Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.01.12. 08:57:45
Idézet: Mortimer - 2009.01.12. 00:35:19
30. szinten se jár 1000 a térkapuért, inkább 510-870 között.


akkor oda is beszámít a spektrális manipuláció? (csak mert 1000LE alatt még nem is volt nekem.)
Dátum: 2009.01.12. 08:47:39
Idézet: Lady Arkon - 2009.01.12. 08:39:03
Mi a címe a Ska-P együttes legújabb (2008) albumának?
Planeta Eskoria
Lágrimas y gozos
El vals del obrero
Que corra la Voz

Melyik magyar futballcsapat legendás alakja Sándor Tamás?
MTK
DVSC
Nyíregyházi spartacus
ZTE

Ezeket a kérdéseket SÜRGŐSEN törölni kéne!!!!!!!!!


miért a sok felkiáltójel? a második még belefér, hogy egy híres sportolónak melyik a klubja.

viszont ez kicsit hibás:

Melyik focicsapatot nevezik Vörös örddögöknek?
Arsenal
Chelsea
Liverpool
Manchester UTD*
Dátum: 2009.01.12. 08:13:40
Idézet: Liadas - 2009.01.12. 06:28:57
És a "nagy szövetségek" közül ki számít ilyen jó prédának hogy egy pár ezres szövetség elveri?


a példa elméleti, de komolyan nem érted?

veszel egy kis szövetséget 2 13. szintű karakterrel. és veszel egy nagyot 25 30. szintűvel és egy 12. szintűvel. a két 13. szintű karakter elveri a 12 szintűt. minden olyan szövetség, mely nem figyel arra, hogy a tagok közel azonos szintűek legyenek.

ott a sötét ösvény 120ezres kúttal és egy 13. szintűvel. a legközelebbi karakter 21. szintű. ha kihívja őket egy kis szövetség, 4 ezres kúttal, amiben van két 16. szintű karakter, akkor papíron azok leverhetik az egész sötét ösvényt, mert a nagyon nem tudnak kit támadni. persze nyilván a 13. szintű erős, de ha tovább megyek, ott a mitsubishi 8, szintű karakterrel, őket már pár 10. szintűekből összeállított szövetség is leverheti.
Dátum: 2009.01.12. 00:57:37
Minek az eredménye a 2?

100:50
254+123
1478-846
1+8

frusztrált ember kérdése, aki ahelyett, hogy törekedne jót kitalálni, megadja magát és komolytalan kérdés mellett dönt:)
Dátum: 2009.01.12. 00:27:54
Idézet: Ishamel - 2009.01.12. 00:10:30
Valami alternatív megoldást kellene találni az állatok fejlesztésére.Mert ez így nem jó,hogy magasabb szintűek állat fejlesztésre használják az alattuk lévőket,és ezért nem tudunk portyázni egész nap.Nekem semmi ötletem de sok okos ember van itt hátha kitaláltok valamit.


a kennelt már kitalálták. de nem csak állatok fejlesztésére használják a támadást, hanem... játékra.

ne hidd, hogy te vagy a teremtés vesztese. napi 15-öt mindenkinek tudnia kéne támadni. a felső üti az alatta lévőt, az alatta lévő az ő alatta lévőt és így tovább, első szintig.
Idézet: AxelG - 2009.01.11. 21:57:05
Szerintem Te is tettél már fel olyan kérdést amire keresni kell a választ , de ha azt mondod hogy nem akkor azt nem hiszem el ugyanúgy ahogy azt sem hogy te eddig csak általános tudást igénylő kérdésekkel találkoztál...


ez jó. "nem tudom, hogy milyen kérdést tettél fel, de ha azt mondod, hogy x, akkor sem hiszek neked, hazugnak tartalak." (ez gáz...)

nem az a lényeg, hogy ki milyen kérdést tett fel. a legtöbben tettek fel "rossz" kérdést, de tanulnak belőle.
Dátum: 2009.01.12. 00:23:35
Idézet: Liadas - 2009.01.11. 18:30:51
Egy gyengébb szövetségnek miért érné meg megtámadni egy erősebbet? A citadellával nem fogják megnyerni a háborút...


nem kell citadella. jó ellenfélváasztás kell és egy párezres szövetség is elverhet egy nagyot, hiszen a 30. szintű nem tudja támadni a 15. szintű kalandozót.
Dátum: 2009.01.12. 00:21:28
Idézet: Byzon - 2009.01.11. 12:32:19
Hát én nem vagyok az a nagy stratéga de ez azért így picit sántít... Felviszed vagy 30-ra (150 Ép). Ez most jó. De ahogy lépjük a szinteket, nő az Ép, meg az egészség (és azon keresztül is az Ép), magyarul egy idő után igen ritkán fogsz 150 körülre ütni valakit, főleg, hogyha elszórtad erre a pontjaidat ő meg mondjuk kritikusra költötte és akkora pofonokat ad, hogy... Szóval szerintem eleinte jó, de hosszú távon elértéktelenedik...


