Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Kvízrendszer ignorálása
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
61. hozzászólás - 2010.05.26. 18:12:05 (Válasz Kocos #60 hozzászólására.)
Bakker, tényleg benéztem. (De az elgondolás jó volt... )
Pontszám: 6.65
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
62. hozzászólás - 2010.05.26. 18:49:00 (Válasz Bugatty #57 hozzászólására.)
Köszönöm az elismerő szavakat. De tényleg kéne valami aternatíva... Akár ez, akár más... Csak ne legyen ennyire időkötött és unalmas...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.01
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
63. hozzászólás - 2010.05.26. 19:33:46 (Válasz Byzon #62 hozzászólására.)
Ha valamivel ki akarjuk váltani a kategorizálást, az olyasmi legyen, ami mindenki számára egyformán elérhető.
Sajnos a kalandok teljesítésének költsége durván eltér még adott szinten belül is attól függően hogy valaki VF-es, pók, vagy normál tempóban halad a játékban. Amivel egy normál karakter megszenved, azzal egy VF-es karakter könnyedén elboldogul.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.01
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
64. hozzászólás - 2010.05.26. 20:40:55 (Válasz Yaksee #38 hozzászólására.)
Ezt könnyen át lehetne hidalni, hogyha nem szinthez, hanem a helyes kvízválaszok számához lenne kötve a dolog.
Pontszám: 7.00
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
65. hozzászólás - 2010.05.26. 21:01:09 (Válasz Ywgarrd #64 hozzászólására.)
Csak kérdem: miért nem lehet karakter "idő" és helyes válaszokhoz kötni? Aki elég régóta játszik (teszem azt 1 év, de lehet több is) és megvan egy bizonyos mennyiségű helyes kvízválasza, annak lehetne könnyítés. Ezzel a pihent karakterek ki lennének lőve, de ha megint nekiállnak játszani, akkor lesz lehetőség megszerezni... Persze ahhoz jól kell teljesíteni!

Mod: kimaradt: a helyes válasz önmagában nem elég, hiszen akkor mindenki nekiküldené a scriptet, aztán kész a jó válasz. Viszont valósznűleg a "régi motorosok" unják a kvízelést, tehát azokat kéne kiszolgálni, akik régóta játszanak...
A hozzászólást Yaksee módosította 2010.05.26. 21:03:45-kor
Pontszám: 6.65
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
66. hozzászólás - 2010.05.26. 21:21:52
Már régóta játszom V3-mon és semmi energiám nincs a kvízhez. Összesen 1000 körüli kvízem van, és 38. szinten vagyok ez majdnem félmilla LE veszteség. Ha kvízhez lenne kötve a cucc megszerzése, ugyanúgy kakkantanék bele...
A hozzászólást Hoffer Dávid módosította 2010.05.26. 22:14:58-kor
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 4.87
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
67. hozzászólás - 2010.05.26. 23:06:53
Tobb, mint 20.000 helyes kviz valaszom van, de finoman fogalmazva ruhellem a valaszok keresgeleset!

(scriptet nem hasznaltam soha)

Talaljatok vmi megoldast legyszives!

Egy jo valasz = 5, 10, 20 helyes valaszt jelentsen!

