Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: 4. világ előregisztráció
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
61. hozzászólás - 2009.07.10. 23:19:55 (Válasz Fubujoci #60 hozzászólására.)
Az alapvilágon napi 2 legalább ajánlott. Ez gyorsított világ, háromszoros sebességgel. Napi 6 belépés alatt nincs esélyed.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
62. hozzászólás - 2009.07.10. 23:31:56
Nem.
Elég napi egyszer belépni.
Aztán egész nap nyomni...
Pontszám: 8.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
63. hozzászólás - 2009.07.10. 23:39:14 (Válasz Hagya #51 hozzászólására.)
Azert, mert ha a V4-nek vege, akkor nem kaphat ott.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
64. hozzászólás - 2009.07.10. 23:41:01 (Válasz Fubujoci #60 hozzászólására.)
Jot jatszani van. Elen vegezni nincs.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
65. hozzászólás - 2009.07.11. 09:31:14
Sziasztok

Mivel én ezelőtt travianoztam, nem is keveset ezért az egyik elöző hozzászólásban írt "plecsniket" hiányolom én is mert ott micsoda harc folyt azért hogy ki kerül be az adott héten a top10-be az adott kategóriákban, főleg a 3 végtelen világban volna értelme bevezetni, igaz itt a heti első 10 farmoló tuti csal csalás alatt pedig lebeszélt támadásokat, multik ütését értem.
Aki meg speeden nem tud mindennap felnézni az sok sikerélményre ne számítson. Travianos példát hoznék fel ott gyors szerón napi 16-24 óra kockulás kellett az első helyhez ide szerintem kevesebb is elég mert itt véges a PP de ott amíg van katonád mehetsz farmolni, de túl sokkal kevesebb ide se lehet elegendő.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.33
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
66. hozzászólás - 2009.07.11. 09:34:15 (Válasz Tseby'dr akula #65 hozzászólására.)
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.11. 09:34:59-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.25
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
67. hozzászólás - 2009.07.11. 10:14:26 (Válasz Szabinho #66 hozzászólására.)
Mi a gond Szabinho?

Ha a topLEszerzők lecsalózására írtad nehogy nekem bemesélje egyik sokmilliót összeharácsolt 20-as pók is hogy minden LE-t tisztességesen szerzett mert ennyit nem lehet csakis rabszolgákkal.
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2009.07.11. 10:19:36-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
68. hozzászólás - 2009.07.11. 10:27:20 (Válasz Vegzetur_V4 #55 hozzászólására.)
Idézet: Vegzetur_V4 - 2009.07.10. 22:43:33
minimális az esély, hogy nyerni fogsz


Aztán lehet, hogy pont Ő elver mindenkit, szóval az ilyen kijelentéseknek nincsen elég nyomatékuk
Másrészről az is lehet, hogy úgy van ahogy Te mondtad, de ezt nem szokták hangoztatni, mert olyan "lealázó"-nak tűnik.
Nem kötözködni szerettem volna, csak én ez így tanultam, sry hogy beleszóltam!


nem, nem személyeskedés volt, nem az ő személye ellen irányult: mindenkinek ezt írtam volna, még a "legnagyobbaknak" is, hiszen, ha 1000-en játszanak, akkor is csak 0,1% az esélye a győzelemre. és a 0,1% az minimális.
Pontszám: 3.17
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
69. hozzászólás - 2009.07.11. 10:43:32
Azért egy valamit nem értek a díjazásban... Mi értelme követ venni rá,ha a győztesek szintúgy őskövet kapnak egy másik szerveren? Akkor már nem egyszerűbb direkte oda tenni a követ,ahol szükség lesz rá egy normál karinak? Effektív nyeremény nem lenne jobb?(tárgy például)
A másik gondolatom: A 4. világra a fentiekből adódóan csak olyanoknak érdemes indulni,akiknek máshol már van karaktere. Ennek nem kellene inkább regisztrálási feltételnek lennie? Végülis senki más nem ér semmit a részvétellel jelen feltételek mellett és az újoncok csak vesztesek lehetnek,ami potenciálisan csökkenti a "vevőkört"...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
70. hozzászólás - 2009.07.11. 10:49:02 (Válasz masterv #69 hozzászólására.)
"az újoncok csak vesztesek lehetnek"

Nem értelek, ha fizetnek a kőért, a Beho csomót nyer rajtuk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
71. hozzászólás - 2009.07.11. 10:56:38 (Válasz Tseby'dr akula #67 hozzászólására.)
Azért az ásító fej, mert már hányszor, hányan elmondták, hogy attól hogy te nem tudsz úgy játszani, nem biztos hogy csalásról van szó. De már nem is érdemes ilyenekkel vitatkozni...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
72. hozzászólás - 2009.07.11. 11:11:54
A 4-es világnak ugyanaz a célja, mint a többinek: a szórakozás, a játék. Az, hogy ilyen sebességgel és véges ideig megy, a ti kérésetek és szavazatok alapján lett. Nyilván a dologban van egy jó adag kiváncsiság is - vajon milyen lehet így játszani? Egyfajta "mohóság" - minél hamarabb minél többet elérni. És persze a felfedezés izgalma, egy új világ mindig új kihívás. A nagyobb sebesség hátránya, hogy ahhoz, hogy eredményesebb legyél, több időt kell a játékkal töltened. A korlátozott idő viszont arra jó, hogy ha sikerül egy kiemelkedő eredményt elérned, akkor az "kőbe lesz vésve" nem kell a végtelenségig megtartanod. Az angol bétát most értékeljük ki, és ez alapján döntjük el, mi lesz a végleges nyerési feltétel. A cél az, hogy a szerver max. 3-4 hónapig menjen (de inkább rövidebb ideig), mert különben nagyon tömény lenne. Ha a dolog sikeres, akkor egy bizonyos idő után a szervert újrainditjuk.
A dijazásról, én úgy gondolom, hogy aki itt sikeres lesz, annak szinte mindnek van karaktere más világon (vagy ha nincs, semmiből sem áll inditani egyet). Tehát az őskő olyan jutalom, aminek biztosan mindenki örül. A speciális cim pedig egy ráadás, egy játékon belüli dicsőség, az eredményed fennmarad így a világ lezárása után is.
Valószínűleg ősszel indítani fogunk egy normál sebességű, végtelen 5. világot is, azok kedvéért, akik a játékot előről akarják kezdeni, de a 4. világot túlzottan intenzívnek találják.
Pontszám: 9.17
népszerűVegzetur_V4Férfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
73. hozzászólás - 2009.07.11. 11:14:07
nem, nem személyeskedés volt, nem az ő személye ellen irányult: mindenkinek ezt írtam volna, még a "legnagyobbaknak" is, hiszen, ha 1000-en játszanak, akkor is csak 0,1% az esélye a győzelemre. és a 0,1% az minimális.


Innen nézve rendben van, most már átlátom, hogy nem rossz indulatúan mondtad amit mondtál.

Masterv-vel pedig abban egyetértek, hogy leghasznosabb annak játszani, aki már máshol is ezt teszi, viszont, ilyen feltétellel reggelni, hát az maga lenne a végzetúr csődje Mégpedig azért mert gondolj bele, hogy aki máshol játszik, az ismeri a viszonyokat, eltudja dönteni, hogy nem akar napi 6-8-10 órákat játszani. Másik részről lehet, hogy nem akar több karaktert vinni, és akkor már olyan lenne, hogy a Világ 4-en lenne egy kis csapat, újak meg nem jöhetnek, mert ahhoz másik világban is kell játszani...meghalna az a szerver szerintem.
Amúgy pedig én is CSAK ott fogok játszani, és pm-ben már kaptam egy érvet mellette, vagyis, hogy egy bizonyos Hall of Fame-re lehet kerülni, és ez tetszett. És legutolsó véleményem, hogy ez a szerver leginkább azoknak való, de tényleg azoknak, akik csak játszani, élvezni szeretnék a játékot...és éppen ezért képesek lesznek újra, meg újra elkezdeni majd előröl.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
74. hozzászólás - 2009.07.11. 11:44:15 (Válasz Miklós #72 hozzászólására.)
Miklós, a sokadik új világ helyett - melyekben egyre kevesebb ember van - nem foglalkoznátok inkább a jelenlegiekkel? Gondolok itt számtalan régóta ígért fejlesztésre (például a térkapus fókuszkristályokat február óta ígéred), illetve arra, hogy új célok, valóban új dolgok kerüljenek a játékba. (A várható fejlesztések topik első hozzászólását több, mint egy hónapja frissítetted.) A fertőzést heteken belül robbanásszerűen növekvő számban küzdik le az emberek, és utána már az égvilágon semmi hosszútávú motiváció nincs. Kb. azt figyeljük, hogy a karakterünk képe melletti számok hogyan nőnek egyre magasabbra ahelyett, hogy fejlesztési irányokon gondolkoznánk, és szabadidőnkben tervezgetnénk.

