Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Awenhai

Dátum: 2009.07.14. 08:26:35
Szervusztok!

Erre én már feldobtam egy módosítási ötletet, hogy a vitt bónusz LE a két épület szintjének a különbségétől függjön, azonos szintek mellett a normál háború szabályaival, de a játékvezetés nem is reagált rá. Ez korrektté tenné a helyzetet, és nem ölné meg a Békecsarnokot.

A Háború Csarnoka meg egy számunkra egyáltalán nem kívánt hatással rendelkezik, mi pont a plusz béke miatt építettük fel a csarnokot, hogy a farmolni szándékozó szövetségek ne hetente próbálkozzanak, legyen néha nyugtunk. A folyamatos háború ugyanis már idegőrlő lehet a szórakoztatás helyett. A V3-as szövetségemben hasonló a helyzet, szinte folyamatosan támadnak, szerencsére arra még nem divat a HCS.
Dátum: 2009.07.14. 08:14:49
Szervusztok!

Padrekiller: Meg fogsz lepődni, de a többi három településnév egy-egy kisbolygó neve is. Engem is meglepett, amikor megtudtam.

***

Az eddigi termés:

Az alábbi országok zászlóiban, melyikben nincs piros szín?

Svédország
Németország
Dánia
Magyarország

Nyelvhelyesség nem az igazi, és talán túl egyszerű is.

*

Melyik autómárka modeljei az Esprit, Europa, Excel, Elise?

Lotus
Aston Martin
Ferrari
Ford

Reklám.

*

Budapest hanyadik kerületében van rákoskeresztúr?

10
19
21
17

Legalább helyesen írná a szülőhelyét… törlendő.

*

Fejezd be: Mclaren-.......?

Honda
Toyota
Mercedes
Ferrari

Formula-1, és változhat is. Törlendő.

*

Hány Mobil szolgáltató van magyarországon?

2
3
1
4

Reklám, virtuális pofon a kérdezőnek Magyarország kisbetűvel való írásáért, és törlendő.

*

Egészitsd ki a mese cimét Hófehérke és a ..............

Hat törpe
Két törpe
Egy törpe
Hét törpe

Hiányzik egy felkiáltójel.

*

Mi az a mimóza?

rovar
rágcsáló
növény
tengeri hal

Vagy a válaszokban kéne egy határozatlan névelő, vagy a kérdésben az „az” nem.

*

Ki alapította a Microsoft céget?

unatkozó programozók
Bill Gates
Tornwall
senki

Tagadó válaszért törlés.

*

a tigrisfajok közül melyikben fordul elő albinó(fehér tigris)?

bengáli tigris
szibériai tigris
nincs olyan,hogy fehér tigris
mindegyikben

Tagadó válaszért törlés.

*

Hogy hívják a részeges lovat, ami elitta a zab árát?

Rigó
Ráró
Gazsi
Sanyi

A kedves jó nénikéd… Törlendő. Amíg benn van, a jó válasz Rigó.
Dátum: 2009.07.14. 08:01:11
Szervusztok!

Arra, hogy a fegyver rossz végén állunk a szövetségemmel, és látjuk, hogy a 30%-os veszteségünk felkúszhat 100%-ra is, ha kitartunk, mert karakterszinten vigyázni merünk a LE-nkre. Amíg nem volt a HCS, addig azt mondtam, hogy veszítsünk becsülettel, bátran. A HCS óta az a véleményem, hogy azt adjuk, ami a minimum, ne bukjuk a kutunk teljes tartalmát, mert kiállunk a pástra.

Éppen ezért üdvözölném a Lélekhíd-típusú fejlesztést, mert az eredeti szabályokban leírtakhoz képest mi nem buknánk többet, míg a győztes fél (lehetünk ezek mi is) a másik karakter, illetve szövetség szivatása nélkül érne el több bevételt.
Dátum: 2009.07.14. 07:14:38
Szervusztok!

Valmont: Erre a megoldás, hogy bemásolod a kérdést a Kvíz 4. topikba, a javítási/törlési indokot melléírva. Idővel ki fognak kerülni.
Dátum: 2009.07.14. 06:48:45
Szervusztok!

