Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: 4. világ előregisztráció
kedvelt tagDillerFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
101. hozzászólás - 2009.07.16. 23:58:58 (Válasz Sztano179 #100 hozzászólására.)
Én beregeltem, de belépni nemtudok..
Pontszám: 5
fórumozóFodorgyuri666Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
102. hozzászólás - 2009.07.17. 01:35:01
szerintem ideje lenne ha one biprol is lehetne sms-el őskövet venni mert én pl 15 éves szerbiai vagyok úgyhogy nehezen van hitelkártyám pay-palhoz szerintem így legalább 300zal többen vennének őskövet az 1000bol ami lege nagy haszon meggondolandó a téma de ezt nem csak magam miatt írom mert gondolom vannak meg más országokból is akik one-biprol könnyedén hozzájuthatnak a prémium szolgáltatásokhoz más játékokban is a fejlesztők elgondolkodhatnának néha az ilyesmin és evvel is növelhetnék a bevételüket vagyis kitömhetnék a pénztárcájukat gondolkozzanak néha ajánlom
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
103. hozzászólás - 2009.07.18. 11:33:55
One bip: bevallom, erről most hallok először. Utánanézek, hogy tudjuk-e integrálni ezt a fizetési metódust.

Mortimer: az, hogy a várható fejlesztéseket "1 hónapja nem updateltem". Június közepén volt egy Végzetúr találkozó. Ott elmondtatok egy halom fejlesztést, amit szeretnétek. Ezeket előbbre vettük, mint a várható fejlesztésekben irt dolgokat, mert úgy tünt, ezek számotokra a legsürgősebbek, és gyakorlatilag mind megcsináltuk. Bárki, aki azon panaszkodik, hogy nem fejlesztünk elég gyorsan, kacsintson rá a Hírek topicra. Folyamatosan kerülnek fel a fejlesztésk a ti kívánságaitok alapján. Ha valaki azt állitja, hogy nem fejlesztjük a játékot, az telhetetlenség. Ha 10x ilyen sebességgel raknánk be újdonságokat, az sem lenne neki elég. Egyenletesen, folyamatosan rakjuk be az újdonságokat, CSAKHOGY. Minél összetettebbé válik a játék, minél több lehetősége van a játékosnak, annál több olyan aspektusa van, amelyhez újabb ötleteitek lesznek, amelyhez fejlesztési ötlet kapcsolódik. Ha párhuzamosan több aspektust fejlesztünk, akkor egy aspektus fejlesztése lassabbnak tünik, mint amikor még csak azt fejlesztettük. Más multiplayer játékoknál általános trend, hogy 1-2 havonta van egy update. Mi egy héten gyakran több fejlesztést is berakunk.
Ráadásul, ne felejtsétek el, hogy minél összetettebb egy játék, minél több fejlesztés kerül be, annál gyakoribb, hogy valamit változtatni, javitani kell, ez is jelentős időt köt le, nem beszélve az optimalizálásról, amit sajnos folyamatosan csinálni kell, hiszen az új fejlesztések lassitják a játékot. Az új világok inditása, az angol verzió Baraty idejének kisebb idejét köti, jelentős idejét továbbra is azzal tölti, hogy számotokra fejleszti azokat a dolgokat, amiket ti kértetek.

De mielőtt saját magam offolom szét a topicot.
A 4. világgal kapcsolatban, volt még egy olyan felvetés, hogy aki később regisztrál, az is be tudja hozni a lemaradását. Erre szeretnénk majd egy mechanizmust bevezetni, amely a később indulóknak plusz csp-t ad, ha ez az ötlet nektek is tetszik.
Pontszám: 5.29
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
104. hozzászólás - 2009.07.18. 12:38:23 (Válasz Miklós #103 hozzászólására.)
ez valamennyire igaz, de a végzetúr nem egy MMORPG, nem zárt végű, hanem nyitott végű szerepjáték, nincs az, hogy 68-as szinten lekűzdted a fertőzést, vége kész epikusozz a többiekkel, hanem folyik tovább az élet....így a sok frissítés tényleg szükséges, és az elmúlt időben hetente kerültek fel frissitések, fejlesztések, amik élvezetessebbé teszik a játékot...én sem értek egyet minden aspektusával a játéknak, de azt nem lehet mondani, hogy nem frissítik...

na de hogy én se offoljak nagyon: És ez a plusz csp-d adunk későn regisztrálóknak, hogy fog működni? prémium + csp-t kapnak vagy sima +csp-t? mert nem mind1...prémiumosok több csp-t kapnak tudtommal, és nem mind1, hogy aki későn regisztrál,hogy kap csp-t....

Amúgy frappáns ötlet, hogy így hozzák be a lemaradást a későn regisztrálók
A hozzászólást NeonFlux módosította 2009.07.18. 12:41:28-kor
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
105. hozzászólás - 2009.07.18. 12:59:08 (Válasz Miklós #103 hozzászólására.)
Ezzel két "apró" probléma van. AZ egyik, az idő, amibe kerül a plusz csp elköltése. A másik, a később indultaknak extra csp adása egyenlő a később indult pók karakterek hegemóniájával. Biztos lenne olyan elvetemült, aki képes lenne elkölteni a plusz csp-t, miután több tíz/százezer LE-t szedett össze szintvisszamaradással.

Éppen ezért nem jó megoldás a később indultaknak a plusz csp.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
106. hozzászólás - 2009.07.18. 13:51:46 (Válasz Ywgarrd #105 hozzászólására.)
Ebben igazad van, épp ezért irtam, hogy nem a szint alapján menne a plusz csp, hanem az indulás alapján. Tehát ha később indulsz, kapsz plusz csp-t, a pókokat ez nem tápolná. De a csp elköltése persze igy sem egyszerü.
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
107. hozzászólás - 2009.07.19. 12:36:03
Sziasztok!
az a helyzet, hogy nem tudok regelni a 4.világra, semmilyen azonosítóval, és semmilyen karakternévvel. Pedig már 1 órája találok ki mindenféle nevet. És mindegyikre azt írja, hogy már létezik.
V2: Psychoid
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
108. hozzászólás - 2009.07.19. 12:39:26
Arra is hogy ldldalsjdlkasdjlaskjd ?

csak próbálkozz tovább,csak van olyan név ami nincs még...
A hozzászólást D4vid módosította 2009.07.19. 12:40:01-kor
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ előregisztráció
109. hozzászólás - 2009.07.19. 12:41:01
:D:D:D:D:D

Megvan már én voltam balfék.
Bocsi.
V2: Psychoid
Pontszám: 5
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!