Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2221. hozzászólás - 2016.04.14. 12:38:06
Egyetértek Mortallal.

És nagyon nem tetszik, hogy Miklós semmit nem reagált mióta "beböffentette a jó hírt".
Egy csomó negatív dolgot lehetne sorolni, de nem teszem, próbálok bízni abban, hogy még nem tudja mi van itt és ha ideér nem hagyja szótlanul.

Igenis jár nekünk a tisztességes, érthető és részletes magyarázat, vizsgálat. Ha az nincs, akkor inkább ne is tegyenek semmit sem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.27
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2222. hozzászólás - 2016.04.14. 12:43:15
Két helyen is rosszul működött sajnos a landragór képlet, és mindkettőt javítani kellett, nem maradhattak így (elképzelhető, hogy a hiba egyes részei már a múltkori landragóron is előjött, de akkor még valszeg nem voltak akkorák az érintett bónuszok, hogy ez ennyire előjött volna)
- aki elöl járt a megaesszenciákkal, és a tulajdonságfejlesztés csökkentő tárgyai (erő, támadás, stb pálcák) is magasak voltak, azoknál 80%-nál magasabb bónusz is érvényesülhetett a landragóros LE elosztásánál (normál tulajdonságfejlesztésnél jelenleg ugye 80% a maximum)
- a direktben töltött LE-re is vonatkozott a hűség fétisének bónusza, tehát aki egy töltéssel sokat tolt be, az is megkapta volna a hűség fétis vadászat LE bónuszát

Sajnálom, hogyha valaki úgy érzi, hátrány éri emiatt, de gondoljon bele, mit érezne akkor, ha olyan játékos lenne, akit a bug nem érint, és nem csinálunk vele semmit.

Mortal55: Mire gondolsz pontosan a myto fétissel kapcsolatban?
Pontszám: 8.86
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2223. hozzászólás - 2016.04.14. 12:49:41 (Válasz Baraty #2222 hozzászólására.)
Egy kérdésem van, mond és abba már belegondoltál, hogy egyszer valamit Te vagy a cég normálisan megcsinál akkor nem kellene vele foglalkozni ?
Mert helyes amit írsz,s egyet is értek vele, de ha összességében nézem akkor, bizony az úgy kezdődött, hogy valaki tőletek megint hibázott.
S persze megint mások szívnak.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.57
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2224. hozzászólás - 2016.04.14. 12:53:22 (Válasz Baraty #2222 hozzászólására.)
A hűség bónuszban valaki sokalta a mito affinitások âltal adott csomagokat, mondván hogy a mito fétis rosszul bónuszolja, azonnal "javítva" lett, majd rövid úton vissza lett állítva mert nem is kellett volna javítani. Másik dolog, így hogy két helyen is hibás volt a képlet, így talán bele fér ez a csökkenés, vagyis inkább ez az ami az én csökkenésemért felel, csak miklós ezt nem közölte.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.04.14. 12:55:48-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.16
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2225. hozzászólás - 2016.04.14. 12:54:31 (Válasz Don Firenze #2223 hozzászólására.)
Nem valaki, meg van a konkrét ember aki volt: én.
A bugokat egyféleképpen lehetne csak eltakarítani a programból: kijavítjuk amik előjönnek, és mostantól semmit nem fejlesztenénk a VU-n.
Pontszám: 9.43
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2226. hozzászólás - 2016.04.14. 13:06:00 (Válasz Don Firenze #2223 hozzászólására.)
Tudom, Don Firenze, hogy nem vagyunk barátok.
Tudom, hogy megígértem, hogy nem kommentelek többet.
Tudom, hogy páran azt hiszik, hogy a Behóhoz tartozom, és a "hátországból" védem a mundér becsületét.

Nem, nincs semmi közöm a Behóhoz. Nem is akarok folyvást részt venni a szájmenésben.
Ez mégis kikívánkozik, nem hiszem, hogy csak nekem tűnt fel, de most már akkor is szóvá teszem.
Kedves Don, áruld el - Te nem emberből vagy, nem hibáztál soha? Miért kell folyton rugdosnod azt, aki a lehetőségeihez és a képességeihez mérten mindent megtesz a szórakozásodért? Állj hozzá segítően, ne pedig lesből szúrj oda folyton, sokkal jobb lesz mindenkinek.
Pontszám: 9.81
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2227. hozzászólás - 2016.04.14. 13:06:50 (Válasz Baraty #2222 hozzászólására.)
Köszönöm a bővebb tájékoztatást, a hűség fétise rossz helyre is bónuszolt dolod miatt lett ekkora csökkenésem.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.16
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2228. hozzászólás - 2016.04.14. 13:28:55
Azért érdekes, hogy pl. Taspi nem rinyál itt össze-vissza, de a fogadatlan prókátorok meg véresre/rongyosra tépik a szájukat!
Faxom tele van az ilyen hangemberekkel, akik életükben nem vétettek semmilyen hibát, de állandóan még a sz@rban is a csomót keresik.
Lassan az "óvodában megdobott labdával"-szintre süllyednek...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.98
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2229. hozzászólás - 2016.04.14. 13:43:04 (Válasz Alendaar #2228 hozzászólására.)
Vannak akik azt is tűrik hogy fát hasogatnak a hátukon, vannak akik azt se ha csak rájuk néznek, egyik se jobb a másiknál. Össze hasonlítani a két végletet meg pláne hiba.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.77
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2230. hozzászólás - 2016.04.14. 13:48:04 (Válasz Mortal55 #2220 hozzászólására.)
Ezt amúgy én jeleztem anno, mint szerencsére kiderült tévesen
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.73
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2231. hozzászólás - 2016.04.14. 14:05:18 (Válasz Alendaar #2228 hozzászólására.)
Ale, mivel neveket nem írtál, mindenki azokra érti a megnyilvánulásod akikre akarja. Jelezném, hogy én Taspi cipőjében járok, csak pár számmal kisebben. Nézz rá a v1 listákra.