SOlaris: Nem rossz ötlet, többet érne, mint a Háború Csarnoka. Az ugyanis nem bátorítja a háborúkat, hanem írtja, és akit megtámadnak, azonnal kapitulál, amint összegyűlik a megfelelő szavazat, mert bónusz LE-t nem akarnak veszíteni.

Vagy komoly épületköltség mellé kéne betenni, első gondolatra 25-ös Gyakorlótér követelménnyel, vagy a Háború Csarnoka helyére, több szinttel, de akkor a vitt bónusz az épületszintnyi százalék lenne. Mivel azonban ez csak a háború után lépne működésbe, és attól függene, hogy ki tudják-e védekezni, az azonnali kapitulációk talán ritkulnának.

Módosítás: elkarmolás.
Dátum: 2009.07.14. 06:35:37
Szervusztok!

Miklós: Az elképzelésed üzleti szempontból megvalósítható, és jogos. Annyi módosítás kellene csupán, hogy egy szavazat járjon mindenkinek alanyi jogon, és a terveidben szereplő értékek ehhez adódjanak hozzá. Ekkor az ingyenes játékosok is szavazhatnak, de a hangjuk halkabb lesz, mint a fizetősöké, és a fizetősök megosztottsága esetén lehetnek a mérleg nyelve.
Emellett esetleg lehet az összes birtokolt őskőtől is függővé tenni a szavazatszámot, nem csak a vásárolt őskövekétől, így a régi nem prémiumosok egy hajszálnyival több szavazattal fognak rendelkezni, fontosabb lesz a véleményük, de a pénzért vásárolók esetleg többszáz szavazatához képest továbbra sem lesznek számottevők.

Most már sokan akadnak újrakezdők, akik miatt komoly szintkorlátot nem érdemes bevezetni, de egy ötödik szintet jogosnak éreznék határnak, addigra már legalább annyit tudni fog a játékos, hogy léteznek szakértelmek.
Dátum: 2009.07.13. 21:56:49
Suervusztok!

SOlaris: Hát, nem tudom.

Azt állítjátok, hogy nincs védekezés a Kristály horda ellen. Tévedtek. VAN védekezés, csak a csúcsoptimalizátorok félnek attól, hogy bárki megelőzi őket. A Védekezés, amit bárki használhat jelenleg is, a láthatatlanság. Azért nem használjátok, mert lassít. Ezt mondhatjátok, ez egy értelmes dolog, de akkor ne nyávogjatok, ha elvernek titeket, a specialitásuk miatt akár három Ép-n.

A Tulajdonságösszeg meg nem minden. Nem lesz annyim 44-es szinten, de lesz egy-két ötletem, hogy hogyan tolok ki a támadókkal, aki meg elver, vigye a TP-t egészséggel, LE-t nem fog vinni.
A topban lenni egyenlő azzal a mellékelt példa alapján, hogy havi sokezer forintot fizetsz, és nyávogsz, ha gond van. Nem kívánok olyan körbe tartozni, ahol ennyire látszik, hogy úgy gondolkozdok: fizetek, tehát ne legyen esély, hogy elver a portyázásra kisírt botsereg.

Most kaptatok egy kis ízelítőt abból, hogy mi van lejjebb, bár a fűszer kissé csípős lett. Marja a szátokat, ezért inkább ordítoztok.
Ja igen: Ha elérsz, támadj nyugodtan, meglátjuk, mi sül ki belőle. Amúgy a Bokornnak írt állatvédő ötletem simán működhet, bár ahhoz nem szabad kisajtolni a második állatszettet. Ez pedig megint csak LE-bukó dolog, tehát a "top" nem meri bevállalni.