szintlépésekkel együtt vinni kell és ezzel a taktikával az újonnan felgyógyulókat elég nagy biztossággal lehet gyepálni. 20-as kivégzés 40-re turbózva 200-nál öl.
Dátum: 2009.01.12. 00:19:24
Idézet: Mat_ - 2009.01.11. 19:45:03
ezeket komolyan kérdezed??
mert természetesen mindegyik szintfüggő. persze tihor randommal megspékelve


ez mit jelent? ha mondjuk 30. szint körül jár 1000LE térkapuért, akkor 10. szinten mennyi? azért egy vadászatnál csak több?

( vadászatot azért kérdeztem, mert fura 50-es spektrálisssal beleszaladni 250LE-s zsákmányba, ami elvileg 200 alatti lenne, annyit pedig egyszámjegyű szinten is hoz az ember:) ergó míg a TP nő, a lények keményednek, a LE nem nagyon változik.
Dátum: 2009.01.11. 18:23:20
a térkapuból nyerhető LE konstans, vagy idővel nő? (illetve alacsonyabb szinten kevesebb-e?)

illetve a vadászatból nyerhető LE valóban nem változik a nagyobb lényekkel, csak a TP? tényleg van, hogy 100-150-200LE cseppen a 25-30. szinten 0-s spektrális manipulációval?
Dátum: 2009.01.11. 18:21:40
Idézet: Feripapa - 2009.01.11. 18:13:56
Hahó! Még mindég a kérdések megítélésén nyavalygok.
Azt mondjátok meg, hogyan lehet az, hogy "azonnal töröltétek" egy kérdésemet amire aztán érdekes módon, már a 60-ik válasz érkezik. Igaz, hogy mind helyes válasz. No azért, mert legalább olyan gagyi, mint jó pár másik, csak éppen az enyémet töröltétek.


a többi gagyi is törlődik, hidd el, csak te nem látod és a saját bajodat veszed észre, s teszed szóvá. amelyik csak helyes választ kap, az gagyi:)
Dátum: 2009.01.11. 18:20:40
huhh, van, amelyiket tudom, de elég speciélisnak hatnak:)

Mekkora ma egy szabvány CD lemez átmérője?
115 mm
120 mm
124 mm
110 mm

Hogy hívják a Hooligans legújabb lemezét?
Vírus
Szenzáció
Privát Mennyország
Bohémélet

Ki játszotta Kimberly Bauer (Jack Bauer lánya) szerepét a 24 című sorozatban?
Elisha Cuthbert
Hayden Panettier
Dobó Kata
Jennifer Garner
Dátum: 2009.01.11. 15:08:09
Idézet: Ariel - 2009.01.11. 14:44:08
Egy másik ötlet a térkapu pontokra:

Jelenleg 10 szinttel erősebb ellenfelekkel találkozunk a kapuban. Ha két pontért erősebb ellenféllel lehetne harcolni több LE-ért és magasabb szintű tárgyakért gyorsabban fogynának a térkapu pontok. Nem lenne ennyire biztos a győzelem, de a jobb tárgyakért megérné kockáztatni.


ismét egy "tápoljuk az erősebbet" javaslat? attól, hogy némelyeknek biztos a győzelem, sokan megszenvednek a térkapuval. (félreértés ne essék, én sem szenvedek, én is örülnék, de azért valahol fura a "nekem magasabb tárgy kell, áldozok is érte" javaslat.)
Dátum: 2009.01.11. 11:46:05
"Hogyha ma lesz a holnap tegnapja..." hangzik a dalban. Melyik napról is van szó?
a holnaputánról
a tegnapról
a holnapról
a máról

ennek mi értelme van?
------------
David Livingstone mikor fedezte fel a Viktóra vízesést?
1895
1855
1875
1865

végülis tisztán le van írva, hogy évszámokat ne.
----------
Melyik Magyarország leghosszabb folyója?
Rába
Sió
Duna
Tisza*

pontatlan kérdés megfogalmazás
-------------
Kinek a mondássa? A nő egy áttetsző üveg, látni, hogy valami van benne,de nem lehet tudni, hogy mi az.
Victor Hugo
René Descartes
William Shakespeare
Don Herold

helyesírás + biztos, hogy belefér?
-------------
Mit takar az a kifejezés hogy botfülű?
Hosszukás a fülformája.
Nagyot hall.
Nagyon kezdő.
Nincs ritmusérzéke.

