Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Lélekőrök Szövetsége
fórumozóJozefFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
21. hozzászólás - 2008.09.22. 11:40:34
Mint Gyémántos tag, én is csatlakozom, ha lehetséges
Vagyok, aki vagyok...vagy ami lenni akarok.
Pontszám: 5
fórumozóMorianFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
22. hozzászólás - 2008.09.22. 11:42:26
Sziasztok,

Én is szeretnék jönni és lelkecskéket szippantgatni, és a szövit építgetni

Ha még lehet - köszi!
Pontszám: 5
népszerűOzozFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
23. hozzászólás - 2008.09.22. 11:46:22
Én is megyek!

De hogyan csatlakozzak majd hivatalosan?

Van felső keret a szövetségkészítésnél?
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
24. hozzászólás - 2008.09.22. 11:59:21 (Válasz Ozoz #23 hozzászólására.)
Szerintem majd Normandiai Roland, megcsinálja a szövetséget, és ő küldi ki a tagoknak a meghívást...
Én a magam részéről örülök a nagy érdeklődésnek
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
népszerűOzozFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
25. hozzászólás - 2008.09.22. 12:04:46
Elindult a játék nem?

Már elmúlt 12h.

Hol, mire kattintva indíthatom el a karakteremet, nézhetem meg a szövetség állapotát, csatlakozhatok?
Pontszám: 7
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
26. hozzászólás - 2008.09.22. 12:07:09 (Válasz Ozoz #25 hozzászólására.)
Az oldalon belépsz és indul is a dolog
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
27. hozzászólás - 2008.09.22. 12:39:33
Viva és üdvözlet a sok jelentkezőnek!

Csak annyit szerttem volna megosztani, szerintem nagyon király a vadászatokhoz tartozó kvízkérdés, nagyon izgissé teszi a dolgot, még úgy is, hogy mellette nyitva van a Google, a barátod.
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
28. hozzászólás - 2008.09.22. 12:40:47 (Válasz Helix #27 hozzászólására.)
igen az, sajnos a 2. vadászatnál nem vettem észre, de tényleg ötletes
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
29. hozzászólás - 2008.09.22. 12:45:57
Ami a szövettséget illeti tegnap a lehetséges 5 tagból négy már megvolt, az ötödiket a vezető fogja elbírálni, mindenesetre, ha nem kerülsz be első körben, az még nem jelent semmit, majd kifejtem miért, csak most megyek ebédelni.

Mindenkinek jó étvágyat!

Na szóval azért j annak aki mondjuk első körben nem kerül be a kezdő 5ösbe, mert annak nem kell mindjárt az elején 1000 LE-t belerakni a közösbe, saját fejlesztésére költheti, és mikoron majd oda jut, hogy ő is beketül a szövettségbe akkor már egy erősebb vonalat képviselhet.

Ami ugyanakkor a szövettség szempontjábol is jó, mivel nem vagy a leggyengébbek között.

Csak hát türelemmel kell lenni egy pár napot...
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.22. 13:11:50-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
fórumozóJozefFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
30. hozzászólás - 2008.09.22. 13:18:08
Akkor addig fejlődünk, és várjuk a fejleményeket, hogy mikor lehet csatlakozni
Vagyok, aki vagyok...vagy ami lenni akarok.
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
31. hozzászólás - 2008.09.22. 13:27:27
Sziasztok!

Nos, hihetetlen az érdeklődés . Helixnek igaza van. Most küldtem el a szövetség alapításának igényét. 2 nap(on belül)/múlva kiderül, hogy elfogadják-e. Addig pedig mindenki gyűjtsön tapasztalatot.
A tagfelvétel. Sajnos az elején szelektálni kell , mert amíg nem építjük fel a kutat (ez úgy látom egyre fontosabb a dinamikus fejlődéshez), nos, a limit 5 fő (lehet, hogy utána is kell még valami?).

Egyenlőre a több 3 tagot kérdem, ki légyen az 5. alapító? (szerintem a jelentkezési sorrend lenne a legtisztességesebb, de hallgatom a Ti véleményeteket.)

A többi jelentkezőnek/szimpatizánsnak pedig kitartást és türelmet. Nem vagytok elfeledve, s mihelyt van hely, titeket értesítünk ki elsőnek.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
32. hozzászólás - 2008.09.22. 13:33:14 (Válasz Normandiai Roland #31 hozzászólására.)
Szerintem is a jelentkezést kellene figyelembe venni...

Látom létrejött a szövetség, jelentkezek is... a karakterem neve Karragh...
A hozzászólást nagyko módosította 2008.09.22. 13:41:21-kor
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
33. hozzászólás - 2008.09.22. 13:48:42
Én Helix vagyok a Változatosság kedvéért...