Én szerepjáték miatt húztam fel a csapdát, egyébként nekem nem éri meg egyáltalán. Még jóideig ellett volna egy ponton, de akartam pegazust, hát előrevettem. A lényeges LE-termelő szakértelmem majdnem maxos, holnaputánra maxos lesz, sőt bónuszos, a változás ellenére nem egy pontos a Kivégzésem, sőt állatokat is sebzek. Igen, defenzív kari lesz, aki védelemben fog medveerőseket ütni, nem akkor, amikor megy pofozkodni. Ja, lesz maxos szívósságom is, jól tud esni, amikor azért verem el a szuperfejlett támadót, mert elfárad (akadt már rá példa).

Nekem a sok CsP felesleges, nem vagyok egész nap gépnél, hogy elhasználjam, raktározni meg nekem nem éri meg.

Nem lesz trendi karakterem, aki kifejleszt minden rohantató lehetőséget, aztán károg, mert kifut alóla a játék... a verseny pedig megmarad számomra a sportpályán. Az, hogy valamilyen sorrendben kiírják a neveket, az mindenütt megvan. A legjobb lenne szint szerint betűrendben kiírni a karaktereket, akkor is megnézném, hogy mennyire versenyeznétek velem. :-D
Fogalmazhatnék úgy is, hogy a topban a verseny már lassan a családfaméreteken megy, mert nincs más. Ezt érzem itt is: Nem mertek bevállalni semmit, ami csökkenti a LE-bevételt, akkor sem, ha ennak előnye is van. Igen, a lemaradás is előny lehet, mert ha zavar a Kristályhorda, maradj le tőle. A taktika egészen addig működik, amíg nem lesz alacsonyabb szintű kristály szövetség, de ez nem valószínű.

Vannak nálam tehetségesebb játékosok, akik azonban érdekes módon nem nyávognak. Amikor Nephila megtámadott, és elvert, kedvesen megemlítettem neki, hogy vigye a TP-t egészséggel, a harmadik éhkopp után leszállt rólam. Őket tehetségesnek tartom, az itt nyávogókat viszont csak pénzeszsáknak. Aki még tehetséges játékos (volt), az például Crimson, Aranyalma, Sharpa, Barrique. (Ha elírtam valakit, elnézést!) Ha majd ők is nyafogni kezdenek, akkor lehet, hogy tényleg gond van. Addig nincs, persze Crimson és Aranyalma már nem játszik, ha jól tudom.

A betett Támadáslistánál pedig azt akartam mutatni, hogy kapok támadást, nem egyet... de vagy elverem, vagy hoppon marad a támadó LE-ügyileg. Kivéve természetesen, ha feltolnak annyira LE-vel a kétbalkezesek, hogy túlpörög a védelmen. Magasról meg mindenki kap támadást, kivéve azok, akiket igazából csak a Kristályhorda üt. Amíg nem voltak, addig élhették a világukat, most figyelniük kell, épp csak annyira, mint egy alacsonyabb szintűnek. Nem egyszerű elfogadni a nehezebb kategóriát.

Módosítás: Megnéztem a mai támadáslistámat. Velem egyszintű ma nem vert el, csak magasabb szintű. Ők sem vittek semmit. Nem biztos hát, hogy neked van igazad a magas tulajdonságösszeggel.
Dátum: 2009.07.13. 08:33:35
Szervusztok!

Kammus: A leírt szabályok szerint ez teljesen szabályos dolog. Az más kérdés, hogy mennyire etikus, de mindenkinek más a szórakozás. Amikor meg elérik azt a szintet, ahol már nem csak hobbijátékosok vannak, ott porhanyóssá verik őket. Nem csak a LE-diff az erős karakter mércéje.
Dátum: 2009.07.13. 07:59:05
Szervusztok!

Bokorn: mint írtam: 15%+1 Ép-n. A Horda ellen meg majd eldönti a játékvezetés, hogy működhet-e a módosítási ötletem. Ha nem, akkor tényleg marad az imádság, vagy a laposkúszás. Elhiszem, hogy zavar, de lassan tán leverődik a Kristályhorda, és akkor tovább lehet haladni.

Működhet az, hogyha az ember rááldoz 200 CsP-t, és megnöveli a tárolókapacitást, aztán akár gombászni is elmehet, a Horda ott nem támadja, két hét alatt meg a táphegyek leverik őket, és lehet rakétázni. Egyet nem szabad csinálni: bosszankodni, mert annyit nem ér meg.

