Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: kvízmedál
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
61. hozzászólás - 2010.05.05. 21:44:42
Ha beleszólhatok. (csak a pontosítás kedvéért )
35. életkor betöltése után az olimpiai bajnokok "nyugdíjba" mennek minekután havi életjáradékot kapnak életük végéig.

Havi 200 ezret pedig nem neveznék csekélynek...

"Harmincöt éves korától élete végéig olimpiai járadékra jogosult az a magyar állampolgár, aki a magyar nemzeti válogatott tagjaként akár egyéni számban, akár csapattagként a Nemzetközi Olimpiai Bizottság által szervezett nyári vagy téli olimpiai játékokon, vagy a Nemzetközi Sakkszövetség (FIDE) által szervezett sakkolimpián, paralimpián vagy siketlimpián első, második vagy harmadik helyezést ért el, vagyis érmet kapott."

edit: pl Egerszegi 5szörös bajnok majdnem havi 400ezret kap...
ja és netto

edit2: megjegyzem nem sajnálom tőlük megérdemlik!
A hozzászólást Razor módosította 2010.05.05. 21:48:46-kor
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.18
kedvelt tagDegetzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
62. hozzászólás - 2010.05.05. 21:58:40
Azt se tessék elfelejteni, hogy olimpia 4 évente van, ami esetünkben - talán - a beholder találkozós kvízgépekkel hozható ilyen téren összefüggésbe.
Pontszám: 5.50
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
63. hozzászólás - 2010.05.05. 22:44:00 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Nagyon rossz otletnek tartom. Teljesen ertelmet vesztene a kvizolimpia!
Pontszám: 5.22
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
64. hozzászólás - 2010.05.05. 23:09:23 (Válasz Coronita #63 hozzászólására.)
Az már rég elvesztette az értelmét...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.20
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
65. hozzászólás - 2010.05.06. 07:28:44
Szervusztok!

Kvízmedál ne járjon a kategorizálásért, sokkal kisebb feladat, mint helyesen válaszolni a kérdésekre. Amellett nem is igazán jó, ha egy tudást feltételező jutalmat egy jó helyre való pakolással megszerezhetne mindenki. A legegyszerűbb módja a scriptek teljes kizárásának a kvízből az lenne, hogy valóban grafikusan jelenne meg a kérdés, és a válaszok.

Ha a kategorizálásért kinyávognak valamilyen medált, az ne legyen kvízmedál, hasznos jutalom lehet akár még egy befogható állat helye is, mert ugye a kérdések kategorizálása vadászatkor történik. Kvízmedál mindenképpen helyes kvízválaszokért járjon, ne másért, mert így tökmag-távolköpésben, sakkban, illetve (bocs) zárttéri távolbaszellentésben is ugyanolyan jutalmat kapnánk. Joggal sértődnének meg a sakkozók.

Láttam már a Rubin Triász miatti nyávogáshullámot is, akkor sikerült kivonyítani, hogy mindenkinek legyen, és ezzel az értékét teljesen megszűntetni, mert minden fejlesztőzombinak lesz, hisz a top azt használja, tehát kell. A kvízmedált ne juttassuk a Rubin Triász sorsára. (Mondom én ezt a két karakteremre jutó egyetlen kvízmedállal, amit már -sajnos- csak a módosítás után értem el.)

Módosítás oka: Törni kerékbe madzsarnyelv... :-D (sic!)
A hozzászólást Awenhai módosította 2010.05.06. 07:30:34-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.69
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
66. hozzászólás - 2010.05.06. 13:20:21 (Válasz Razor #61 hozzászólására.)
Csollány Szilveszter olimpiai bajnok, 40 éves és egy kocsmában dolgozik pultosként.

@Awenhai:
Te winnie-vel haverkodsz mostanság? Ugyanaz az arrogáns hülyeséghullám folyik belőled is. Tehát ha nálunk a szöviben nem pottyan egyetlen Triász sem, a másik szöviben meg pottyan 4, az szerinted helyes? Azért van értéke valaminek, mert egy rohadt random generátor rádmosolyog? Kvízmedál esetén azért vagy különlegesebb a többinél, mert pl gyorsabb a neted és van akinek eleve nincs esélye szerezni? Ezám a szolidaritás.

