Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spiritmonger

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.16. 00:57:54
komoly hiba történt!

ma megkaptam a beholder találkozón vett 100 őskövemet, valamint az 50 őskő nyereményemet is, de nem kaptam meg a végzet medálomat!

azt mikor kapom meg?
Dátum: 2009.05.06. 00:24:54
Shiako, neked elgurult a gyógyszered...

ezt komolyan gondolod?

minden normális államban van nemzeti gárda, különféle hagyományőrző gárdák, akár fegyveres csapat is, akik az adott haza szolgálatára esküdtek fel
Dátum: 2009.05.06. 00:21:57
Miklós!

a segélyt teljesen el kell törölni

csak az kapjon, aki valóban rászorul, ő is csak akkor, ha letesz valamit az asztalra

Szlovákiában ezt meglépték, lett is belőle nemzetközi botrány, de kiment a hadsereg és rendet rakottű

Az az állításod, miszerint a romák többsége szeretne beilleszkedni, alapvetően téves és káros, ugyanis nem igaz.

Amíg azt látják, hogy a naplopó/bűnöző cigány háza előtt ott az új bmw, addig nem fog elmenni melózni

a képzetlenségükről pedig csak maguk teetnek, talán nem kellene tanárt verni, meg a gyereket el kéne iskolába küldeni, amit senki sem tilt

a beilleszkedők pedig egyre kevesebben lesznek, mert a környezetük visszahúzza őket

a niggerek és a cigányok között van egy óriási különbség, mégpedig az, hogy a fekák egy része tényleg be akart illeszkedni, és átvette a fehér ember normáit, és sikerült neki a jobb élet

ahol ez nincs, pl ma dél-afrikai köztársaság, ott a sok buta feka szétverte a déli félteke legjobban iparosodott és fejlett államát

sajnos a multikulti, mint életforma, hazugság, akárcsak az, hogy mindenki egyenlő

hogy a faxba lehet egyenlőnek nevezni 2 kultúrát, amik közül az begyik a 20-ik században embert küld a holdra, a másik pedig a kerékig sem jut el?

az integráció valóban fontos, de ezt drákói szigorral lehet csak megcsinálni

mint ahogy 1945-ig megtörtént

rá kell szoktatni egy félnomád pária népséget arra, hogy el kell hagyni a törzsi törvényeket, és melózni kell

ezt csak diktatórikus módszerekkel lehet elérni

a közbiztonság megoldása csak ezután jöhet, mert enélkül nem megy, de ezzel együtt nagyon gyorsan
Dátum: 2009.05.06. 00:11:31
be kellene vezetni az iszlám jog néhány elemét

ha ez meglenne, akkor utána drasztikusan visszaesne a lopások száma, mert lopni továbbra is lehetne, de csak kétszer, utána nem lenne mivel...

gyilkosságért, nemi erőszakért, emberrablásért azonnal tényleges életfogytiglan/halál, így ennek lenne elrettentő ereje

vagyonelkobzás bevezetése, illetve állampolgárságtól való megfosztás

felnőtt egy generáció cigány, akik a segélyt természetesnek veszik, és nem dolgoztak soha

aki nem akar a rendszer eleme lenni, az menjen innen, vigye magával a pereputtyát is

elég keveset hallani olyat, hogy tanárok és orvosok verték szegígy ártatlan falusi füstösképűeket

a közfeladatokat ellátó személyeknek hivatalos védelmet, az ellenük irányuló támadások szigorúbb elbírálását kellene bevezetni

visszahozni a kmk fogalmát, a budapestről való kitiltást, és bevezetni azt, amit Ausztriában Haider akart, mielőtt kilőtték volna, azaz gyűjtőtáborokat a bűnözők részére, kényszermunkával

és leszarni az összes eu faszkalapot, akik max a tv-ben látják a magyar vidéki valóságot
Dátum: 2009.05.05. 21:23:11
viszonylag egyszerűen definiálom a boldogság állapotát, ha poénra veszem, akor azt mondom, hogy a tököm üres, a gyomrom meg tele

kicsit komolyabban, engem az a tudatvtsz boldoggá, hogyamit csinálok, annak értelme van, úgy a magam hasznára, mint a számomra fontos emberek részére

ha tisztességesen építem magam és a környezetem, valamint szeretek és engem is szeretnek, akkor asszem teljesen boldog lehetek

teljesen elégedett sosem, mert ha az lennék, akkor nem lenne miért hajtani, de jó dolog egy kicsit megpihenni azzal a tudattal, hogy ma is jót cselekedtem, nagyot alkottam, és itt nem elsősorban a külvilág a mérce
Miklós!

alapvető bajok vannak itt, amiknek még a felemlegetése sem polkorrekt

1, az ország költségvetésének kb a 15%-as megy el a cigányok segélyezésére
2, a mindenkori magyar érdekek helyett minden mást néznek
3, ok nélkül herdálják el a magyar ipart, a mezőgazdaságot és a természeti kincseket, valamint a magyar földet
4, az elmúlt 20 évben szisztematikusan elbaszták az egészségügyet és az oktatást azok, akiknek a magyar tudat nem érték
5, jelenleg az országban felnőtt már egy generáció, ami nem tudja, mi a munka, és egy cigánygeneráció is, illetve abból egy új, aki alanyi jogon járónak tartja a segélyt a munka helyett
6, a nemzeti önvédelem minden formája tilos/nem kívánatos
7, pozitív diszkrimináció, lassan komoly hátrány a fehér, magyar, hetero, képzett munkaerő
Dátum: 2009.01.22. 15:18:44
Zoltanszon, itt az idő, úriemberként válaszolok, mert úgy illik:

1, az első kérdésben említett szakterületek nem doktoranduszi szintű tudást igényelnek, nem kell hozzá semmi, csak egy kis érdeklődés
az ember a tv/rádió/internet/élőszó/újság/könyv/stb alapú ismeretszerzés során gond nélkül találkozik a FILA szó különböző jelentéseivel, ha nem birkózó, vagy nincs ilyen kutyája, akkor azért csak látott már ilyen cipőt/ruhát

2, a második kérdés esetén elhiszem, hogy téged nem érdekelt, de az ország 80%-a a mai napig erről beszél az aranycsapat mellett, ha fociról van szó
kb a labdarúgó történelemre gyakorolt hatása itthon a "mohácsi vész hatásával a történelmi Magyarországra" szintjén mozog

3, a felsorolt paprikák közül elég egyértelműen van válasz, az általad elmondottakból kiderült, hogy az evés, a főzés túl speciális, végtére vannak, akik fénnyel táplálkoznak, csak nem tudtam, hogy ők a többség

4, a 30 évet azért írtam, mert kb addigra az ember kezd kialakulni értelmileg, fel tudja mérni a környezetét, s egészséges jobbító szándékait is ki tudja nyilvánítani, persze ez egyénenként változik...
azért vannak még olyanok, akik besenyő pista bácsinál tartanak, nem baj, de ne kapjanak lehetőséget, mert a szorgalom idiotizmussal párosul, az csak bajt okoz

5, ha olyan kérdéseket kapok, amiket nem tudok, így jártam, van ilyen
legfeljebb nem nyerek, de tanulok valami újat, ami, ha másra nem, arra jó, hogy legközelebb jó választ adjak rájuk

6, Tudod, el kell keserítselek, de hátha tanulsz belőle:

ha a kacsa nem tud úszni, az nem feltétlenül a kacsa hibája...előfordul, hogy a víz nem éri el a szükséges mélységet, mint errefelé nagyon sok alkalommal...

üdv, minden jót
Spiritmonger
azért érdeklődnék, hogy melyik féreg ítéli meg túl speciálisnak az alábbi kérdéseimet:


1, Mit NEM jelenthet a FILA szó/betűszó/rövidítés?

Nemzetközi birkózó szövetség
Brazil kutyafajta
Sportszergyártó cég
Mexikói fűszepaprika-féle

nem hinném, hogy annyira nehéz lenne vagy speciális, egy sportszergyártót, a birkózószövetséget vagy egy kutyafajtát biztonsággal felismerni...

2, Irapuatoban a foci vb-n a magyar csapat hány gólt kapott a szovjetektől?

ezt mindenki tudja, az a 6-0 örökre megmarad, csak néhány barom tinimajom kiszedette

3, Melyik a legcsípősebb paprikafajta?

ez is tudható/guglizható, de törölték, mint minden olyan kérdésemet, amire egy kicsit többet kellett gondolkodni, mint a mónika show-n

Hatsepsut, ha vagy, léccives tolj nekem egy mélt, mert lenne pár javaslatom a kvíz megreformálásrára

spiritmonger75@yahoo.com

az első javaslat az, hogy 30 éves kor alatt ne lehessen értékelni, és kihullanak a mindenféle mangás/pcdroid/divatmajomzene kérdések, másodsorban pedig, az a kérdés maradjon meg, aminek a helyes válasza nem éri el a 25%-ot, hogy pusztán tippeléssel ne kapjon +LE-t a kis bugyuta, aki nem tudja

harmadszor, a kvíz megoldásának idejét le kellene vinni az olimpiai szintidőre, így nagyobb értéke lenne

negyedszer, újra átnézni önkéntesekkel a különböző jó és rossz kérdéseket, és a kvíznek nagyobb rangot adni
azért érdeklődnék, hogy melyik féreg ítéli meg túl speciálisnak az alábbi kérdéseimet:


1, Mit NEM jelenthet a FILA szó/betűszó/rövidítés?

Nemzetközi birkózó szövetség
Brazil kutyafajta
Sportszergyártó cég
Mexikói fűszepaprika-féle

nem hinném, hogy annyira nehéz lenne vagy speciális, egy sportszergyártót, a birkózószövetséget vagy egy kutyafajtát biztonsággal felismerni...

2, Irapuatoban a foci vb-n a magyar csapat hány gólt kapott a szovjetektől?

ezt mindenki tudja, az a 6-0 örökre megmarad, csak néhány barom tinimajom kiszedette

3, Melyik a legcsípősebb paprikafajta?

ez is tudható/guglizható, de törölték, mint minden olyan kérdésemet, amire egy kicsit többet kellett gondolkodni, mint a mónika show-n

Hatsepsut, ha vagy, léccives tolj nekem egy mélt, mert lenne pár javaslatom a kvíz megreformálásrára

spiritmonger75@yahoo.com

az első javaslat az, hogy 30 éves kor alatt ne lehessen értékelni, és kihullanak a mindenféle mangás/pcdroid/divatmajomzene kérdések, másodsorban pedig, az a kérdés maradjon meg, aminek a helyes válasza nem éri el a 25%-ot, hogy pusztán tippeléssel ne kapjon +LE-t a kis bugyuta, aki nem tudja

harmadszor, a kvíz megoldásának idejét le kellene vinni az olimpiai szintidőre, így nagyobb értéke lenne

negyedszer, újra átnézni önkéntesekkel a különböző jó és rossz kérdéseket, és a kvíznek nagyobb rangot adni
azért érdeklődnék, hogy melyik féreg ítéli meg túl speciálisnak az alábbi kérdéseimet:


1, Mit NEM jelenthet a FILA szó/betűszó/rövidítés?

Nemzetközi birkózó szövetség
Brazil kutyafajta
Sportszergyártó cég
Mexikói fűszepaprika-féle

nem hinném, hogy annyira nehéz lenne vagy speciális, egy sportszergyártót, a birkózószövetséget vagy egy kutyafajtát biztonsággal felismerni...

2, Irapuatoban a foci vb-n a magyar csapat hány gólt kapott a szovjetektől?

ezt mindenki tudja, az a 6-0 örökre megmarad, csak néhány barom tinimajom kiszedette

3, Melyik a legcsípősebb paprikafajta?

ez is tudható/guglizható, de törölték, mint minden olyan kérdésemet, amire egy kicsit többet kellett gondolkodni, mint a mónika show-n

Hatsepsut, ha vagy, léccives tolj nekem egy mélt, mert lenne pár javaslatom a kvíz megreformálásrára

spiritmonger75@yahoo.com

az első javaslat az, hogy 30 éves kor alatt ne lehessen értékelni, és kihullanak a mindenféle mangás/pcdroid/divatmajomzene kérdések, másodsorban pedig, az a kérdés maradjon meg, aminek a helyes válasza nem éri el a 25%-ot, hogy pusztán tippeléssel ne kapjon +LE-t a kis bugyuta, aki nem tudja

harmadszor, a kvíz megoldásának idejét le kellene vinni az olimpiai szintidőre, így nagyobb értéke lenne

negyedszer, újra átnézni önkéntesekkel a különböző jó és rossz kérdéseket, és a kvíznek nagyobb rangot adni
Dátum: 2009.01.22. 10:55:47
azért érdeklődnék, hogy melyik féreg ítéli meg túl speciálisnak az alábbi kérdéseimet:


1, Mit NEM jelenthet a FILA szó/betűszó/rövidítés?

Nemzetközi birkózó szövetség
Brazil kutyafajta
Sportszergyártó cég
Mexikói fűszepaprika-féle

nem hinném, hogy annyira nehéz lenne vagy speciális, egy sportszergyártót, a birkózószövetséget vagy egy kutyafajtát biztonsággal felismerni...

2, Irapuatoban a foci vb-n a magyar csapat hány gólt kapott a szovjetektől?

ezt mindenki tudja, az a 6-0 örökre megmarad, csak néhány barom tinimajom kiszedette

3, Melyik a legcsípősebb paprikafajta?

ez is tudható/guglizható, de törölték, mint minden olyan kérdésemet, amire egy kicsit többet kellett gondolkodni, mint a mónika show-n

Hatsepsut, ha vagy, léccives tolj nekem egy mélt, mert lenne pár javaslatom a kvíz megreformálásrára

spiritmonger75@yahoo.com

az első javaslat az, hogy 30 éves kor alatt ne lehessen értékelni, és kihullanak a mindenféle mangás/pcdroid/divatmajomzene kérdések, másodsorban pedig, az a kérdés maradjon meg, aminek a helyes válasza nem éri el a 25%-ot, hogy pusztán tippeléssel ne kapjon +LE-t a kis bugyuta, aki nem tudja

harmadszor, a kvíz megoldásának idejét le kellene vinni az olimpiai szintidőre, így nagyobb értéke lenne

negyedszer, újra átnézni önkéntesekkel a különböző jó és rossz kérdéseket, és a kvíznek nagyobb rangot adni
Irapuatoban a foci vb-n a magyar csapat hány gólt kapott a szovjetektől?

6
5
4
3


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

na, akkor, aki ezt ennek értékelte, sz.arjon sünt!

ez a magyar-szovjet meccs a 86-os vb-n a mai napi a közbeszéd egyik témája, azóta is kutatják, magyarázzák

nagyon át kéne értékelni ezt a kvíz dolgot

túl könnyűek a kérdések, és túl sok idő van a megoldásukra

így minden guglizó birka megkapja jogosulatlanul a +10% LE-t, ami járjon csak annak, aki ténylegesen olvasottabb, műveltebb

jobb lenne sokkal, nagyobb értéke lenne a kvíznek
Dátum: 2008.12.19. 16:09:27
több topikban is felteszem a kérdésemet, mert igen zavaró, hogy ok nélkül valamelyik alulművelt szubhumán megnyomta az azonnal törölni gombot a legutóbbi kérdésemre, amellyel a magyar gasztronómi fénykorába léptem vissza

a kérdés szerintem nem sérthetett senkit, mert kizárólag gasztonómiai téma és válaszok voltak benne

az sem zavar, hogy valamelyik alulművelt, igénytelen állat törölni akarta, mert nem tudja, és még esze sincs a gugli használatához, esetleg ha járt már étteremben, akkor találkozott is az étel nevével

a zavaró az, hogy kaptam egy 72 órás intervallumot, amikor fölösleges kérdésekre válaszolni, mert nem kapok kvízpontot, így nem írhatok kérdést, amivel végsősoron LE-től esek el, noha a kvíz menüpont alatt található intelmeket végig betartottam

hogy és miért is van ez pontosan?
több topikban is felteszem a kérdésemet, mert igen zavaró, hogy ok nélkül valamelyik alulművelt szubhumán megnyomta az azonnal törölni gombot a legutóbbi kérdésemre, amellyel a magyar gasztronómi fénykorába léptem vissza

a kérdés szerintem nem sérthetett senkit, mert kizárólag gasztonómiai téma és válaszok voltak benne

az sem zavar, hogy valamelyik alulművelt, igénytelen állat törölni akarta, mert nem tudja, és még esze sincs a gugli használatához, esetleg ha járt már étteremben, akkor találkozott is az étel nevével

a zavaró az, hogy kaptam egy 72 órás intervallumot, amikor fölösleges kérdésekre válaszolni, mert nem kapok kvízpontot, így nem írhatok kérdést, amivel végsősoron LE-től esek el, noha a kvíz menüpont alatt található intelmeket végig betartottam

hogy és miért is van ez pontosan?
több topikban is felteszem a kérdésemet, mert igen zavaró, hogy ok nélkül valamelyik alulművelt szubhumán megnyomta az azonnal törölni gombot a legutóbbi kérdésemre, amellyel a magyar gasztronómi fénykorába léptem vissza

a kérdés szerintem nem sérthetett senkit, mert kizárólag gasztonómiai téma és válaszok voltak benne

az sem zavar, hogy valamelyik alulművelt, igénytelen állat törölni akarta, mert nem tudja, és még esze sincs a gugli használatához, esetleg ha járt már étteremben, akkor találkozott is az étel nevével

a zavaró az, hogy kaptam egy 72 órás intervallumot, amikor fölösleges kérdésekre válaszolni, mert nem kapok kvízpontot, így nem írhatok kérdést, amivel végsősoron LE-től esek el, noha a kvíz menüpont alatt található intelmeket végig betartottam

hogy és miért is van ez pontosan?
Dátum: 2008.12.19. 16:05:51
több topikban is felteszem a kérdésemet, mert igen zavaró, hogy ok nélkül valamelyik alulművelt szubhumán megnyomta az azonnal törölni gombot a legutóbbi kérdésemre, amellyel a magyar gasztronómi fénykorába léptem vissza

a kérdés szerintem nem sérthetett senkit, mert kizárólag gasztonómiai téma és válaszok voltak benne

az sem zavar, hogy valamelyik alulművelt, igénytelen állat törölni akarta, mert nem tudja, és még esze sincs a gugli használatához, esetleg ha járt már étteremben, akkor találkozott is az étel nevével

a zavaró az, hogy kaptam egy 72 órás intervallumot, amikor fölösleges kérdésekre válaszolni, mert nem kapok kvízpontot, így nem írhatok kérdést, amivel végsősoron LE-től esek el, noha a kvíz menüpont alatt található intelmeket végig betartottam

hogy és miért is van ez pontosan?
Oldal: 1