Oskovet erre sem sajnalnek!
Pontszám: 7.85
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
68. hozzászólás - 2010.05.27. 07:46:26
Nézzük ezt a részt meg egy kicsit jobban. Igazából ami lehetséges:
Szinthez kötni a relic megszerzését (mindenképpen jó ötlet, ez legyen benne, de önmagában feltételként kevés, főleg mert a játékosok szélesebb hányadát érintő vf-eseknek szívás. Birka szavai, hogy de nekik amúgy is olcsóbb (igaz) és élményszegényebb (nem igaz) a játék jelen esetben nem releváns, ők alkotják feltehetően a többséget, legtöbbeknek nem cél a topperekkel futni).
Helyes kvíz válaszokhoz (kvíz script miatt ez mindig szájhuzogatós lesz, de lévén részben pont a script ellen megy a dolog... Szerintem reális, a vf problémáját majdnem megoldja).
A kettőt össze is lehet vonni, ahogy Koc javasolja, nekem ez a legszimpatikusabb verzio! Ez menjen szerintem, így jó toppernek is, vf-esnek is!
Egy valaki fog szívni vele: aki már régóta ívben bele...ik az egészbe és nem tölti ki a kvízt. Gyanítom vannak egy páran. Ha emellé vf-es is akkor főleg, mert se szintje, se helyes válasza. Számukra lehetne egy erősebb verziója a relikviának, ami x szinttel hamarabb gyorsít (pl 10 szinttel) de dupla költségen van árusítva mondjuk és picikét később elérhető (2-3 szinttel). Mondjuk. Jobb ötletem nekik mán nincs sajna.Aztán majd a relickel nekik is elkezd szépen megugrani a helyes válaszok száma.
A javaslatom mindenképpen az, hogy jó és helytelen válasz egyformán számítson! Vagyis ha rontasz az se csak 2 rossz választ érjen!

És megpróbálkozom a régi római szenátor módszeréve, szajkózom, hátha hatásos lesz: kérem a besorolás kiváltását más verziora a medálszerzéshez se hagyjuk elsikkadni!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.67
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
69. hozzászólás - 2010.05.27. 08:04:08 (Válasz Byzon #68 hozzászólására.)
Én a helyes válaszokat kihagynám...

Vegyük inkább a regisztráció óta eltelt időt, és a karakter szintet.
Pontszám: 4.44
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
70. hozzászólás - 2010.05.27. 08:10:50 (Válasz Birka #69 hozzászólására.)
Ez is egy érdekes ötlet, gyakorlatban ez kb hogy nézne ki szerinted Birka? (Bocsi, de éjszakás műszak után, lefekvés előtt vagyok éppen, nem igazán fog most az agyam )
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.01
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
71. hozzászólás - 2010.05.27. 10:23:32
szeritnemmeg 10 000 helyes válasz után adhatna a rendszer egy kvízmedált...amekkora cigányvilág van a kvízeknél mindneki megérdmli aki pepecsel velük...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.49
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
72. hozzászólás - 2010.05.27. 10:31:40 (Válasz Dr_Faktor #71 hozzászólására.)
Faktor, Miklós kerek perec megmondta, hogy a kvíz scriptelhető, így helyes válaszhoz NEM engedi kötni a medált!
Sírhatsz, nyavajoghatsz, akkor sem fogja engedni ezen indokok miatt, nem tudom mit nem lehet ezen érteni
Pontszám: 5.90
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
73. hozzászólás - 2010.05.27. 10:35:31 (Válasz Byzon #70 hozzászólására.)
Nagyon egyszerű, le van tárolva gondolom, ki mennyit volt prémes.
Azaz X nap prém = Y lépett szint, azaz:
A relikvia ad +1 bonuszt, ha y. szintet elérted, vagy x időszak prémet befizettél.

A sima idő azért nem jó, mert otthagyom a karit 1 évre első szinten, majd maximális bónusszal nyomulok?
Pontszám: 4.88
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
74. hozzászólás - 2010.05.27. 12:55:58
nem nem...szal azé nem fogom a seggem verni a földhöz mer nem lessz ilyen...inkább csak amolyan földi hiúság vezérelt hogy dejó lenne ha nekem is lenne már valami kis kitüntetésem...a következő térképes banzájnál megyek majd oda akik nagyeséllyel az utsók lesznek...öhö...

érteni pedig értem...csakl lusta voltam visszaolvasni hogy valki eztmár felvetette...ennyi a törpénet...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.46
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
75. hozzászólás - 2010.05.27. 14:27:59
A VFet már régen túltárgyaltuk, a konszenzus az volt, hogy a VF-et nem fogjuk gyengíteni, de erősiteni sem: a VF egyetlen hátránya, hogy később jutsz hozzá bizonyos, szinthez tápokhoz és lehetőségekhez - így ehhez a relikviához is. A nyitó topicban felvetett "unom a kvízt" probléma nem a 10. szintű karaktereket érinti, hanem inkább a 60+ szintűeket, számukra ott lesz a megoldás.

A szintlimitet le lehet vinni 50-re 60-ról, így akinek nincs maxos kereskedelme az is meg fogja tudni szerezni röviddel azután, hogy LGY-t tud zsákmányolni kalandokból.

A besorolással kapcsolatban nem azt mondtam, hogy ti kértétek, hogy a besorolással lehessen kvizmedált szerezni, hanem azt, hogy azt kértétek, hogy kvizmedált lehessen alternativ módon szerezni. Az összes lehetőség közül a besorolás volt az egyetlen kézenfekvő megoldás erre.
Byzon épületes javaslata érdekesen hangzik, átgondoljuk még.
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
76. hozzászólás - 2010.05.27. 14:48:42 (Válasz Miklós #75 hozzászólására.)
jo az uj vadaszaton kivuli valaszolgatas, legalabb nincs az, h epp akkor frissit a vadaszat amikor mar mindent beallitottam es kattintanek (baromi idegesito volt).

viszont azt kerhetnem, h az 5 perces korlatot vegyetek ki? nem sok ertelme van
Pontszám: 5.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
77. hozzászólás - 2010.05.27. 14:55:23 (Válasz Endyr #76 hozzászólására.)
Először is KÖSZI !!!

Endyr, Ne akarjunk mar mindent! Az 5 perc kell, hogy ne korlátlan gugli lehetőséged legyen, valamint gondolom ugyan azt a rutint hívja meg mint a vadászat indítása gomb, így nem kellett annyit programozni. Valamint a 300-as limittel egy "normál" ember napi vadászata le lesz fedve, szerintem teljesen korrekt amit kaptunk, messze nem az a félmegoldás, amitől titkon féltem!
Pontszám: 5.90
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
78. hozzászólás - 2010.05.27. 15:07:22 (Válasz Birka #77 hozzászólására.)
Csak most tudatosult bennem, hogy hetek óta 10-eket nyomok a hszeidre... Közellenségből kedvelt taggá váltál, hogy csináltad?
трамвай-инженер
Pontszám: 0.07
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
79. hozzászólás - 2010.05.27. 15:13:49 (Válasz Birka #77 hozzászólására.)
nem a vegtelen guglizas kereset akarom, amit 5 perc alatt nem talalok meg azt hagyom is a fenebe
hanem ha nekikezdek 100 kerdes megvalaszolasanak (kesobb 300nak) es idokozben mas dolgom van, akkor igy muszaj az utolso kerdesre valaszolnom, ha ki akarok lepni, kulonben elveszik egy csomo kerdesem amig visszaerek. Es plul melohelyen ha hiv a fonok sokszor nincs ido meg egy kerdesre valaszolni.

no mind1, ha igy marad sem dol ossze a vilag, csak gondoltam jelzem az egyeni szoc problemamat
Pontszám: 7.76
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízrendszer ignorálása
80. hozzászólás - 2010.05.27. 15:23:26 (Válasz Miklós #75 hozzászólására.)
Ez a relikvia jo otlet, remelem hatekonyan a nagytobbseg igenyeit figyelembe veve meglesz oldva.
Egy hozzafuzni valom van meg. Azt, hogy kb. 60. szint kornyeki jatekosokra vonatkozik "az unom a kvizt,de nagyon" en igencsak erdekesnek tartom. Boven meglehet azt felezni szerintem, es valszeg a tobbseg egyet is ertene velem. Szemely szerint mar 20-25. szint kornyeken a konyokomon jott ki az egesz, es ezzel mind a v1 es V2-es szovetsegi tarsak mindegyike igy van. De mindegy, ezen nemakarok mar tovabb lovagolni. Kell vmi alternativa es kesz:)
Pontszám: 4.87
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!