Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bdcaron

Oldal: 12
Dátum: 2009.12.27. 21:23:21
Byzon-nal teljes mértékben egyetértek!
Dátum: 2009.12.21. 22:49:22
Tényleg Birka.
Arról lehet infót kapni, hogy ki kapta meg Büyüköt miután a régi közkedvelt tulaj kiakadt, hogy milyen szemét ez a Hercegnő, hogy "csal" a szkarabeusszal?
Dátum: 2009.12.21. 22:42:35
Salven lehet, hogy ad neked egy szopóálarcot!
De erről még megkérdezem azért...
Dátum: 2009.12.21. 22:35:21
Lassan eláshatja magát mindenki aki nem úgy táncol ahogy fütyültök, amíg azzal is be nem égtek fórumon?



Na ezt nee, légyszi nee.
Kezd megint jönni a kedvencem
Mi rinyálunk egész nap az optimalizálásról, mi rinyálunk egész nap a játékvezetőségnek, hogy mi nem és mit rakjanak be a játékba ami nekünk lesz jó, amit nem melleselg 90%-ban teljesítik is azt, mert ugye prémtag stb.
Természetesen mi vagyunk azok, akik azt akarják, hogy úgy táncoljon mindenki ahogy mi fütyülünk. Természetesen.
Dátum: 2009.12.21. 22:29:48
Kíváncsi leszek...
Dátum: 2009.12.21. 22:22:25
Nálatok lehet, hogy ez van, de a KoD-nál nem. És éppen ez a bajunk.
Dátum: 2009.12.21. 22:10:45
Az itt a nagy-nagy baj, hogy amit a KoD-sok vagy a Crue-sok csinálnak helyes, amit meg az Ilusok nem.
Mi (ilu) természetesen ki voltunk akadva a játék elején (bár még én akkor nem voltam ott), hogy a KoD-sok pár haverjukat megkérték, hogy légyszi gyere már segíteni építeni, nincs kedvünk, és ezzel szép kis előnyre tettek szert.
Ezzel szemben amikor pár Ilus játékos (neveket nem mondok) kifejlesztette a másodlagos varit meg esetleg az ütést jöttek szépen az anyázások hogy mekkora rohadékok vagyunk, hogy elrontjuk mások játékát. Ezzel szemben számtalan Cruentus és pár KoD-os játékost fel tudok sorolni akik ugyanúgy darálják az állatokat.
De persze mi nem emelhetjük föl a szavunkat, és jön az, hogy mi bajunk van ezzel... stb.
És biztos fog jönni akkor az a kérdés, hogy akkor mi miért nem csináltuk az építő rabszolgázás taktikát.
Erről csak annyit tudok mondani ami a szövetségi lapunkon kint is van, hogy:

Inkább veszítsek tisztességgel,
minthogy csalással nyerjek!

És akkor most jöhetnek a lepontozások és a Cruesok, KoD-sok rinyálásai...
Dátum: 2009.12.09. 18:26:35
Szerintem ugyanúgy fog működni, mint a portya. Ha támadnak és nyersz te kapod a jutalmat.

Amúgy nekem tetszik ez az egész baráti portya ötlet!
Dátum: 2009.08.07. 11:02:31
Nah megjelent az új ranglista!
Dátum: 2009.08.06. 21:05:58
Most itt elnézést kérek tőled és a Cruentustól is mert elhamarkodottan írtam azt a hozzászólást! Sajnálom!
De akkor "kedves" barátomtól Tseby-től is elvárom, hogy tőlem kérjen bocsánatot, mert ő is egy hasonló hozzászólást írt ugyanolyan semmiféle alapon mint én...

De ettől sem leszek oda értetek elég sok dolog miatt, de ezért tényleg elnézést kérek!
Dátum: 2009.08.06. 19:59:39
Én úgy gondolom, hogy lehessen lefelé támadni de sokkal mérsékeltebben és átgondoltabban.
Pl. max. 2-3 szinttel lehet lefele támadni, de egy nap max. x-er, ezt meg lehetne szavazni, hogy hányszor.
Dátum: 2009.08.06. 19:48:23
Hát én nagyon elszánt vagyok, mert én elég sok LE-t bele fogok ölni ebbe, mert hát ez egy játék és végre van valami izgalmas is és remélem sikerrel járunkjárok és nem lesz bukta a végén...
Remélem V3-on jó pár rubin így fog gondolkodni, mert elvileg nekünk van a legtöbb esélyünk, mert kicsivel nagyobb a szorzónk mint a zafíroké...
Csak hát az elszántság...
Dátum: 2009.08.06. 19:45:53
Hát szerintem egyáltalán nem érdemlik meg.
Az itt a baj, hogy itt az elején mindenki rájött, hogy a zafíroknak van a legtöbb szorzója (kivéve V3 ott a rubinoké csak ott lusták)... itt kb. a többi horda feladta, hogy "tökmind1 akkor úgysem nyerünk, meg nincs értelme akkor" a zafír meg el kezdte nyomni mint az állat és behozhatatlan előnyre tett szert...
Dátum: 2009.08.06. 19:43:01
Ott a pont S0laris!
Rátapintottál a lényegre!
Dátum: 2009.08.06. 19:39:01
És aki legtöbbször megöli Miklóst az kap vmi iszonyat táp relikviát?
Vagy mire gondolsz? :D
Dátum: 2009.08.06. 19:11:38
Kire gondolsz tseby?
Csak nem rám? :D
Nem látod, hogy a szövinkben csak csicskák vannak? :D
Mindenki csak épít nálunk, a mostani bajnokin sem szereztünk 3 címet, persze.
Amúgy meg 150%-al nagyobb az építésátlagunk. Ez nektek szégyen, mert mi ugyanannyian vagyunk mint ti és nem építünk sokat csak amennyi egy jó karihoz kell...
Dátum: 2009.08.06. 18:58:37
Nem csak az ÉP-t és a VP-t szívja, hanem sokkal több CSP-t is vesztesz, ami megint egy nagyon nagy baromság!
Dátum: 2009.08.06. 18:55:29
Na tényleg erre már válaszolni sem vagyok hajlandó mint ezután a többi hozzászólásodra sem, mert nevetséges amit művelsz!
Mindenki aki játszik a V3-on rögtön megmondja miért vagytok előrébb kevesebb emberrel, és a megnyilvánulásodra csak annyit fogok mondani hogy:
büszke vagyok arra, hogy olyan szövetségben lehetek ahol semmiféle építő rabszolgaság nincsen. büszke vagyok arra, hogy úgy vagyunk a 3. szövetség ezen a világon, hogy nem szóltam pár havernak, hogy építsen már helyettem.


És a dolog végére most már tényleg pontot tehetünk.
Dátum: 2009.08.06. 18:44:48
De ha megnézed most a ranglista aszerint van, hogy ki mennyi lényt ölt meg!
Lehet hogy ez mindig változni fog!
Dátum: 2009.08.06. 18:37:17
Nem az enyémre gondoltam, hanem az összes többiről...
Mert ugye a KoD-nál bármi jobb (inkább lennék szövi nélkül mint ott)
Oldal: 12