Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
61. hozzászólás - 2010.09.12. 22:35:46 (Válasz PottomPanna #60 hozzászólására.)
Áruld már el mit áldoztak be pontosan? Ez relatíve hányan vannak. Nézd meg hogy az első 50- ben V1 -en 22 zafír van. Ez majdnem a fele. És magasabb szinten sokkal több le-t lehet szerezni.
Pontszám: 6.18
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
62. hozzászólás - 2010.09.12. 22:42:13 (Válasz Charon #61 hozzászólására.)
De az összes aktív játékost nézd, sokkal több a gyémánt vagy a smaragd. A toppon bekékült a többség, de ez sem volt azért mindig így. Úgy gondoltam, hogy közülük többen voltak, akik minden LE-t bekókuszáltak, és sokat egyszerre, nem elaprózva, úgy volt hatásosabb. És igen, mivel a többség a kevésből magas szintű, így az ő sokuk is többnek számított.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.64
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
63. hozzászólás - 2010.09.12. 22:48:45 (Válasz PottomPanna #62 hozzászólására.)
Ez a ki aktív ki nem méréssel azért nem tudok kibékülni mert aki napi szinten belép egyszer mannából építeni őt is aktívnak kezelik.

Ezért mondtam hogy nem lehet eldönteni melyik horda aktívabb és melyik nem. Ezért is nem kellene különbséget tenni.
Pontszám: 6.71
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
64. hozzászólás - 2010.09.12. 23:11:58
Most merült fenn bennem, hogy az aktivitást lehetne mérni, a hordák által összeségében elvadászott CSP-k száma alapján. Így a manakonstruálni fellépők nem lennének számítva. Mit szóltok hozzá?
Pontszám: 6.11
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
65. hozzászólás - 2010.09.13. 06:34:56 (Válasz Bottom30 #64 hozzászólására.)
Szervusztok!

Bottom, én örülnék neki, mert így a pókok sem számítanának aktívnak. :-D

Mindazonáltal a CsP-k és PP-k összessége alapján már talán közelíthetnénk valamennyit az aktívság korrekt méréséhez, bár pontos és biztonságos metódus nem létezhet, pontosan a CsP-ből használt gyorsítófunkciók miatt.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.00
irritálóRocketoFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
66. hozzászólás - 2010.09.13. 07:07:29
Nem azért nyertek zafírok, mert gyorsabb a regenerációjuk? Gyakrabban tudtak csapkodni.De az is lehet hogy azért nyertek mert aktívak voltak....az is egy lehetőség, végtére valakinek nyerni kell.
Amúgy meg zafír powaaa!
Pontszám: 1.71
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
67. hozzászólás - 2010.09.13. 08:58:12 (Válasz Charon #59 hozzászólására.)
Idézet: Charon - 2010.09.12. 22:19:20

A másik halálom az volt az előzőnél hogy a hordák betöltött le-je nem egyforma volt. Bár azt a mai napig nem tudom miért a zafír töltött többet, holott a LE-s horda a gyémánt.


Pedig nagyon egyszeru a valasz: A zafirok eleg kevesen voltak a tobbiekhez kepest letszamban, ezert nagy szorzot kaptak. Viszont abbol a kevesbol nagyon sok magas szintu premiumos jatekos volt 2 szovetsegbe tomorulve, igy az osszefogas naluk volt a legkonnyebb.

(ez csak V1, mashol nem jatszom)
Pontszám: 8.63
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
68. hozzászólás - 2010.09.13. 09:26:32 (Válasz Endyr #67 hozzászólására.)
Lehet hogy létszámba kevesebben voltak, de Endyr hogy határozod meg hogy ki az aktív aki esetleg vadászik is nem csak belépked?
Pontszám: 7.45
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
69. hozzászólás - 2010.09.13. 09:37:38 (Válasz Charon #68 hozzászólására.)
Egyszerű eszközökkel leginkább sehogy. Eleve elvetélt ötlet volt horda alapján kategorizálni Zarknodnál a játékosokat, gondolom ennél az eseménynél körültekintőbbek lesznek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.10
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
70. hozzászólás - 2010.09.13. 09:57:06 (Válasz Endyr #67 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.09.13. 08:58:12


....sok magas szintu premiumos jatekos volt 2 szovetsegbe tomorulve, igy az osszefogas naluk volt a legkonnyebb.


Ezt ugye csak viccből írtad?
Pontszám: 6.30
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
71. hozzászólás - 2010.09.13. 10:10:43
Arról van valami infó mikor kezdődik az esemény?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.46
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
72. hozzászólás - 2010.09.13. 10:58:32 (Válasz Offsboy #71 hozzászólására.)
Múlt héten rákérdeztem ennyi választ kaptam. Elvileg ezen a héten.

Hali!

Még jövő héten.

