Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Lélekőrök Szövetsége
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
61. hozzászólás - 2008.09.23. 17:49:35
Huh, nekem befeketedd a Fórum fele...

Tagfelvétellel kapcsolatban az van, hogy voltunk 5 en, de az ötödik nem jelentkezet még, adtunk neki haladékot ma este 7 óráig utána pedig fel fogunk venni valakit, mert hát úgy ésszerű, hogy ha már lehet akkor 5en legyünk.

Az őrtorony alapjait már letettük, és holnapra szerintem már tudunk bővülni, inkább nem mondok időket, mert aztán csalódás lesz belőle, és meg sem fogunk állni 35 főig.

És személy szerint egy társszövettség létrehozását se tartom elvetendőnek, persze majd csak akkor, ha már nem férünk az őrtoronyba és nincs hová tovább bővíteni.

Zanzásítva ennyi amit el akartam mondani, csak azért nem írom szabatosabban, kétértelműbben és nem enyire ráutalóan, mert hamar kidob a fórum magából, és nem jó valamit 2x 3x leírni...
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.23. 17:53:31-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
62. hozzászólás - 2008.09.23. 18:42:29
Na halihó minden szövetségi és még nem szövetségi tagnak!

Ti már előre regisztráltatok, vagy utólag? Én kb egy héttel az indukás előtt, amikor azt olvastam, hogy 17.-én már indul a game, tökre örültem, hogy nem kell annyit várni, beteg voltam egész múlt héten, nem tudtam dolgozni menni, aztán írták, hogy csak 22.-én kezdődik. Így aztán unatkoztam egy hétig, és bég nádás is voldab. Na aztán végül is eljött a hétfő, hazagyüttem a melóból, annak még külön virult a búrám egy hete, hogy nem foglalta le valami gyík a ,,nevemet'' .

Jó lenne, ha a ,,miénk'' lenne a legerősebb szövetség, ennek legalább a neve is normális. Így annál is gyorsabban felépíthetnénk épületeket, tudtommal azok majd segítenek a fejlődésben. Jelenleg a 2. szinten vagyok, és 145-ös a tul.-összegem, úgyhogy igyekszem, hogy az egyik legerősebb legyek és minél több szövetségesre leljek. Hajrá srácok, ügyesek legyetek!

Csá!
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 5
irritálómaki90Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
63. hozzászólás - 2008.09.23. 19:09:06
Én is az indulás előtt 1 héttel regisztem és a Béta tesztről egy kicsivel csúsztam csak le sajna . Szinten hasonlóan állok én is de nekem csak 144es a tul. összegem (jajaj ) Épületekre meg arra hogy mit tartogat a játék kíváncsi vagyok.
En guard!

Dearthan
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
64. hozzászólás - 2008.09.23. 19:28:56
Hát ami a tulajdonság összeget illeti én nem állok túl jól 142, ami annak is köszönhető, hogy építkezünk, de megvan az előnye ennek is, 4 emberrel a 4. helyen állunk lélekenergia tekintetben, és álltalában véve is.

Jó lesz ez érzem...

Egyébként ajánlom még mindenkinek a figyelmébe a kvíz kérdéseket, mert jutalom is jár értük duplán...
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
fórumozólutykosFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
65. hozzászólás - 2008.09.23. 19:31:27
HEllo! Jelentkeznék a szövibe.
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
66. hozzászólás - 2008.09.23. 19:34:33 (Válasz Helix #64 hozzászólására.)
Igen én is feltettem már 2 kérdést.
Meg már csak 4-re kell válaszolnom a küldetéshez is
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
67. hozzászólás - 2008.09.23. 19:44:09
Aki jelenleg tagja a szövinek ugorjon már fel gyorsan a játékra, és még ma este legyen ötödik tag!!!

Tanácskozni kellene. (most jut eszembe, hogy nem ártana majd későbbiekben egy msn konferencia, meg ilyenek...)
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.23. 19:44:58-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
68. hozzászólás - 2008.09.23. 20:05:04
Kedves érdeklődők, szimpatizánsok!

