Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.05.27. 13:27:24
muhaha. épületek.

A háború csarnoka 6.
Kristályszív
Dátum: 2009.05.27. 13:24:58
ki üzen nekik először hadat?

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=3465
Dátum: 2009.05.27. 13:23:54
legközelebb többel menj neki. vagy várd ki, míg gyűjt egy kis LE-t, mert magas a transzcendálisa. vagy örülj, hogy végre tudsz portyázni. az volt a cél, nem?
Dátum: 2009.05.27. 00:41:23
nem kényszerít senki, hogy félóránként klikkelj. naponta is klikkelhetsz. normális idomítással egy hét alatt bármi megszelídül, ha belépéskor meg kilépéskor klikkelsz egyet. abba senki nem hal bele.
Dátum: 2009.05.27. 00:39:33
izé, ha véletlenül el is tűnne a kivégzés-LE, a portyában ugyanúgy megmaradna a LE. azt bónusz nélkül is rabol az ember - kár ilyen nonszenszt írni, a vita is ezért húzódott el, mert mindkét oldal szélsőségekben gondolkodik.

részemről minek korlátozni párton vagyok, de nem hiszem, hogy aki ellene érvel annak az fájna, ha kivégzik. egész egyszerűen az egyensúly felborulását látja a mennyiség elszállásával.
Dátum: 2009.05.26. 23:58:09
Idézet: Hagya - 2009.05.26. 14:17:10

Szerintem erre a többség nem hajlandó, főleg hétvégén, van jobb és szórakoztatóbb dolga is. Hétköznap ugye dolgozik is az ember, tehát cinkes.


és gondolj bele, hogy vannak olyanok (sokan), akik nem hogy hétvégét nem tudnak rászánni, hanem eleve naponta-kétnaponta tudnak csak belépni a karakterhez 1-2 órácskára.
Dátum: 2009.05.26. 15:53:55
már voltak a primal gods-ban turistáskodni, nem?
Dátum: 2009.05.26. 13:42:26
pedig lehetne ütni. nem kell békét bontani. párbajozzatok. nemesen. (minden tiszteletem egyébként a kitartásért meg a szövetségért, de azért fals valahol, hogy 2 nap alatt 2 vagy 3 helyen olvasom tőled, hogy nincs kit ütni. vagyis van, de. ilyenkor kicsit fura felhozni érvként a "nincs kit ütni"-t. van, csak nem mindenkit akarsz/mersz. ez ellen pedig elsődlegesen te tehetsz, s csak másodlagosan a játékvezetés.)
welcome to the club.
Dátum: 2009.05.25. 21:32:09
nem csúcskarakter, csúcsszovetség.
Idézet: Mazlee - 2009.05.25. 12:17:04
most akkor mi is az amit hozzászóltál? 1. vagy 2.

1. nem nem volt


és volt lehetőséged rá? hányszor mentél több ezer, tízezer LE-val portyázni?
Idézet: Gyulas84 - 2009.05.25. 14:06:55
Hát én úgy látom, hogy a portyát végképp meg akarják ölni...


egy dolog, hogy téged rosszul érint, de azért húzd ki a fejed a csőből. ha lesz változás, akkor abból a játékosok 99%-a semmit sem fog észlelni. ha ez neked egyenlő a portya megölésével, akkor széles látókört javaslok.

nem panaszkodni, sírni kell, ha változás előszele csap meg. hanem alkalmazkodni. összeszorított foggal. nem csak egy játékos játssza a játékot.
Dátum: 2009.05.25. 13:55:03
aki a katakombákban csücsül, az építkezni azért kijárhat a félhomályból?
Idézet: Birka - 2009.05.25. 12:09:48
aki 600hp-nál még kivégez (Van rá élő példa!), az ellen hogy lehet védekezni??? Felnövelem a kivégzésem 150-re???


600 hp? az nem tűnik soknak. ne üttesd le magad 600-ig. legyen magas a 15%-od.
Idézet: Mazlee - 2009.05.25. 11:39:02
csak tudnánk a kivégzéshez miért került be utólag a LE szerzés is?


1. mindig is volt. neked nem volt sosem kivégezve több ezer LE a zsákmányod? (a fórumon is volt róla szó)

2. ha meg nem lett volna mindig, akkor meg nem értem a kérdést. a felejtéshez miért került be utólag a visszakapott LE? más szakértelem miért kapott javítást?
Dátum: 2009.05.25. 11:06:04
és, ha én azt leírom, hogy volt olyan, hogy 5 óriás lény egymás után meg, hogy egyre több és több jön? akkor következtessek arra, hogy milyen hatékony? egyedi példákból nem általánosítunk. egyébként meg bőven jön óriás.
Dátum: 2009.05.25. 11:04:39
most is át lehet. csak mindenki 1. szintről fog indulni.
Dátum: 2009.05.24. 01:03:01
Idézet: nasdfil - 2009.05.23. 22:50:13
Ez egy érdekes levél volt a Ronintól. Nem fogok sértegetni, és ilyen hangon beszélni, mint ők, leírom az eddigi tényeket amiket eddig tapasztaltam velük szemben.


most komolyan: mekkora ég és föld a kommunikációs csatornák berkein belül - esküszöm, ha arra kicsit figyelnétek, hogy ki szólal meg, máris nem lenne ekkora perpatvar. (huhh, mindjárt jól letol valaki, mert tudom, hogy nem szabad korlátozni az egyén szólásának szabadságában, de komolyan, nem lehetne megoldani, hogy egy (esetleg kettő, de inkább egy) tag magán tartsa a szájkosarat és aki tud értelmesen írni, illetve szöveget értelmezni, aki nem ad más szájába szavakat, az írjon a szöv. soraiból? (ld. az éjszakai kommentek: te, ricardo - ha mindenki hasonló hangnemet ütne meg, a legtöbb szövetség még örülne is, hogy beteheti a fejét az igába:)

(persze ez állhat a roninra is, hiszen valmont egynémely kommentje után azonnal a VM-mel kezdek szimpatizálni. a szó veszélyes fegyvert, na.)
Dátum: 2009.05.24. 00:51:21
Idézet: BaalCain - 2009.05.23. 22:42:41
Érdekes olvasni mennyi rajongóm lett
Valahogy a Rónin és az előzőben elég hasonlóan elkalapált citadellázó Garabonciások nagyon pörögnek a témán.


áhh, szóval ez íGy megy. magánban egy kioktató levél, ide pedig egy válasz.

hadd segítsek. nem pörög a szövetségem. én pörgök. nem értem, hogy jön ide a szövetség?

Idézet: BaalCain - 2009.05.23. 22:42:41
Hiszen a diplomáciai tevékenységetek nektek is a citadellában merül ki.


most erre mit mondjak? nyilvánvalóan te jobban tudod, hogy milyen a diplomáciai tevékenységünk, ugyan már, ne dedózzunk ilyesmikkel. ezen a fórumon értelmes emberek vannak. értelmes ember meg nem ír igaztalant.

pontosan fogalmazni "a vm-mel szemben merül ki citadellában" - én kérek elnézést, hogy nem írtam nektek, hogy "ne már". nem is fogok. a hadüzenetek nem érint engem, nem szoktatok támadni, de ha érintene is, akkor sem zavarna. a játék része, tegyétek. kisebb gondom is nagyobb annál, hogy diplomatáskodjak a farmszövetségekkel:)

de ha zavar a citadella, csak egy levél és többet nem lövünk, isten ments, hogy játékélményt romboljak. saját példa, saját hülyeség, szerintem sem tesz ilyet racionális ember, de ha valaki megkért, hogy ne támadjam, akkor nem támadtam. ha megkért, hogy szálljak le róla, akkor leszálltam. volt szövetség, amely írta, hogy ne citadellázzunk, nem tettük. ha kéreitek, a következő hadüzenetnél nem fogunk citadellázni. szerintem így korrekt, nem?
Dátum: 2009.05.23. 22:23:03
gyűjt? megéri neki 50%-os büntetéssel vadásznia?