Baraty
Pontszám: 8.27
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
73. hozzászólás - 2010.09.13. 11:08:53 (Válasz Charon #72 hozzászólására.)
Ezzel a nagy titkolózással csak az a baj, hogy aki pont dolgozni fog az megszívja! Akár milyen hihetetlen nem mindenki tud a munkahelyéről is játszani. Tehát nem ártana közölni egy egy napot és a kezdés időpontját úgy megválasztani, hogy a lehető legtöbben legyenek aktívak! Mondjuk 17 óra után valamikor. Mert ugyebár a suliból is és a munkahelyek legtöbbjéről haza lehet érni 17 óra körüli időre.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.73
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
74. hozzászólás - 2010.09.13. 11:13:58 (Válasz BlackSheep77HUN #73 hozzászólására.)
ha a szokasos 30 napos lesz az esemeny (vagy tobb), akkor az a par ora semmit nem szamit
Pontszám: 6.63
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
75. hozzászólás - 2010.09.13. 11:19:39 (Válasz Endyr #74 hozzászólására.)
Én azért ebben nem vagyok olyan biztos! De remélem neked lesz igazad!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.91
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
76. hozzászólás - 2010.09.13. 11:47:15 (Válasz Charon #59 hozzászólására.)
"Úgy gondoltam ehhez hozzászólok. Talán az ilyen eseményeknél az lenne az igazságosabb ha nem CSp-be kerülne hanem PP-be.

Ezt egy kicsit kifejteném mielőtt sokan lehurrognak. Ugye PP-t bárki válthat vagy 15 vagy 30 at kap. Ezt elvileg Relikviával nem lehet növelni. Míg a CSp-k számát igen Lásd Inspirátor. Itt pár ember előnybe kerül holott elvileg az egyenlő esélyek a cél.
"




Onos erdek alcaba csomagolasanak legklasszikusabb esete!!!!!

Aki kicsit is kepben van V2-n, annak nyilvanvalo, h azert szeretned, hogy PP-bol legyen az event, mert nalad van a Reflexek konyve!!!

Nevetseges, hogy az Igazsagra hivatkozol.....
A hozzászólást Coronita módosította 2010.09.13. 11:48:38-kor
Pontszám: 7.14
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
77. hozzászólás - 2010.09.13. 12:19:31 (Válasz Coronita #76 hozzászólására.)
Ne bántsd szegényt, neki az Inspirátor ugyanúgy fáj! (biztosan V1-en is azért hagyta abba, mert nem viselte el a szövetségi társa által gusztustalanul olcsón megszerzett tápot)

Elnéztem, ahogy jöttök fel rá teljesített küldetésekben a toplistán és eszembe jutott, hogy kell neki valami újabb játékvezetői segítség (ld. Fertőzés) hogy ismét előnybe kerüljön. Azt hiszem ez így helyes, ha ezek nem volnának már rég eluntátok volna a játékot, Coro...
Pontszám: 5.24
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
78. hozzászólás - 2010.09.13. 12:50:05 (Válasz Coronita #76 hozzászólására.)
Mielőtt hülyeséget írsz gondolt át. A reflexek könyvétől nem kapok több PP-t (annak csak a portyánál van jelentősége amikor átváltok lefele ütésre, de akkor meg már csak 15 PP-t kapok. Ez itt semmi előnnyel nem járna. A hozz hogy 30PP-t kapjak nekem is felfele kell ütnöm.
Pontszám: 4.82
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
79. hozzászólás - 2010.09.13. 13:10:10 (Válasz Charon #78 hozzászólására.)
Nem érint a problémátok, de egy-két dolgot nem árt ezzel kapcsolatban leszögezni.

Ebben a játékban nagyon sok mindent (ha nem mindent) determinál az, hogy a szinteden és annak közvetlen környékén mennyire vagy erős. Ez fokozottan érvényes a világok első 5-10 karakterére (ld. ti), ott nincs alternatíva, azt a pár embert - és klónjait - tudod csak ütni, akár küldetéshez, akár a TP miatt, akár LE-ért... Ha napi 30 pp-s beállításon vagy, akkor az üthető emberek száma a 8-10-ről 0-1-2-re redukálódik, vagyis 30 pp-n NINCS épeszű ember a top10-ben. (de talán a 100-ban sem) Ha viszont nálad a Reflexek Könyve, akkor könnyen megteheted, hogy hagyod a dupla sebességgel gyűlő PP-t felmenni, majd KÖVETKEZMÉNYEK NÉLKÜL váltasz 15 pp-re és levered a kisebbeken. (és kamu duma ez a "felfelé kell ütnöm"-szarság)

Végtelenül leegyszerűsítve a top10-ben egy ember tud napi 30pp-s beállítással menni, a "Reflex könyves ember", ha pedig egy event PP-elköltésen alapul, akkor ugyanez az emberke többet fog tudni rákölteni és jobban fog profitálni. Aki erre rámutat, az nem beszél hülyeséget, max. aki cáfolja, az nézi őt és a többieket is hülyének...
Pontszám: 5.90
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
80. hozzászólás - 2010.09.13. 13:24:11 (Válasz Darksol #79 hozzászólására.)
Akkor én vagyok a csökken értelmi képességű mert én vagy 1 hete csak felfele ütők és elköltöm a pp-t. Mivel jobban megéri felfele ütni több a LE-t kapok. És jobb a Le tp arány.

Amúgy itt most arról volt szó hogy mindenkinek van lehetősége 30 PP-re kapcsolni és mindenkinek megvan a lehetősége hogy eldöntse, ha eventezik akkor 30 vagy 15 PP-n van. Itt az egyenlőség a cél hogy mindenki ugyan annyi pontból tudjon gazdálkodni. És itt még a nem prémesek is ugyanannyi PP-t kapnak nem kell hozzá prémet venniük mint a több csp-hez.
Pontszám: 3.95
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!