Állatoknál pedig érdemes a második állatszettet betenni, míg a nagyok 8, avagy 20 órán keresztül kenneleznek. Ekkor a fő állataidat nem fogják leverni, miközben te nem vagy a gépnél, s esetleg még fel is nevelkedhetnek. Téged ugyan elverhetnek, de ha te a regenerációval gyógyulsz fel, esetenként tényleg akár éjféltájt, akkor portyázhatsz a fő állatkáiddal. Igaz, cserélgetni kell, tehát időigényesebb, de némi bosszúság megspórolható.

***

Szabinho: mostanában nem olvasok tőled semmilyen értelmes kommentet, csak fikázást, meg nyávogást, esetleg offot. Nem biztos, hogy ez a helyes hozzáállás.

Én a beszélgetésekből leszűrök sokminden mást is, ezért érdeklődtem meg, hogy működne-e olyan ötlet, hogy a KH az öt percen belül támadottakat nem támadja. A hozzászólások ezt nem taglalják. Ha működik, akkor csak meg kell támadtatni a karakteredet, akár kölcsönösen valakivel, és elkerülted a támadást. Ha nem működik, ezt betéve a fix támadási időpont miatt elkerülhetővé válnak a vadászat kellős közepén érkező, 15% alatti támadások.

A másik ötletem pedig arra vonatkozott, hogy az aktuálisan legegészségesebbeket támadja a KH. Azt kéne megvizsgálni, hogy a karakter aktuális Ép-je hány százaléka a maximálisnak, és a legnagyobb százalékos értékűeket kéne támadni. Az arányfigyelés úgyis fut, a 15% miatt, elvileg itt csak egy ellenőrzés, és egy sorbarendezés kell, de a programozásigényét nem tudom saccolni.
Dátum: 2009.07.13. 07:35:04
Szervusztok!

A mai termés:

mennyi 1 tucat?

12
10
28
50

Mondatkezdet, SMS- stílus. Törlendő.

*

Melyik nem egy Renault típus?

Megan
Clio
Thalia
Fiesta

Reklám, törlendő.

*

Ki nyerte a 2008-as bajnokok ligáját?

Arsenal
Manchester united
Liverpol
Chelsea

Helyesírás, foci, törlendő.

*

Hol láthatod a csatáid?

kvíz
Információk/Eddigi csatáid
sehol
legenda

Tagadó válasz, törlendő. Amúgy primitív is.

*

Melyik városban áll a híres vár,a Hradzsin?

Isztambul
Prága
Bagdad
Koppenhága

Jó kérdés, csupán egy szóköz veszett el.

*

Mi a jelent magyarul:morgen?

Este
Nap
Reggel
Délután

Szótár, és helytelen megadott válasz. A morgen kisbetűvel holnapot jelent. Amúgy kéne egy tiltás is a feltevőnek, amíg meg nem tanul magyarul.

*

Melyik egy játék neve?

ZÖLD FEHÉR SÁRGA AUTÓ
FEKETE KÉK NEM IGEN
KIS NAGY KÖZEPES HOSSZÚ
FEKETE FEHÉR IGEN NEM

Idióta válaszok, kiabálva. Inkább törlendő.

*

Hol található a kilenc lyukú híd?

Hortobágy
Kioto
Bécs
Velence (Olaszország)

Az a Kioto nem kellett volna oda.

*

Melyik TV adón látható a ,,Mónika kibeszélőshow,, ?

TV 2
M2
RTL KLUB
Duna TV

Primitív, törlendő.

***

Spityu: Nyolcadik osztályban tanítják Kémiaórán. :-D
Szervusztok!

Szerintem az admin, vagy az értékelő egy hangyányit melléklikkelt, és érdektelenre akarta volna állítani.
Dátum: 2009.07.13. 06:19:13
Szervusztok!

