Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz 2.
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5701. hozzászólás - 2009.01.22. 13:52:35
A második ok, ami miatt abbahagyom ezt a játékot a kvíz. Az általános műveltségi kérdés, hogy milyen nemű Eric Cartmen anyja a South Parkban, a válaszok közt olyan elírással, hogy Transzfesztita (SIC), ami egy nem létező szó, de a transzvesztita még csak nem is nem, de azt nem tudjátok, mi a szekerce.

Többet nem értékelek kérdést. Maradjatok szépen a "ebben a játékban most mék világba vagy bejelentkezve?" (SIC) kérdések szintjén. Tudom, ezt a játékot nem az értelemmel és érettségivel rendelkezőknek, hanem az apuci majd fizeti az internetemet és az ősköveimet generációnak csináltátok, hiszen ők a célközösség, ők vannak többen. Úgyhogy hagyjuk.

üdv
a.
Pontszám: 9.17
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5702. hozzászólás - 2009.01.22. 14:00:34 (Válasz Szinv #5690 hozzászólására.)
Idézet: Szinv - 2009.01.22. 12:55:35
Idézet: Kölök - 2009.01.22. 12:51:06
Sziasztok, elegge meguntam ezt a forumot, barmit irok, nem nagyon modosul, de azert ujra megprobalom:

Mit takar az a kifejezés hogy botfülű?
Hosszukás a fülformája.
Nincs ritmusérzéke.*
Nagyot hall.
Nagyon kezdő.


Hallasa nincs neki. Lehet, hogy ritmuserzeke sincs, de nem azt jelenti...



te is rosszul tudod. Hallása a siketnek nincs.

A botfülűnek meg zenei érzéke nincs.


En is ezt akartam mondani
Velemenyem szerint igy mondjak. Kb. 25 eve vagyok zenesz. ettöl persze meg idiota, de az mas lapra tartozik
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5703. hozzászólás - 2009.01.22. 14:14:51
Idézet: Kagemusha - 2009.01.22. 13:48:05
Homokviharban vagy szélcsendben?
Honnan tudsz ennyit az ausztráliai szitakötők repülési sebességéről?

Más:
Melyik nem természeti erőforrás?

Föld
termelési eszközök
Erdő
Víz
Miért eme nagybetűk? És miert kivétel a helyes válasz?

Hány betüből al az:"alma" szó?

5
9
4
3
Miután megkaptam a rendes nyugtatóadagomat, folytatom

Melyik nem gáz az alábbiak közül?

Litium
Hélium
Oxigén
Argon
Attól függ. Mekkora nyomáson, mekkora hőmérsékleten, stb...

Egyébként az új őrület most a "Mi a ... vegyjele?" Egy tízes csokorban 2 értékelendő kérdés ebből a témából...
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
kedvencBzoli27Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5704. hozzászólás - 2009.01.22. 14:15:07
Tisztelt játékostársak és játékkészítők!

Immáron 5. alkalommal kaptam hibás kérdés értékelést a feltett kérdéseimre. Megkérném a moderátorokat, hogy nézzék meg az ilyen értékeléseket, mielőtt tényleg eldöntené egyetlen rosszindulatú játékos, hogy az a kérdés hibás-e vagy sem. Csak, egyet hadd idézzek a kérdések közül: Mennyi 2-nek a 10. hatványa? Ezt úgy gondolom, hogy aki tanult informatikát, vagy matematikát, annak nem okozhat nagy problémát, hogy kiválassza az 1024-es választ. Másik: Egy 40 éves embernek kihúzzák 3 fogát, 1 kiesik, 5-öt betömnek. Elvileg mennyi foga kell, hogy maradjon? Némi utánaszámolással, kiszámítható, hogy az elvi 32-ből 4-et kell kivonni, az 5 betömött ugye nem okozhat hiányt, így marad a 28. Nem értem hol a hiba?
Attól még, mert valaki nem tud számolni csak számológéppel, nem kellene keresztbe tenni másoknak. Sokan panaszkodnak emiatt, a mi klánunkban is többen hagyták emiatt abba a játékot, mert egyszerűen primitív az a viselkedés, amit egyesek tanúsítanak. Kizárólag a játék írói tudnák ezt orvosolni, ha nem lehetne csak ilyen egyszerűen egyetlen tesztelő kénye-kedve szerint rossz kérdéssel illetni egy kérdést.
Köszönöm, ha valaki elolvasta, s főleg ha valaki tesz is valamit a megoldás érdekében.
További szép napot nektek!
Zoli
Pontszám: 6.50
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5705. hozzászólás - 2009.01.22. 14:15:57 (Válasz Kagemusha #5700 hozzászólására.)
Idézet: Kagemusha - 2009.01.22. 13:48:05
Homokviharban vagy szélcsendben?

gondolom 1,01325 baros légnyomású szélcsendes levegőben, víztszintesen repül, és a talaj is vízszintes. a Föld középpontjától való távolságot, és a levegőben lévő gázok eloszlását, és a szitakötő nemét, méretét, jóllakottságát nem tudom. van még valami, ami befolyásolja?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5.33
fórumozóRoseprincessNő
Végzetúr mester
740 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5706. hozzászólás - 2009.01.22. 14:24:40 (Válasz Bzoli27 #5704 hozzászólására.)
Idézet: Bzoli27 - 2009.01.22. 14:15:07
Tisztelt játékostársak és játékkészítők!

Immáron 5. alkalommal kaptam hibás kérdés értékelést a feltett kérdéseimre. Megkérném a moderátorokat, hogy nézzék meg az ilyen értékeléseket, mielőtt tényleg eldöntené egyetlen rosszindulatú játékos, hogy az a kérdés hibás-e vagy sem. Csak, egyet hadd idézzek a kérdések közül: Mennyi 2-nek a 10. hatványa? Ezt úgy gondolom, hogy aki tanult informatikát, vagy matematikát, annak nem okozhat nagy problémát, hogy kiválassza az 1024-es választ. Másik: Egy 40 éves embernek kihúzzák 3 fogát, 1 kiesik, 5-öt betömnek. Elvileg mennyi foga kell, hogy maradjon? Némi utánaszámolással, kiszámítható, hogy az elvi 32-ből 4-et kell kivonni, az 5 betömött ugye nem okozhat hiányt, így marad a 28. Nem értem hol a hiba?
Attól még, mert valaki nem tud számolni csak számológéppel, nem kellene keresztbe tenni másoknak. Sokan panaszkodnak emiatt, a mi klánunkban is többen hagyták emiatt abba a játékot, mert egyszerűen primitív az a viselkedés, amit egyesek tanúsítanak. Kizárólag a játék írói tudnák ezt orvosolni, ha nem lehetne csak ilyen egyszerűen egyetlen tesztelő kénye-kedve szerint rossz kérdéssel illetni egy kérdést.
Köszönöm, ha valaki elolvasta, s főleg ha valaki tesz is valamit a megoldás érdekében.
További szép napot nektek!
Zoli


Nem egyetlen ember dönt egy kérdés sorsáról, kivéve ha az egy admin, mert különben 10-15 értékelésen megy keresztül egy kérdés, mire kiderül maradhat e vagy sem. És hát ha gyakrabban néznéd a fórumot, akkor láthattad volna, hogy a hasonló kérdésekből megszámlálhatatlanul sok példány lett bemásolva, és törlésre ítélve. Mivel ez kvíz, olyan kérdéseket várnak az emberek amiből tanulhatnak, művelődhetnek. Az, hogy valaki össze tud adni két számot, vagy szorozni tud nem túl nagy kihívás, itt az ilyet úgy szokták emlegetni, hogy primitív... És a fogasbál is ez volt a probléma, hogy kis körítéssel ugyan, de a feladvány 32-4 vajon mennyi? És nem is egyértelmű, mert nem mindenkinek nő ki a bölcsesség foga, vagy nem mind nő ki, és akkor már is hibás a képlet, illetve ha annak a 40 éves embernek már korábban húztak ki fogát, akkor megint csak hibádzik a dolog ugye, jó talán ez utóbbi már csak szőrszálhasogatás, de bölcsesség foga viszont nem mindenkinek nő ki.
"Lehet sorsom, mint rút kis hernyót, ma úgy látom,
De a hernyóból pillangó lesz, szebb, mint az álom."
What I would give to feel the sunlight on my face?
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDenisaNő
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5707. hozzászólás - 2009.01.22. 14:27:09 (Válasz Zoltanszon #5537 hozzászólására.)
Az állatorvosi ló egy olyan demonstrációra használandó jószág, amin látható az összes elváltozás (pl. rossz lábállás, ilyen-olyan tetemek, pókok, stb.) - bár egy élő lovon soha az életben nem fordulhatna elő mindez egyszerre. Hogy valóban létezik-e, nem tudom ; de szólásokban rengetegszer hallottam már - általában olyan dolgokkal kapcsolatban, amelyeknek sorolni lehetne a hibáit.

És ha már erre járok, ismét itt egy gyöngyszem az "Amire nincsen magyarázat - avagy hogyan maradhattak benn ezek a kérdések?"-rovatból:

"Ha gyémánt vagyok beléphetek rubint szövetségbe?

nem tudom
igen
talán
nem"

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
V1: Denisa (Matilda)
V2: Jadzia (Smaragdharcosok)
Pontszám: 7
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5708. hozzászólás - 2009.01.22. 14:33:27 (Válasz Sir Ny #5705 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2009.01.22. 14:15:57
Idézet: Kagemusha - 2009.01.22. 13:48:05
Homokviharban vagy szélcsendben?

gondolom 1,01325 baros légnyomású szélcsendes levegőben, víztszintesen repül, és a talaj is vízszintes. a Föld középpontjától való távolságot, és a levegőben lévő gázok eloszlását, és a szitakötő nemét, méretét, jóllakottságát nem tudom. van még valami, ami befolyásolja?
Igen, az, hogy cipel-e magával tököt, avagy nem....

MásIdézet: Bzoli27 - 2009.01.22. 14:15:07
Tisztelt játékostársak és játékkészítők!

Immáron 5. alkalommal kaptam hibás kérdés értékelést a feltett kérdéseimre. Megkérném a moderátorokat, hogy nézzék meg az ilyen értékeléseket, mielőtt tényleg eldöntené egyetlen rosszindulatú játékos, hogy az a kérdés hibás-e vagy sem. Csak, egyet hadd idézzek a kérdések közül: Mennyi 2-nek a 10. hatványa? Ezt úgy gondolom, hogy aki tanult informatikát, vagy matematikát, annak nem okozhat nagy problémát, hogy kiválassza az 1024-es választ. Másik: Egy 40 éves embernek kihúzzák 3 fogát, 1 kiesik, 5-öt betömnek. Elvileg mennyi foga kell, hogy maradjon? Némi utánaszámolással, kiszámítható, hogy az elvi 32-ből 4-et kell kivonni, az 5 betömött ugye nem okozhat hiányt, így marad a 28. Nem értem hol a hiba?
Attól még, mert valaki nem tud számolni csak számológéppel, nem kellene keresztbe tenni másoknak. Sokan panaszkodnak emiatt, a mi klánunkban is többen hagyták emiatt abba a játékot, mert egyszerűen primitív az a viselkedés, amit egyesek tanúsítanak. Kizárólag a játék írói tudnák ezt orvosolni, ha nem lehetne csak ilyen egyszerűen egyetlen tesztelő kénye-kedve szerint rossz kérdéssel illetni egy kérdést.
Köszönöm, ha valaki elolvasta, s főleg ha valaki tesz is valamit a megoldás érdekében.
További szép napot nektek!
Zoli
Köszönjük értelmes, kultúráltan fogalmazott leveled.
Az első kérdésed kiesését Te magad indokoltad: "Attól még, mert valaki nem tud számolni csak számológéppel, nem kellene keresztbe tenni másoknak." Az, hogy Neked (és még pár embernek) könnyű, nem biztos, hogy mindenkinek az. Ezt én is speciálisnak értékelném.
A másik? Nos, ez nekem egy kicsit olyan, mint a "Van 5 gyertyád, elfújsz belőle 3-t mennyi marad?" A Te esetedben sajna az történt, hogy ha az nem maradhat, akkor ez miért?
De egy jótanács, ha elfogadod: A hibás kérdések típusa újra es újra jelentkezik ezen a fórumon. (is) Tehát ha úgy egy hétig olvasod, akkor tudod, nagyjából mi maradhat bent, és mi esik ki az első rostán. Mire kell ügyelni, és hogyan kell fogalmazni. Szerintem nem lesz gond
Részemről ennyi.
További kellemes napot Neked
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5709. hozzászólás - 2009.01.22. 14:38:50 (Válasz Kagemusha #5696 hozzászólására.)
Idézet: Kagemusha - 2009.01.22. 13:36:58
Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.22. 11:17:25
Idézet: masterv - 2009.01.22. 06:58:23
Ha a játékosok nagyrésze kilövi a sportkérdéseket,az azért van,mert valószinűleg többségük nem konpetens abban a sportban.Akkor meg talán nem kellene erőltetni...


...Természetesen nincs helye minden ki hol játszik jellegű szemétnek, de azért az is vicces, hogy a nagy magyar sikereket firtató kérdések nem férnek bele egy művelt magyar ember szemléletébe...

Igazad lehet. Azonban hogy Drogba, Ronaldo etc. hol rúgja éppen a bôrt vagy más hasonló baromságok már igenis a speciális kategóriába esnek.


Szerintem ugyanarról beszélünk.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
kedvelt tagMagusocskaFérfi
Végzetúr mester
794 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5710. hozzászólás - 2009.01.22. 14:53:00
Kik a jó istenei a HKK-ban?

Leah-Sheran
Dornodon-Elenios
Fairlight-Tharr
Raia-Elenios *


A megadott választ még ellenőrizni sem vagyok képes. Én megmaradok Tell Vilmosnál
Pontszám: 3
utáltZsiriFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5711. hozzászólás - 2009.01.22. 14:53:53
Helló nem igazán értem ezt, van egy csomó hihetetlen lexikális tudást igénylő kérdés amivel találkozom,és tényleg csak egy bizonyos kör tudhatja rájuk a helyes választ. Én meg egy híres focista nemzetiségére vonatkozó kérdést tettem fel ,és ezt kaptam vissza :(A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.)
mmm például a bulvár ennyire speciális
Pontszám: 3
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5712. hozzászólás - 2009.01.22. 14:54:57 (Válasz Zoltanszon #5708 hozzászólására.)
Köszönjük értelmes, kultúráltan fogalmazott leveled.
Az első kérdésed kiesését Te magad indokoltad: "Attól még, mert valaki nem tud számolni csak számológéppel,
nem kellene keresztbe tenni másoknak." Az, hogy Neked (és még pár embernek) könnyű, nem biztos, hogy mindenkinek az.
Ezt én is speciálisnak értékelném.


Elég sötét dolgot írtál le ide. Tehát, ha nem tudsz számolni, akkor speciális?

Ha nem könnyű, akkor meg rossz kérdés?

Kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványt ezzel a hozzáállással.

Nagyon jó kérdések kerülnek itt törlésre vagy kapnak rossz minősítést emberi ostobaság miatt.
Nem beszélve arról, hogy 25% sem tudja a választ bizonyos általános iskolában tanult kérdésekre.
Ha nem emlékszik, az egy dolog, de guglizni is lusta. Rossz értékelést adni a legkényelmesebb, hiszen csak 1-2 kattintás.

Nem beszélve arról, hogy milyen ostoba kérdések kapnak jó értékelést, pl:

Ki szerepel a Harry Potterban?
Robin Hood
Harry Potter
Fernando Alonso
Melinda Gordon

Kit szeretek a világon a legjobban???
Marika
Kinga
Juliska
Ági (ezt válaszd)

Néhány kérdés, ami műveletlenség miatt kiesett 25% alatt:

Hol született William Shakespere?

Shakespeare melyik művében hangzik el a következő mondat: "Ide nekem az oroszlánt is."?

Ki a karburátor feltalálója?

No comment, az egész kvízredszer gáz, úgy ahogy van, a hülye kérdéseket jónak értékelőkkel együtt.
A hozzászólást Szinv módosította 2009.01.22. 14:57:31-kor
Pontszám: 2.33
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5713. hozzászólás - 2009.01.22. 15:10:23 (Válasz Szinv #5712 hozzászólására.)
Nem értettél meg. Azt akartam mondani, hogy hiába tudok én személy szerint összeadni, szorozni stb kettes számrendszerben (akár fejben is), és hiába tudom rögtön a választ arra, hogy mennyi 2 a 13. hatványon, ha nem mindenki képes erre. Továbbá egy kérdés csak azért, mert nem tudtam rá a választ, még soha nem kapott tőlem rossz értékelést. Én sem tudtam volna válaszolni a Te egyik Shakespeare-rel kapcsolatos kérdésedre sem, nálam mégis mindkettő jó értékelést kapott volna.
De ugyanúgy fölösleges dolognak tartom feltenni, hogy melyik Shakespeare műben indul meg az erdő a jóslat szerint, mert vagy a 25%n nem megy át, vagy az értékelőkön.
Nekem ilyenek estek ki a 25%-n

Kiről írta Zrínyi: "Fegyvert, s vitézt éneklek, török hatalmát, Ki meg merte várni, Szulimán haragját"?

Melyik híd avatása után kirobbant "öngyilkos-hullám" apropójából írta Arany János "Hídavatás" c. versét?

Melyik dalt fordították le és énekelték el a legtöbb nyelven? (Pedig azért Seress Rezsőre jó lenne büszkének lenni egy kicsit)

Ki verte szét a Fekete sereget?

Az általad idézett két kérdés részemről azonnal törlendő

Más:
Idézet: Zsiri - 2009.01.22. 14:53:53
Helló nem igazán értem ezt, van egy csomó hihetetlen lexikális tudást igénylő kérdés amivel találkozom,és tényleg csak egy bizonyos kör tudhatja rájuk a helyes választ. Én meg egy híres focista nemzetiségére vonatkozó kérdést tettem fel ,és ezt kaptam vissza :(A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.)
mmm például a bulvár ennyire speciális
A bulvárkérdések, ahogy a focis kérdések is törlésre kerülnek javarészt. Kiről kérdeztél egyébként?
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.01.22. 15:14:50-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
utáltZsiriFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5714. hozzászólás - 2009.01.22. 15:13:34
Kun Agüero-ról
Pontszám: 5
kedvelt tagMagusocskaFérfi
Végzetúr mester
794 hozzászólás
Profil megtekintése
Jó kérdés kvizárva!
5715. hozzászólás - 2009.01.22. 15:16:42
Ki volt a harmadik Magyar Köztársaság első köztársasági elnöke?

Göncz Árpád *
Mádl Ferenc
Antal József
Sólyom László


Mi a meglátás Szűrös Mátyás (1989. október 18. [1989. október 23-án]– 1990. május 2.) -ról ?
Pontszám: 5
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5716. hozzászólás - 2009.01.22. 15:18:14
Zoltanszon!

Bocs, a kirohanásért, de kicsit pipa lettem:)
Pontszám: 5
irritálóSpiritmongerFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5717. hozzászólás - 2009.01.22. 15:18:44 (Válasz Zoltanszon #5680 hozzászólására.)
Zoltanszon, itt az idő, úriemberként válaszolok, mert úgy illik:

1, az első kérdésben említett szakterületek nem doktoranduszi szintű tudást igényelnek, nem kell hozzá semmi, csak egy kis érdeklődés
az ember a tv/rádió/internet/élőszó/újság/könyv/stb alapú ismeretszerzés során gond nélkül találkozik a FILA szó különböző jelentéseivel, ha nem birkózó, vagy nincs ilyen kutyája, akkor azért csak látott már ilyen cipőt/ruhát

2, a második kérdés esetén elhiszem, hogy téged nem érdekelt, de az ország 80%-a a mai napig erről beszél az aranycsapat mellett, ha fociról van szó
kb a labdarúgó történelemre gyakorolt hatása itthon a "mohácsi vész hatásával a történelmi Magyarországra" szintjén mozog

3, a felsorolt paprikák közül elég egyértelműen van válasz, az általad elmondottakból kiderült, hogy az evés, a főzés túl speciális, végtére vannak, akik fénnyel táplálkoznak, csak nem tudtam, hogy ők a többség

4, a 30 évet azért írtam, mert kb addigra az ember kezd kialakulni értelmileg, fel tudja mérni a környezetét, s egészséges jobbító szándékait is ki tudja nyilvánítani, persze ez egyénenként változik...
azért vannak még olyanok, akik besenyő pista bácsinál tartanak, nem baj, de ne kapjanak lehetőséget, mert a szorgalom idiotizmussal párosul, az csak bajt okoz

5, ha olyan kérdéseket kapok, amiket nem tudok, így jártam, van ilyen
legfeljebb nem nyerek, de tanulok valami újat, ami, ha másra nem, arra jó, hogy legközelebb jó választ adjak rájuk

6, Tudod, el kell keserítselek, de hátha tanulsz belőle:

ha a kacsa nem tud úszni, az nem feltétlenül a kacsa hibája...előfordul, hogy a víz nem éri el a szükséges mélységet, mint errefelé nagyon sok alkalommal...

üdv, minden jót
Spiritmonger
Pontszám: 7.33
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5718. hozzászólás - 2009.01.22. 15:34:36
[OFF]Besenyő Pista bácsiról le lehet szállni ...egyik legjobb

Szerintem kellene egy kvíz gumiszoba, vagy dühöngő topic is , mert már kezd kicsit átláthatatlanná válni az egész...csak a marakodás megy az összes topicban

Kun akárki-t én is specnek jelöltem...s tartom magam hozzá
Smaragd 4 life
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5719. hozzászólás - 2009.01.22. 15:43:05
Mennyi 4 a négyzeten?

44
16
8
4

Magvas kérdés.

Melyik Spanyolország székhelye az alábbiak közül ?

Róma
Madrid
London
Budapest

Most biztos büszke magára, hogy milyen ügyesen feltett egy fővárosos kérdést.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
utáltZsiriFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5720. hozzászólás - 2009.01.22. 15:44:55 (Válasz Viharfelho #5718 hozzászólására.)
Elég szomorú vagyok, azt hittem egészséges felnőtt ember néz tv-t meg olvas esetleg újságot,de ha gondoljátok tehetek fel olyan kérdéseket amire csak a retardáltak nem tudhatják a helyes választ,senkit sem akarok megsérteni(mondván túl speciális).
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!