Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.04.19. 10:55:57
Ki az a szinész aki játszotta:Ollókezü Edwardot?

Brad Pitt
Johhny Depp
Bruce Willis
Leonardo Di Caprio


ohh... az Johnny és DiCaprio, de ez a kisebb gond...

Ki az, aki eljátszotta Ollókezű Edwardot? vagy Melyik színész játszotta el/alakította Ollókezű Edwardot?
Dátum: 2012.04.18. 10:26:22
A picivel nagyobb esély azt jelenti, hogy őskővel egyáltalán van rá esélyed, hogy megáll a piroson a kerék. Mint ez kiderült, kő nélkül eleve meg sem áll.
Hlegba: Ok, hogy ne punnyadjon be a játék, de sokan vannak, akiknek már így is kevés idejük van játszani, ők nem biztos, hogy szívesen bíbelődnek határidőkre. Ami akárhogy is nézem, tán ok, hogy van, de a jelenlegi küldetésekhez mérten elég feszes.
Dátum: 2012.04.18. 10:17:20
Ja, alapból a templom a prém tagságot preferálja, célozza, ami bónusz csp-ket is termel, ugyanakkor ott ez a csp-s küldi... Hát nem fantasztikus
Dátum: 2012.04.18. 10:07:45
Jó, ne haragudj. Nem kétlem, hogy te is áldozatokat hozol a medálért, de be kell látnod, hogy tán kevesebb, mint a nagykörös küldik. Így te gyakorlatilag mégis biztosabban fogsz hozzájutni a medálhoz, amit eddig sem vitattam, hogy jogosan kell a kicsiknek osztogatni, én is tisztában vagyok a játékban kialakult hierarchiákkal. Adja ég, hogy hosszútávon legyen kitörési lehetőség ez azoknak, akik más módon nem tudnak a már felnőtt, értsd bajnok karikkal egy ringbe szállni, ha csak a túlélésről van szó. Vagy hátha ad ez nekik olyan bónuszt, ami valahogy egyedivé és ütőképessé teszi őket is, amiért érdemes marad még nekik is játékban maradni, miután már csak arra lenne jó a karijuk, hogy az óriáscápák a lenyúzott szálkáikat szopogassák. Viszont tőlük meg a bajnokit ne sajnáld, az az ő jogos és megérdemelt jutalmuk, amúgy ki van az is találva...
Dátum: 2012.04.18. 09:56:41
Ahogy mondod. A gondolatmenetet különben Barbey kezdte. Ha valahogy úgy működne, mint az entitás előhívása, persze mindenkinek a saját szintjéhez/szintidejéhez igazodva, úgy baráti lenne. Mindenki elbajlódhatna vele egészen addig, amíg nem szerzi meg a ládikát, ha egy hónap, akkor egy hónap, ha több, akkor több. Nem veszne el az eddig elért eredmény, és jobban megérni minden erőfeszítés, többen vinnék sikerre. És az új templomba belépésért járhatna a visszaszámláló, magyarul aki idejekorán végez, azt ne tudjon újba belefogni a táp miatt.
Ez így ahogy van nem csak lutri, de erősen öngyilkos küldetés.
- Legyen határidő elérhető küldikkel, és akár a jelenlegi jutalmakkal,
- vagy legalább határidő ne legyen, a jelenlegi küldikkel és jutalmakkal
- vagy legyen határidő az elérhetetlen küldikkel, de jóval busásabb jutalmakért.
Csak hogy senki ne szálljon el.
Ha az egész a játékélményért van kitalálva, akkor nem az kellene legyen a cél, hogy két nap alatt végezzünk vele, mert ez pont nem ilyen event. Előbb vagy utóbb többen úgyis fejleszteni fognak olyanon, amiről a küldik szólnak, de így, hogy időzítve van és rákényszerít a cselekvésre, nem akkor amikor terveztem, az fájós. Vagy egyszerűen el kell fogadni, hogy ez sem lesz mindenkinek egyformán örömet hozó játék...
Dátum: 2012.04.18. 09:37:10
Ez a templom szerintem pont a kicsiknek van kitalálva. Kicsiknek, tehát kezdőknek, vagy gyengéknek, vagy egyszerűen csak azoknak, akik eredetileg szórakozni jöttek ide és csak játszani szeretnének egy jót. Syabo, szerintem tényleg csak akkor kezdj el panaszkodni, ha kiderül, hogy a templomos medál nem hozza be a várt csodát, addig ne. A templomot nyilván nem a pókok fogják sikerre vinni, mert pontosan ellentétes a karakterük fejlesztésével, már ami a küldik zömét illeti, de ők már eleve behozzák máshol ezt a fajta "lemaradást". Miklós is írta, hogy nem fog mindenkinek bejönni. Sokféle lehetőség van egyetlen játékban, mindenki szabadon választhat, hogy melyikben vesz részt. Up to You. A templomnak viszont az az előnye, hogy kis mértékben is részt lehet venni benne, így összességében sokak számára elérhető maga a játék része. Én nagyon bízom benne, hogy nem hiába vannak kitalálva ezek a magas lécek, kemény küldik, nagyon remélem, hogy tényleg megéri annak hajtani, aki ettől várja a csodát.
Dátum: 2012.04.18. 01:37:12
Kinek nem tetszik, hogy nekem nem tetszik, hogy egy szövetség háborút indított ellenünk az event előtt?! Komolyan, ezt azért vállald be, mondd már meg légy szíves, akárki is, hogy miért esett jól lepontozni ezért? PM is megfelel.
Dátum: 2012.04.17. 22:09:13
a Shibusen szövetség hadat üzent nektek! A háború 2012.04.18. 08:27:15-kor kezdődik. Ma, 20:27

Tényleg, milyen jók is ezek a kis küldik...
Dátum: 2012.04.17. 21:59:39
Hát igen. A poén az, hogy egyszerűbbnek tűnik alacsony szinten a küldik teljesítése, és valahol ezt kompenzálná az ostor azzal, hogy csak nagyobb szinteken adja azt a +3 kristályt, ha egyáltalán sikerül a láda. Szerintem.
Ne bánd, hogy nincs ostorod, annyit tán nem számít az a vacak 3db, ha magát a ládát is meg tudod szerezni, úgy bónuszként az már eleve 8 kő/templom kis szinten.
Dátum: 2012.04.17. 21:50:56
Tipp, lehet, hogy te még nem tudod megvenni. Mintha 50. szintű relikvia lenne...
Dátum: 2012.04.17. 21:49:16
Idézet: Barbey - 2012.04.17. 21:42:39

Még a végére megjegyezném miért kellett ezt határidősre tenni? Aki hamarabb végez az hamarabb kapja a következőt, aki meg nem csinálja az esetleg a megadott idő letelte után szabad választás szerint újat kezdhetene vagy folytathatná amíg kész nincs.


Erre én is gondoltam, ha nem lenne határidőhöz kötve, talán nem fájna a ráfordítás sem. Azért tűnik az egész M.I.-nek, mert minden igyekezet és áldozat ellenére még ott a kőkemény határidő. Vagy ok, legyen határidő, de legyenek teljesíthető küldetések jóval kevesebb, drasztikusabb áldozat árán.
Dátum: 2012.04.17. 19:26:41
Nem volt kőbe vésve még, hogy a tulajdonságnövekedés külön jutalom, vagy a templomi medál folyománya. Én csak azt írtam, hogy úgy tudom elképzelni.
Dátum: 2012.04.17. 19:21:47
Az akkor tényleg meglepi. Még egy bő hetet kell várni kb, hogy kiderüljön, amennyiben tényleg csak egy leendő, remélhetőleg boldog tulajdonostól fogjuk csak megtudni a titkot Ajánlom, hogy nagyon meglepődjön
Dátum: 2012.04.17. 19:05:02
Azon meditálgattam, hogy vajon a templomi medál adná-e a "+1 mindenre" című tulajdonságbónuszt, hasonlóan a bajnoki plecsnikhez? Így tudnám elképzelni, persze amíg még konkrét infó nem lesz róla, vagy valaki nem szerez egyet, addig ez is csak egy teória marad, ahogy a transzdestrukciós találgatásom.

Kieg.: Köszönet a wikidotos infókért! Nagyon gyorsan felkerültek, és ennek köszönhetően végre tudom már, mire jók a templomkristályok! És egy jelentéktelen észrevétel, hogy v5-ön 50. szinten már nekem is 6x6-os a templom 4 héttel, nem csak 51. szinttől. Vagy nálam van hiba a gépezetben.
Dátum: 2012.04.17. 11:13:31
Szereztem egy templomkristályt v1-en ! Az adatlapomon jelent meg, mint "egyéb" tárgy, de számomra nem derült ki végül, mire is lesz ez jó. Mivel nagyon nagy az érdeklődés, és sok volt a hozzászólás tegnap este óta, volt már azóta arról szó, infó, hogy legalább ez mire való?

V1 kezdő-templomos ládika várható fő jutalma elérhetőnek tűnik, már csak a határidős küldiktől függ, mikor lesz teljesítve:
+1 minden tulajdonságra, szerencsére is
+1 isteni ital
+2 őrjöngés itala
20 kiégett őskő
1 templomi medál

szum kis jutalmak:
8 templomkristály
140 LE
2 vadászat itala
1 támadás itala
3 kiégett őskő
1 lélekgyémánt csomagocska

Végül a két szakértelmes küldetésért áldoztam, így elment még 1. szinten 110LE a lépjen állatod 3x szintet..., utána 330LE a növelj 3-at idomításodon. A prém tagságot a beho finanszírozta, ami így küldetésnek is elszámolódott, így elmondhatom, hogy sikerélmény és érdekes lehet elindítani egy új karit, rövid távon legalábbis jó móka lehet annak, aki most ismerkedik a játékkal. Ebből a szempontból tetszik a fejlesztés.
Dátum: 2012.04.16. 21:38:45
Én arra szavazok, hogy lehetett volna egy továbblépős gombbal megoldani, hogy még a templomidő elindulása előtt legyen lehetőségünk elolvasni, miről is szól az event, és csak ha tényleg belevágunk, akkor láthattuk volna a küldiket, és akkor indulhatott volna el. Az infókat hozzá külön szívesebben láttam volna, mint ahogy eventeknél szokás, de mondhatnám, hogy a szerencsekerék se kezd el pörögni magától, ha a lélekkufár fül után először csak a szerencsekerék fülre kattintok. Valahol ez is lassította volna az eventet, mert szerintem sokan csak kíváncsiságból nézik egyáltalán, ahogy én is, és nincs választásunk. Aki kíváncsi, hamar megöregszik, szóval trükkösen, de lényegében mégis rá lettünk kényszerítve, hogy belevágjunk.
Dátum: 2012.04.16. 21:31:05
Azt a küldetést a teljesen kezdő karimmal minimális (értsd a templom miatt kifejlesztett) szakikkal legyegyszerűbben 14 nap alatt csak egyesével és elengedősen tudom elképzelni. Vagy nagyon hajtósan. Az event jót fog ennek is tenni, még ebben reménykedek.
Egyébként szerintem nem. Az rémlik, hogy normális küldiknél sem számítja be a kihívást, ha egyszer portyát ír. Hiába barátságos portya...
Dátum: 2012.04.16. 21:23:11
Ez az egész valahol egy nonstop event, ami akkor generálódik, indul el, amikor benézel a templomba. Unaloműzőnek kitűnő lenne, csakhogy rendesen megnehezíti a dolgot a rengeteg erőforrás-ráfordításon kívül, hogy az egész nagyon szűk határidőkhöz van szabva, így kényelmes játékstílussal semmiképp se játszható. Ezt egyelőre az event-fanok fogják tartósabban csinálgatni, vagy akiket tényleg hajt a kíváncsiság és a kalandvágy, és nem szánják rá az időt, pénzt és energiát.

Nem bírtam ki, ezért elindítottam egy próbababát v1-en ismét, ahogy sejtettem, vele nagyobb eséllyel lehet megszerezni a jutalmat, ott most eljátszogatok, kipróbálom magam. Persze ott még a szakértelem fejlesztések tűnnek magas lónak, lévén első szinten még nem is lehet ilyeneket fejleszteni, de 14 napos határidővel tán csak beleférek még a szakikba. Viszont hogy fogok 1 nap alatt 12 győztes portyát kivitelezni egy tök kezdő karival? Prém tagságot ott is kellett venni, ez úgy tűnik, kihagyhatatlan eleme lett a templomnak. És van még egy érdekes: Állatod lépjen szintet három portyában, amikor te támadsz. Azt hiszem, itt ez lesz a leghúzósabb. Sum 4x4 küldi van, míg a v5-ös karimnál 6x6-os a tábla, duplaannyi idővel.
Dátum: 2012.04.16. 20:13:29
Sajnos nem tudtam a helyes választ a kérdésre, ezért kozmetikai segítséghez folyamodtam, és a következő válaszok jelentek meg:

Hány aktív tűzhányó van a Földön: kb. 600*

Hány aktív tűzhányó van a Földön: kb. 1300

Hány aktív tűzhányó van a földön: Körülbelül 1300*

Ez így elég zavaró, ki kellene venni a hibás* kérdéseket, már amennyiben tényleg kb. 1300 aktív tűzhányó van a Földön.
Dátum: 2012.04.16. 19:28:27
ezek az infók még a tudatlanság homályában leledzenek.