Solaris: A pókok is olyanok, mint a Kristályhorda. Ugyanúgy szivatnak, és ugyanúgy a második másodpercben ütnek le, amint megjelensz a listájukban. Eleinte én is hanyagoltam dolgokat, amikről később derült ki, hogy hasznosak. Nekiláttam akkor azonnal fejleszteni a megfelelő szakértelmeket, és tulajdonságokat, nyafogás nélkül. A Csapdaállítást is azért toltam fel húszig, mert kiderült, hogy ott név szerint csíphetek el állatot. Addig csak egyes volt. Nem baj, nem lesz sosem tökéletesen kioptimalizált karakterem, de azokhoz a dolgokhoz fog érteni, ami szerintem fontos, még ha nem is lesz emiatt sosem valódi topkari.

Ha tudod, hogy nem tudsz huszas vadászatot ellőni, akkor indítasz kevesebbet. A Kristályhorda óránként csak egyet támad, és megbízhatóan alacsony HP-n tart. Igen, dönteni kell, hogy milyen módon kűzdesz az ellenfeleid ellen. Én a kézifékes módszert használom, mire felérek, jóval erősebb leszek, mint azok, akik most vannak fenn.

Ha mindig lehetne támadni, akkor azonnal feltolnám a Transzcendális projekciót úgy ötvenig, és utána is tologatnék rajta, és akkor támadjanak, ha tudnak. A TP-t nem sajnálom tőlük, a LE-t igen.

***

Bokorn: Ez a lényeg: Vagy eldöntöd, hogy kockáztatod a támadást, mert nem minden órában érkezik rád támadás a Kristályhordától, de bármit tehetsz, Vagy elkerülöd őket, de akkor lesznek cselekedetek, amiket nehezen, vagy sehogy nem használhatsz. Döntés kérdése.
Ha pedig teljes üzemmódban akarsz játszani, akkor nézz vissza öt perccel egész előtt, és akár a vadászat megszakítása nélkül is elköltheted a LE-t.
Az időnként lassú fejlődés meg előny lesz, többen kerülnek az ütéstávodba, miközben te erősödhetsz. Az persze hátrány, hogy sosem leszel az élen, de ha erről a célról lemondasz, akkor mindjárt megnyugszol, mert nem lesz "kötelező" állni a Kristályhorda támadását egy LE-vel többért.
Dátum: 2009.07.12. 17:45:47
Szervusztok!

Bokorn: A kíváncsiságod lett a végzeted.

15% alatti támadás: Írtam egy ötletet, ami nagyobb eséllyel teszi ritkává a hasonló támadást. Nem negálja, mert a játékvezetés ezt nem akarja módosítani, de csökkenti az előfordulás esélyét. A lényege, hogy a Végzeturak közül a leginkább felgyógyultakat üssék, ha ez lehetséges. A pontos ötlet kb egy oldallal visszább található.

Láthatatlanság: Ha precízkedni akarsz, akkor valóban: Nem lehet portyázni. Döntened kell, hogy portyázol, és esetleg szívsz miatta, vagy parkolópályára teszed a karaktert, és láthatatlanul vadászol, de akkor a KH feléd sem néz.

Te győztél a Kristályhorda egyik tagja ellen. Nekem erre nincs esélyem, és nem is lesz. A pókok ellen meg már létezik védelem, ha a szövetséged nincs a hordával háborúban, a LE egy részét te is levédheted. Tőlem ezért nem szoktak LE-t vinni háborún kívül.

Ha pedig lehetséges lenne másokat is bármikor támadni, akkor is megtalálnám a megfelelő időt, amikor viszonylag zavartalanul vadászhatnék, és nem nyafognék. Eddig a változásokhoz idomítottam a stratégiámat, eddig nem bántam meg, lassan majd fejlődni is fogok.

Módosítás: Ha téged támad a KH, akkor a legalacsonyabb szintű tagja alatt vagy legfeljebb három szinttel. Ez olyan szinten az eleje, hogy az első öt százalékban biztos benne vagy. Ne sírj hát, hanem taktikázz. Alacsonyabb szinteken hasonlóan taktikázni kell.
Dátum: 2009.07.12. 14:53:47
Szervusztok!

Agota: A vörös-fekete-fehér "típusú" bundával rendelkező nyávogók a nőstények. Ha egy cirmos foltokkal rendelkező fehér bolhazsákról van szó, az nem ilyen.
Dátum: 2009.07.12. 14:29:28
Szervusztok!

Agota: Biológiaórán tanultad, hogy az emlősök ivari kromoszómái határozzák meg a nemét. Ha XX, akkor lány/nőstény, ha XY, akkor fiú/hím.
A macskáknál tudni lehet, hogy a szőrszínüket meghatározó gén az X kromoszómán található. Az is ismert adat, hogy egy szervezetben sejtenként egy X kromoszóma működik, a másik véletlenszerűen inaktivizálódik. Ha az egyik X-kromoszómán fekete színt kódolt a gén, a másikon vöröset, akkor szabálytalan fekete és vörös színű foltok alakulnak ki a macskán.

Ez ugyebár a leírt helyzetben csak akkor fordulhat elő, ha két X kromoszómát tartalmaznak a macsek sejtjei. Ez pedig definiálja, hogy a macska nőstény lesz.
Szervusztok!

Idézet: Cheesysnail - 2009.07.11. 22:43:38
Üdv mindenkinek.

A legutóbb feltett kérdésemre

Mi volt a polgári neve a legismertebb Tarzan film főszereplőjének?

Johnny Weismüller <--- Ez a helyes válasz
Lord John Greystoke
Adam Clayton
Nicholas Cage

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Megtudhatnám ebben mi a helyesírási hiba


Az is bejátszhatott Craslorg ötletén kívül, hogy Lord John Greystoke Tarzan valódi neve. Nem ártott volna oda is színésznevet írni. Egyébként nem rossz a kérdés, annak ellenére, hogy zsigerből utálom a stáblistás kérdéseket, ez beférne, valóban illik tudni legalább ennyit.
Dátum: 2009.07.12. 12:56:08
Szervusztok!

Chehs: Ezért mondtam a Kristályhordát szuperpókoknak. Ők sem vadásznak, csak portyáznak, és az átlagosan számukra elérhetőket ütik. A veszteséged nem tűnik egetverőnek, ennyit én is csak akkor bukok, ha figyelmetlen vagyok, akkor viszont egészségükre. Danielle szavai igazak, hasonlóan állok általában én is.

LE-t nem bukok, a transzcendális projekciónak hála. Ez a mai lista, ebből egyet támadtam én, mint látszik is.

Ma, 11:20 Tamba Awenhai A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P
Törlés Ma, 10:05 Vigyori Awenhai Te nyerted a csatát.
A jutalmad 57 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 09:41 Gomaty Awenhai A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P
Törlés Ma, 06:30 Awenhai Regina Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása
P

A láthatatlanság a szavaitok szerint a Kristályhorda ellen is üzemel, de ennek is két oldala van: Nem támadnak, tehát vadászhatsz békében, de portyázni nem portyázhatsz senkire. Kérdés, hogy megéri-e.

Nem érzem olyan vészesnek a helyzetet, mint ahogy lefestitek.

Ennek ellenére gondolkodtam, és akad egy ötletem. Programozástechnikailag nem tudom felmérni, mennyire megvalósítható, de esetleg működhet.

Két szűrőfeltétel kellene, hogy kevesebb bosszúságot okozzon a Kristályhorda.
Az első: A támadható karaktereket az életerejük százalékos aránya alapján állítsa sorba, és úgy válogasson, hogy az elérhető leggyógyultabbakat üsse.
A második: legyen érvényes az öt percen belüli támadási korlát a Kristályhordára is.Tehát, ha valakit, akár például Glórint megtámadják 11:57-lor, akkor 12:00-kor a Kristályhorda ne támadhassa be. Ez nem kevés segítséget jelenthetne, anélkül, hogy a speciális támadási lehetőségeit csökkenteni kellene.
Dátum: 2009.07.12. 06:57:07
Szervusztok!

