Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Lélekőrök Szövetsége
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
81. hozzászólás - 2008.09.24. 18:02:24
*Helix rendesen kipihente magát, talán túl sok időt is adott magának, de nem rest és belevága délutáni vadásztaba. Megtapasztalta már, hogy csak lelkek energiáitól duzzadva képes hatékonyan felvenni a versenyt vetélytársaival, ezért kis bemelígő vadászat után szemügyre veszi a vidék kóborló, és letelepedett végzeturait, hogy megfelelő ellenfélre bukkan, a hatás nem marad el, könnyű semek árán, de legyőz 3 végzeturat, ám talált olyat is aki képes megfutatmítani, tapasztalata tovább nőtt, és érti már, hogy varázslók és barbárok okozhatnak meglepetést neki, a zafír horda pedig közpréda és az energiáik a legtöbb végzeturat vonzzák, összességében megduplázza lélekenregiáit, de nem fáradt el...

Folytatja a vadászatot, ami küldetése végcéljához is közelebb viszi, és elhatározza, ha a vadászatból megfelelő energiát merít felkutat újra néhányat a végzeturak közül, talán olyat is aki már csordába verődött, talán olyat aki magányos kósza... De most még várhat a döntés...*
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
82. hozzászólás - 2008.09.24. 19:00:41 (Válasz Helix #81 hozzászólására.)
*Karragh az esti órákra fütyörészve tér vissza. Arca véres, ruházata még a megszokottnál is piszkosabb. Odalép a bejárat mellé tett esővizes hordóhoz, és belemártja a fejét, majd megrázza. Vízcseppek mindenhol.
- Az az átkozott kufár. Elég borsos árat kért ezért a tekercsért, és mire elegendő lélekkristályt gyűjtöttem össze, elfáradtam. No, sebaj, remélem megéri az árát, az esti órákban még visszatérek, hátha akad egy-két más hordába tartozó egyed, hisz ideje tovább erősíteni a falakat…
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 7
népszerűtlendefikeFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
83. hozzászólás - 2008.09.24. 19:51:55
Üdv mindenkinek ! Akkor ha nem baj én is bemennék abba az előcsarnokba mert idekint kezd hűvös lenni. Amúgy is szükség van a segítő kezekre a felújításban nem?
DEF az IGAZ Lélekőr
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
84. hozzászólás - 2008.09.24. 20:13:08
*Hazatérek én is a várba, és örömmel veszem szemügyre, hogy sokaknak nem lankadt a lelkesedése, és maradtak, de úgy látom még gyújtották be az előtérben a kandallót, pedig az fontos... Hiába na azért kell valakinek otthon is lenni, hogy legy ez az. Szerencsére, godoltam rá és zsákomban hoztam egy- két wantut és kőzűzót amiből ugyan nem fejedelmi szinten, de meg lesz a vacsora estére. Beteszem egy hűvös helyre a húst és elindulok fáért, szerencsére egy talicskát és száraz rönköket is találok az istállóban.*

*Hamarosan már pattog a tűz a kandallóban, és miután megfaragtam a nyársakat, felszeltem a húsokat, hozzákezdek a sütéshez...

Egy óra kell, de megsülnek a húsok, viszont csak gyümölcsök vannak mellé, kenyér nincs- konstatálom...*

-Valakinek nem akad egy kis kenyér a hátizsákjában? ~ talán inkább elkapok egy végzeturat. ...kenyérért. *gondolom magamban*
A hozzászólást Helix módosította 2008.09.24. 20:40:53-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
85. hozzászólás - 2008.09.25. 08:17:34
* Roland besétál az előcsarnokba, s végigtekintve az összegyűlteken, megszólal:
-Elkészültünk három szoba rendbehozatalával, jelentkezzék az aki ért a felújításokhoz, kőműves munkálatokhoz, és kitartó mert rengeteg energiát kell a többi helyiségbe beleölni. (20.000LE a következő szint)
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóVigyor1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
86. hozzászólás - 2008.09.25. 10:24:17 (Válasz Normandiai Roland #85 hozzászólására.)
Minden munkálatban profi vagyok:-) jelentkezek ...
Pontszám: 5
közkedveltJaanaFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
87. hozzászólás - 2008.09.25. 10:29:45
Én is szívesen építkeznék, beadtam a CV-met

Jaana
Jaana
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
közellenségZombyFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
88. hozzászólás - 2008.09.25. 17:31:04
Én Is szeretek építkezni:D Jelentkeznék én is.
Pontszám: 5
népszerűtlendefikeFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
89. hozzászólás - 2008.09.25. 19:12:19
Üdv mindenkinek.Ha bövül a szövi akkor be kéne venni a jelentkezőket mert segitenek tovább bövülni-fejlődni nem?
DEF az IGAZ Lélekőr
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
90. hozzászólás - 2008.09.25. 20:33:28
*Hosszas, néma szemlélődés után Roland szó nélkül megfordul, és távozik az előcsarnokból. Majd jó fél nap után ismét előkerül, és fennhangon a várakozókhoz szól:
- A Tanács Jaana Úrnőt, DEF az IGAZ és Geralt Urat kéreti, a többiektől pedig további türelmet kérünk.
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.09.25. 20:33:43-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
91. hozzászólás - 2008.09.25. 20:51:42
*Karragh 6 óra alvás után ébred, de még mindíg látszanak rajta a mai nap szerzett sebek. Egyik szeme még mindíg be van dagadva az egyik délutáni küzdelem miatt.

- Üdvözlöm az új Lélekőrököt! Örvendjünk nekik. Mulassunk egy kicsit, de ne feledjük még sok munka vár ránk...
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
fórumozóVigyor1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
92. hozzászólás - 2008.09.25. 20:51:44
Lotto a hátsó sorban ugrálva még elkapja az ajtó becsapódásának pillanatát. Pár lépéssel közelebb került a célhoz. Sebaj türelmes Típus.
Köppenyét szorosan maga köré tekerve elfoglalja a kandalló melletti sarkot.
Tíz perc se tellik el és horkolva újra a hegy mélyét kutatja álmában........
Pontszám: 5
népszerűtlendefikeFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
93. hozzászólás - 2008.09.25. 21:09:47
Üdvözlet mindenkinek.Köszönöm e kis szobát!Ezentul azton leszek hogy a szövetségnek jó legyen, a szövetségért és társaimért létezem.Mulassunk!!De ne feledjük mennyi munka vár még ránk és tudassuk mindenkivel ajtonk nyitva áll!
DEF az IGAZ Lélekőr
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
94. hozzászólás - 2008.09.26. 14:53:30
Helix a hobbit úgy délben kelhetett fel, a nap besütött a szobája ablakán, és az őszi esőtöl áztatott földeken megcsillant a nap.

Még kicsit fáj a feje vad éjszaka lehetett...

Nicsak mi ez? Néz a kezére érdeklődően...

Egy gyűrű!


Még csak az kell, hogy valaki bekösse a fejét.

Péntek van!- gondolja magában, és egy dal jut eszébe,... pam-pam pa ríraram pam-pam-pa pam pa ríraram aminek csak dallam foszlányait dúdolgatja , miközben a reggeli mosakodás után lebattyog szobájából, a pincébe italért és kosztért. Megpakol egy jó nagy tányért, meg visz rendesen pálinkás kupicát. Nem elitista így azt gondolta megebédel a váró teremben. Megkínál mindenkit, aki éppen visszajött ebédelni és közben némán evés közben megtervezi a napot…

El kell mennem vadászni… Energiával tele portyáznom kell, de abban is elfáradok egy óra alatt, aztán keresek egy lélekkufárt is és varázstekercsre is szükségem lenne már. Aztán ma péntek van, szereznem kell rabszolgákat (magyarán egyetemista diákmunkásokat) és trubadúrokat, na meg készletekre is szükségünk van.

Nos bele is vágok estére talán lesz egy szép kapunk, komfortos berendezések, és persze kellenek a munkások az őrtoronyhoz is, de a buli is legalább annyira fontos- főleg egy hobbitnak…

A hozzászólást Helix módosította 2008.09.26. 14:58:26-kor
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
fórumozóVigyor1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
95. hozzászólás - 2008.09.26. 22:26:19
Zörög a páncél, pajzs. repül a buzogány a sarokba. Fáradtan összeesik. Nehéz nap volt és termékeny. Összevont szemöldök, és szigorú nézés. Angyali nyugalom, ÁLOM, ÁLOM, ÁLOM.........
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
96. hozzászólás - 2008.09.27. 16:45:22
* Karragh számos csatában szerzett sebbel tér vissza. Látszik rajta, hogy mostanában duzzad az erőtöl, viszonylag sikerrel került ki minden küzdelemből...
- Hé Lélekőrök, ha a mai délutánt meghúzzuk, estére már 11-en foglalhatjuk el a szálláshelyeket!
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
97. hozzászólás - 2008.09.27. 18:00:10
Helix magához képest komolysággal odalép, a kürthöz amely az Őrtorony tetején áll.

A dallam és a hang messzire száll és egyértelműan adja tudtára a Végzeturaknak, a Lélekőrök szövettsége hamarosan újjabb háromat választ soraiba, a jelentkezők közül.

A tanács összeül.
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
98. hozzászólás - 2008.09.27. 18:08:48
*Roland megjelenik a fogadócsarnok kapujában, véresen, több sebből vérezve, viseletes vörös köpenyén újabb szakadások. Égett húsának bűze jelzi, hogy komoly varázspárbajt vívott. Némi vért köp a padlóra, majd befele sántikálva megszólal:
- Végzetúrnők és Végzeturak! Mint halljátok, újabb lakrészek felújításával készültünk el. Aki akar jelentkezhet a Tanács előtti megmérettetésre...
*Majd lassan vérpöttyöket szórva maga után besántikál az erőd mélyére.
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.09.27. 18:18:14-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóVigyor1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
99. hozzászólás - 2008.09.27. 19:55:15
Ohhh, mit hallok, jelentkezni?
A helyzethez méltó komolysággal készülödik. Kisímitja a pihenés közben gyürődött köppenyét és pattogó léptekkel a tobrzók felé halad.
Én is jelentkeznék, készen állok a nagy kalandra - szól hozzájuk....
Pontszám: 5
közellenségDaarFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekőrök Szövetsége
100. hozzászólás - 2008.10.10. 00:01:02
Ha netán lenne majd hely újabb tagnak a jövőben, itt és most jelezném belépési szándékomat.
Pontszám: 5
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!