A rendszer valószínűleg automatikusan kiértesített az elutasításról majdnem mindenkit. Ez nem a jövőbeli véleményünk, hanem arról értesít, hogy az 5. tag is belépett. Tehát a szövetség bővítésekor lesz hely újabb 3 embernek. Addig is türelmet, kitartást.

Roland
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.09.23. 20:23:38-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
69. hozzászólás - 2008.09.23. 20:12:39 (Válasz Normandiai Roland #68 hozzászólására.)
Varakozunk turelmesen....
Erre valami jobb modszert is kitalalhattak volna. Igy egy kicsit lassu a dolog....
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
70. hozzászólás - 2008.09.23. 20:19:49 (Válasz Normandiai Roland #68 hozzászólására.)
Most kapom a leveleket én is, hogy mi van, megírom nekik ezt az automatikus dolgot...
Elég furcsa módszer, ha tudom lementem a neveket...
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
fórumozóKilironFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
71. hozzászólás - 2008.09.23. 20:21:52
Hello!

A nevem Kiliron Kresh és érdekelne a szövetség most, vagy a jövőben, ha lesz kiadó hely.
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
72. hozzászólás - 2008.09.23. 20:44:09
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Haladóknak -> Stratégiák című topic bevezetőjét javaslom mindenkinek, aki még nem olvasta volna.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
73. hozzászólás - 2008.09.23. 21:00:48
Felmerült az igény, hogy szerepjátékozzunk, és egy kis történetet kerekítsünk a szövettség köré.

Ezért meg szeretném, hozzá adni alapot és elmesélek hozzá egy kis instrukciót.

*Saját fejemre vágtam bele, hogy szövettésgünknek méltó helyet találjak, egy elhagyatott várat, kastélyt amit ha kell megtisztítok a szörnyektől is. Napokat kutattam, egy szerencsén napon az egyik hegy tetejére érve a megpillantottam az ideális helyet.

Már délután felé járt és megláttam azt amit kerestem végre, a nap már a hátam mögül sütütt és egy hegy tetejére érve megpillantottam amit kerestem*



*A vár romos volt és látszott rajta, hogy rendesen kell költenünk, kell és persze vadak is lapulhatnak a falak mögött, de számomra egy palota volt, megláttam és beleszerettem*

*A vár kapuja bedölve, falai omladoztak, de az alap erősen állt és tartotta a rá nehezedő súlyt. Meglepődtem pár bőregéren és hasonló árnylakó ivadékon kívül nem találtam egyebet, de ez is elég volt némi lélekenergia megszerzéséhez. A torony jó állapotban volt, a falak sem voltak rosszak egy két nap és egészen otthonosan éreztem magam. A katakombákban börtön volt kialakítva, a szikla mélyébe pedig egy romos, kiszáradt, lélekkút volt, a lakótorony csak el volt hanyagolva -azon nem lesz mit alakítani- gondoltam. Az udvaron istálló, az egyik bástya aljában fegyverraktár várt, persze se ló, se fegyver... De a helye megvolt. Sőt még pincét is találtam, a pincében pedig nagy kincset... Bort, sőt borkocsonyát.

A torony alaksorában nagy termek is voltak és egy szebb kialakítású igazán megragadta a szemem, ez tanácsterem lehetett, díszes kő asztal, kő székekkel.

Megcsapoltam egy hordót, és üzenetet küldem társaimnak, a tanácsteremben gyertya fényben iszogatva merültem álomba.*

*Pár nappal később egy este már mind itt boroztunk...*

//hát valahonnan innen idíthatnánk a történetet, ha van kedvetek.//
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.23. 21:20:11-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
népszerűtlendefikeFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
74. hozzászólás - 2008.09.23. 21:08:52
szevasztok:Na igen én is megkaptam a levelet de tudom hogy ugyis bövül a szövi és várok nem jelentkezem máshova nekem ti kelletek és késsz!
DEF az IGAZ Lélekőr
Pontszám: 5
fórumozóVigyor1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
75. hozzászólás - 2008.09.23. 21:12:46
Üdv:-)

Én is jelentkeztem, ne felejtsetek el:-)
Aktív tag vagyok, sokszor ránézek a karira egy nap.
A társaság jó dolog és sok előnyt jelent, ezt már sokszor megtapasztaltam.
Úgyhogy várom a felvételt.