Ha téged nem érdekel a karaktered fejlesztése, a te dolgod, meg is látszik a karaktereden. De attól tartok minket az nem érdekel, hogy téged nem érdekel.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.04
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
67. hozzászólás - 2010.05.06. 17:02:00
Látom nem sok érdemi kritika érkezett a javaslatra, ami jó hir...

A scripteléstől nem félünk, az összes értékelés, visszamenőleg is le van mentve. Ha találunk olyan kérdéseket, amelyek nem megfelelő kategóriába lesznek besorolva, vissza tudjuk ellenőrizni, hogy mi az oka ennek, hogy ugyanazok az emberek pontosan ugyanazt a rossz értékelést adták nem csak erre, hanem sok más kérdésre is, és nemcsak a besorolásról és a kvizmedáltól tiltjuk le őket, hanem a játékról is.

Aki úgy gondolja, hogy a 250 besorolásért 1 kvizmedált kapni nevetségesen olcsó ár, álljon neki, kezdjen el besorolgatni, és nézze meg, mennyi idő alatt jön össze neki a 250 besorolás. Szerintem elég szép ár, és így sem lesz mindenkinek kvizmedálja...
Pontszám: 5.38
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
68. hozzászólás - 2010.05.06. 17:03:56 (Válasz Miklós #67 hozzászólására.)
Egy gyors kérdés: mi lesz azokkal, akik megvették a duplaválaszos gyorsítást? Csak mert ők fele annyi kérdést kategorizálhatnak.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.47
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
69. hozzászólás - 2010.05.06. 19:41:30
Azért tök jó.....
Honnan kellene tudnia egy mezei játékosnak, hogy a besorolásért kvízmedál jár?
Én speciál vagy 2 napig csináltam a kvíz bsorolást, aztán unalmas volt, így abbahagytam. Remélem ha ez hivatalos lesz, hogy kvízmedál jár a besorolásért, akkor ki lesz téve a hírekbe.
És azt is remélem, hogy ezzel együtt mindenki nulláról fog indulni. Mármint a besorolt kérdések számában.
Így lenne fair!!!!
Pontszám: 4.93
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
70. hozzászólás - 2010.05.06. 19:46:21 (Válasz Miklós #67 hozzászólására.)
Nos, április 26 óta 66 helyes besorolásom van (unatkoztam, összeadtam) Persze csak mostanában kezdett beindulni, de volt olyan, hogy 11 is bejött. Szerintem a 250 elég hamar (végtelen idejű játékról beszélünk!) meglesz.

Én is ellenezném a besorolásért járó kvízmedált, adjon inkább vmi mást, de a kvízmedál maradjon meg az olimpiára... Már ha lesz megint...
Pontszám: 4.80
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
71. hozzászólás - 2010.05.06. 19:51:21
Én nagyon örülnék, ha így is lehetne szerezni kvízmedált, csak a módszerrel nem értek egyet!

Hogy a lementett dolgok alapján lenne.

Ez így speciel szívás számomra, mert kb. 1000 kvízkérdésem volt, s nem kategórizáltam.
Pontszám: 4.93
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
72. hozzászólás - 2010.05.06. 20:22:59 (Válasz Bottom30 #71 hozzászólására.)
IJ.

Én sem kategórizáltam, talán csak párat, a szerezhető LÉ mennyisége nem érte meg a befektetett időt számomra, ezzel így van a játékosbázis legalább 95%-a. Aki vette a fáradtságot és kategórizált szorgalmasan, megérdemli a visszamenőleg jóváírt értéket.

Ne abba köss bele, hogy valaki előrehaladottabb mint te, annak örülj, hogy van egy ilyen lehetőség.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.13
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
73. hozzászólás - 2010.05.06. 20:36:50 (Válasz Miklós #67 hozzászólására.)
Én már neki is kezdtem:P:D
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.80
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
74. hozzászólás - 2010.05.06. 20:42:16 (Válasz S0laris #72 hozzászólására.)
Tudom, hogy már felmerült, de nem lenne értelmesebb, ha a helyes válaszokért járna kvízmedál? Teszem azt 5000 helyesért 1.(Visszamenőleg is a bevezetés pillanatában meglévő helyes kvízek száma alapján.) Így lenne köze a kvízhez. Most ez csak a kategorizálásra való ösztönzés.

13k helyesnél járok, nehezebb lenne összeszedni, mint 250 besorolásért 1medált.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.81
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
75. hozzászólás - 2010.05.06. 20:48:11 (Válasz Miklós #67 hozzászólására.)
Nem eleg erdemi kritika, az hogy a jatek egyik kitoresi pontjat a kvizolimpiat tonkrevagod? Nem fogjak az emberek kitolteni ezentul!