Bokorn: Értem én, miről beszélsz. Ezt a sorozatot már megszívtad, mert megtámadtad őket. Ha az emlékeim nem csalnak, akkor a Kristályhorda azokat most már nem támadja, akik nem háborúznak velük, és három szinttel kisebbek náluk. Azokat is ritkábban, akik ugyan nem olyan kicsik, de nem támadták meg őket.

Nem lesznek átlagos pofozókarakterek, hadd tudjanak már valamit, ami valóban egyenlít kicsit az esélyeken, mert ugye tudjuk, hogy egészkor támadnak, tudjuk, hogy kiket támadnak. Azt is tudjuk, hogy kikről másolták őket. Amúgy meg erre mondják a kisebb karakterek, hogy ők alig tudnak portyázni, mert elverik őket hat-hét szinttel feljebbről, mint jég a vetést, csakis 15% alatt vadászhatnak, ha feljebb másznak, akkor olyan pofont kapnak, hogy csak azért nem halnak bele, mert a karakterük nem halhat meg. Most a KH is megteszi ezt a szívességet, igaz, jó lenne, ha lenne egy százalékos határ, mondjuk 10%, ami alatt a KH sem támadhatna.

Ekkor tán a topkarakterek sem nyávognának, hogy jujj, megvert egy bot, mert épp elvert valaki előttük, pedig tudjuk már, hogy mit kell tegyünk a horda támadásai ellen. Mert aki nem akar támadást azok közül, akit üthet a KH, az elvonul láthatatlanba, s egy fia támadást sem fog kapni. Ja, hogy nem lehet akkor hét szinttel lefele farmolni? Valamit valamiért.

Egyébként a pókok előszeretettel támadnak 15%+1 Ép-nél, vagy amint engedi a gép nekik a lefelé támadás miatt. Tehát a KH taktikája csak az, amit a pókok szeretnének csinálni, azzal a különbséggel, hogy a Kristályhorda fix időpontban támad, tehát a LE-vesztés elkerülhető. Nyávogni, és/vagy szabályt szegni persze egyszerűbb. Nem szeretem Winnie stílusát, de most igaza van. Én a helyedben büszke lennék arra, hogy olyan jól játszottam eddig, hogy most némi fejtörést okoz nekem a játék, és nem 0:rengeteg a csaták eredményének aránya ellenük.
Dátum: 2009.07.11. 20:04:48
Szervusztok!

Idézet: bokorn - 2009.07.11. 16:08:07
Idézet: Awenhai - 2009.07.11. 12:56:19
Ti előrerohantatok, és vigyorogtatok, mint a töklámpás, hogy néhány személyen kívül bárkit porhanyóssá vertetek. Most viszont van egy esemény, ami speciális körülményeket teremt. Speciális, mert az élvonalat érinti, és számításba kell venni, hogy porhanyósra verhet a KH akkor is, ha más nem. Óránként belépni meg a top számára jó eséllyel nem gond, hisz a nap 24 órájából legalább tizennyolcat a gép előtt töltenek.


nem rohanok sehova, egesz egyszeruen csak jatszom, kezifek (VF) behuzasa nelkul, a szingularisom 0, portyazni is csak annyit megyek, hogy megteljen a kinzokamra. a jatek kezdete ota premiumoskent jatszottam, igy eleg sok csp-m jott ami valoban eleg gyors fejlodest jelentett (mivel mostantol egeszen a torlesemig nem veszek tobb oskovet, igy ez a problema, nevezetesen a 'rohanas' ahogy te hivod, nem fog jelentkezni)

a gyogyitassal meg semmit nem erek, ahogy 15% fole erek, par masodpercen belul leutnek, szoval max. ejjel van eselyem felgyogyulva masokat tamadni. sima pihenessel meg teljesen lehetetlen gyogyulni, a ma kapott tamadasaim a kristalyos csaloktol:
8:00, 11:00, 12:00, 13:00
kb. 3 es fel ora felgyogyulni 0-rol, ehelyett orankent szarra vernek, ami nem csak nekem szar, hanem annak is, aki mondjuk kinzokamraba vinne, mert nem talal el. miert a szabalyok megszegesevel 'jatszo' robotoknak legyen jo, akkor mar inkabb a tobbi jatekost tapolnam!

