Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.12. 12:04:21
jó ötlet, könnyen megvalósítható, gyors meló, rúgdosni az illetékest.

megjegyzem a menüpontot tényleg fel lehetne dobni egy-két érdekességgel, aká olyannal, hogy (névvel vagy név nélkül) valaki először ért el valami szakértelem vagy tulajdonság mérföldkövet. (nem rekordot, mert az repetitív lenne.)
Dátum: 2009.07.12. 08:27:19
igazéból nem tudod jól megvalósítani a dolgot, mert akkor horda+6 szintűek is üthetnék őket és akkor pláne táp lenne. itt felülről nem tudják őket támadni, mert nincsenek felettük. ezek fő funkciója pusztán portyalehetőség a topnak.
Dátum: 2009.07.11. 23:28:06
Idézet: bokorn - 2009.07.11. 21:11:49
hany olyan jatekos van, aki szamottevoen tud veluk kezdeni valamit? nem tul sok.


és hány olyan van, aki meg sem próbálkozik kezdeni velük valamit és csak nyafog?

ha nehéz a játék, ne erőltesd. tényleg. más is abbahagyta már. vagy fojtsd vissza a sírásodat és ügyködj csendben.
Dátum: 2009.07.11. 14:46:34
Idézet: Charma25 - 2009.07.11. 13:43:07

Sztem nagyon jó döntés volt belerakni, végre a pp-m csökkent 110-ről 26-ra...
Nem a tul összeg a lényeg, hanem a szaki ahogy észrevettem...


ezt u*atom egy ideje:) de sajnos sokan mindezek ellenére nem próbálkoznak, csak panaszkodnak. (kinek nem inge!)
Dátum: 2009.07.11. 14:45:16
Idézet: Tseby'dr akula - 2009.07.11. 14:17:59
Teljes mértékben egyetértek mortimerrel mert kezd unalmas lenni a dolog


neked lehet, ellenben nagyon sokan felvillanyozódtak az új világ hallatán. hidd el, sokkal többen fognak örülni, mint bánkódni (mondom én, aki csak egy világon játszik) és, ami fontos, túl negatív hozzáállás azt gondolni, hogy egy újdonság egy másik újdonság helyett van.
Dátum: 2009.07.11. 12:23:27
Idézet: bokorn - 2009.07.11. 08:06:07

tudom unjatok mar hogy hisztizek, nem is titeket akarlak untatni vele, a szomoru az, hogy akinek szol, az leszarja...


nem, mert érdekesek a V2- es tapasztalatok és igen, mert ezt már sokan leírták a V1-es betámadásnál.

idővel alkalmazkodni fogsz. van sok olyan újítás, ami pozitív mindenkinek és akad olyan, ami nem mindenkinek az. meg kell próbálni azzá tenni. zen.

az alattad lévő két komment magyaráz. neked is csak a 15%-os szivatással van szerintem gondod. egy vereség nem a világ, az állatokra vigyázni kell és amíg ő párszor lever 15% alatt, te háromszorosan adod vissza a KH-nak. sőt, 15% alatt még sebgyógyítással gyógyulhat is az ember:)

a gáz az, ha valaki épp akkor csinálna valamit, amikor beüt a KH. de mivel a topon a LE forgóeszköz, ezért elő egy 2000 LE-s gyógyitallal és jobb is vagy, mint új korodban.
Dátum: 2009.07.11. 10:37:15
Idézet: Mortimer - 2009.07.10. 21:45:36
Engem csak az zavar, hogy akkor törölt, amikor jöttek volna az első kihívások a számára. Egy-két héten belül nagyon megugrott volna a vereségeinek a száma.


tipikus, ismerjük az ilyet. nem az első, nem a második és nem is az ötödik. van, aki előbb fásul bele a sok győzelembe (marha érdekes lehet), van, aki később, van, aki pedig akkor, amikor eljönnek az első ruhák, vereségek, amik megváltoztatják az addig megszokott játékélményt.

nyilván nem citálom elő januári mondataimat, hogy azt mondhassam, hogy "megmondtam", de megmondtam. idővel a monotónia öl. butít. nyomorba dönt. aki tudatosan csinálja, annak minden respektem, aki nem és csak idővel döbben rá, hogy ez nem tarthat a végtelenségig, annak "welcome to the real world"
Dátum: 2009.07.11. 10:36:22
közfelháborodás? megszámoltam, heten háborodtak fel. ők a köz?

