Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Coronita

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.12.13. 10:37:55
Kedves Kapik! Kérlek próbálj meg elvonatkoztatni a saját karakteredtől és globálisan nézni a problémát! Szerinted mennyire reális az, hogy bárki (pl. én is) 3 telefonból és 10 klikkelésből tudnék 3-400 TÖt rakni a karakteremre?
Azért csak ennyit és nem 500-at mint Tezuman, mert az én barátaim sajnos hamarabb abbahagyták! Szerinted reális, hogy az szóljon bele két karakter erősségébe, hogy kinek hány barátja kezdte el és azok meddig játszottak?
Dátum: 2011.12.13. 10:19:48
Egyébként volt olyan játékos is, akinek írtam ez ügyben egy normális hangvételű levelet, mire belátta, hogy nem korrekt amit csinál és levetette magáról a kezeket. Tezuman, szerintem Te is beláthatod, hogy a sok plusz tulajdonság nem jogos rajtad, nem tettél érte semmit, max beléptél pár haverral és klikkeltél 4et!

A bérletes párhuzam nagyon erősen sántít. Neked is évek óta lehetne, ha nem tartottad volna erősebbnek a lélekszipolyozót, a karémium csapdát, stb, vagy egyszerűen csak lett volna türelmed kivárni a bérletet…
Dátum: 2011.12.13. 10:12:20
Eredetileg jó ötlet volt a segítő kéz. Sajnos mostanában a barátság karkötő és a sok abbahagyott karakter miatt sokan visszaélnek vele. Vagy normális az, hogy egy pár ezer lélekgyémántból és néhány ex játékos cimbora miatt akár +500 harci tulajdonságot szerezzen valaki? Szerintem egyáltalán nem. Sürgősen korlátozni kellene ezt, ha már a bizonyos játékosok nem korlátozzák magukat és nem érzik, hogy ez mennyire unfair!
Dátum: 2011.11.03. 18:38:13
Ha szeretnék beépíteni mondjuk 500.000 LE-t , miért kell kb 40 szer kattintani? Eléggé idegőrlő!

Meg lehetne oldani pl egy legördülő menüvel, hogy a fix LE-t hányszor szeretné az ember beépíteni!

Előre is köszi!

(bocs, ha már írtak miatta, de nincs időm átfutni az összes postot…)
Dátum: 2011.08.25. 13:40:36
Az "normális", hogy 131. szinten rendszeresen 10-15.000 között sebez egy lény? Így nem lehet haladni....
Dátum: 2011.04.28. 10:03:31
Az legalabb ekkora hordereju UTOLAGOS belenyulas, hogy a kristaly hordat UTOLAG attettek az event ala, mert ezzel renkivuli mertekben megkonnyitettek a csordaszellemben egy kufar ala sereglok dolgat a 400 gyozelem elereseben.....

Arrol viszont semmifele infot nem lattam (lehet, hogy figyelmetlen voltam), hogy a kristaly elleni gyozelmek beleszamitanak-e a kufar eredemenyebe....
Dátum: 2011.04.27. 15:00:48
Nem azzal van a gond, hogy nem lesz 3%-os medal, hanem azzal, hogy 1 nap utan a KUFAROK VERSENGESE (az egesz esemeny lenyege) eldolt!! Innentol mindenki csak az egyeni celert megy es kesz...

(Vmit azert ki talalalhatott volna a sok szakerto, hogy 1 nap mulva ne 12000-2500-1500-1300 legyen az allas! )

Oriasi 1es mindenkinek!
Dátum: 2011.04.27. 13:25:47
Oke en is erzem, hogy menet kozben alapveto szabalyon valtoztatni elegge "gaz" lenne, de talan meg mindig jobb, mintha teljesen izgalommentesen menne le a varva vart esemeny...
Dátum: 2011.04.27. 13:10:26
Ajjjajajj en nem tudom, hogy a rabszolgazas miatt van-e, de vmi nagyon nem franko ezzel az egesszel!

V2rol tudok beszelni, itt teljesen izgalom mentes az egesz, gyakorlatilag a 21 napos esemeny elso napjan eldolt a haboru. Az egyik csapatnak sokkal tobb gyozelme van, mint a masik 3-nak egyutt!!!

Gyanitom, hogy nem rabszolgazas miatt, hanem szimplan azert mert CSAK a gyozelmek szamitanak es igy tuti, hogy az nyer, ahol a legtobben vannak!

Ket megoldast latok:
1. a gyozelmek szamabol ki kene vonni a veresegek szamat!

vagy

2. a gyozelmek szamat el kene osztani a csapat letszamaval!

(Rendkivul demoralizalo, hogy a vilag legerosebb karaktereit romma verve 50-1 es merleggel semmi sem tudok tenni a csapatomert, amig mi behuzunk 50 gyozelmet a "NAGY" csapat 200-at.... )
Dátum: 2011.04.04. 23:07:03
Arra nem gondolsz, hogy aki elol van valoszinuleg egyaltalan nem erdekli a LE/TP arany?

Amugy pont ez a LE/Tp szamolgatas ami nagyon karos a jatekra nezve es ugy latom ezt Miklos is kezdi felismerni. Pont ennek a szamolgatasnak az eredmenye az, hogy mindenki igyekszik elkerulni a szintlepest, ami egy VICC.... nem tudnek kapasbol masik jatekot mondani, ahol igy van!

