Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Lélekőrök Szövetsége
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Lélekőrök Szövetségé
1. hozzászólás - 2008.09.21. 18:01:23
Üdvözlök minden érdeklődőt a Lélekőrök Szövetségének topicjában.
Minden Gyémánt Hordába tartozó játékos előtt nyitott, érdeklődőket szeretettel várok. A szövetség egy maroknyi tapasztalatlan, de elszánt Végzetúr véd és dacszövetsége, kik a felszín megismerését, és -valljuk be- kifosztását, valamint az Ellenség csatlósainak és elfeledett relikviák felkutatását tűzte ki céljául. S nem utolsó sorban persze ínséges időkben a szövetség többi tagjának védelmét, támogatását.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.83
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
2. hozzászólás - 2008.09.21. 18:25:30 (Válasz Normandiai Roland #1 hozzászólására.)
Akkor jelentkeznék
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 2.75
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
3. hozzászólás - 2008.09.21. 18:30:18 (Válasz Normandiai Roland #1 hozzászólására.)
Ha van hely én is benne lennék a szövettségben. Egy másik topikkal felmerült a tapasztaltság kérdése, nos én is indítottam és játszottam más hasonló játékokat, így még a játékot sem látva félve merek nyilatkozni az aktivitásom fokáról, de rászállok a témára, még olvasni akarok súgót és játékleírást, de Gyémántos vagyok a gyorstanulók közül...

22-én délben asszem gép közelben leszek, és valahogy gyorsra kapcsolom a fejlődést, rövidtávú cél a szövettségbe tartozás, hosszútávú annak felvirágoztatása.
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5.50
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
4. hozzászólás - 2008.09.21. 18:31:31
Üdvözöllek!

Most már hivatalosan is hárman vagyunk. Kíváncsi vagyok, hogy holnap délre hány fővel tudjuk megkezdeni a kalandozást.
Sajnos holnap csak 1 óra fele érek gépközelbe , de általában elmondható hogy átlag 2 óránként biztos be tudok nézni munka mellett.
Te hogy férsz az internethez?
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.09.21. 18:33:45-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.33
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
5. hozzászólás - 2008.09.21. 18:32:54 (Válasz Helix #3 hozzászólására.)
Üdv a fedélzeten!
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.50
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
6. hozzászólás - 2008.09.21. 18:34:48 (Válasz Normandiai Roland #4 hozzászólására.)
Én munka mellett, mivel állandóan neten vagyok kb. hozzáférek bármikor
Holnap délben is biztos ott vagyis itt leszek
4 után szokott lenni kb. 1,5-2 óra kihagyásom, mire hazaérek... de a kb 2 óránként akkor is megy
Egyébként szólok előre ha valamikor nem érnék rá
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 4
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
7. hozzászólás - 2008.09.21. 18:38:35 (Válasz Normandiai Roland #4 hozzászólására.)
Köszi a bizalmat.

Tulajdonképpen délelőtönként suliban vagyok, de a 1,5 órás előadások szünetében tudok netezni, és otthon is van net amit ha kell akkor éjszakába nyúlóan szeretek nézegetni, hasonló elvetemültekkel mint én egy másik játékban még valamifajta unaloműző, csapatépítő chat-ünk is volt, ami remek szórakozást biztosított.

Mindenesetre a lehetőségem nyitott, és én álltalában nem csak a játék miatti fanatikusságom miatt szoktam netezni, ha nem a tagok/csapattársak azok akik igazán tudnak motiválni.
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 6.25
fórumozóConnor79Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
8. hozzászólás - 2008.09.21. 18:48:51
jellentkznék
Pontszám: 4.50
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
9. hozzászólás - 2008.09.21. 18:49:16 (Válasz Connor79 #8 hozzászólására.)
Jó itt régi ismerőst látni... már négyen vagyunk!
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.09.21. 18:59:17-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
fórumozóConnor79Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
10. hozzászólás - 2008.09.21. 18:52:02
köszi Normandiai Roland
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
11. hozzászólás - 2008.09.21. 18:58:34 (Válasz Connor79 #10 hozzászólására.)
Bocsi én még nem is köszöntem!

Üdv mindenkinek! És azért így a játékinduláshoz közeledve kezd csoportosulni a társaság.