mióta számít hét ember, izé a köz felháborodása. a terv megvan, a terv készül és ahogy írták "LEGKORÁBBAN csak augusztus-szeptemberre tud elkészülni"

a köz meg hadd ne mondjam, hogy mit csináljon a felháborodásával, amikor végre valami újítás kerül a játékba ezzel a kalandrendszerrel.
Dátum: 2009.07.11. 10:28:57
Idézet: Bkitten - 2009.07.11. 09:30:44
sziasztok,
problémám van egy - számomra gyermeteg - egyénnel, aki az adatlapján üzenget és a magánlevelemet is becsatolta, tehát moderátori figyelmeztetés vagy legalábbis egy ejnye-bejnyét ha kérhetnék valakitől. Kivel vegyem fel a kapcsolatot,
köszönet,


ha moderátori figyelmeztetést akarsz, akkor aaa..., ööö..., aaa..., kivel is? a moderátorral?

most komolyan. persze, hogy vele.
Dátum: 2009.07.11. 10:27:51
már leírta mikls mire lesz jó.
Dátum: 2009.07.11. 10:27:20
Idézet: Vegzetur_V4 - 2009.07.10. 22:43:33
minimális az esély, hogy nyerni fogsz


Aztán lehet, hogy pont Ő elver mindenkit, szóval az ilyen kijelentéseknek nincsen elég nyomatékuk
Másrészről az is lehet, hogy úgy van ahogy Te mondtad, de ezt nem szokták hangoztatni, mert olyan "lealázó"-nak tűnik.
Nem kötözködni szerettem volna, csak én ez így tanultam, sry hogy beleszóltam!


nem, nem személyeskedés volt, nem az ő személye ellen irányult: mindenkinek ezt írtam volna, még a "legnagyobbaknak" is, hiszen, ha 1000-en játszanak, akkor is csak 0,1% az esélye a győzelemre. és a 0,1% az minimális.
Dátum: 2009.07.11. 07:55:18
az epikus tárgyak mindegyikét nem lehetne nagy kezdőbetűvel írni? eddig azt hittem, ez a módi, de a koponya szimbólumnál megtört a sort. pedig jól elkülöníthető lenne.
Dátum: 2009.07.10. 22:39:42
Idézet: Laci1994 - 2009.07.10. 21:32:11
valaki nem tudja hogy a nyertes karik hány őskövet kapnak és milyen rangot?
...ja és az egyéniben minden kategóriából csak az 1. kap őskövet vagy pl. az első 5???


vá-vá-vá-vá-várj. nem tök mindegy? minimális az esély, hogy nyerni fogsz. akkor meg? időben meg fogod tudni, amúgy.
Dátum: 2009.07.10. 16:35:56
Idézet: Blazek - 2009.07.10. 16:23:39
a 3an tudják ütni dolgot úgy értettem, h annyian tudnak érdemben részt venni a háborúban, mivel a többiekkel (velem is pl) fel fogják törölni a padlót. 1010. a legkisebb TÖ a KH-nál. ha megnézed a toplistát, a top 25 majdnem fele 1000 alatt van TÖ-ben. ezért mondom, h el kell gondolkodni.
kb 35 perc, és kipróbálom a dolgot, mindenképpen, utána okosabb leszek picivel.


ezt mondtam ricardonak is, hogy el kell felejteni a TÖ-t és támadni. próbálkozni. én 1000 alatti TÖ-vel is megvertem 1200-asat. mert bejött a varázslat, plusz mert voltak állataim, neki meg csak egy vagy egy sem. (dettó, megnézed, hogy mennyi a max sebzése az ellenfélnek és, ha nem túl nagy, akkor is lehet esély.) plusz ott szöv. bónusz, magas kereskedelem, stb.

ha az erősek tudnak állatot irtani, akkor a gyengébbek is tudják farmolni a gyenge KH-sokat. oké, nem 9-1-es aránnyal 10 csatában, de 5-5-tel minimum.

varázslat és mentő kérdése az egész. (sőt, még az sem kell. szerencsétlen, leállattalanított eliminatus-nak 1324 a TÖ-je, nekem 1056. és még a varázslata is bejött, mégis levertem. erre mondom, hogy nem lehetetlen, csak van, aki alapból megretten, nem is próbálkozik.)
Dátum: 2009.07.10. 16:19:17
olyan, hogy korai nincs, hiszen a KH mindig ennyivel lesz felettetek, ha a top35-öt mintázzák meg. a különbslg nem fog csökkenni.