helyesírás
------------
Hány Star Trek nagyfilm született 2009-ig?
11
5
9
6

én vágom, de nem biztos, hogy mindenki, meg egyébként is pontatlan a kérdés, mert a legújabb, még be nem mutatott 2009-ig megszületett
-----------
Dátum: 2009.01.11. 02:00:58
Idézet: S0laris - 2009.01.11. 01:14:33
de hogy ne csak a sarat dobáljam:
alapvetően rossz a VU szövi háború rendszere. nagyon erős szövetségek üthetnek jóval gyengébbeket úgy hogy a háború kimenetele nem kétséges. ez az egyik oka annak hogy ennyi az ellentét a kicsik és a nagyok között. a nagyok biztosra mennek és csak a kicsit ütik, ez világos mint a nap. a kicsi meg bosszankodik aztán dühbe gurul és olyankor odanyúl a piros gomb felé. a citadella jelenlegi működésével sem nagyon értek egyet. nem kéne tudni használni háborún kívül.


a kicsi meg megtámad egy még kisebbet, nem? sőt, a kicsi kapitulál azonnal és elszenved némi LE-veszteséget a kútból: senkit nem ér semmi kár karakterszinten, csak az építkezés esik vissza 1-2 napot, ami viirtuális veszteség.

de erről már sok helyen voltak pro és kontra vélemények, van vagy ezer szövetség és te nagyjából pár top szövetséget látsz és sokkal bonyolultabb a háború annál, hogy a nagy üti a kicsit - a kicsi is üti a nagyot, hiszen egy 20ezres szövetség is simán meg tud verni egy 100ezres kutasat - bármilyen kicsi bármilyen nagyot, ha olyan a tagok eloszlása.
Dátum: 2009.01.11. 01:56:03
Idézet: CYril - 2009.01.11. 01:19:58


1., Nem szeretek semmilyen sportot(és ezzel nem csak én vagyok így)


a kérdésből az sem derül ki, hogy milyen sportról van szó, de azért ne ess át a ló túloldalára...

azért, mert nem méltóztatsz szeretni a sportot, még tudhatnál róla. én sem vagyok oda az operáért, de mégis része valamennyire az alapműveltségnek. de ha nem is tudsz semmit a sportról, komolyan kikéred magadnak a kérdést. valaki a filmeket nem szereti - filmes kérdések kilőve? más a földrajzot utálja - föci is kilőve? ez csőlátás:)
Dátum: 2009.01.11. 01:51:16
Idézet: Liadas - 2009.01.10. 22:23:54
Ja! Hát persze hogy kennel is kell hozzá! Az idomítás költsége amúgy megtérülhet, mert magas szintű állatból sajtolással több lélekenergiát lehet kinyerni. Magas szinten amúgy sem vág földhöz az a 8-9K amit egy állat idomítására fordítasz.


na, ja, de hol van még neki a küldetés és a kennell. addig elkaphat még 20*2 másik állatot ahelyett, hogy ezeket nevelgeti:)
Dátum: 2009.01.10. 21:28:27
Idézet: Hóföldi Drako - 2009.01.10. 19:54:47
Plusz. Ötlet a fejlesztéshez. A keresőben rendkívüli módon frusztráló, hogy nem tudok rákeresni konkrét szövetségre. Anno ez biztos nem volt gond, mert volt vagy 30 össz visz, most viszont több ezer van, és mire egyet megtalálok, megnézem, hogy érdemes e megtámadni, és mire a szövetségi társaim is megnézhetik, az szörnyen hosszú idő, ezt lehetne evvel lerövidíteni.


használd a portyaablakot.
Dátum: 2009.01.10. 21:26:41
Idézet: Viszok009 - 2009.01.10. 20:45:01
Hoppsz!

A kérdésemnél rosszat jelöltem be a jó megoldásnak! Ezzel lehet még vmit kezdeni??

Mint mondtam rossz/híbás kérdést írtam,de megkaptam a jó kérdés titulust.(+le)
Jobban járnánk (köztük én is),ha szigorúbb ellenőrzések lennének.


aki értékeli az nem tudja, hogy te rosszat jelöltél be, maximum káromkodik egy sort, amikor ez kiderül.

ez nem szigorú ellenőrzés kérdése. jelezd, mi a helyzet és javítani fogják.
Idézet: cirip - 2009.01.10. 16:57:55
Miért mondod ezt?
Nem lenne ez rossz kérdés, ha nem derítettük volna ki, hogy már a milánóiak is szedték valahonnan a receptet
De semmi esetre sem "mire gondol a kérdező" kaliberű kérdés.


nem, a kérdéssel nincs gond, csak éppen annyi esélye lett volna, hogy ne érje el egy nap alatt a 75%-nál kevesebbet. mindenki a bácsre bök, mert azt hiszi, hogy ez is egy 1+1-es kérdés. (most kaptam értékelésre, hogy ki írta xy című egy magyar dalt. válaszként ott van 3 külföldi és egy magyar együöttes, no komment.

ha nem lett volna ott a bécs, akkor túlélte volna a kérdés.