Gondolom nem igazan erdekel, mert az az erdeked, hogy a kvizek be legyenek sorolva! Csak ez melo mar nagyon budos mindenkinek es rendkivul kevesen sorolhatnak be! Ezert most mas modszerrel probalod ravenni a nepet arra, hogy dolgozzon neked, mert az eddigi motivacio (LE) kevesnek bizonyult!

Nem tartom korrektnek, hogy kenyszerited a nepet arra, hogy olyan melot vegezzen el, amit szive szerint nem tenne, csak fel, hogy elgyengul a karaktere....

Abbahagyasokhoz fog vezetni az a rendkivul kellemetlen erzes a jatek kozben, hogyha most nem "b*szakodok" ezekkel a besorolasokkal, akkor elgyengulok!!
Pontszám: 6.53
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
76. hozzászólás - 2010.05.06. 21:01:26 (Válasz PottomPanna #74 hozzászólására.)
Láthatod a karilapomon, közel 14k helyes válasznál járok 66-os szinten. Van olyan játékos aki pók volt, és csak a 40-es szintjein kezdett el vadászni, neki több helyes válasza van mint nekem. Lehet hogy szorgalmasabb mint én, de az is könnyen elképzelhető, hogy scriptezett. Van olyan játékos, konkrétan a helyes kvízválaszos toplista első V1-en (Clanner - bocsánat, hogy Veled példálózom), akinek nincs egy darab kvízmedálja sem. Vagy nyilvános adatbázisos script hiánya miatt nincs kvízmedálja, vagy a netje a probléma.

A helyes válaszokat könnyebb scripptel előállítani, ha marad a jelenlegi rendszer. A kvízmedál indokolatlanul nagy tápot ad jópár embernek, sokaknak azonban elérhetetlen. Ha a besorolásért a Beho egy problémát akar megoldani úgy, hogy ez nekik is, nekünk is jó, akkor röviden Win-Win helyzet van.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.35
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
77. hozzászólás - 2010.05.06. 21:10:24 (Válasz S0laris #76 hozzászólására.)
"A kvízmedál indokolatlanul nagy tápot ad jópár embernek, sokaknak azonban elérhetetlen."

Erre azert reagalnek. 7 kvizmedalom van, ezert azonban nem keves aldozatot hoztam. Masfel eve minden kvizolimpiat kitoltottem es egyiket sem egyedul. Vagy en autoztam at par keruletet, vagy mas jott hozzam! JO nagy fanatkus barom vagyok tudom, de ha mas is ennyi energiat forditott volna ra, MINDENKINEK lehetne!

Miklos: ha mindenkepp besoroltatni akarsz a neppel, motivalj, de ne kvizmedallal!
Pontszám: 5.58
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
78. hozzászólás - 2010.05.06. 21:32:05 (Válasz Coronita #77 hozzászólására.)
Tehát szerinted helyes, hogy egy nyomorult klikkelgetős böngészős játék miatt utazgatni kell? Értékelem az erőfeszítésedet, de ne ilyen legyen már egy klikkelgetős játékban.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4.10
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
79. hozzászólás - 2010.05.06. 21:49:50
Eszembe jutott meg egy komoly erv!

Van ugyebar az aukcios hazban egy olyan tetel, hogy 3 kvizmedal!!! Aki ezt megvette 4-5-6-700 dukatert azzal mi lesz?

Csak mert a fertotlenito gombnel nagyon komoly erv volt, hogy nem vihet le 50% ala, mert arra volt targy az aukcios hazban.....es aki azt elvitte azzal nem lehet kiszurni!!
Pontszám: 6.83
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: kvízmedál
80. hozzászólás - 2010.05.06. 21:59:05 (Válasz Coronita #77 hozzászólására.)
ez ugyanaz, mint az entitasnal volt. nagyon sok embernek szurta a szemet, h nagyon keves embernek van tul. es szaki csokkento gyuruje. Emiatt beraktak, h minimalis erofeszitessel mindenkinek lehet ilyenje.

Most ugyanezt csinaljak a kvizmedalokkal. Szerintem arral szemben uszol, kvizmedalja hamarosan mindenkinek lesz a "nagyobb balansz" neveben.
Pontszám: 7.69
Oldal: 1234567891011
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!