amúgy meg ne gondolkodj el, főleg ne azelőtt, hogy kipróbálnád a dolgot. az, hogy kevesen üthetitek őket, azt is jelenti, hogy kevesebbet fognak ütni (legalábbis látok olyan azúr légiós a V1-en, akit nem is támadtak szinte a háború ellenére), vagyis így főleg nyerhető a háború. a 4 pedig gondolom nem 4, hiszen, aki táposabb, az 2-3 szinttel felfele is be tud csapni a KH-nak, az egész igazából a varázslatmentőkön múlik.

viszont szerintem a V2-n le kéne venni a győzelmi határt. minimum 5-re, ahogy a v1-en volt. vagy 3-ra és az legyen később 5, majd 7. korrektebb.
Dátum: 2009.07.10. 15:07:59
Idézet: bokorn - 2009.07.10. 14:52:00

hol van ebben a taktikazasi lehetoseg? egesz orakor jo esellyel leutnek, barmifele, akar minimalis esely nelkul a vedekezesre. ha atmegyek lathatatlanba, akkor tenyleg csak tamagocsi lesz a jatekbol, annak semmi ertelme


hol-hol? egész órakor el kell sütni a vadászott LE-t. valamint kevés életpontban (100-200) lenni, hogy egy 1800-as varázslatból felgyógyulj 1100-ra.

Idézet: bokorn - 2009.07.10. 14:52:00
mi ebben a kihivas szerinted? mivel semmifele szabalyos, normalis megoldas nincs arra hogy vedekezzek ellenuk, ez nem kihivas hanem tomeny szopatas


a kihívás egyrészt a szopatás ellen a védekezés, másrészt az, hogy mínusz 2-3 szinttel legyőzzem őket. ami olykor sikerül.

viszont portyázni és epikust támadni minden további nélkül lehet, PP-n állandóan nullában vagyok (40-es valóságformázással), az epikust is óránként ütöm, hiszen, ha 15% alatt támadnak be, akkor visszagyógyulod azonnal a sebzést. a szívás a mana és a LE. de utóbbit lehet védeni.
Dátum: 2009.07.10. 14:32:48
Idézet: bokorn - 2009.07.10. 14:22:14

szerinted ha egy sakkversenyen kitalalnak azt, hogy idonkent hozzabasznak a sakktablahoz egy focilabdat, es amelyik babut eldonti, az kiesik a jatekbol, ki jatszana tovabb? vagy fel lehet roni barmelyik felnek, ha duheben lesopri az ellenfele babuit a tablarol?
itt ugyanerrol van szo


nálad. másnál nem. és nem csak magas szintűeknek tetszik, hogy akad némi plusz taktikázási lehetőség. (nem magammal akarok jönni, hiszen a KH nélkül lehet, hogy soha nem lenne meg a küldetésem, de az is pozitívum, hogy a KH rávett (nem csak engem), hogy újabb kényelmi funkciót építsek a karakterbe, maximalizáljak 1-2 eddig turbózott szakértelmet. tudod. ha keménykednek, megnehezítik a dolgomat, akkor lépek ellenük. mert bárki lereagálhatja. ha akarja.

szóval nyilván valaki pozitívumként, kihívásként fogta fel az Újdonságot. másnak meg nem tetszik, hogy "csal a gép". no de újdonság lenne az utóbbi?

tény és való, hogy nem véletlen, hogy a mai számítógépes játékok is a könnyű végigjátszás, az instant sikerélmény felé nyitnak. ebben nincs semmi rossz, sőt. de szerintem abban sem, hogy bármiféle új dolog (legyen könnyű vagy nehéz) színt visz a monoton klikkelgetésbe.

miért van az az érzésem, hogy ha miklós következő fejlesztése egy LE-termő fa lenne, amit minden órában meg lehetne rázni és csak annyi történne, hogy minden karakter, aki ezt megteszi kap 1000 LE-t, akkor az 10/10-es népszerűséget hozna? pedig semmi játékbeli pluszt nem hozna, de LE-t adna. ingyen.
Dátum: 2009.07.10. 13:42:36
akkor nincs akkora gond.
Dátum: 2009.07.10. 13:17:06
oké, 6-7 szintenként valóban pénzbe kerül (ha nem cserélsz túl gyakran fegyvert) de azért nem olyan rossz. lehet, hogy csak technikailag nem tudják megoldani másképp, de hamarabb kellett volna meg kérdezned.
Dátum: 2009.07.10. 13:01:22
teszel a helyére egy másikat.