Az lenne szerencses, ha egy olyan rendszert alakitanatok ki, ahol csak es kizarolag azt nezik az emberek, hogy hogy bir a karakter sok LE-t szerezni es nem menekulne a TP-tol...
Dátum: 2011.04.04. 22:39:10
A "hell levelt" nagyon jo otletnek tartom, tenni kene vmit, hogy osszesurusodjenek szintben a karakterek....
Dátum: 2011.03.08. 14:55:46
de saját szövitársat csak 100% fertővel lehessen ütni!!!

Oké erről lehet szó.

Arra szeretnelek kerni Miklos, hogy ezt meg egyszer gondold at. Magas szinten annyira nincs celpont, hogy per pill 3 karaktert tudok tamadni. Ha sajat szovitarsat is lehetne, akkor ez a szam felmenne 6-ra. 3 karakternen tuti, hogy nem tudom megcsinalni a kivant szamot, 6-on esetleg.
Ok, hogy az egyeni celt meg tudom csinalni a klonokon is, de szeretnek a csapatomnak is hasznos tagja lenni!!

(jaaa es mindez ugy, hogy kb 1 eve visszafogottan vagyok...)

Amugy nagyon tetszik a dolog!!!
Dátum: 2010.11.02. 22:49:49
Koszonom szepen!
Dátum: 2010.11.02. 22:33:34
Mi tortenik akkor, ha vki az alapos tanulas kifejlesztese utan terkifordito itallal visszaszerzi a VF-et?

(bocs, ha mar kerdezte vki, de 30 oldalt nem birok atolvasni... )
Dátum: 2010.09.13. 11:47:15
"Úgy gondoltam ehhez hozzászólok. Talán az ilyen eseményeknél az lenne az igazságosabb ha nem CSp-be kerülne hanem PP-be.

Ezt egy kicsit kifejteném mielőtt sokan lehurrognak. Ugye PP-t bárki válthat vagy 15 vagy 30 at kap. Ezt elvileg Relikviával nem lehet növelni. Míg a CSp-k számát igen Lásd Inspirátor. Itt pár ember előnybe kerül holott elvileg az egyenlő esélyek a cél.
"




Onos erdek alcaba csomagolasanak legklasszikusabb esete!!!!!

Aki kicsit is kepben van V2-n, annak nyilvanvalo, h azert szeretned, hogy PP-bol legyen az event, mert nalad van a Reflexek konyve!!!

Nevetseges, hogy az Igazsagra hivatkozol.....
Dátum: 2010.08.02. 16:24:53
Hello!

Nekem is eltunt. Volt ket elementarisos, meg egy kritikus uteses! Eltuntek, es helyettuk megjelent helyette egy transzcend... + 1 lelekgyematos! Van ennek barmi magyarazata, vagy bug?
Dátum: 2010.05.26. 23:06:53
Tobb, mint 20.000 helyes kviz valaszom van, de finoman fogalmazva ruhellem a valaszok keresgeleset!

(scriptet nem hasznaltam soha)

Talaljatok vmi megoldast legyszives!

Egy jo valasz = 5, 10, 20 helyes valaszt jelentsen!

Oskovet erre sem sajnalnek!
Dátum: 2010.05.06. 21:49:50
Eszembe jutott meg egy komoly erv!

Van ugyebar az aukcios hazban egy olyan tetel, hogy 3 kvizmedal!!! Aki ezt megvette 4-5-6-700 dukatert azzal mi lesz?

Csak mert a fertotlenito gombnel nagyon komoly erv volt, hogy nem vihet le 50% ala, mert arra volt targy az aukcios hazban.....es aki azt elvitte azzal nem lehet kiszurni!!
Dátum: 2010.05.06. 21:10:24
"A kvízmedál indokolatlanul nagy tápot ad jópár embernek, sokaknak azonban elérhetetlen."

Erre azert reagalnek. 7 kvizmedalom van, ezert azonban nem keves aldozatot hoztam. Masfel eve minden kvizolimpiat kitoltottem es egyiket sem egyedul. Vagy en autoztam at par keruletet, vagy mas jott hozzam! JO nagy fanatkus barom vagyok tudom, de ha mas is ennyi energiat forditott volna ra, MINDENKINEK lehetne!

Miklos: ha mindenkepp besoroltatni akarsz a neppel, motivalj, de ne kvizmedallal!
Dátum: 2010.05.06. 20:48:11
Nem eleg erdemi kritika, az hogy a jatek egyik kitoresi pontjat a kvizolimpiat tonkrevagod? Nem fogjak az emberek kitolteni ezentul!

Gondolom nem igazan erdekel, mert az az erdeked, hogy a kvizek be legyenek sorolva! Csak ez melo mar nagyon budos mindenkinek es rendkivul kevesen sorolhatnak be! Ezert most mas modszerrel probalod ravenni a nepet arra, hogy dolgozzon neked, mert az eddigi motivacio (LE) kevesnek bizonyult!

Nem tartom korrektnek, hogy kenyszerited a nepet arra, hogy olyan melot vegezzen el, amit szive szerint nem tenne, csak fel, hogy elgyengul a karaktere....

Abbahagyasokhoz fog vezetni az a rendkivul kellemetlen erzes a jatek kozben, hogyha most nem "b*szakodok" ezekkel a besorolasokkal, akkor elgyengulok!!
Oldal: 12345678