mint mondtam, nekem nem azzal van bajom hogy elvernek, hanem azzal, hogy a jatek szabalyait megszegve olyan dolgokat csinalnak, ami szabalyellenes es ellehetetlenitik a jatekot

ez meg milyen baromsag, hogy napi 18 orat a gep elott ul a 'top'? miklosek mindent megtesznek hogy ez igy legyen, de ettol az embernek meg - jo esetben - van sajat elete, amit elni szeretne...

Nem önmagában a prémium bónuszcsp-je adja a rohanást, de tény: aki elől van, az kifoghat olyan dolgokat is, amelyek számára kedvezőtlenek. Script nem kell neked sem szerintem, csak LE ne legyen nálad, és az állatokat akkor vedd magadhoz, ha te akarsz portyázni. Ha több állatod van, akkor fejlesztési céllal viheted a kisebbeket, akikért nem kár, ha ájultra ütik. Így elnyelésed is lesz valamennyi, az épp nem alélt kisállatok még tapasztalatot is szereznek, tehát fejlődnek.

Kisebb szinten az én játékomat a pókok lehetetlenítették el, arra is találtam megoldást. Nem portyázó játékosként is hagytam volna végtelenen a portyalehetőséget, mert akárhányszor visznek nullát, az csak Tp-t jelent. Hasonló most is bejátszhat, a leverés kényelmetlenségnek tűnik, már amennyit vittek a bemásolt csatákban. Hatvanadik szinten ugyanis a bemásolt öt csatából összesen kb 100 LE kutyafüle. (Kérdés persze, hogy mennyi LE volt a bemásolónál az adott pillanatban.)

Én meg kimondottan örülnék, hogy a játékos nem tud engem kamrázni, őszinte szívből utálom a kamrázást mindkét oldalról. Sajnos, én nem állíthatom be, hogy ne üzemeljen nekem is a szövetség kamrája, mert megtenném. Az a száz LE nem segít, csak rossz érzést generál bennem. (Igen, ez olyan szivatás, ami ellen a kamrázott játékos nem tehet semmit, tehát ezzel nem egymással játszunk, hanem egymás ellen. A párbajban lehet szerencséje az ellenfélnek, a Kamrában nem.)

A regeneráció időpontját te szabod meg, azzal, hogy mikor aktiválod. Ha éjfélkor, akkor éjfélkor. Ha hajnalban, akkor hajnalban. Ha a mondásod szerint éjjel portyázol, akkor éjjel tudsz többet portyázni, ha nem tudod egyébként végigverni az összes üthető ellenfelet.

Ha te nem játszol éjjel-nappal, az csak jó. Valóban elfeledtem odaírni, hogy akinek nem inge... :-D Ám, ahogy figyelem a fórumot, elég sokan töltenek itt félnapokat, rájuk akár igaz is lehet a megjegyzés. Az extrém pókokra meg mindenképpen, mert ott a taktika része.
Dátum: 2009.07.11. 13:27:32
Szervusztok!

Szabinho: Ösvényjáró úgy pattog, mintha az elevenébe tapostam volna. Nem nyomoztam utána, ugyanis megtörténhet, hogy a második világon van, ahol nekem nincs karakterem.

Nem szándékszom kioktatni, csak próbálok fogalmazni, ha már van rá idő. Az megtörténhet, hogy oktatónak tűnik, eddig kioktatni nem akartam senkit. Figyelmet felhívni elfeledett dolgokra szoktam, sértegetni, goromba megjegyzéseket írni nem. Nem tekinteném magamhoz méltónak, ha nőági felmenőinek erkölcseit bírálnám, mert esetleg nem egyezik a véleményünk.

Ha valaki intelligens stílusban mondja el, hogy miben tévedek, az nem gond. Ha hibázok, akkor kérem figyelembe venni: Csak az nem hibázik, aki nem próbálkozik.