Szerintem ez a jelentkezési sorrend jó lesz, persze az aktivitás is fontos szempont, de az csak utólag mérhető, elsőkörben esetleg egy bemutatkozás szerű képződmény nagyon pozítívan hatna.

Pl így:

Helix vagyok, régóta szerepjátékozom, de más ország/karakter fejlesztős játékkal is játszottam már, nem ismerem a hkk-t igazából.
Fősulira járok és van kellő szabadidőm, és lelkesedésem, szóval ez a játék nekem főleg a kikapcsolódásról szól, meg a jó társaság ami nekem fontos.
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.22. 13:49:44-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
34. hozzászólás - 2008.09.22. 13:52:05 (Válasz Helix #33 hozzászólására.)
Egyébként ez tényleg nem rossz ötlet

nagykó vagyok, a tucatnévnek számító Nagy vezetéknevemből származtatott fantáziadús becenevem miatt
dolgozom, és már elég régóta szerepjátékozok (sőt még most is) időm szerencsére a munkám melett van, így hát remélem hasznos tagja leszek a szövetségnek
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
35. hozzászólás - 2008.09.22. 14:35:39
Az itteni nevem Normandiai Roland... Semmi köze a valódi nevemhez... (egy meglehetősen régi, kedvelt karakteremé volt) Ha kérhetem, egy esetleges megszólításnál hagyjátok le a Normandiai "vezetéknevet"
pár éve dolgozom, és kb. 12 évig szerepjátékokkal játszottam. (már nem, mert a csoport felbomlott) Viszont a jelenlegi rendszerről semmit nem tudok szinte - érdekes meglepetéseket fog tartogatni számomra... Átlagban elmondhatom, hogy sokat vagyok gép előtt - és nem mindig munka miatt. Remélem sikeres és kellemes időtöltés lesz mindenkinek.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
36. hozzászólás - 2008.09.22. 16:34:13
Huh, kár, hogy még nem vagyok benne a szöviben ténylegesen. (bár már jelentkeztem.)

Már összejött vagy 1000 LE pont amit betehettem volna a Lélekkútba, + Feltettem az első kvízkérdést, leharcoltam az összes Hp-mat és szerttettem egy vértezetre. Ajánlom minenkinek, aki védelmen gondolkodik első körben, hogy ne pontból költsön rá, hanem vegye meg a bőrvértet a lélekkufárnál.

Ja és a google vagy valamilyen kereső portál legyen kézdél vadászat közben, sokat jelent az a +10% LE És poén, hogy te is tehetsz fel kérdést...

Ennyit az első firss tapasztalataimról.

A friss jelentezők figyelmébe ajánlom, hogy mutatkozzanak be. És persze másoknak is.

Este 8 kor visszanézek a játékba addigra meglátom mennyire töltődik vissza az életem meg cselekvéspontok, és megint bepörgetem a LE szerzést.

Remélem addigra már tag is leszek. Addig is fél szemmel itt leszek a fórumon, ha valaki dumálni akar akkor legalább nem telik majd unalmasan az idő!
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.22. 17:07:57-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
37. hozzászólás - 2008.09.22. 17:55:24
A szövetséget elbírálták, és engedélyezték. Lassan elindul a tagok hivatalos felvétele.

Helix!

Legyél szíves lehetőleg minél hamarabb leadni a szavazatodat a szövetségen belül!

Köszi!
Roland
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
38. hozzászólás - 2008.09.22. 19:01:39 (Válasz Normandiai Roland #37 hozzászólására.)
Megtörtént, és most is oda figyelek.

Meg kellene reklámozni ezt a topicot a szövettségnél, mert megrohamoztak minket a jelentkezők és nem lehet nekik egyenként írogatni egyszerűen lehetetlen...
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
közellenségSaziFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
39. hozzászólás - 2008.09.22. 19:55:32
Jó Estét mindenki!
Szeretnék Csatlakozni én is a Szövetséghez, Azért írok ide mert írtátok, hogy jöjjek fórumozni ^.^ Általában aktív vagyok csak iskola időben szünetekben érek rá. Így gondolom akkor vadászgatok. Itthon netezek így hétvégén szinte mindig elérhető vagyok. Kivéve most szombaton mert Borfesztivál lesz Bicskén és minden 100 Ft, de délelőtt így is leszek!
A hozzászólást Sazi módosította 2008.09.22. 19:57:21-kor
"2 dolog van amir utálok... a Rasszizmus meg aki nem Gyémánt Hordás..."
Pontszám: 5
fórumozóFefoFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
40. hozzászólás - 2008.09.22. 20:05:20
Sziasztok!
Én is csatlakoznék!
Üdv:
Hatin
Pontszám: 5
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!