Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.03.05. 13:10:19
de ilyen alapon igazán javíthatnátok olyan apróságot, hogy ha valaki varázsitalt (VP-t adó löttyöt) akar inni, akkor ne azt kérdezze a felugró ablak, hogy "valóban megiszod a gyógyitalt?"
Dátum: 2009.03.05. 13:07:40
Idézet: Baraty - 2009.03.05. 13:02:42
"Felsőbb utasításra" mától az 1 hónapnál régebbi üzeneteket töröljük a fórumról.


korábban ugye a levelezésben is volt hasonló törlés.

ráadásul (tudtommal) jelzés nélkül és azzal rengeteg értékes dolog veszett oda..., soha nem tudtam meg, hogy kinek is kellett volna válaszolnom.

inkább legyen automatikus a törlés és csak külön kipipálással lehessen menteni üzenetet, akkor sokkal kisebb lesz a terhelés, nem?

mint ahogy a fórumon is hadd legyen lehetőség egy többoldalas általános, infós írás vagy fanfictionös mnuka megtartására, ne kelljen minden hónapban bemásolni.
Idézet: Petur - 2009.03.05. 12:03:26
Én még mindig nem értem. Ha a Pó helyett a Nílus vagy az Amazonas szerepelt volna, akkor rendben van?


Ha Nílus akkor igen, ha Amazonas akkor nem.

viccet félretéve, fura. a Pó válaszlehetőség is az (miért pont? miért nem magyar?), de ezúttal nem tánik jogosnak a döntés, főleg az indoklást tekintve. (főleg, hogy most láttam, hogy a "davinci kódot" dalle brown írta. a kérdés jó volt, persze.)
a biztosítással kapcsolatban mindig az ellentmondás lep meg. az ember nem akar vizitdíjat fizetni, de simán kifizeti azon polgártársainak orvosi ellátását, akik nem fizetnek TB-t. ez a kettő valahogy nem jön össze:)

amíg nincs érdekeltté téve a gyógyító fél a gyógyításban, addig az egész TB egy nagy feneketlen verem lesz, ahová az ember vígan dobálja a pénzét, de csak azért, mert nem közvetlenül teszi. ugyanis csak a közvetlen pénzköltés tudatosul benne és épp ezért már párszáz vizitdíj is fáj neki, de sok ezernyi, ki tudja, hova folyó tb-forint nem.
Idézet: András - 2009.02.27. 09:02:32
Ellenfelem 27. szinű 422 tö-vel, káoszbottal, plazmacsapással;míg én 23. szntű 396 Tö-vel,rubin mágusbottal, tűzgolyóval.


mindenképpen szép, de számold bele, hogy 20-30-40% mínusszal támadott.
Dátum: 2009.03.04. 03:15:01
Idézet: CaveMaN - 2009.03.03. 22:05:07
Kreatív nem játszik


játszhatna:)
Idézet: Miklós - 2009.03.03. 14:45:22

A Fidesz népszavazása a vizitdíj eltörléséről nem az emberek érdekeit szolgálta, hanem a saját politikai érdekeit. Ezzel az erővel lehetett volna szavazás az adók csökkentéséről vagy a négynapos munkahét bevezetéséről is.


OFF, de:

jó meglátás, bizony.

és az adócsökkentést is megszavaznák. naná.

természetes, hogy káros döntés volt, de az is természetes, hogy remek és populista politikai húzás. egy pártnak az a célja, hogy hatalomra kerüljön, minden egyes döntésével a 4 évente beszedett szavazatmennyiséget kell maximalizálnia. és egy ellenzéki pártnak ez a dolga.

a szavazó pedig dönt, hogy azért szavaz a pártja mellett, mert egyetért vele, vagy mert szavazatával a későbbi hatalomra jutását segíti.

(nem vág a témába, csak ilyenkor mindig eszembe jut, hogy milyen keveseknek van önálló gondolata politikával kapcsolatba, hogy mindenki csak a "PÁRT" (mindegy melyik) álláspontját szajkózza. ez a kérdés is remekül megmutatta. nem az, hogy melyik válasz nyert, hanem az, hogy mennyien hitték, hogy káros a vizitdíj (nem az összes eltörlésre szavazó, sokan tudták, hogy jó, csak nem arra szavaztak), amit valamilyen formában így is, úgy is megfizetünk. így viszont tovább burjánozhat az orvosi korrupció:)
Idézet: Cathy67 - 2009.03.02. 12:18:23
Sziasztok!
Ezt a kérdésemet miért nem fogadták el?

Az alábbiak közül melyik varázsló szerepel a Gyűrűk ura című trilogiában?