Üdv. lotto
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
76. hozzászólás - 2008.09.24. 06:51:03 (Válasz Helix #73 hozzászólására.)
*Ma reggel Karragh önmagához képest korán ébredt. A tegnap esti mulatozás során magába döntött egy viszonylag nagyobb mennyiségű alkoholt, és örült a Szövetség új tagjának akivel már 5 főre növekedett a létszámuk, de sajnálta azt a több mint 30 derék végzetúrnőt és végzeturat akik tegnap estig várakoztak a döntésre. Kiment a vár elé, és nyugtázta, hogy többen továbbra is várnak és elkötelezettek a Szövetség iránt. Sietve eltűnt, de kisvártatva visszatért a zsíros zsákmánnyal. Arcán egy apróbb heg jelezte, hogy útközben találkozott egy másik végzetúrral is. Elindult befelé, de visszafordult.
- Gyertek be ti is! Ne itt kint ácsorogjatok. Van még mit csinálni az épületben, de azért a fogadótér elég tágas, és nemsokára felszabadul még pár szoba. Addig is ismerjük meg egymást…

//szerintem jó az alap
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
fórumozóVigyor1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
77. hozzászólás - 2008.09.24. 11:06:21
Igazi írói véna:-)

Akkor beballagok az előcsarnokba....
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
78. hozzászólás - 2008.09.24. 12:08:42
"Zanzásítva ennyi amit el akartam mondani, csak azért nem írom szabatosabban, kétértelműbben és nem enyire ráutalóan, mert hamar kidob a fórum magából, és nem jó valamit 2x 3x leírni..."
Próbáld meg azt, hogy a fórum mellett nyitsz egy szövegszerkesztőt, oda szépen beírod a hozzászólást, majd belépve a fórumra a hozzászólás már csak egy másolás-beillesztésből áll. így szép is lesz, nem kapkodsz, és nem is tűnik el (párszor már megviccelt így a rendszer) a hozzászólásod amit esetleg hosszabb ideig csiszolgattál...

*Roland visszatérve a vadászatból távolról pár pillanatig érdeklődve figyeli a sürgés-forgást, ahogy a Végzeturak és Úrnők bontják a vár elötti sátortábort, s behurcolkodnak a Szövetség előcsarnokába. Lustán szemrevételezi a szövetség birtokát. A hely távolról ugyan impozáns látványt nyújt merészen égbetörő tornyával, falaival, de közeledve sajnos kiütköznek a hiányosságok - omladozó falak, számtalan helyen beszakadt tető jelzi, hogy van még mit rendbe hozni, építeni - Hiába, a helyet védő mágikus rúnák ereje már rég elillant, s ezt igazán a belső helyiségek sínylették meg, mikor az addig mágiával megerősített légies termek és csarnokok tetőszerkezete saját súlyuknál fogva berogytak, maguk alá temetve a berendezés maradékát.
~Még szerencse, hogy az előcsarnok belső kapuja zárható, így az érdeklődők alábecsülik a helyrehozás feladatának nagyságát. - Gondolta magában.
*Majd elindul a kapu fele, és közben a vendégeket veszi tüzetesen szemügyre, azon gondolkodva, ki lesz az, akit feladja a várakozást, és ki lesz az, akit elsőnek emelnek majd soraikba.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
79. hozzászólás - 2008.09.24. 14:53:45 (Válasz Normandiai Roland #78 hozzászólására.)
* Karragh egy újabb zsákmánnyal tér vissza. Duzzad az életerőtől.
- Türelem, a torony első szintjén a szoba felét lakhatóvá tettük, ha belehúzunk estére, elkészülünk.
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
fórumozóVigyor1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
80. hozzászólás - 2008.09.24. 15:20:26
Öröm az arcokon......
Pontszám: 5
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője