Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2009.12.03. 12:29:46
Valami gond lehet az építéssel.

Beturbóztam az építés szakit, így 20 + 21 lett.

Építek a verembe 36000 LE-t, erre kiírja, hogy építettem 73800 LE-t. Szerintem annak 109800-nak kellett volna lennie. 3szor megnéztem, tényleg 36000 LE-t vett le (annyi kellett a következő szerencséhez), és tényleg az építés van turbózva.

V2, GlassEye

Szerk: helyesírás
Dátum: 2009.12.03. 01:18:02
Szerintem is jobb lenne, ha ezeket az értesítéseket a felhasználó döntené el, látni akarja-e?

Tudom, hogy ez plusz munkával jár, de a felhasználóknak ez sokkal kényelmesebb volna

Link, egy korábbi ötletre (amin persze volna mit csiszolni):
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,202.580#hsz584
ha a feketepiaci tagság csak a 100%-os fertőzötteknek lenne elérhető, az szerintem korrekt lenne.
Hiszen a 100%-os fertőzésért "jól meg kellett dolgozni".
Dátum: 2009.12.02. 12:38:53
Adblock plust használok tűzrókában. A reklám bannerek meg sem jelennek.
Dátum: 2009.12.01. 22:22:41
Mely országban van a Nílus?
India
Ázsia
Egyiptom
Afrika
földrészen
Dátum: 2009.12.01. 14:52:57
A XX. században melyik volt az utolsó szökőév?
1996
2000
?
?
1996-ot jelöltem. A kérdés írója szerint 2000, viszont az már a XXI. század szerintem.

Kérlek, javítsátok.
Dátum: 2009.11.30. 00:07:25
Elég gusztustalannak tartom a script használattal való vádaskodást. Ha van valamilyen konkrét bizonyíték rá, akkor ki vele, tessék egy koknkrét játékost bizonyítható dolgokkal vádolni, de ez az amorf ökölrázás, meg nem nevezett szövetség (Voldemort - kimondtam), meg nem nevezett karakter, kezd egy kicsit unalmassá válni. Ha valakinek koknkrét gondja van, akkor azt konkrétan írja le!

A kristálygömbös támadás nem valami misztikum, pusztán több, a számítógép mellett eltöltött időt igénylő cselekedet. Nyilván, ha valakit csúnyán le lehet rabolni, akkor az infót azonnal le lehet (sőt, le kell) adni, és ehhez még skype sem kell, bőven elég szerintem egy szövetségi fórum topic.

Ha valaki nem tud vigyázni a LE-re akkor script nélkül is ugyanolyan hatékonyan - akár egymás után többször is (pl. vadászat közbeni szintlépés) simán le lehet rabolni. Az, hogy valaki bemegy 15% alá vadászni, nem életbiztosítás, arra is kell figyelni, hogy ne is lehessen semmit elvinni. Erre a legegyszerűbb módszer szerintem a LE elköltése, mielőtt 15%-ra érek. Akkor biztos nem ér meglepetés.

Arra, aki ezt még 50. szinten sem tanulta meg, nem tudom mit mondjak. Így járt.

Magával a tárggyal szerintem nincs baj, jó így, ahogy van. Aki vigyáz a dolgaira,azt úgysem fogják kifosztani, akinek meg a másodszori részletes segítség ellenére sem megy ez, az szerintem menthetetlen.

Szerk: helyesírás
Dátum: 2009.11.26. 19:20:10
Ezzel nem tudom, mi a gond. A szakinak nincs felső korlátja. Nem mondom, hogy ésszerű (sőt, azt mondom, hogy nem) fejleszteni a felejtést, de pár pontot rárakva, turbózva, minimális KrP-al megúszható.

Legalábbis én így csináltam
Dátum: 2009.11.26. 01:29:55
Én VF-el tolom V2-n, majdnem amióta van a szaki, jelenleg 63. szintű vagyok.

Jelenleg lefelé tudok ütni összesen 48 embert, akiből 9 kiesik, mert barát/szövetséges.

Ez 39.

Felfelé 17-et, akikből a barát/szövetséges 6.

Ez 11.

Ha lecsökkentenék az ütőtávot, akkor ez így nézne ki: felfelé 8, lefelé 17. És ez elméleti mennyiség, mert nem csak én szeretnék portyázni, hanem más is.

A kristály hordát valószínű el sem érném, vagy csak 3-4 tagot, akik két hetente egy hétre eltűnnek. Szóval célpontom alig lenne, cserébe KH sem lenne, mivel a "top" és a "többiek" közé vagyok rekedve szintben.

Azt már csak féltve említem e mellé, hogy ezen a szinten az emberek nagyrészt vigyáznak a LE-re szóval így sem portya paradicsom. Ha még ezt csökkentenék, akkor a PP számomra megszűnne mint erőforrás létezni.

Nem tartom jó ötletnek. Erre a problémára más megoldást kell találni.
Létezik, csak mindenki egyformán kapja.

Amúgy meg persze, hogy megéri kalandozni, ez nem is kérdés.

Viszont próbálok optimalizálni
Amennyiben ez egy szerepjáték lenne. De nem az, hanem "egy szerepjáték környezetbe ültetett optimalizációs játék", ahol nem a TP határozza meg az erősségedet, hanem a karakterbe fektetett LE mennyisége.

Ez esetben viszont LE-t kéne kapni a kalandért, azt viszont nem kapsz - nekem ez rendben is van.

Az viszont már nincs, hogy 100 kaland (200 csata) után mondjuk kapok egy 2000TP-s "vízfejet".

De miért is neked magyarázkodok?
Én most a csatáról beszéltem, az TP-t ad és minimális LE-t. Nem a kaland jutalmát akartam megváltoztatni.

Pusztán a csatát, mint ahogy a manóknál is volt. Ha már egyszer kapok 63. szinten egy olyan ellenfelet, aki 300 + 76 IQ ellenére a varázslatával telibekap, akkor tudjak cserébe elszedni valamit én is...
Ha jól sejtem, már leírták előttem is, de azért én is felhozom:

Legyen lélekszívás a kaland csatákban! Ha már osztogatja a TP-t, ha kérem, ha nem, és 11 TP mellé 250 LE-t ad ( ), akkor legalább lehessen lélekszívással kompenzálni az "ingyen" TP-t.

Köszönettel.
Dátum: 2009.11.25. 13:48:18
63. szint, V2, GlassEye

Nekem csak a mágiára vagy az egészségre kel öltöznöm. Mondjuk nem biztos, hogy reprezentatív, mert általában 3-an vagyunk egy szinten (úgy, hogy maximális VF-el tolom). Ha pl. Ripityom Bával egy szinten vagyok, akkor sokkal keményebbek a próbák, olyankor kell rendesen öltözködni erő próba esetén is

Persze, hozzáteszem, hogy mindketten erősek vagyunk (most már felesleges azt mondani, hogy a szintünkhöz képest, hiszen kb 3-an vagyunk egy szinten), és max. egymásnak okozunk kellemetlenséget a próbák terén.

Nekem inkább a szakértelem próbákkal van néha gondom, amikor hirtelen szembe találom magam egy 57. szintű kivégzés próbával.

Szerk: helyesírás
Dátum: 2009.11.21. 12:42:30
Melyik ország nem királyság?
Spanyolország
Kanada
Norvégia
Nagy-Britannia
Ahogy nézem, Kanada, a jónak megjelölt válasz is az.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Kanada
Államforma Alkotmányos monarchia
- Uralkodó II. Erzsébet kanadai királynő


Törlés
Dátum: 2009.11.20. 13:14:46
Hozzáteszem, nem is mára kértem, csak az előttre mielőtt döntés születne az ügyben. De ha tényleg ekkora az ügy átfutási ideje, akkor legalább személyesen is el lehet majd érni Miklóst a VU talin, és ez pozitívum
Dátum: 2009.11.20. 11:16:51
Már írtam tegnap a fórumon, hogy jó lenne tudni a V2 és V3 adatait is, de nem ment át a hang. Én is sajnálatosnak tartanám, ha egy világból adatokat merítve akarnának kidolgozni megoldást, ráfeszítve a többi világra.

Miklós:
Kérlek szépen, csináljátok meg a tegnapi statisztikát, a másik 2 világra is, legalábbis ami a VF használók számát illeti.


A LE %-okkal nem is kell variálni, csak a használók és nem használók aránya érdekel a kérdéses tartományban.

Köszönöm.
Dátum: 2009.11.20. 09:57:25
Nem is értelek, Miklós.

A 3. pont tulajdonképpen a 2. pont f.) pontja, lényegében ott is csak azokra fejtünk ki hatást, akiknek van VF-e.

Én amellett vagyok, hogy rendet kell tenni, de nem úgy, hogy valakit ez miatt veszteség vagy táp érjen rendrakás közben.

Az, hogy ide tetted a szavazást a témáról, ékes példája annak, hogy pusztába kiáltott szó sokak véleménye a fórumon.
Dátum: 2009.11.20. 00:02:51
100%-ban egyetértek veled.

További ötlet:
Amennyiben szavazásra kerül a sor (már pedig úgy tűnik, Miklós ehhez nagyon ragaszkodik, annak ellenére hogy elsöprő többséggel meg lett mondva, nem kéne változtatni a VF-en, mégiscsak szavaztatni akar erről), akkor a kérdéssor kezdődjön azzal, amiből kiderül, tudja-e a kérdőívet kitöltő, miről is van szó. Ha nem tudja, akkor azt a kérdőívet pl. onnantól kezdve nem is kéne figyelembe venni.
Dátum: 2009.11.19. 22:31:43
Tudom, hogy egyszerűbb lehúzni egy hozzászólást a pontozással, viszont érdekelne, miben nem értünk egyet azzal, aki így fejti ki a véleményét.

A pontozás nem számít, nem a Csillag Születik döntőbírája vagy, kedves ismeretlen. A véleményed inkább érdekelne