Merlin
Gandalf *
Óz
Dumbledore

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Ha csak a rövid o betű miatt (amit én is csak most vettem észre), akkor én a falnak megyek
Szerintem a kérdés érthető volt rövid o betűvel vagy akár anélkül is


érthető, nem érthető, olyan nincs, hogy kis vagy nagy helyesírási hiba. csak helyesírási hiba van. örülj, hogy ennyire sasszeműek egyesek, más kérdés, hogy sokkal nagyobb hibák is átmennek, de ez biztató jel.
Dátum: 2009.03.02. 11:35:18
Idézet: Almási Viktor - 2009.03.02. 10:12:29
Ebben igazad lehet, mondjuk arra is kiváncsi leszek hogy ki meddig bír játszani egy olyan játékkal amivel az év minden napján kellene játszania. Főleg az élenfutás eléggé megterhelő lehet, mondjuk a munkahelyi net sokat segít...


az efféle játékot fél, egy évig érdemes szerintem, de már akkor is repetitív lesz, pár új lehetőség, csak minden szám végén eggyel több nulla. a fertőzés tökéletes módszer arra, hogy kiszálljon az ember, s így nem fogja visszahúzni a szíve:)
Dátum: 2009.03.02. 11:32:45
Idézet: Cavalorn - 2009.03.02. 11:17:18
Természetesen nem rájuk gondoltam, de építőrabszolgák igenis vannak


a rabszolgázást semmi nem tiltja. nem is lenne értelme.
Dátum: 2009.03.01. 20:33:51
Idézet: Meszy86 - 2009.03.01. 17:52:36
Az a nagy baj, hogy magas szinten amúgy sem lehet LE-t szerezni tehát azzal nem lehet számolni. Az első javaslatod még megoldható lenne, de nekem továbbra is a kisebb szinten való haszon lenne túl nagy különbség.


már hogy ne lehetne? csak akarni kell. az persze más kérdés, hogy sokan 0LE-val támadnak. őgy nehéz.
Dátum: 2009.03.01. 20:32:28
Idézet: Butchman - 2009.03.01. 15:34:48
Egyébként senki se csodálkozzon, hogy mostanában el fog szabadulni a pokol! A "győzz 50 portyában egymás után, amit te indítassz" küldetés nagyon szomorú napok elé fogja állítani kisebbeket.


pár kalandozó kivételével mindenki kisebb. nézőpont kérdése, nem?
Dátum: 2009.02.28. 13:41:19
amúgy érdekes, de míg a normál kvízben volt, hogy ugyanazt a kérdést egymás után kétszer megkaptam, itt egy valag új kérdés jött.

persze köztük a klasszikus mikor? 41-42-43 vagy 44-ben?

de ilyen is akadt:

Hány megyei jogú város van Magyarországon?
31
23
5
19

hadd ne kommentáljam.
Dátum: 2009.02.28. 13:34:53
Idézet: Kocos - 2009.02.27. 17:10:44
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.27. 16:09:35
Ugyan winnie, dehogy! Aurri is nyilván úgy gondolta, hogy ha nem nehezedik a küldetés, akkor ne növekedjen az érte kapható jutalom sem.


Bar tegyuk hozza, hogy ugyanaz a LE mennyiseg teljesen mast jelent 20-as vagy 30-as szinten!
Hol vagyunk mar attol, amikor egy jo lelekkut kisutesbol 10 tult nyomott az ember!


az is igaz.
Dátum: 2009.02.28. 13:33:10
szóval továbbra is magasról tesznek a készítők a kérdésekre?

mondjuk ettől még tény, hogy a profik, már nem egyszer nyertek. meg az is tény, hogy ez egy pluszlehetőség, kár emiatt reklamálni.
Dátum: 2009.02.28. 10:44:57
huhh, de fura látni, hogy az engem simán lemászárló karakterek másoktól rettegnek és itallal nyomulnak. (de az a 10 portyapont kegyetlen sok egy napra, így kimaradok a buliból...)
Dátum: 2009.02.27. 15:11:32
Idézet: Aurri - 2009.02.27. 09:10:54
Szerintem ha kifogytok a lassító ötletekből lehet előlről kezdeni ezt a szintlépőset a 2 és 3 szintlépést váltogatva (nem túl kreatív ugyan, de vállalható).


ja. logikus. a 85. küldetés környékén legyen 2-3 hét alatt kapható 25000, automatikus és megerőltetés nélküli LE és ne 4-5 hét legyen. (sőt, minek küldetés hozzá? mindenki kapja meg automatikusan a LE-t...)

azért nehogy már. főleg úgy érdemes ilyen küldetéseket adni, hogy a többi választható mondjuk számolós és nem rögtön megcsinálható, mert akkor az ember taktikázásra kényszerül, hogy kikapja magát a küldetésezésből pár hétre vagy inkább a többit nyomja és a szintlépést később.
Idézet: Mortimer - 2009.02.18. 18:25:19
Engem pusztán az zavar, hogy már nem tudom növelni a karakter által szerezhető LE mennyiségét. (Arányosan értve.) Innentől kezdve a játék gyakorlatilag végetért: elmegyek vadászni, azt elköltöm harci képességekre (más nincs), és ennyi.


nem kell topkarakternek lenni. egy kis karakter nagyon is jól elvan a megannyi kihívással:)
a lényeg, hogy a csikicsuki legyen büntetve, ne a jóindulatú szövetségváltás.
Dátum: 2009.02.23. 23:02:11
Idézet: Sigmar - 2009.02.23. 22:18:09
Sziasztok!

Egy gyémánt keress társat 1 világban 2000 le küldetéshez! Karakter név ugyanaz . Bármilyen megoldás érdekel.
Jó játékot!


ha bármilyen megoldás érdekel, akkor javaslom visszaolvasni 1-2-t.

portyázz, ennyi. csak legyen nálad elég LE és hamar meglesz.