Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - nagyko

Oldal: 1234567
Idézet: Jaana - 2008.10.23. 23:58:49
Szerintem jó mindkettő. És remélem a megkezdett háborúkra is érvényes lesz
(bár kimaradt, hogy az első esetben a nyert LE csak a fele legyen a normálnak, a 2. esetben pedig 20%-a mondjuk.)


Jaana


Ezzel csak egyetérteni tudok, mármint a kevesebb LE-vel
Dátum: 2008.10.21. 09:15:01
Ki ölte meg a Minótaurost?

Nem tudom így kell-e írni? Ezeket találtam: Minótaurosz, Minotaurus, Minotaurusz...
Dátum: 2008.10.21. 09:11:25
Idézet: Mortimer - 2008.10.21. 07:11:18
Na de szintenként miért csak egy van mindenből? Ha ráadásul az adott típus ősköves, akkor különösen értelmetlen ez a korlátozás. (Arról már nem is beszélve, hogy az ősköves tárgyak olyan szinten múlják felül a simákat, ami szerintem egy ingyenesnek hirdetett játéknál - lásd jobb felső sarok - felháborító.)


Persze nem azt mondtam, hogy nem lehetne máshogy...
Szóval én se bánnám, ha lenne több típusú fegyver, amelyek másra adnak bónuszt másabb a sebzésük, más a szórásuk, esetleg dobó-ütő-vágó-kétkezes fegyverek... de hát ami van abból kell gazdálkodni.
Az őskövesek 1. szint előnyt adnak, általában köv szinten van nem ősköves is hasonló...
Dátum: 2008.10.21. 06:44:52
Idézet: Jeva - 2008.10.21. 05:35:36
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy lehet 8. szintű végzetúrnak (Pöppem) 9. szintű pajzsa? Előre is köszi a választ.


Kérdések topicba való inkább, de a válasz erre: van erre szakértelem
Dátum: 2008.10.21. 06:43:36
Idézet: Mortimer - 2008.10.21. 04:59:12
Végignéztem az első tucat toplistást, hogy kit üssek meg az 5 TP-s küldetést teljesítendő, és szánalmas: mindenkinél deflektor pajzs, elf páncél, villámcsapás, enyészmester. Semmi egyediség, tucatkarakterek.

Miért kell ennek így lennie?


Hát itt még azért nincs sok variálási lehetőség (gondolom később sem lesz, habár ki tudja...), mert hát ha ez a jobb pajzs, páncél, varázslat, fegyver akkor nem nagyon vesz mást az ember, ha prémiumos... Ha meg egy szövetség legtöbb tagja az, akkor egyenruha lesz...
Dátum: 2008.10.20. 13:45:49
Nem maradok csendben...
Esetleg ne aki többet nyert, mert tulajdonképpen, ha egy csata 150-130-ra áll, az még döntetlen, hanem legyen az, hogy x-el több győzelem, x legyen 100 vagy 150-el több győzelem pl... (csak, hogy ne álljunk nyerésre, nem azért írom...), és akkor a villámháborúk is kivédve valamelyest, habár olyan tényleg van, hogy meglepetés ereje...

Idézet: Cyron - 2008.10.20. 12:44:03

Egy biztos, ez így ahogy most van nem jó. Lehet ötletelni mi lenne a megoldás...


Ezzel csak egyetérteni tudok.
Dátum: 2008.10.20. 09:34:49
Vizibicigli5!

Tanulás szakértelem + csapdakészítés szakértelem + idomítás szakértelem...
Dátum: 2008.10.20. 09:32:37
Rius-nak igaza van ezzel kapcsolatban, megmerevedtek közöttünk a frontvonalak, derekas helytállásuk okán... Néha úgy lepofoznak, hogy csak na, néha meg fordítva...

Legalább is szerintem elég torz dolgok jöhetnek ki, hiszen pl. nyerhet egy szövetség 38-20-ra (58 csata, 18 különbség, 2 csatára a győzelemtől), és per pillanat nálunk az állás 218-130 (348 csata, 88 különbség, 52 csata kell a győzelemhez), tehát lehet jobb lenne valami olyasmi, amit Rius, vagy amit anno Jaana javasolt...

Mielőtt még megkapom, hogy na savanyú a szőlő, mert nem tudtok nyerni, ez a játékosi véleményem volt...
Dátum: 2008.10.20. 09:22:18
Ki született ilyen néven?