Baraty kösz az infót. A megák, bónuszaik és a TÖ fejlesztés olcsóbbítása körül akkora a köd és homály, hogy hibát, lehetőséget egyaránt elrejt, azt találunk benne amit épp akarunk, mindegy, ez van. A hűség fétis bug oké, érthető, elfogadható, részemről a javítás békája lenyelve. Kár, hogy ezek a hibák már korábbi Landikon is megvoltak és akkor nyugodtan lehetett "jogtalan előnyökhöz jutni", amik "behozhatatlan szakadékokat" eredményeztek.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.27
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2232. hozzászólás - 2016.04.14. 14:06:46 (Válasz Quellon #2231 hozzászólására.)
Bizony, kíváncsi lennék az előző landin mekkora fétisbónuszok számítottak bele a jutalomba.
Pontszám: 8.42
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2233. hozzászólás - 2016.04.14. 14:10:16
Elnézést kérünk mindenkitől, de ezt muszáj volt korrigálni. Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy itt csak annyi történt, hogy a Landragór során ugye most már lehetőség van a várható jutalomról egy közelítést, "preview-t" előre megnézni, de ez még nem a végső jutalom, ezt még nem kaptad meg, amíg nem ért véget az esemény, addig ez változhat. (Akár úgy is, hogy ti észreveszitek, hogy valami nem stimmel, akár mi találunk benne hibát.) A lényeg, hogy a legvégén mindenki a korrekt értéket kapja.
Pontszám: 7.72
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2234. hozzászólás - 2016.04.14. 14:13:47
Egyébként így halkan tenném hozzá, hogy egyáltalán nem tartom normálisnak azt, hogy sok száz millió LÉ-vel ácsorognak játékosok. Valamilyen módon korlátoznám ezt, akár olyan szöveggel, hogy "Irdatlan mennyiségű lélekenergia birtokába jutottál, a tested nem képes elviselni ekkora terhet hosszú ideig. Szabadulj meg X LÉ-től 24 órán belül".
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.41
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2235. hozzászólás - 2016.04.14. 14:18:58 (Válasz LanMaffia #2234 hozzászólására.)
Hét és fél éve így megy, miért most zavar? sok nem normális, nem életszerű dolog van a játékban - sajnos.
Én mondjuk akkor sem csinálom így a következő fél évben, ha megéri és kibírtam az ideiglenes gyengülést is. Marhára unalmas volt, már több mint két hónapja csak azt vártam, hogy mikor lesz már vége.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.27
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2236. hozzászólás - 2016.04.14. 14:27:07 (Válasz LanMaffia #2234 hozzászólására.)
Ez tetszik, a legendában is az van hogy ha túl sok lélekenergiához jut a végzetúr akkor megsemmisül és wortexé válik
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.79
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2237. hozzászólás - 2016.04.14. 14:27:07
Nekem csak hűség fétisem van. Akkor most, hogy is érint ez a dolog? (mer' mintha csökkent volna, viszont megaesszenciája csak egy van)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.40
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2238. hozzászólás - 2016.04.14. 14:32:08 (Válasz Don Firenze #2223 hozzászólására.)
Don, keress magadnak egy hobbit! Pl. készíts képregényeket!;)

Baraty is hibázhat, mert ember. De ő a legEmberebb a csapatban!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.70
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2239. hozzászólás - 2016.04.14. 14:33:03 (Válasz Tigrisnyul #2237 hozzászólására.)
Úgy hogy az effektív töltésedre a hűség fétisének százalékos bónusza is hatott jogtalanul. Most az a bónusz eltűnt, de a legutóbbi egy-két landin érvényesült, akkor már biztosan volt hűség fétise.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.18
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór
2240. hozzászólás - 2016.04.14. 14:36:53 (Válasz Quellon #2235 hozzászólására.)
Régebben is nagyon zavart, többször el is mondtam több helyen

Amennyire csak tudnám tiltanám ezt a játékmódot. Akár úgy is, hogy toplistában egy idő után ki lenne emelve hogy kinél van több LÉ, mint amennyit elbír. (pl.: XY végzetúr pillanatokon belül összeroppan az iszonyú lélekenergia tömeg alatt. Szabadítsd meg a kínoktól!" Emellett persze adnék lehetőség a határ növelésére több módon is.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.86
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője