Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2010.08.16. 13:28:00
Ez egy érdekes kérdés, főleg úgy hogy a felsoroltak közül egyik sem tud még csak megkarcolni sem
Dátum: 2010.08.16. 13:26:55
Most eszembe jutott, hogy ha az a baj a kihívásos küldetéssel hogy ingyen LÉ, TP nélkül, akkor ki lehet venni az állatszintlépőset és a sajtolósat is.

Igazam van, vagy igazam van?
Dátum: 2010.08.15. 17:51:45
Ez az ötlet nagyon zavaros és túldimenzionált, keressünk másik ötletet
Dátum: 2010.08.15. 17:24:11
Kérdés2: lehetséges-e az pusztán elméleti szinten, hogy valaki összevásárol egy csomó kódot, majd megvesz egy nagy rakás császári tekercset, csak hogy első legyen küldetésben V4-en? Ha igen, akkor tiltani kéne.
Dátum: 2010.08.15. 16:41:34
Elvileg az állat nem kap TPt entitás után. Epikus után is csak bizonyos feltételek mellett.

aranyhám
+20 Védekezés, 4 Elnyelés, +3% LE, +2 morál győzelmenként (csak portya és kihívás során), +6 TP győzelmenként

Ennél a tárgynál a +6TP minden esetben fennáll?
Dátum: 2010.08.13. 22:44:47
ja persze
Dátum: 2010.08.13. 21:55:38
Az, igen
Dátum: 2010.08.13. 21:52:00
krono maximuma 55-re téve?

15% alól meg ki tudja, ez örök rejtély, én sosem csináltam olyat
Dátum: 2010.08.13. 21:50:29
Azt megkérdezném hogy aki 1000+-on jár küldetésekkel hogy csinálja.

Én 300-on állok, valaki 1000-en. 700 különbség. Alap esetben 18.000 LÉt kapok egy ismételhetőért, ha 3 egymás után ugyanaz, akkor a negyedét, tehát 4500LÉ. Ez a legrosszabb eset. 700*4500=3.150.000 LÉ. Minimum ennyivel többet keresett az, akinek már legalább 1000 a küldetés száma. Fincsi mi?
Dátum: 2010.08.13. 15:38:30
Viszont ha nem lesz kihívásos küldetés... amit nagyon-nagyon sajnálnék, nem csak én, hanem sokan mások is, akkor jó lenne egy új küldetés, ami valamennyire lefedi a hiányt.
Dátum: 2010.08.13. 15:05:58
Lehetőség. Érdekes ez a szó. Már csak azért is, mert sok olyan "lehetőség" van ebben a játékban, amiről a legtöbb ember nem tud, vagy csak jóval később értesül róla, vagy egyáltalán nem is kapja meg ezt a lehetőséget.

Nem mellesleg nyerni is kell 40-et, nem csak a markunkat tartani, az meg nem megy 500-as szakiösszeggel.
Dátum: 2010.08.13. 14:54:56
1 millió LÉ 1 év alatt, aki megcsinálja megdicsérem
Dátum: 2010.08.13. 14:03:19
Be lehet hozni mindenkit, csak jókor kell lenni jó helyen, pl. ha bejön valami újdonság és még nincs rendesen tesztelve akkor lehet rajta nyerni gyorsan egy kevés LÉt.
Dátum: 2010.08.13. 12:28:40
Akkor nagyon rosszul "szerinted". És jó hogy említetted a kamrát, Ezüstszél nem is számolta bele az abból származó sok-sok LÉt. Mennyi is az átlag amit behúzol? 30k LÉ talán? Vagy csak 20k? Hopp az már pont annyi, mint amit a küldetéssel magával szerezni lehet.

Nem is értem mit akarsz mondani... azt mondod a PP jön magától... értem... magától jön a CSP is. Meg sok ismételhető küldetés amit pörgetsz ezerrel szintén a magától jövő PP-ből jött eddig. Az nem gond? Azt mondod marad 25... és a másik 15 az üresben kóricál a város felett? Az is ki van használva biztos vagyok benne.

2 naponta 1 küldetés ingyen.... érdekes felállás, csináld meg és meglátod mennyire ingyen. Komolyan. Csináld csak ezt és meglátod hogy úszik el a kábítós küldetés, a portyából kapott LÉ, a kínzóból kiszabadulás, stb. stb.

Az okot nem értem amiért ez ellen küzdenek annyira...
Dátum: 2010.08.13. 11:18:46
"Veszíts el 30 (40?) portyát!
Win-win szitu jön ki a farmütésből, a farmok erősödnek, az erőseknél meg nincs olyan isten, hogy ezzel égessék a pp-jeiket. Nyaralás alatti küldetésnek is ideális "

Ebben egy farm sem fog erősödni, természetesen javarészt lebeszélt csaták lennének sok-sok LÉvel, és még legális is lenne, jó hogy nem lesz ilyen.

Viszont a kihívásért sírok Én a kalandosat pörgetem iszonyat tempóban és nagyon tetszik. Valaki meg a bénítósat, mert ott a KH meg mit tudom én, nem is szólok semmit. De ezt a "Ilyen sajnos nem is lesz, nincs szükség egy jelentős, Tp nélküli LE forrásra." dolgot nem értem. Tegyük fel hogy 40 győztes kihívás kell úgy hogy te indítod. Ez 1 nap 1 küldetés, és benne van hogy minden PP erre megy maxos valóságformázással. Most kapok 25%-os nyaklánccal 18.000 LÉt egy ismételhetőért. Ez 450 LÉ/PP. Komoly anyag, ugye?
Dátum: 2010.08.13. 01:16:25
Hogy ez miért így néz ki nem tudom... újraírtam, kitöröltem és csak egy "*"-ot hagytam, semmi nem használt...

Érj el portyában döntetlent legalább 5 alkalommal!
- Ezt a küldetést töröljük a listából.

Pipa

Lépjen állatod szintet 10 alkalommal!
- nehezítés: 15 szintlépés.

Minek? De komolyan? Ki találta ezt ki? Azért 15 mert a 10 és a 20 között van félúton? Miért nem 11?

Ejts el 20 kisebb méretű szörnyet!
- könyités: 15 kisebb szörny. <---- két "ny", hosszú 'i'

Mennyien csinálják ezt a küldetést? Gondolom kijönne belőle egy fél focicsapat.

Pusztíts el 25 lényt, amely a térkapun lép át!
- marad.

Pipa

Kábítsd el ellenfeled 30 alkalommal portyázás során!
- nehezítés: csak általad kezdeményezett portyában működik, és 30 helyett 45 alkalommal.

Én nem csinálom, valaki csinálja, sokan nyertek már vele nagyon sokat, ha nehezítik is ne 1.5 szeresére, az sok.

Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
- marad.

Pipa

Szerezz 10 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!
- könnyités: 7 tárgy (ez kb. a 25 térkapus ellenfél megfelelője) <----- hosszú "i"

Felesleges küldetés. Szintén fél focicsapat, szinte egy az egyben lefedi a 25-ös.

Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet!
- könnyités: 9 kiégett őskő

Már lassan meglesz két csapat

Sebezz 20-szor kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!
- könnyítés: 15 alkalommal

Ezt is csinálja valaki, de miért nem akkor már a bénítósat, gyorsabban is megvan... ja hogy pont ezért könnyítik... ja hogy ez szinte egy az egyben ugyanaz...

Oldj meg sikeresen 20 kalandot mostantól számítva!
- könnyítés: 15 alkalommal

Ennek nem látom értelmét, bár mostanában kalandmester lettem, nem vagyok a magam ellensége, hajrá!

Győzz le két entitást!

A 61. és 62. már remegve várja a legtöbb végzetúr érkezését, szerencsére nekem a 33. van soron csak, ettől függetlenül csak töltelék, mivel nem ismételhető a végtelenségig a többivel ellentétben.

Sebezz 60-szor kritikusat fegyvereddel portyázás során úgy, hogy te támadsz!

Mint a bénítós, de ez tetszik... mégsem lett meg a focicsapat. De akkor már annyi, mint a bénításnál, főleg hogy ez nehezebb... vagy nem?

Bónusz: kihívás!

Légyszi, légyszi, légyszi... már felvetettük páran ezelőtt, semmi reakció, de olyan nagyon jó lenne.... legyen 50 és mindenki boldog. Főleg én! Ilyen típusú egyébként sincs.

Bónusz: kivégzés!

Végezz ki 10 végzeturat! (vagy amennyit akarsz): portyát variálandó, biztos inkább ezt csinálnám, mint a köveket gyűjteném.

CSP-ből kéne okosságot kihozni, de semmi nem jut az eszembe, ami nem kizárólag a véletlenen múlna.
Dátum: 2010.08.12. 12:20:39
Akkor most én is idepofátlankodom, nekem semmi bajom nincs velük. Régebben volt, azóta kapott egy százast minden tulajdonságom, és jó is lett
Dátum: 2010.08.11. 23:59:46
Régebben biztosan nem így volt, reklamáltam is érte emlékszem, aztán megkaptam az okosságot.
Dátum: 2010.08.11. 23:20:21
Kérdés kivégzéssel kapcsolatban. Eddig úgy tudtam hogy kivégzed az ellenfeled, ha:

1. varázslatkörben levitted az életét 1+kivégzésszintre vagy 1-re, nem tudom már
2. ha itt nem, akkor végigmegy az összes harci kör, és utána vizsgál, hasonló alapon.

Van valami más is? Az előbb lettem kivégezve állatok által ugyanis az 1. harci kör után
Dátum: 2010.08.11. 00:04:06
OFF: Cyronnak pedig nagyon erős karaktere van, lásd összes relikvia (mennyi dukát lehetett az mind ), messze kimagasló küldetésszám (nem is tudom hogy lehet ennyi egyáltalán), sőt már VF-ezik is ha jól tudom (pedig mintha a Légióban ez tilos lett volna )