászólására.)
Nem akarok ünneprontó lenni, de ez az ötlet már pár helyen felmerült itt a fórumon A V3 kapcsán is gyakran emlegetik.

Szerintem ez nagyjából ugyanaz a kategória, mint amikor két jómunkásember lebeszéli hogy mikor érdemes egymást elvinni a kínzókamrába. Az elv ugyanaz, csak a mérték más.

Szabályzatba meg egymás ütlegelése ugyan nem ütközik, de ugye mindenki érzi hogy ez bíz abzug tett.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
276. hozzászólás - 2009.05.02. 18:03:26 (Válasz Viszok009 #261 hozzászólására.)
A Kreativos exploit taktika lenyege, hoyg 2 kari irdatlan magasra viszi a hozza kellő szkilleket, és beállnak 1-2 misi lébe, és elkezdik ütni egymást...

Van eg ybökkenő, amit senki nem vett figyelembe, amikor boncolgatta ezt a taktikát... Miklós betette a rabszolgázás elleni modult, azaz ha a szintedhez képest termelt lé és az elvesztett lé nincs pariban, akkor drasztikusan csökkenti a karaktertől szerezhető lé mennyiségét. namost 9. szinten 1/2 misi lénél már tuti akkora korlátot kapsz a szerezhető lére, hogy az egész taktika dugába dől.

Ezt amúgy magas szinten lehet eljátszani talán, 2 olyan kari aki kimaxolta a megfelelő szakikat elkezdi valamilyen háború keretén belül húzni a náluk tárolt lét, és ütni egymást. Amíg a korlát le nem kapcsolja a taktikát addig tudják tolni a 2 karakter lémennyiségét...
Pontszám: 4.88
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
277. hozzászólás - 2009.05.02. 20:33:19 (Válasz Birka #276 hozzászólására.)
Ez így lenne, ha a szakértelmek által generált LE is megjelenne a LE differenciában, mint negatív tényező. De nem, csak a rabló statisztikájában jelentkezik pozitív oldalon, mivel a szakértelmek által generált LE a "semmiből keletkezik". Mivel pedig egymást ütik, oda-vissza áramlik a LE. Még nőne is a LE mutatójuk, ha megcsinálnák.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
278. hozzászólás - 2009.05.02. 20:50:40
Jéé, több hónapos dolgokról megy a diskurzus Dézsa vű!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
279. hozzászólás - 2009.05.02. 21:03:34 (Válasz CaveMaN #278 hozzászólására.)
Tényleg, mintha Uraságod is benne lett volna...
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Stratégiák
280. hozzászólás - 2009.05.02. 21:12:34
"Már jó ideje tervezünk egy olyan változást, hogy akinek a szerzett LE-je nagyon nagy mínuszban van, attól kevesebb lélekenergiát lehessen rabolni. Az érv ez ellen az volt, hogy a gyenge játékot ne jutalmazzuk. Itt azonban nem is erről van szó elsősorban: sok esetben a nagy LE mínuszos karakterek valakinek a "rabszolgái". Persze ezeket folyamatosan figyeljük és ha szükséges, zároljuk, de mindenképp kellett egy megoldás erre a játék szintjén is. A változás most bekerült, ezzel remélhetőleg sikerül visszaszorítani az ilyen jellegű visszaéléseket."

Vajon lédifet néz, vagy a minusz lét a karinál?
Pontszám: 5.43
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője