Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.12.11. 15:37:03
Ha csak a kp a gond abból van 3500
Dátum: 2011.12.11. 15:19:52
Ez is egy felüdíthető kaland lehet:

Kaland eldobása Halálfolyosó
LÉ | ÉP | ÉP | csata | csata | védekezés | csata | csata |


Inkább hagyjuk, kuka
Dátum: 2011.12.11. 14:41:36
Egyébként meg szegény "gyenge" Traktoron mindig látok segédkezet.
Dátum: 2011.12.11. 13:55:33
Hát ha jó nő lennél..másra is izgulhatnánk. Én már annyit csalódtam Vu nevekbe így tuti ronda Herkules vagy!
Dátum: 2011.12.11. 13:38:59
Nyomtam egy 10est. Sajnos én is rászállok sokszor valakire aki épp oly balga, hogy sok Let tart magánál. Szerintem is az is akkora dicsőség, ha valaki egy nála jóval erősebb kari ellen tud védekezni akármilyen formában.

Viszont tény az is, hogy Xenáéknak sincs sok célpontjuk, így ő is megragadna minden célpontot. Az én esetemben Bottom az aki ellen szeretnék én is ennyi kezet(10 szint), alattam eggyel meg szerintem Traktor ellen szeretnének nagyon sokan kezeket.
De a francért nem tudtátok ezt lerendezni személyesen nem rég volt tali...

Egyébként meg Prismát se segfejezzétek! Én is szeretem Arielt, de Prismát is!Ego-----> <----Hülye guinkáj! Itt egyedül én utálhatok annyira, hogy segfejezzek! S még sem teszem, mert sokan lehetnek még rajtam kívűl is akik falusi tahók és lehet, hogy visszatámadnak a szájukkal. Off vége.
Pont ezt regélem, nem értem és nem is fogom megérteni mi a lósz@rnak kell egy kincstábla mindvégig 20 tárgyból álljon? Ha csak 3-3 4-4 fajta lenne akkor is 3 db kincs táblát össze lehet tenni 6 jelenlegi kincstáblából 120 tárgy míg 120 tárgyból leszűkítve(6) 20 kincstábla! LEgkevesebb nerf lenne ez nem értem miért kell ebből ekkora perpatvart csinálni.

Mód.: Ső(R)t! Tuti még az 5-5 is beleférne pont a fele. És kit érdekel ha 15 enti után "csak" 6-8-10 tárgyból választhat valaki, ha úgyis ingyen üti?
Dátum: 2011.12.10. 19:19:25
Na még a végén kiderül, hogy nem is a segítő kéznek vannak visszásságai... Imádom pletyizünk már még kicsit..
Dátum: 2011.12.10. 19:10:36
Európa közepében van egy kis ország,
két ember itt állandóan tépi a száját.
Feri gyerek, Viktor gyerek fogjátok be már,
unja ezt a politikát a mi kis hazánk.
Az öszödi beszéd góckor borult a bili,
Feri gyerek bevallotta, hogy ő hazudik,
erre ugrott Viktor vitéz kivonta kardját,
azóta egy csata tér lett ez a kis ország.

Az akinek hatalma nincs annak pénze sincs,
ha nem tudsz őszinte lenni a szívembe tekints.
Van egy ország hol két bohóc csépeli a szót, lassan olyan ez mint hétfőn a Győzike Show.

Ezért aztán millióan várják a csodát, hátha egyszer igazat mond a Feri barát és a Viktor is bevallja amit ő tudott,
mert szerintem ő is gyakran sokat hazudott.
Mindkettőnek menni kéne, elegünk van már,
nem hozzák el nekünk azt a beígért csodát,
hogy egyszer majd a nincstelen is élhet egy kicsit és nem kerül ötezerbe majd egy nagyvizit.

Az akinek hatalma nincs annak pénze sincs,
ha nem tudsz őszinte lenni a szívembe tekints.
Van egy ország hol két bohóc csépeli a szót, lassan olyan ez mint hétfőn a Győzike Show.

Viktor vitéz te se örülj, te is sáros vagy, bányát, szőlőt s mi egymást te is elloptad.
Eladtál már te is mindent amit csak lehet a családodnak is tele van már a két zsebe.

Az akinek hatalma nincs annak pénze sincs,
ha nem tudsz őszinte lenni a szívembe tekints.
Van egy ország hol két bohóc csépeli a szót, lassan olyan ez mint hétfőn a Győzike Show.


(Nem én szereztem, de mikor 5 éve megíródott a Füred Anna bál zenére már akkor is tökéletesnek éreztem és ez azóta sem változott.)
Amellett, hogy bekábultam a szantálfa illattól, mégis nem értem. A legkisebb "nerf" lenne, ha egy kincstábla nem 20 fajta cumóból állna hanem csak 3-3 féléből máris arányosan kevesebb munkája lenne Miklósnak mégis tudnának haladni az entitás menők is bár kicsit lassulnának, de hát pont ez lenne a cél,---bár igaz, hogy ez a cél nincs is. Ki érti ezt?
lóf@szt! Csak nyugodtan, ne szégyenlősködj!


(Setét vagyok a játékhoz, hozzátok képest, erre már rájöttem, de imádom olvasni mikor akik értenek hozzá ily módon egymásnak feszülnek. )
Dátum: 2011.12.10. 12:18:59
A legnagyobb hülyeséggel egyet értek, előtte konzultálnom kellett volna valakivel. Abban voltam nem tudom miért, hogy a portyára is ugyanolyan hatással van a Vf. A 2 Ehs af szakit azt tudtam, hogy nullázódni fog, de az alapos tanulást még csak nem is gondoltam volna, hogy mi köze van az EH-hoz. (Figyelmetlenség). No egy kérdés privátban.
Dátum: 2011.12.10. 11:33:07
Most vettem észre, hogy alapos tanulás is törlődött cirka 6000 tp. Olyat kérek amit ritkán, valaki aki rendszeresen használja térkifordítót az keressen meg privátban és segítsen, hogy lehet optimálisan használni eh sként ezt a fajta stílust. Mist egyenlőre azt látom, hogy rohadt sokat buktam vele. 6000tp= 650 csata * 1400 Le 910k Le ami csak a föle. NEm hiszem, hogy ezt térkapun +vadászattal betudom hozni de lehet, hogy tévedek, ezért kérnék segítséget amit előre is köszönök!

Mód.: 95 Af pont nem túl nagy büntetés azért, hogy váltás történik? Még Eh sként rengeteg relikkel sem volt túl könnyű összeszedni.
Dátum: 2011.12.10. 07:39:31
Köszi ezt nem tudtam, de ez így akkor nagyon nagy szutyok ezért nem áldoztam volna még be a maxos af eh szakikat.
Dátum: 2011.12.10. 07:33:30
Most térkiforditoztam először ehról vfre. Egyet portyáztam és ugyanúgy 8 tp t kaptam mint EH-nál. (Csak épp 0 Le.)

65ös vfre nem kellet volna kb 3tp-t kapjak?
Dátum: 2011.12.08. 19:57:07
Előbb utóbb viszont jön ami ellen sztrájkolnak a sok módosító, így azért előtérbe kerülhetnek a "közel" toposok is.
Dátum: 2011.12.08. 19:53:39
Aham köszi! Ám mégsem lehet valahogy kiegyensúlyozottabbá tenni valahogy?
Dátum: 2011.12.08. 19:12:10
Vitába nem szállok veled, de nem értek egyet(mondom ezt úgy, hogy nekem sincs medálom), ami sokkal szimpatikusabb volt, hogy reális ellenféltől kaptam ki a döntő előtti körben. Ez a rendes viadalon kb úgy nézett ki, hogy a 2. körben ki tudtam kapni egy 300 Tö- vel alacsonyabb karitól.
Dátum: 2011.12.08. 19:01:50
4 támadással 1034 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!


Ezt, hogy lehet legjobban rendszeresíteni? Kérdésem elsősorban a nagy álláttartókhoz szól. Viszonylag az rendben van, hogy legyen nagyobb szakértelme kritikből mint az ellenfelemé. Ám biztos van még valami amit titkoltok mert elég ritkán látok egy harci körben 2300 sebzést állattal együtt. Jelenleg az arany agyarsisakkal vannak felvértezve. 90. szintről nem érek el jobbat vagy csak én gondolom, hogy nincs jobb?!

mód.: Amit kihagytam, hogy ezt 3db 30as és egy 73 as állat ütötte.
Dátum: 2011.12.08. 18:01:50
Idézet: Lavender - 2011.12.08. 13:41:07

hát, az idén biztosan jó munkát végzett a télapóbácsi, ezer köszönetem neki !



kicsik is vannak no...mégsem kellene mindent kifecsegj..