Hónapok óta ugyanazok az emberek ütik egymást, minden nap, ez elég kevés interakció. Hordán belül pedig mégennyi sincs, gyakorlatilag szövetségi társaimon kivül szinte senkit nem ismerek. Szövetségi küldetések? Hordaspecifikus épületek/szakértelmek? Karakterek erősebb specialzáltsága, egyenkarakterek megszüntetése? Kristálypont?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.44
népszerűVegzetur_V4Férfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
75. hozzászólás - 2009.07.11. 11:51:47
Mortimer szerinted, hogyha nem lennének új Világok, akkor mennyire lenne fair az új játékosokkal szemben a helyzet?
Vagy azt várjuk tőlük, hogy reggeljenek be valamelyik meglévő világba ami a legoptimálisabb, ami most a 3-as, és ott a kb 45 szintű top lista elejét vegye célba? Egyenlő időközönként igenis egészséges egy új szervert elindítania, ahol a régi olyan játékos is elkezdheti, aki valamit elszúrt, szeretné tiszta lappal, új névvel elkezdeni stb..Ebbe is gondolj bele.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
76. hozzászólás - 2009.07.11. 11:59:10 (Válasz Vegzetur_V4 #75 hozzászólására.)
Én csak azt látom, hogy egy új világ elindítása zéró fejlesztés, de mégis amikor újdonságokat szeretnénk, rámutatnak, hogy "elindult egy új világ". Közben pedig gyakorlatilag semmi nem történt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
77. hozzászólás - 2009.07.11. 12:08:29
Ugyanaz elindul újra és újra ahelyett, hogy a meglévőkön lennének új dolgok, ez a gond Vegzetur_V4. Elindul majd a V345 is, és ugyanaz lesz ,lehet, hogy új emberek fognak játszani, de náluk is kibukik előbb utóbb, az újdonság hiánya. Nekem még jó, 44.szinten van még elég célom,de a fertőzés leküzdése után nemtudom mi lesz.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
népszerűVegzetur_V4Férfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
78. hozzászólás - 2009.07.11. 12:15:00
Szerintem a legcélszerűbb megtalálni a középutat a fejlesztés és az új játékosok számára nyújtott esélyek között. Tehát mint mondtam, időközönként új világ elindítása az optimális, viszont folyamatos fejlesztésekkel, tehát mondjuk ha 4-5 havonta elindul egy új világ, akkor legyen benne valami új az "endgame"-re, ami minden egyes előbbi világba bekerül.
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
79. hozzászólás - 2009.07.11. 14:14:03 (Válasz Szabinho #71 hozzászólására.)
Ismerem az egyik sikeres pókot és tudom hogy hogy csinálja, nem kell nekem a duma az pedig tény hogy amíg nem kapják rajta addig nem csalás.
Ahogy az életben is a kiskapu azért van hogy kihasználjuk
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 2.63
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
80. hozzászólás - 2009.07.11. 14:17:59 (Válasz Mortimer #74 hozzászólására.)
Teljes mértékben egyetértek mortimerrel mert kezd unalmas lenni a dolog
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.50
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!