Terence Hill
Bud Spencer (helyes)
Stan
Pan


Na most:
Terence Hill - Mario Girotti
Bud Spencer - Carlo Pedersoli
Stan - Arthur Stanley Jefferson (habár ebben legalább van Stan)
Pan - Norvell Hardy
Dátum: 2008.10.19. 13:22:52
Ahogy építkeztek, úgy nő a lélekkút mérete is... persze nem 1:1 arányban...
Dátum: 2008.10.19. 00:08:34
Mennyi 3 a harmadikon + 5 az ötdiken?
151
153
152
150

152-őt fogadja el helyesnek... de hát ugy 3152...
Dátum: 2008.10.18. 10:45:55
Idézet: Sakkmester - 2008.10.18. 10:44:02
Ha veszek egy fókuszkristályt, és berakom a pajzsomba, azt nem tudom kiszedni. Az állatokkal is így van? Úgy értem, hogy ha rárakom pl. a díszes nyakörvet, le tudom szedni róla, úgy, hogy ne vesszen el?


Nem, ugyanúgy működik, mint a fókuszkristály...
Dátum: 2008.10.17. 23:50:38
Van egy ilyen kérdésfeltevés, ahol a válasz ugyan jó, de:

"Ki nyerte a nándirfehérvári diadalt?"

Gondolom csak elütés (o-i páros miatt), habár egy kicsit furcsa a fogalmazás...
Dátum: 2008.10.17. 07:38:41
Magánvélemény:
Én szeretem ezt a topicot olvasgatni, mostanában ezzel kezdem
Ha pl. lenne egy külön topic az ELIT vs Tökéletes Gyémánt vitának, lehet (habár biztos ) felzúdulást keltene, hogy ők most miért különcködnek. Szerintem jó lenne az is, ha még több szövetségi háború mellé is társulna szócsata, üzengetés, nemes vita, egymás dícsérete, stb... Ebben az esetben pedig a szövetségi háborúk topic szvsz elég megfelelő.
Addig szerintem nincs vele baj, míg in characterben megy a vita... és én úgy látom minden fél elég értelmes ahhoz, hogy ez így is maradjon... Ez játék, a játék része a harc szövetségi szinten, ennek pedig része az, hogy a közvélemény meghallja a két-három-négy-százötvenhét fél álláspontját, ha ők hallatják a hangjukat...

Egy kis in character :

Én a magam részéről nem tudok a háttérről sokat. Ellenben egy szövetségesünk, ahogy itt mondtátok, és igaz is, a Kánságnak, nemes harcosok társaságának jutott a szerep, hogy helyt álljon. Én a magam részéről úgy támogatom őket, ahogy bírom, szerintem nem lesz ok panaszra... hiszen tudom ők is ugyanezt tennék...

Karragh
Lélekőrök Szövetsége
Dátum: 2008.09.27. 16:45:22
* Karragh számos csatában szerzett sebbel tér vissza. Látszik rajta, hogy mostanában duzzad az erőtöl, viszonylag sikerrel került ki minden küzdelemből...
- Hé Lélekőrök, ha a mai délutánt meghúzzuk, estére már 11-en foglalhatjuk el a szálláshelyeket!
Dátum: 2008.09.25. 20:51:42
*Karragh 6 óra alvás után ébred, de még mindíg látszanak rajta a mai nap szerzett sebek. Egyik szeme még mindíg be van dagadva az egyik délutáni küzdelem miatt.

- Üdvözlöm az új Lélekőrököt! Örvendjünk nekik. Mulassunk egy kicsit, de ne feledjük még sok munka vár ránk...
Dátum: 2008.09.25. 08:56:00
Nekem van egy kérdésem amire csak 25% körül van a helyes válasz. Nem trükkös a kérdés, nekem nem is nehéz, akinek még az, könnyen ki is googlizhatná.
Akkor most ez rossz kérdés lesz mert sokan nem tudják x írónak mik a könyvei, vagy felületesen olvassák el a kérdést és a legismertebb könyvét jelölik be, mint jó válasz?
Dátum: 2008.09.25. 08:53:34
Melyik ország zászlajában nincs csillag kérdésnél a helyes válasz Honduras, pedig 5 csillag is van a zászlóban, én Costa Rica-t jelöltem, abban nincs, de rossz válasznak vette...
Dátum: 2008.09.24. 19:00:41
*Karragh az esti órákra fütyörészve tér vissza. Arca véres, ruházata még a megszokottnál is piszkosabb. Odalép a bejárat mellé tett esővizes hordóhoz, és belemártja a fejét, majd megrázza. Vízcseppek mindenhol.
- Az az átkozott kufár. Elég borsos árat kért ezért a tekercsért, és mire elegendő lélekkristályt gyűjtöttem össze, elfáradtam. No, sebaj, remélem megéri az árát, az esti órákban még visszatérek, hátha akad egy-két más hordába tartozó egyed, hisz ideje tovább erősíteni a falakat…
Dátum: 2008.09.24. 14:53:45
* Karragh egy újabb zsákmánnyal tér vissza. Duzzad az életerőtől.
- Türelem, a torony első szintjén a szoba felét lakhatóvá tettük, ha belehúzunk estére, elkészülünk.
Oldal: 1234567