Normandiai Roland Pontosan mi az alapkoncepció? Hogy és milyen irányba kezdjük a fejlesztést?
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 6.60
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
12. hozzászólás - 2008.09.21. 19:07:43 (Válasz Helix #11 hozzászólására.)
Nos, a fejlesztés eleinte nem okoz fejtörést. A főoldalról idézve:

"Ha megalapítottál egy szövetséget, az első feladat a lélekkút megépítése. A lélekkút a legfontosabb a szövetség számára, ez reprezentálja a szövetség erejét, és biztosít neki lélekenergiát az építéshez. A lélekkút felépítése 5000 LE-be kerül, ezért nem árt társakat toboroznod! A szövetségnek kezdetben 5 tagja lehet, így fejenként 1000 LE-t kell a lélekkútba építenetek, hogy elkészüljön. Ha kevesebben vagytok, akkor többet. Ha a lélekkút felépült, attól kezdve lehetőségetek van más épületek építésére is.
A továbbiakban a lélekkút folyamatosan termeli a lélekenergiát. Minél nagyobb a lélekkút, annál gyorsabban. A lélekkút mérete akkor nő, ha a többi épületet építitek a saját lélekenergiátokból.
Ha olyan szövetségbe jelentkeztél, amelynek a lélekkútja fel van már építve, akkor is fel kell töltened a lélekkutat - ez a belépés feltétele! Minél nagyobb egy szövetség, annál több LE-be kerül a lélekkút feltöltése, de persze annál erősebb szövetség tagja leszel, amikor elkészültél. Amint a lélekkutat feltöltötted, használhatod és építheted a többi épületet is.
A lélekkútban levő energiát (azt is, amit egy új jelentkező beletöltött) fel lehet használni egy épület építéséhez, de erre csakis olyan tagnak van lehetősége, aki legalább 3 szavazatot birtokol."

Szóval még van egy kiadó helyünk az alapítói csapatba. A Kút megépítése elég nagy feladatnak tűnik, s szvsz nem tanácsos az összes nehezen megszerzett LE-t beleölni, hanem a saját fejlődést is szem előtt kell tartani. Hiszen ha fejlettebb vagy, erősebb lényeket tudsz megszorongatni, s az több LE-t jelent... Ráadásul az is számít, hogy ne tudjanak lerabolni az elején.... Milyen más koncepcióra vagy kíváncsi?

Ajánlom még figyelmetekbe: Javaslatok - Vélemények a játékról topic
109. hozzászólását - 10:45:27
Byzon tollából.
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.09.21. 19:11:12-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.75
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
13. hozzászólás - 2008.09.21. 19:10:37 (Válasz Normandiai Roland #12 hozzászólására.)
Ennyi bőven elég.
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.21. 19:10:56-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
14. hozzászólás - 2008.09.21. 19:15:28
Nem azért, de ki húzza le a hozzászólásokat ebben a topicban? Nagyon idegesítő, és értelmetlen mert nem szolgáltak rá itt a hozzászólók. + nálam be van kapcsolva a szűrés, és pár hozzászólás eltűnt... Arra kérek mindenkit, hogy ne szórakozzunk ezzel. Kösz.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.50
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
15. hozzászólás - 2008.09.21. 19:17:25 (Válasz Normandiai Roland #14 hozzászólására.)
Én is néztem, hogy a pár hozzászólásommal máris közellenség vagyok.... furcsa, de
Ezennel válalom is a szövetségbeli fekete bárány szerepet
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 3.67
fórumozóConnor79Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
16. hozzászólás - 2008.09.21. 19:24:36
Srácok üdv mindenkinek sajna nekem most mennem kell!
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
17. hozzászólás - 2008.09.21. 19:28:37 (Válasz Connor79 #16 hozzászólására.)
További szép estét!
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5.33
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
18. hozzászólás - 2008.09.21. 19:30:32 (Válasz Connor79 #16 hozzászólására.)
Viszlát holnap! Tényleg ne csináljunk semmit ezekkel a szavazgatásokkal, vagy kapcsoljuk ki a szűrést... (tegyük 1-esre a mércét)

Már négyen vagyunk a szövettségbe... Kellene még egy tag, és mindjárt kevesebb LE-re volna szükség a lélekkúthoz.

Kubla kánosok, már nagyban szerepjátékoznak, mek kocsmáznak, de ez nem azt jeleni, hogy előrébb lennének, de nekik legalább már van bemutatkozásuk, meg ilyesmi
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.22. 09:59:04-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
népszerűKyarraNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
19. hozzászólás - 2008.09.22. 10:59:23
Sziasztok!
Én jelentkeznék ebbe a szövetségbe ha lehet.
Pontszám: 5
népszerűtlenÁdámFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetségé
20. hozzászólás - 2008.09.22. 11:25:38
Gyémánt vagyok jövök
Nem vagyok más csak egy álmodó, a mindenség tengerén szárnyaló
Pontszám: 5
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője